|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 8:51:51   
ljub3zen
Je testek včeraj kar prav pokazal. Sem dobila menstruacijo ☹️ in sem zelo žalostna. Sem že takoj, ko sem se zbudila, vedela, da verjetno pride, ker so me prsi nehale boleti.

Držim pesti za ostale🍀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 9:48:51   
Zarjica1
Žal mi je,da vama tokrat ni ratalo in vem kako ti je 😔 Dovoli si biti žalostna,potem pa pogumno naprej,druge ni..  Jaz jo bom tudi po vsej verjetnosti danes dobila,me boli trebuh že nekaj ur tako da še samo čakam,da se ulije 😔


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 10:30:21   
rosemarie
Ljub3zen in Zarjica1, vem kakšno je razočaranje, ko vidiš minus. 🙈 Čakaš in čakaš, upaš, da se mogoče celo pokaže plusek, na koncu pa vseeno nič. Ampak saj bomo dočakale vse! :) 
Ne morem, da ne razmišljam o tem kako bo, ko bova tudi midva imela otročka ... in čeprav sva se včeraj zmenila, da bova šla malo bolj sproščeno v to, mi on danes iz službe pošilja slike pohištva za otroško sobico. Hahaha
Zdaj sem po treh mesecih tudi nehala jest folno kislino, bom imela malo pavze s tem, ker ne vem če ima smisel, da zapravljam denar za to ... bo ga potem, ko bom enkrat nosečka, šlo dovolj za razne stvari. 🙂 

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 14:06:07   
Anonimna294
Ljub3zen srecno v novem krogu, ne obupaj🤗.


Evo jaz sem imela danes prvi pregled. Gin je rekla da kaze zelo dobro, velikost ploda je tocna glede na zadnjo M. Pokazala mi je srcni utrip, mi je blo res noro zanimivo ker celoten plod utripa, si nisem niti predstavljala da se na taksen nacin to vidi. Potem pa se je še malo potrudila, da sva uspeli utrip tudi slišat, najprej ni uspelo ker je še tako zgodaj. V tistem trenutku sem si reees oddahnila in ne vem ce je se kaj lepsega slisat kot to🥰. Tako da sem zdaj veliko bolj mirna. Bila je pa res res prijazna, vse mi je pokazala, opisala in razložila, odgovorila na vsa vprašanja...sem vesela da sem se ravno k njej naročila. Lepi in nepozabni trenutki, ki jih res res privoščim vam vsem🤗

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 15:11:27   
Zarjica1
No tako,tudi jaz sem jo dobila. Sem bila kar razočarana ampak bo že,ko bo čas pravi. Sem si kupila veliiiko čokolade,da bom v tem utaplalja svoje razočaranje 😃   Jaz naivnica sem misla,da bo kar takoj ratalo..mja..🙈🤬 Ko se spomnim leta nazaj,ko sva še bila študenta,kako sva bila kdaj zaskrbljena,da se nama ni kje kaj ponesrečilo.... 🙈 
Tako da bomo spet skupaj čakale drugi mesec... Katera je še zdaj na vrsti?😊
Kako lepo Anonimna,da si izvedela te lepe informacije danes, zdaj si res lahko malo oddahneš. 🥰

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 15:32:07   
maca51


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Rosemarie žal mi je, da je M prišla, ampak po opisu sodeč bi rekla, da je bila to prej vgenzditvena kot M. 😜

JackieO meni je G rekel, da naj bi počakala 3 mesece po laparo, preden zanosim 🥴 meni se zdi to precej dolga doba, upam da mi bodo v Postojni rekli, da lahko začneva poizkušati že naslednji cikel po op. 😀



Maca, zdej sm sla brat forum, ker sem imela skoz v glavi, da ni treba tako dolgo cakati. 😮 In je Pusenjak napisal, da je treba pocakati 14 dni, potem pa v akcijo. No, to bi pa slo ane. 😂 Bomo videli kaj bodo v bolnici rekli. 
Sicer so pa ti "nosecniski" znaki ocitno pri vseh nas zelo pogosti. 😂 Ceprav js sm se zdej kr unesla, vem da niso in da je vse v moji glavi in pms-ju. Na zacetku pa katastrofa, bolj sm brala, vec N znakov sem imela. Ki to seveda niso bili. Ah zenske smo neverjetne. 😇😁







Potem pa upam, da bodo tudi meni rekli, da lahko začneva delati na otročku čimprej. 😊 Mi je pa še G rekel, da naj pridem na pregled 4-6 tednov po op. 🥴 Ah mislim, da bova midva mogoče počakala en mesec potem pa akcija. 🤪

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 15:38:21   
maca51
JackieO in Rosemarie sem napisala še predno sem prebrala vse vajin odgovore. 😅 Ja, Pušenjak je res strokovnjak na svojem področju. Tako, da že zdaj točno vem, kam bom šla na NS, ko pridem do tam.  🙈

Tudi sama delam v zdravstvu in nekaj malega se še spomnim iz predavanj na faksu, ampak sem kar precej pozabila, ker sem na čisto drugem področju sedaj. 🙈 Tako, da se na trenutke počutim res neumno, kot da prvič slišim te stvari. 😅

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 17:55:40   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: Zarjica1

No tako,tudi jaz sem jo dobila. Sem bila kar razočarana ampak bo že,ko bo čas pravi. Sem si kupila veliiiko čokolade,da bom v tem utaplalja svoje razočaranje 😃   Jaz naivnica sem misla,da bo kar takoj ratalo..mja..🙈🤬 Ko se spomnim leta nazaj,ko sva še bila študenta,kako sva bila kdaj zaskrbljena,da se nama ni kje kaj ponesrečilo.... 🙈 
Tako da bomo spet skupaj čakale drugi mesec... Katera je še zdaj na vrsti?😊
Kako lepo Anonimna,da si izvedela te lepe informacije danes, zdaj si res lahko malo oddahneš. 🥰


Mislim, da sva mi2 z JackieO sedaj na vrsti... čez dan ali 2 user posted image

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 18:36:08   
JackieO
Punce vem da je razocaranje veliko, ampak pogumno v nov krog! Vem da nam bo prej ali slej uspelo in se pridruzimo Anonimni. Mimogrede, zelo, zelo sem vesela zate, da je vse ok. Pozitivno naprej. 🐞

Je pa res zanimivo kako imas vcasih obcutek "saj ne pricakujem, da bo +", potem pa ko pride M, vidis kako je veliko razocaranje in da si seveda zelo upal na plusek. 
Drugace sva pa midve z misko v cakalni vrsti za M ja. 😁 Js sm napihnjena kot zaba tako da ze komaj cakam, da se sprosti. 😎 Nekje v petek bi morala priti. Bom pa potem 40 dni jedla KT, tako da bom imela zelo dolg cikel pred operacijo in res upam da se mi ne bo cisto sesul sistem, ker zdej imam res urejen cikel. Maca 14 dni po operaciji v akcijo, da vidimo, ce so naredili kaj konkretnega. 😀 

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.2.2021 23:10:36   
ljub3zen
Hvala, punce. Ah, seveda ne bom obupala, to verjetno ne bom nikoli 😊 Je pa res beden dan za mano. Tudi zato, ker imam nore bolečine, sem ravnokar vzela danes že tretjo tableto proti bolečinam, da bom sploh lahko spala. Moj pravi, da nama naslednji mesec zihr rata😊


Žal mi je, Zarjica, da je tudi tvoja prišla ☹️
Anonimna, kako super, da si imela tako lep pregled, tako čudovito izkušnjo! Upam, da si se pomirila in da boš zdaj lahko bolj uživala v svoji nosečnosti ❤️❤️❤️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 5:47:10   
rosemarie
Anonimna, joj, kako sem vesela zate! Da si imela res tako lepo izkušnjo - empatičnost in prijaznost zdravstvenega osebja je res pomembna, ker ti lahko čist pokvari vse, če je nekdo zajedljiv ali neprijazen do tebe. Krasno, da si videla in slišala utrip! 🥰
Še katera zdaj čaka M ali smo že vse v naslednjem ciklusu? 😊

Jaz sem danes sanjala pozitiven test, se mi je zdaj to prikradlo še v podzavest. 😄 No, pa saj bo menda tudi v realnosti uspelo, mogoče bomo imele pa božične bejbije. Haha 😆
Vas kaj domači sprašujejo glede otročka/zanositve? Jaz imam to srečo, da moji ne pritiskajo. Od moževih pa večkrat slišim kakšno opazko in mi gre res počasi na živce ... kot da je to tek na sto metrov in se ne trudiva dovolj? 🤣🤣 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 6:12:07   
beba92
Jaz sem ze tudi sanjala in tudi verjela da bo tisti mesec pozitivno...pa se ni bilo do zdaj...
Pa nimam ravno pravega obcutka da se je zdaj kaj prijelo saj sva samo 2x imela SO v casu O...

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 7:02:55   
Nizile
Rosemarie, jaz sem očitno edina, ki je trenutno na sredini cikla, ravno v času ovulacije. Danes mi je digitalni test pokazal pozitivno, tako, da pričakujem ovulacijo enkrat jutri. Je pa zanimivo....zaenkrat nimam nobenih znakov...če ne bi delala testa, sploh ne bi vedela, da bo kmalu ovulacijauser posted image
Anonimna294, čestitke, sem vesela zate, da je vse ok. Sem prepričana, da boš srečno prijadrala do konca.....vso srečo za vnaprejuser posted image

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 7:50:44   
fracek
Dobro jutro.


Tudi moja packa je danes prisla, na sreco je vsaj tocna 😊 Danes torej uradno pricneva z drugim postopkom umetne.
Anonimna, zelo lepa novica, mora bit res krasen obcutek. Upam, da ga kmalu dozivimo se ostale. Uzivaj v nosecnosti in pozitivno naprej. 🤗
Navijam za vse ostale, ki cakate na razplet 🙏

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 8:19:29   
beba92
Nisi edina, tudi jaz sem komaj po O ... Tako da cakam se tam nekje 10 dni.. 


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 9:27:22   
Nizile
Beba92, potem sva edini, ki sva nekje na sredini cikla, vse ostale so očitno začele z novim krogom:). Držim pesti, da čez 10 dni tvoja user posted image ne pride. Jaz ta mesec jem polno enih vitaminskih dodatkov in upam, da se mi faza med O in M malenkost podaljša oz., da M sploh ne bo. Prejšnji mesec sem imela rjav izcedek sicer samo 1 dan, a se je pojavil že 9 dan po O. Upam, da se s tem mesecem ta faza malo podaljša. Ker pravijo, da mora biti dolga vsaj 10 dni, da se zarodek lahko uspešno vgnezdi. Bomo videli. Upajmo na najboljšeuser posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 11:46:36   
mala_miška
Tudi moja M je danes prišla 😢 Sem depresivna, ne sicer tako potrta ko decembra in januarja, ko sem res imela občutek, da je nekaj ratalo. Tako pač je. Gremo naprej v novi krog 🐞


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.2.2021 20:01:36   
JackieO
Miska se ti jutri pridruzim. Meni se je danes nakazala z mini izcedkom (sicer to ni v moji navadi, ker ponavadi pride in nic ne opozarja), ampak mi je ocitno zelela sporociti, da je na poti in da naj pripravim tabletke. 😂  Bo spet tocna kot ura. Tako da ta mesec bom z vami stiskala pesti brez kakrsnega koli upanja (glede na KT) in upam da se kateri prikaze plusek. 😊 Sem si pa js tudi ze nabavila "robo" za cas, ko bova spet v igri in ni vrag da se mi pol ne pokaze en ogromen +! 😎 


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.2.2021 19:47:09   
Sneezka
Evo da se vam malo javim. Tudi moja M bo očitno prišla. Mam rjavi izcedek..in to bo kar dosti prej..bi jo mogla dobiti šele v sredini oz proti koncu drugega tedna. Nevem če je to posledica histeroskopije da bo zdaj toliko prej. Sicer bi mi bilo fajn če bi se mi cikel skrajšal ker mam ponavadi 34dni. Tako da gremo v novi krog💪


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.2.2021 7:32:06   
maca51
Snezka lahko malo več poveš o histeroskopiji? Zakaj so ti jo delali, kako je potekalo in kakšna navodila si dobila? 🙂

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.2.2021 9:57:00   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Snezka lahko malo več poveš o histeroskopiji? Zakaj so ti jo delali, kako je potekalo in kakšna navodila si dobila? 🙂


Lani januarja sem imela splav ker ni bilo srčka. V marcu bi morala imeti še en kontrolni pregled če se je vse sčistilo ampak ga bi bilo zaradi korone. Potem pa sem v novembru imela pregled in mi je G videla, da bi naj imela polip oz bi bilo mogoče da se ni vse sčistilo. Tako da sem imela histeroskpoijo..ambulantno pri njej. Doma sem vzela protibolečinske in potem mi je ona naredila. Polipa ni bilo..imela sem samo nekaj pregrad ki jih je odstranila. Boleče ni bilo. Bila sem brez anestezije. In po posegu sem šla domov. Navodila pa brez SO vsaj 1 teden..oz dokler se je pojavlja rjav izcedek.  Po tem pa lahko. Tudi zanosi se lahko takoj brez čakanja na naslednjo M.

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.2.2021 14:34:56   
maca51


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka



IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Snezka lahko malo več poveš o histeroskopiji? Zakaj so ti jo delali, kako je potekalo in kakšna navodila si dobila? 🙂


Lani januarja sem imela splav ker ni bilo srčka. V marcu bi morala imeti še en kontrolni pregled če se je vse sčistilo ampak ga bi bilo zaradi korone. Potem pa sem v novembru imela pregled in mi je G videla, da bi naj imela polip oz bi bilo mogoče da se ni vse sčistilo. Tako da sem imela histeroskpoijo..ambulantno pri njej. Doma sem vzela protibolečinske in potem mi je ona naredila. Polipa ni bilo..imela sem samo nekaj pregrad ki jih je odstranila. Boleče ni bilo. Bila sem brez anestezije. In po posegu sem šla domov. Navodila pa brez SO vsaj 1 teden..oz dokler se je pojavlja rjav izcedek.  Po tem pa lahko. Tudi zanosi se lahko takoj brez čakanja na naslednjo M.

Najlepša hvala za te informacije. Mene sicer čaka laparo+histero ampak je vsaka infomacija dobrodošla glede teh dveh posegov. 😊

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 9:14:34   
beba92
Evo moja M bo tudi zelo kmalu prisla, saj me ze zvija od krcev in pa seveda- sitna sem! 😡 zelo zalostna


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 10:29:37   
mala_miška
Pozdravljene čvekice! Pri nas je danes lep sončen dan, zjutraj pa me je mož presenetil še z valentinovo tortico - srčkom.
Želim vam le dan in vam pošiljam eno lepo misel https://www.facebook.com/angelsophie8/posts/5058850197521633

Vsem nam pa želim čim bolj ploden mesec in da nas razveselijo + in user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala_miška -- 14.2.2021 10:32:50 >

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.2.2021 10:31:44   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Evo moja M bo tudi zelo kmalu prisla, saj me ze zvija od krcev in pa seveda- sitna sem! 😡 zelo zalostna




Povsem te razumem user posted image Tudi jaz sem bila čisto na tleh v četrtek - so še v službi opazili. Naj bo čim prej mimo potem pa v nove boje user posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?