|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.2.2021 21:02:13   
mala_miška
Pozdravljene! Jaz sem imela danes nepričakovano pregled pri G. So me zjutraj klicali iz ambulante, ker je ena odpovedala - super - sem imela v načrtu klicat prihodnji mesec, ker je bilo septembra 3 mesece od zadnjega brisa. Sem ji omenila, da želim zanosit in mi je naredila UZ, ki pa ni bil čisto ok. Se je videla ovulacija - je rekla, da je lepa, poleg tega pa cisto in 2 mini mioma user posted image Zdaj moram poklicat pri naslednji M, da vidi, če je cista počila, vmes dat kri za markerje, ko ciste ne bo več pa mi je predlagala histeroskopijo (saj ne vem, če sem prav napisala), da preveri lego miomov, če morda zaradi pozicije ovirata zanositev. Upam na najboljše.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.2.2021 21:44:51   
Nizile
Oj mala miška, upam, da se vse dobro izteče pri tebi in se zadeve čimprej uredijo. Tudi sama sem danes pisala ginekologinji in prosila za termin. Pa me je nepričakovano zelo hitro naročila, že naslednji teden. Tudi sama sem prvenstveno v mailu najprej potarnala zaradi mojih več dnevnih predmenstrualnih izcedkov (ki so se tudi v tem ciklusu pojavili že 9. dan po ovulaciju), ki po mojem ovirajo vgnezditev. Kot drugo mi morajo pa tudi bris vzet, ker je že 3 leta od tega. Sama upam, da bo naredila uz in me dobro pregledala.


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.2.2021 22:03:29   
mala_miška
Hvala! Upam, da se tudi pri tebi zadeve čim prej porihtajo. Za UZ ji pa kar reci na pregledu, ko ga boš imela. Jaz sem ji kar na začetku, ko me je spraševala osnovne info (zadnja M, zaščita...) rekla, da delamo na dojenčku in če bi mi morda lahko naredila UZ, da se preveri, če je kakšna fizična ovira, da toliko časa ne zanosim. Pa je res natančno vse pregledala in premerila ter dala napotke za naprej. 


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.2.2021 21:31:53   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: mala_miška

Pozdravljene! Jaz sem imela danes nepričakovano pregled pri G. So me zjutraj klicali iz ambulante, ker je ena odpovedala - super - sem imela v načrtu klicat prihodnji mesec, ker je bilo septembra 3 mesece od zadnjega brisa.

3 leta ne 3 mesece

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.2.2021 20:37:33   
rosemarie
Midva sva bila začuda kar pridna teh nekak tednov. Moja M bi naj prišla okoli 6.3., tako, da O je itak že mimo in vse v ne vem čigavih rokah. 🙈


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.2.2021 7:22:14   
ljub3zen
Pri meni ta mesec ne bo nič, sva imela samo 1x SO in še to 6 dni pred O, ki je bila včeraj. 😔


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.2.2021 9:41:00   
rosemarie
Včasih je enkrat dovolj. 🥰
Jaz sem pred dnevi tudi dobila etericna olja, ki bi naj malo pomagala pri uravnavanju hormonov - bomo videli kako bo zdaj s tem ... če pri nama kaj uspe v tem ciklusu ali pa v naslednjih nekaj mesecih. 🙏🏻

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.2.2021 14:24:11   
beba92
Punce, .. Da nebo tema vedno o dojenckih.. Vecna dilema: Kaj kupit dragemu za darilo za rojstni dan? 😁😁 

Ni izbircen, ima vsega, kar potrebuje si tudi sam kupi 🤔🤔 kaj kupit? 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.2.2021 16:49:31   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Punce, .. Da nebo tema vedno o dojenckih.. Vecna dilema: Kaj kupit dragemu za darilo za rojstni dan? 😁😁 

Ni izbircen, ima vsega, kar potrebuje si tudi sam kupi 🤔🤔 kaj kupit? 



Moj je ful foodie, zato, če nimam boljše ideje mu kaj ekstra skuham/spečem. Sicer pa si ponavadi vedno kaj želi ... npr. kakšno orodje. 😊 neke ful ekstra ideje pa nimam. 🙈

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.2.2021 21:51:34   
Zarjica1
Hej! Jaz pa sem ravno med oz najbrž tik pred ovulacijo,danes zjutraj sem imela pozitivni O test. Ta teden sem delala teste in moram reči da je tole res fajn. Sem ugotovila,da sem prehitro mislila da je ovulacija. Tako da sem ta mesec naredila eno dobro raziskavo 😃😃 🤯  da bom za naprej vedla,če slučajno ta mesec ne rata. 

Glede darila pa,odvisno kaj mu je fajn. Moj je fejst na šport mahnen in sem mu ponavadi kake karte za tekmo ali pa kaj od njegove najljubše ekipe. Seveda tekme trenutno ne pridejo v poštev ...🙄  

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.2.2021 6:15:08   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Zarjica1

Hej! Jaz pa sem ravno med oz najbrž tik pred ovulacijo,danes zjutraj sem imela pozitivni O test. Ta teden sem delala teste in moram reči da je tole res fajn. Sem ugotovila,da sem prehitro mislila da je ovulacija. Tako da sem ta mesec naredila eno dobro raziskavo 😃😃 🤯  da bom za naprej vedla,če slučajno ta mesec ne rata. 

Glede darila pa,odvisno kaj mu je fajn. Moj je fejst na šport mahnen in sem mu ponavadi kake karte za tekmo ali pa kaj od njegove najljubše ekipe. Seveda tekme trenutno ne pridejo v poštev ...🙄  



Jaz si jih bom tudi privoščila naslednji mesec, ker imam dovolj ugibanja. 🤣 haha
Zdaj imam še dober teden do M. 😊🙈 Prejšnji ciklus sem imela najhujši PMS ever, začelo se je že več kot teden pred M - celo sranje, špikanje, boleče prsi eno obdobje, glavoboli, etc. Zdaj zaenkrat še nič. :)

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.2.2021 7:28:10   
Zarjica1
Ja res, so kar dragi ampak jaz sem si rekla, da tu ne bom šparala. Vsaj veš potem za naprej,pa tisti smajli na testu mi je kar polepšal dan sem se že bala ko ga po 5 dnevih še ni bilo,da je že kaj narobe z mano 😳🙈 

Jeej še čisto malo imaš za počakat,držim pesti 💪👶

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 6:30:47   
rosemarie
Hej, kako ste kaj? :)

Jaz sem zdaj še par dni oddaljena od M, upam sicer, da je ne bo ... kot vedno. :P Zaenkrat imam samo malo občutljive prsi, kak dan bolj, kak dan manj.
Tale mesec mi je res hitro minil, z možem se sploh ne vidiva ven iz dela, toliko ga je. 🤣 Zdaj samo čakam, da še marec švigne mimo. 🤣

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 9:55:31   
Zarjica1
Ojla! Jaz sem cca 4 dni po ovulaciji tako,da je še prehitro za karkoli sklepati.. ta mesec si upam rečt,da sva res zadela prave dni,glede na O teste.. samo vem,da to še nič ne pomeni,je še ogromno drugih dejavnikov 🙈  tako,da jaz še imam kak dober teden čakanja pred sabo...  Vsem želim srečno ta mesec,da katera zagleda + 😍😍


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 17:16:28   
rosemarie
Midva bi težko ne-zadela, ker sva res dost ... vsak drug dan. 🤣 Tako, da upanje je, da se kaj dogaja, s tem, da nekih občutkov pa nimam. Zdaj samo zdržim do petka, ko bi že lahko dobila M.🙈


Etericna olja uporabljam zadnji teden, smrdijo mi kot hudič. 🤣 Pa Femibion 1 sem začela ponovno jest. Zarjica, katero folno pa ti ješ?

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 17:32:42   
Zarjica1
Hehe super potem res nista mogla falit 😃. Nama ne znese tolikokrat  zato sem se zanasala na teste 🙈  Jaz imam Elenatal tablete.  Še katera stalno gugla bilokaj o zgodnjih znakih nosečnosti? 🙈🙈


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 18:55:22   
JackieO
Zarjica ne da sem samo guglala o zgodnjih znakih, pomoje sem tud ze vse imela. 😁 No ta mesec je pri nama res vse bolj sprosceno, vsaj nekaj dobrega od teh kontracepcijskih tabletk. Odstevam da jih lahko neham jest in da koncno dam cez operacijo. Potem pa veselo v nove kroge. 😎 Upam da ste kaj "pridelale" ta mesec. 😎 Drugace se bomo pa skupaj borile naprej. 💪


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 19:29:39   
Nizile
Jaz sem ravno po menstruaciji. Danes imela odvzem brisa, obenem me je še pregledala, tudi z ultrazvokom. Baje vse ok, tudi foliklov naj bi blo še dosti glede na to, da sem že 40. in bom konec leta že 41. Zaradi predmenstrualnih izcedkov mi je predpisala progesteron (vaginalne kapsule), ki naj jih jemljem od 15. do 25. dneva. Pa bomo videli. Če bo bo, če ne bomo pa pri enem ostali🤗


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 19:54:12   
rosemarie
Uf, jaz sem tudi že imela cel spekter simptomov! 🤣 Itak so vsi PMS znaki lahko tudi simptomi "zgodnje nosečnosti" in v kakem šibkem trenutku sem itak že naivno mislila, da je to pač blo to. :) Tako, da sem zdaj kar vesela, da nimam nekih simptomov, tako da se vsaj s tem zaenkrat ne obremenjujem. In tudi upam, da če M tudi ta ciklus pride, da vsaj pride on time in me ne vleče za nos. 🙈




(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.3.2021 19:57:01   
ljub3zen
Jaz sem tudi že ogromno pogooglala in imela vse, pa potem kdaj nobenega in googlala potem nosečnost brez znakov🙈 haha Ampak zdaj ta mesec pa sem čisto opustila to. Mislim, da mi je malo lažje tudi zato, ker je dejansko ta mesec skoraj nemogoče, da bi zanosila (čeprav čisto brez upanja nisem) in ne mislim več toliko na to. Pa tudi že sedmi mesec je, sčasoma sem se naveličala to počet, očitno😁

Jaz imam še dober teden do M. Jaz že od maja jem folno kislino, v obliki Pregnancy complexa od Orce - 2 kapsuli na dan. Meni je ginekologinja rekla, da naj začnem 3 mesece prej jest, preden začneva poskušati, pa sem se tega držala. Držim pesti za vse tudi ta mesec✊🐞🍀

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 7:35:51   
rosemarie
Mene je danes presenetila krvavitev oz. zaenkrat tak svetlo roza izcedek. 😭🙈 Zdaj pa res ne vem ... M nikoli ne dobim predčasno - razmišljam, če bi si lahko s temi eteričnimi oljčki zmedla hormone toliko, da mi M prehiteva, ampak se mažem z njim slab teden, tako da ne vem če bo to to. 


Kakorkoli, čakam zdaj, da vidim kaj se razvije iz tega. 🙄 Pismo ej, prej je pa res nisem pričakovala. 😔

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 8:00:05   
ljub3zen
Koliko dni po ovulaciji pa si? Verjetno je vgnezditvena, juhu! 😊❤️


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 8:53:38   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

Koliko dni po ovulaciji pa si? Verjetno je vgnezditvena, juhu! 😊❤️





Natančno ne vem, ker nisem uporabljala ovulacijskih testov - nekje med 10-13 dni po ovulaciji, kar se mi zdi za vgnezditveno malo preveč? Če se bo krvavitev stopnjevala, je bolj verjetno prezgodnja M. 😔

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 9:09:42   
Nizile
Mogoče je bila pa ta mesec ovulacija mal kasneje, ker svetlo roza izcedek je lahko znak za vgnezditveno, ki je ponavadi 6 do 9. dan po ovulaciji! Držimo pestiuser posted image

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 9:51:50   
Zarjica1
Jaaa mogoče pa je vgnezditvena!! Juhuuu 😃😃


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?