|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 11:56:47   
JackieO
Js imam se 4 dni. Krci so se vceraj zaceli (res je predvidljiva), tako da cakam da cimprej pride. 😉


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 12:29:33   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie


Razmišljam, če bi si tokrat merila bazalno temperaturo. Kdaj naj sploh začnem? Je katera to počela in kako? 😊



Jaz sem si jo merila, preden sem prvič zanosila. Začela sem po koncu M. Zjutraj preden sem vstala (s tem razlogom je bil termometer kar na nočni omarici), sem si jo merila v ustih pod jezikom (tako je bilo takrat rečeno). Imela pa sem tisti navadni termometer.

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 12:36:41   
mala_miška
Drugače pa te dni poskušam čim bolj odmislit vse skupaj (ker sem prejšnje mesece res non stop mislila samo na to in bila čist odsotna za vse ostalo). Delam jogo vsak dan, dosti sem v naravi s psom in družino, pa še v službi je gužva, tako da kaj dosti časa ni o tem razmišljat in tuhtat. Pa tudi nekega hudega upanja za ta mesec nimam, ker sva bila bolj lena v ta pravih dneh user posted image
Me pa od petka naprej nekaj ščipa v spodnjem delu trebuha; pojma nimam kaj bi bilo, ker za M je prezgodaj, O je mimo, pa rahlo obarvan izcedek imam. Upam, da ni kako vnetje user posted image Srbi me sicer nič ne, tako da ne vem. Se pa mažem za vsak slučaj s tea tree kremo od justa.

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 13:21:32   
Nizile
Rosemarire, jaz si merim BT. Tako kot je napisala že mala miška, si jo merim zjutraj z navadnim digiitalnim termometrom pod jezikom. Je pa fajn, da spiš vsaj 6 ur in da si jo meriš vsak dan približno ob istem času. Meni ta mesec verjetno ne kaže prav, ker sem malo prehlajena in imam že od 8 dneva ciklusa povišano. Mislim, da O nisem imela že 8 dan, ponavadi jo imam 13 ali 14 dan. Prehlad očitno tud vpliva na to🤷‍♀️.


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 14:14:26   
Anonimna294
Da se še jaz malo javim. Uspešno zaključen 6. teden, tako da vstopam v 7. Zaenkrat brez težav, nobenih krvavitev ali izcedka tako da sem res vesela 😀. V sredo imam pregled, bom pa 6t2dni in upam da se bo ze slisal srcek ceprav vem da je se zgodaj tako da se pripravljam tudi na to, da mogoce še ne bo dosti videti. No najprej pa seveda sploh upam da se vidi plodek. 😊..Nimam pa nic drugacnih znakov kot do zdaj, torej obcasne rahle krce in spikanje, sploh ce se prevec najem, je katastrofa in me grozno tisci. Prsi pa obcutljive kakor kdaj, predvsem bolj so bradavice bolece ob dotiku. 

Stiskam pesti za tiste ki ne pricakujete M v teh dneh in pa tudi za vse, ki grete v nov krog!!🥰🤗

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 19:35:13   
Zarjica1
Jaz sem danes 30.dan cikla. Naj bi jo dobila danes ampak jo kdaj tudi šele 32.dan,sem gledala malo za nazaj,tako da si še puščam nekaj dni fore.. Se pa kar težko zadržujem,da ne hitim v kopalnico po test. Če je do petka ne bo,ga bom delala takrat. Drugače pa nič kaj posebnega ne čutim,malo občutljive prsi so,drugo pa nič. Naj hitro mine ta teden in seveda brez M 😃

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 20:09:01   
Nizile
Zarjica držim pesti🤞....Anonimna 294 saj bo vse ok. Da nimaš izcedkov, je super ... ko boš dala 1. pregled čez, boš veliko bolj pomirjena😊. 


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 20:36:14   
rosemarie
Držim pesti, da vsaj eni uspe v tem krogu. :) Slej kot prej bomo mamice ... upam. 

Jaz bom jutri začela merit BT pa da vidmo, če bo kaj posebnega. Spim itak vedno vsaj 6 ur. 😊

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.2.2021 23:28:57   
ljub3zen
Super, Anonimna294, da si že v 7. tednu in da je vse tako, kot mora biti 😊 Je bilo prav lepo prebrati.


Jaz danes kljub počutju (na svoje presenečenje) nisem dobila M, tako da je še upanje😊 Sicer ne bo nič čudnega, če bo prišla jutri, ampak imam več upanja, da mogoče ne bo. Tudi mene mika, da bi že delala test, ampak bom počakala vsaj do srede s testom. 
Držim pesti za vse, ki je ne čakamo v teh dneh! 😊❤️

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 12:30:08   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

Super, Anonimna294, da si že v 7. tednu in da je vse tako, kot mora biti 😊 Je bilo prav lepo prebrati.


Jaz danes kljub počutju (na svoje presenečenje) nisem dobila M, tako da je še upanje😊 Sicer ne bo nič čudnega, če bo prišla jutri, ampak imam več upanja, da mogoče ne bo. Tudi mene mika, da bi že delala test, ampak bom počakala vsaj do srede s testom. 
Držim pesti za vse, ki je ne čakamo v teh dneh! 😊❤️



Super, da je še ni! 😊❤
Jaz sem se danes odločila, da ta ciklus ne bom merila BT in bova šla tokrat uizi in čimbolj sproščeno v nov krog. Jaz začnem s kroženjem na internem v sredini februarja, tako da bom precej zaposlena s tem in mislim, da me bo ravno prav zamotilo, da ne bom pretirano razmišljala o simptomih, ovulaciji, temperaturi, plodnih dneh, etc. 🤪 Ker se bojim, da se bom enostavno preveč presekirala drugače. 🙊

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 13:55:19   
rosemarie
Aja, še dodam zakaj sem se kar naenkrat tako odločila. Ker sem prepričana, da mi res psiha povzroča te "simptome". In dejansko sem zdaj ta ciklus imela prav čudno M ... verjetno zaradi mojega sekiranja in analiziranja vsega skupaj. 1 dan roza krvavitve, 2 dni malenkost bolj, potem pa čisto brez 1 dan in danes rjavo. Sicer nimam res nikoli tako. 🙄🤣
Tako, da jaz vas spodbujam in klepetam z vami. ❤ Vseeno pa upam, da bom lahko malo sprostila misli okoli zanositve, čeprav si res res zelo želim malega pamžeka. 🤣 Ampak če bo šlo tako dalje, se mu bo še sicer redna M čist zmešala. 🤪

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 15:35:30   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Aja, še dodam zakaj sem se kar naenkrat tako odločila. Ker sem prepričana, da mi res psiha povzroča te "simptome". In dejansko sem zdaj ta ciklus imela prav čudno M ... verjetno zaradi mojega sekiranja in analiziranja vsega skupaj. 1 dan roza krvavitve, 2 dni malenkost bolj, potem pa čisto brez 1 dan in danes rjavo. Sicer nimam res nikoli tako. 🙄🤣
Tako, da jaz vas spodbujam in klepetam z vami. ❤ Vseeno pa upam, da bom lahko malo sprostila misli okoli zanositve, čeprav si res res zelo želim malega pamžeka. 🤣 Ampak če bo šlo tako dalje, se mu bo še sicer redna M čist zmešala. 🤪



Mislim, da je super, da boš skušala bolj sproščeno pristopiti k vsemu in se manj obremenjevati. Že ko si enkrat napisala, da si nisi mislila, da bosta imela težave z zanositvijo, sem ti hotela napisat, da saj še niso težave, ker je redko, da uspe takoj. In, če se prav spomnim, vidva poskušata šele od novembra, kar res ni dolgo, čeprav verjamem, da se ti zdi. Jaz sem tudi pričakovala, da bo takoj😊 In tudi razumem "simptome", ker sem bila do zdaj skoraj vsak krog že zelo prepričana, da sem noseča 😄 
Moje menstruacije še ni. In zdaj že razmišljam o tem, da zvečer naredim test, če je še ne bo. Niti do srede ne bom zdržala 🤦‍♀️

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 15:59:33   
beba92
Zdrzi do zjutraj 😊 ti bo bolj tocno pokazalo, seveda ti zelim || 🍀🍀🍀 


Jaz pa se cakam, do konca drugega tedna, pa ne morem da nebi vsaj enkrat na dan pomislila na bejbija 😊😊😊Zelo bi bila vesela, da bi se letos dobili dojencka 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 16:17:27   
Zarjica1
Psiha naredi veliko pri tem,da so potem take spremembe pri M opažam tudi pri sebi. Tudi moje M še ni, bom še počakala in potem delala test mogoče v četrtek,prej ne. Stiskam pesti,da se pri kateri kaj "kuha" 😃😃


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 17:39:58   
JackieO
Ljubezen tud js ti priporocam, da naredis zjutraj test. Vem da je tezko zdrzat ampak, bo sigurno bolj realno.

No drugac pa tud js odstevam do M, se 3 dni. Sem pa danes koncno dobila datum za lprs, ki bo konec marca (ce bo korona dopustila), tako da sem vesela, da vsaj priblizno vem kdaj se bodo stvari premaknile naprej. Se pravi bomo lahko aprila spet intenzivno "garali" na dojencku. 😁😇

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 17:49:48   
maca51
Rosemarie žal mi je, da je M prišla, ampak po opisu sodeč bi rekla, da je bila to prej vgenzditvena kot M. 😜

JackieO meni je G rekel, da naj bi počakala 3 mesece po laparo, preden zanosim 🥴 meni se zdi to precej dolga doba, upam da mi bodo v Postojni rekli, da lahko začneva poizkušati že naslednji cikel po op. 😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 18:08:37   
mala_miška
Pozdravček še od mene :)
Rosemarie žal mi je, da je tvoja M prišla in ja psiha res dela totalno zmedo.

Jaz tudi ne morem nehati mislit na nosečnost in dojenčka in posledično imam vsak mesec 1001 nosečniški znak na koncu pa vedno pride M. Vem, pa da pri prejšnjih 2 nosečnostih nisem imela niti enega znaka, da se kaj dogaja - so se pojavili šele v 6. tednu. Pa se skušam umiriti, celo jogo delam, samo ne gre tako kot bi si jaz želela. Malo me tudi že leta lovijo in itak bi rada, da je čim prej (sem upala, da bo že lani).

Drugače pa imam občutek, da bo moja M ta mesec malo pohitela. Že ena 2 dni čutim neko napetost v spodnjem delu trebuha, občasno me malo ščipa, pa zdi se mi da se mi izcedek malo barva. Že mora biti tako user posted image Če mi je namenjeno še imeti enega otročička, verjamem, da enkrat bo in to zagotovo ob pravem času.

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 18:16:56   
rosemarie
Jaz sem tudi začela delat jogo ... no včeraj sem jo prvič, ker me boli križ že dva tedna in kar ne neha. Pa se mi zdi, da se moram malo razgibat. 🤣
Maca, na to sem tudi jaz pomislila, ko je tretji dan zvečer ni bilo več, naslednji dan sploh nič, potem pa rjavo ... ampak dvomim, ker je bila skoraj dva dni močnejša krvavitev (le da brez običajnih strdkov ... samo neke nitke 😆). 
Fak, res dlakocepim vse, ampak tu med vami si malo bolj upam, ker smo vse v podobnem štosu. Mož bi me že tak nekam gnal. 😆😆😆

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 18:32:20   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Rosemarie žal mi je, da je M prišla, ampak po opisu sodeč bi rekla, da je bila to prej vgenzditvena kot M. 😜

JackieO meni je G rekel, da naj bi počakala 3 mesece po laparo, preden zanosim 🥴 meni se zdi to precej dolga doba, upam da mi bodo v Postojni rekli, da lahko začneva poizkušati že naslednji cikel po op. 😀



Maca, zdej sm sla brat forum, ker sem imela skoz v glavi, da ni treba tako dolgo cakati. 😮 In je Pusenjak napisal, da je treba pocakati 14 dni, potem pa v akcijo. No, to bi pa slo ane. 😂 Bomo videli kaj bodo v bolnici rekli. 
Sicer so pa ti "nosecniski" znaki ocitno pri vseh nas zelo pogosti. 😂 Ceprav js sm se zdej kr unesla, vem da niso in da je vse v moji glavi in pms-ju. Na zacetku pa katastrofa, bolj sm brala, vec N znakov sem imela. Ki to seveda niso bili. Ah zenske smo neverjetne. 😇😁


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 19:44:04   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Rosemarie žal mi je, da je M prišla, ampak po opisu sodeč bi rekla, da je bila to prej vgenzditvena kot M. 😜

JackieO meni je G rekel, da naj bi počakala 3 mesece po laparo, preden zanosim 🥴 meni se zdi to precej dolga doba, upam da mi bodo v Postojni rekli, da lahko začneva poizkušati že naslednji cikel po op. 😀



Maca, zdej sm sla brat forum, ker sem imela skoz v glavi, da ni treba tako dolgo cakati. 😮 In je Pusenjak napisal, da je treba pocakati 14 dni, potem pa v akcijo. No, to bi pa slo ane. 😂 Bomo videli kaj bodo v bolnici rekli. 
Sicer so pa ti "nosecniski" znaki ocitno pri vseh nas zelo pogosti. 😂 Ceprav js sm se zdej kr unesla, vem da niso in da je vse v moji glavi in pms-ju. Na zacetku pa katastrofa, bolj sm brala, vec N znakov sem imela. Ki to seveda niso bili. Ah zenske smo neverjetne. 😇😁





Kolikor se jaz spomnim iz predavanj ginekologije, so se z leti stvari glede teh posegov zelo spremenile. Včasih so ženske dlje časa ostale hospitalizirane, so imele celo do tri, štiri tedne bolniške, prepoved dvigovanja težjih stvari.Zdaj pa je to drugače ... in če Pušenjak reče 14 dni, pol je ziher to to. On je res kar mojster ginekologije/porodništva. :)

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 19:51:50   
ljub3zen
Nisem čakala, ker sem upala na + in da bom lahko to delila s partnerjem raje zdaj, kot pa zjutraj, ko se nama mudi😊 Ampak sem naredila s first signom in je pokazalo negativno. 🤷‍♀️ Tako da bom jutri kar lepo počakala. Pa če še jutri ne bo menstruacije, bom pa v četrtek zjutraj naredila še en test.

Pa je šel še en v smeti😄 Ampak nič hudega, mi ni težko dat teh par eurov za to, razočarana pa še nisem, ker še vedno upam😄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 20:07:22   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Rosemarie žal mi je, da je M prišla, ampak po opisu sodeč bi rekla, da je bila to prej vgenzditvena kot M. 😜

JackieO meni je G rekel, da naj bi počakala 3 mesece po laparo, preden zanosim 🥴 meni se zdi to precej dolga doba, upam da mi bodo v Postojni rekli, da lahko začneva poizkušati že naslednji cikel po op. 😀



Maca, zdej sm sla brat forum, ker sem imela skoz v glavi, da ni treba tako dolgo cakati. 😮 In je Pusenjak napisal, da je treba pocakati 14 dni, potem pa v akcijo. No, to bi pa slo ane. 😂 Bomo videli kaj bodo v bolnici rekli. 
Sicer so pa ti "nosecniski" znaki ocitno pri vseh nas zelo pogosti. 😂 Ceprav js sm se zdej kr unesla, vem da niso in da je vse v moji glavi in pms-ju. Na zacetku pa katastrofa, bolj sm brala, vec N znakov sem imela. Ki to seveda niso bili. Ah zenske smo neverjetne. 😇😁





Kolikor se jaz spomnim iz predavanj ginekologije, so se z leti stvari glede teh posegov zelo spremenile. Včasih so ženske dlje časa ostale hospitalizirane, so imele celo do tri, štiri tedne bolniške, prepoved dvigovanja težjih stvari.Zdaj pa je to drugače ... in če Pušenjak reče 14 dni, pol je ziher to to. On je res kar mojster ginekologije/porodništva. :)



Rosemarie hvala za pomoc, tud js mislim da je Pusenjak mojster svojega podrocja, tako da sploh ne dvomim v to kar rece. Je pa najbrz odvisno od krvavitev in vsega tega, kako hitro se lahko lotis akcije. 😊
Ljubezen, mislim da vse vemo kako ti je in razumemo to neucakanost. Tako da ni nobenega obsojanja tukaj, tudi podjetja, ki izdelujejo teste nosecnosti morajo ziveti. In verjetno zaradi takih kot smo mi, zelo dobro zivijo. 😂

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 20:13:12   
rosemarie
JackieO, Pomoje z nežnim SO ni nič narobe :P hihi



Ljub3zen, oh I feel u!! Moj vsakič ko me vidi s testom v roki že mal zavija z očmi, pa si tudi on zelo želi dojenčka. Samo preprosto ne razume, DA JAZ MORAM VEDET VSE TAKOJ. 🤣🤣🤣 Je pa možno, da si testirala prekmalu in da bo naslednji testek pokazal +. Držim pesti, da ne pride M.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 20:19:38   
ljub3zen
Hahaha ja, za izdelovalce nosečnostih testov me res ne skrbi😂

Hvala, tudi jaz še upam, da bo čez par dni drugačen rezultat. Bomo videli. 🍀

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.2.2021 21:06:04   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

JackieO, Pomoje z nežnim SO ni nič narobe :P hihi



Ljub3zen, oh I feel u!! Moj vsakič ko me vidi s testom v roki že mal zavija z očmi, pa si tudi on zelo želi dojenčka. Samo preprosto ne razume, DA JAZ MORAM VEDET VSE TAKOJ. 🤣🤣🤣 Je pa možno, da si testirala prekmalu in da bo naslednji testek pokazal +. Držim pesti, da ne pride M.



Sploh ne govor, men je moj rekel, da bova delala test, ko mi bo kak teden zamujala. 😂😂😂 Ah moski pa njihov optimizem. 😂
Ljubezen obvescaj nas, ce bos cez kak dan delala zjutraj test, bi ze znalo kaj pokazati. 😎 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?