|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 11:22:29   
beba92
Joj ti novi boji... Ko sem ze cisto brez volje za novo upanje... 

Ne razumem zakaj se je treba toliko trudit za dojencka, enim pa rata cist tako mimogrede pa se zelijo si ga ne 😡😡 

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 11:41:48   
Nizile
Beba 92, žal mi je😢, a verjamem, da vse pride ob pravem času. Tudi tebi bo enkrat ratalo. Te pa čisto razumem, da je težko, še posebej, če se tako dolgo trudiš za prvega otroka. Zato si pusti biti žalostna. Potem pa glavo gor in pogumno naprej.Jaz sem ravno po ovulaciji, zdaj pa mučno čakanje in upanje na najboljše😊.Lepo valentinovo nedeljo vam želim🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 11:47:17   
JackieO
Beba to tudi mene jezi. Ampak raje sploh ne razmisljam o tem, ker samo sebe potem obremenjujem, pomaga pa itak ne. Je pa nefer, zelo. Se jim zgodi po "pomoti" in ga pac imajo, ker se je zgodil. Ah skoda besed. 🤨 Verjamem da bo tudi nam uspelo, prej ali slej, more. Kljub vsemu ti zelim da M ne pride. 🐞 Moja je seveda prisla v petek, tocna kot ura, tako da ze jemljem KT in odstevam. "Samo" se 45 dni do operacije. 😂


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 12:39:49   
rosemarie
Jaz se zdaj, bolj kot s samo idejo o zanositvi, ukvarjam z bolečinami v hrbtu. Res me boli že dobre 4 tedne, komaj sedim, v postelji se obračam kot 80-letnica, seksala bi ful, samo me tudi pri tem ovira hrbet. 🤣 Res sem kot neka oma. Pa še sigurna nisem od česa me tako zelo boli. :( 


Ovulacije sicer še nisem imela, ampak lahko kar pozabim na karkoli ta ciklus, ker me ta bolečina tak ubija, da itak ne bo nič od nič. 😔
Če ne bo kmalu bolje, bom pa res mogla do zdravnika ... sicer se jih bolj izogibam. 😳

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 13:24:57   
Sneezka
Moja M se je danes tudi vlila. Tak da gremo v novi krog💪 

Za bolečine v hrbtu pa priporočam raztezne vaje. Imam težave z križem..in mi edino to pomaga. No in tablete ampak se jih izogibam. Veselo valentinovo😀💞

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 13:27:48   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Joj ti novi boji... Ko sem ze cisto brez volje za novo upanje... 

Ne razumem zakaj se je treba toliko trudit za dojencka, enim pa rata cist tako mimogrede pa se zelijo si ga ne 😡😡 



To se tudi jaz sprašujem. Že za prvega sva se morala trudit (pri 24-ih), zdaj za 3. pa očitno sploh. Eni pa kar tako...ups...in je že. Ali pa rečejo...dajmo met še enega, če uspe zdaj do poletja, če ne pa ne bomo. In pol je že kar prvi mesec user posted image To res ni fer. Me, ki si pa ful želimo, pa kar noče in noče bit.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 13:39:29   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Moja M se je danes tudi vlila. Tak da gremo v novi krog💪 

Za bolečine v hrbtu pa priporočam raztezne vaje. Imam težave z križem..in mi edino to pomaga. No in tablete ampak se jih izogibam. Veselo valentinovo😀💞



Tablet ne jem, čeprav bi včasih najraje.Delam jogo, raztezne vaje že kak teden. Pa tigrovo mast uporabljam za masažo ... pa nič ne poneha. Katastrofa je 😔

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 22:39:25   
ljub3zen
Tudi jaz imam večkrat bolečine v križu, imam diskus hernijo (zdrs medvretenčne ploščice v hrbtenici) že od 11. leta. Meni pomagajo vaje za hrbet, predvsem pa (tehnično pravilno) dvigovanje uteži, torej krepitev mišic (predvsem trupa in zadnjice). Pa bolečine v križu so tudi precej psihosomatske. Meni se poslabšajo v času stresa oz. takoj za večjim stresom, ko se spet bolj sprostim, potem pa me boli in ugotovim, da sem šla čez svoje meje🙂

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.2.2021 6:00:37   
rosemarie
Živjo, kako ste kaj? :)Smo že vse v novem krogu ali je katera kaj dočakala? 😊
Jaz imam še par dni do ovulacije (glede na cca. izračun), ampak tokrat temu posvečam dosti manj pozornosti. 😇 Upam pa seveda še vedno, da se kaj prime. 🥰

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.2.2021 12:22:14   
Nizile
Jaz sem ravno 4 dan po ovulaciji. Zaenkrat še nobenih sprememb. Je bila pa ovulacija ta mesec malo pozneje kot ponavadi (glede na pozitiven ovul. test). Mogoče so prehranska dopolnila kaj na to vplivala, kaj pa vem. Pridna sva bila v času pred ovulacijo, za časa same ovulacije in en dan pred njo pa ne, se ni izšlo, tako da nimam prevelikih pričakovanj. Bomo pa videli čez cca. 9 dni. Upajmo pa najboljšeuser posted image

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.2.2021 17:26:16   
mala_miška
Pozdravček še od mene. 🤗 Moja M se počasi poslavlja, do O je še teden dni. Skoz neko hitenje in opravki, tako da zvečer samo padem v posteljo. Mogoče niti ni slabo, ker ne bom imela časa, da bi razmišljala non stop o nosečnosti in dojenčku. Ko sem bila doma (v času zaprtja zaradi epidemije), sem non stop visela na netu, brala ta in oni nasvet za zanositev, gledala oblačilca za novorojenčke, opremo... Zdaj pa že 14 dni ni časa za kaj takega. Zadnje dni niti ne razmišljam kaj dosti o tem, ker sem zasuta z drugimi stvarmi. Mogoče pa to potrebujem 😉


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.2.2021 18:26:58   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: mala_miška

Pozdravček še od mene. 🤗 Moja M se počasi poslavlja, do O je še teden dni. Skoz neko hitenje in opravki, tako da zvečer samo padem v posteljo. Mogoče niti ni slabo, ker ne bom imela časa, da bi razmišljala non stop o nosečnosti in dojenčku. Ko sem bila doma (v času zaprtja zaradi epidemije), sem non stop visela na netu, brala ta in oni nasvet za zanositev, gledala oblačilca za novorojenčke, opremo... Zdaj pa že 14 dni ni časa za kaj takega. Zadnje dni niti ne razmišljam kaj dosti o tem, ker sem zasuta z drugimi stvarmi. Mogoče pa to potrebujem 😉





Enako! :)
Jaz sem nazaj na kroženju po UKC, tako da dnevne zaposlitve imam več kot dovolj. In tudi nimam toliko čnasa za razmišljanje o dojenčku. Bomo videli, če se to kaj obrestuje ta mesec. 🥰
Me pa že od zadnje M špika v spodnjem delu trebuha, kar mi je nenavadno (prej me nikoli ni), upam, da nimam slučajno kakšnega vnetja ... čeprav izcedka nimam, pa tudi težav z mehurjem ne. Bomo videli v glavnem. 
Bom pa verjetno v vsakem primeru po tej M, ki prihaja v začetku marca (če bo), šla do ginekologinje. :)

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.2.2021 7:48:42   
ljub3zen
Tudi jaz sem te dni bolj zaposlena kot sicer zaradi dodatnih službenih obveznosti in potem veliko manj razmišljam o dojenčku. Sem nekje teden dni pred ovulacijo. Je pa moj danes ostal doma, ker se je včeraj slabo počutil v službi, tako da upam, da ne bova tega meseca morala izpustiti :-/


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.2.2021 8:33:01   
JackieO
Zivjoo punce, zelim vam veliko uspesne akcije ta mesec! 😁 Js sm zacela s KT in sm po enem letu spet koncnooo totalno neobremenjena in sproscena, mislim da nama obema s partnerjem to koristi in sva to potrebovala. Upam da vas bo cim manj z mano spet aprila, ko se spraviva nazaj v akcijo. 🐞


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.2.2021 10:34:39   
beba92
A veste tisto zatisje dan ali dva pred M, ko nimas nobenega drugega znaka razen kak krc te opozori, da bo pa vseeno prisla..  Oz da se slucajn nebi veselila prehitro 😂🤦🏻‍♀🤦🏻‍♀ 


Hja pricakujem jo te dni, itak sem se ze sprijaznala da pot nebo lahka...kako pa kaj ve punce?

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.2.2021 6:12:10   
rosemarie
Midva sva bla zdaj kr pridna po moji M, na 2-3dni.



Ne vem sicer kdaj bo O oz. če je že bila, iskreno na to nisem (bila) pozorna ... ta mesec sem vseeno malenkost bolj sproščena. Se mi zdi, da sem prve tri mesece res verjela, da bo baby en dva tri (nerealna pričakovanja) in me je zato vsakič, ko je prišla M, bolj zadelo. 🤭 

Ta mesec sicer vseeno upam, da bo kaj, ampak če ne bo, pač ne bo. 🙈 Bomo pa 2022 zibali. 🤣


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.2.2021 7:46:32   
Nizile
Jaz sem trenutno 6 dan po ovulaciji, tako da čakamuser posted image . Zaenkrat še nobenih sprememb. Bom počakala še ta in naslednji mesec in če ne rata se bom prijavila na pregled k moji ginekologinji. Itak imam v letošnjem letu reden odvzem brisa, obenem jo bom povprašala še o tem. Imam namreč zadnje cikle krajšo lutealno fazo, ki naj bi bila dolga ob 12 do 14. dni, meni se je pa prejšnji mesec npr. začela že 9 dan. In sem vprašala Pušenjaka na forumu ABC porodništva kaj v tem primeru storiti in mi je predlagal dodajanje progesterona v drugem delu cikla, saj če je faza prekratka preprečuje vgnezditev. Tako da, če se bo tako nadaljevalo, bom povprašala ginekologinjo in prosila, da mi predpiše progesteron. Obenem sem ga vprašala tudi glede PMS-ja. Pri meni je namreč po prvem porodu popolnoma izginil (prej sem imela pred menstruacijo boleče prsi ipd), zdaj pa nič. Pa pravi, da on si ga ne bi želel nazaj, ker da nima veze z zanositvijo. Tako da sem malo bolj pomirjena glede tega. Bomo pa videli kako bo ta mesec, ko sva bila pridna do dva dni pred O, za časa O in en dan prej pa nama žal ni ratalo. Pustimo se presenetitiuser posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.2.2021 17:56:11   
rosemarie
Punce, je že od katere partner šel na spermiogram? Moj mi je čisto mimogrede danes to omenil (me je kar malo presenetil) ... pa me zanima, če katera kaj ve. Napotnico da osebni zdravnik ali kdo?

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.2.2021 19:40:03   
JackieO
Moj partner je bil. Napotnico izda osebni zdravnik, potem se pa narocis na zeljeno lokacijo. 😉



(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.2.2021 11:07:42   
Zarjica1
Hej! Da se še jaz po dolgem času javim. Kupila sem ovulacijske teste clearblue digitalne. Tako da z jutrišnjim dnem začnem testirati, bi rada videla kako je to povezano z tistim moj izcedkom,ki ga imam vsak mesec.. mislim,da sva do sedaj vedno falila "prave dni". Tako da ta mesec bom malo "raziskovala" pa da vidimo. Je katera uporabljala te ovulacijske teste? Si vam bili v pomoč? Drugače pa želja res vse bolj narašca, podnevi redno sanjarim kako bo lepo 🥰🥰. Mogoče pa bomo novemberke 🥰   Držim pesti za vse nas 😀💪


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.2.2021 11:44:57   
beba92
Jaz sem jih uporabljala, sicer ne CB ampak ene bolj poceni, pa mislim da so kar trofli.. En dan po pozitivnem testu sem dobila bolecine v predelu jajcnikov, to je trajalo dva dni, tak da mislim da je bila O, sva bila aktivna tisti vecer ko je bil test pozitiven, potem pa ne vec .. 🤔 pa mislim da ni bilo dovolj samo tisti vecer ...



(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.2.2021 12:32:16   
Nizile
Jaz zdaj drugi mesec uporabljam clearblue ovulacijske teste. Pomembno je, da imaš SO tisti dan in še kakšna dva dni po tem, ko ti pokaže smeškota. Nama ta mesec žal ni uspelo še kakšen dan po tem. Sem pa danes 8 dan po ovulaciji in čakam. Sprememb zaenkrat še nobenih.


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.2.2021 15:11:00   
rosemarie
Jaz ovulacijskih testkov še nisem uporabljala - morda v prihodnjih mesecih, če nama ne bo do takrat uspelo. Se zanašava na moj grobi izračun in imava malo več SO takrat. Se je tudi v možu nekaj premaknilo ... dosti več govori o otroku, tudi on si ga res želi, tako da se zdaj potrudiva in imava SO tudi, ko se nama ne ljubi zares - sploh če je okoli O.


V glavnem, jaz mislim, da je moja O mimo ... 5.3. pričakujem (oz. upam, da je ne bo) M. Kaj pa ostale?

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.2.2021 16:56:43   
Zarjica1
Ok super,hvala za uporabne informacije sem še bolj nova na tem področju. Torej ko bo 😊 gremo v akcijo 😀 jutri začnem testirati,bom kar zjutraj preden grem v službo pa upam,da nama uspe te dni ujeti.  Rosemarie to je super,je mož res zelo zagret, ni vrag da ne bi nekaj ratalo 😃


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.2.2021 20:12:57   
JackieO
Tudi js sm imela CB O teste in sem bila zadovoljna z njimi. Jasen rezultat in to je to. 

No js sedaj jemljem KT, skoz po malem krvavim, da ne govorim o libidu, ki ga tabletke, vsaj meni, res cist ubijejo. Sem se hitro spomnala, zakaj jih nism nikoli marala. Prav odstevem dneve, ko lahko neham. "Samo" se 33 dni. 😤 Drzim punce pesti za vse vas, da vam bo marec naklonjen. 🐞

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?