|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 10:43:10   
ljub3zen
Poročaj, kako bo v naslednjih dneh. Držim pesti, da je vgnezditvena in da boš kmalu videla plusek! 🍀


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 10:48:58   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

Poročaj, kako bo v naslednjih dneh. Držim pesti, da je vgnezditvena in da boš kmalu videla plusek! 🍀





Zelo dvomim, da je. Ker mi deluje bolj kot začetek M. Sem sicer že brala zgodbe, ko so ženske mislile, da so dobile menstruacijo, pa je bila vgnezditvena ... tako da res počakam kako dolgo bo trajalo tole. In se javim. 🙈😊

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 12:42:06   
Sneezka
Jaz sem tudi glih v času ovulacije. Sva bila pridna pred..upam da še vsaj danes potem pa čaaakanje😀 

Me zanima če katera kadi? Jaz cel čas premišljujem , da bi nehala pa nikakor ne morem 😐 in me še to psihično obremenjuje🤨

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 15:12:13   
JackieO
Rosemarie, zelooooo drzim pesti zate! Obvescaj nas! 🐞Sneezka js sm dost kadila, zdej sm pa skoraj nehala, ker mi moj ful tezi in je cist proti temu, ze odkar sva se spoznala, tako da se skrivaj kakega przgem oz. ce je kaksna festa. 😞😁 sicer nimam nobene krize, pa se malo manj slabe vesti imam. 😂 pa tud moj G mi je ze pred casom rekel, da bi morala pol leta predno zacnem delat na zanositvi nehat. Moja kolegica je strastna kadilka, pa ni imela nobenih tezav z zanositvijo in tud celo nosecnost je kadila. Tako da js mislim da to ni ravno razlog da ne zanosis/mo, seveda ni pa zdej pozitivno za nase zdravje, to je pa itak dejstvo. 


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 16:44:25   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Rosemarie, zelooooo drzim pesti zate! Obvescaj nas! 🐞Sneezka js sm dost kadila, zdej sm pa skoraj nehala, ker mi moj ful tezi in je cist proti temu, ze odkar sva se spoznala, tako da se skrivaj kakega przgem oz. ce je kaksna festa. 😞😁 sicer nimam nobene krize, pa se malo manj slabe vesti imam. 😂 pa tud moj G mi je ze pred casom rekel, da bi morala pol leta predno zacnem delat na zanositvi nehat. Moja kolegica je strastna kadilka, pa ni imela nobenih tezav z zanositvijo in tud celo nosecnost je kadila. Tako da js mislim da to ni ravno razlog da ne zanosis/mo, seveda ni pa zdej pozitivno za nase zdravje, to je pa itak dejstvo. 




Jaz sem zmanjšala kar precej..prenehat mi pa kar ne uspe😐 ja skoraj vse kolegice so kadile in zanosile normalno. Tak da sem jaz tudi mnenja da to ni glavni razlog. Upam da mi uspe prenehat. Že zaradi psihe 😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 19:33:55   
JackieO
Mislim da nima smisla, da se toliko obremenjujes s tem. Ogromno stvari nam skodi. Da ne govorim o tem, da zanosijo alkoholicarke, narkomanke itd., druge pa ekstremno zdravo zivijo pa jim ne rata. Ce bi vedele, da je krivo kajenje, bi ze zdavnaj nehale, sem prepricana. 😉 Tako da glavo gor, ratalo bo tako ali drugace. 😎 


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 20:42:18   
rosemarie
Punce, nič ne bo, je kar menstruacija to. Ki začuda prehiteva 3 dni. 🤣🤭


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.3.2021 21:18:42   
ljub3zen
Škoda😔... Je pa vsaj hitra in bo hitreje spet novi krog😊


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.3.2021 10:15:37   
JackieO
Rosemarie, se borimo s tabo naprej. 😎🐞


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.3.2021 5:48:45   
rosemarie
Hej,

zdaj sem bila dva dni malo bolj zabedirana 🙈 do zdaj se me ni ta "neuspeh" nikoli tako zares dotaknil. Seveda sem bila razočarana, ampak sem v istem hipu že tudi predelala, se posvetila drugim stvarem in verjela, da bo že naslednji mesec. 
No, zdaj sem bila pa res žalostna, malo sem pojokala ... če ne bi, bi se ta slaba volja pacala še naprej. Nekako sem morala dat to ven. In sem zdaj zopet kar v redu. 
Itak sem potem - za nameček - na 1. dan M videla nosečo znanko v mestu 🙄 (saj ne, da ji ne privoščim 🙈), pa na instagramu kup na novo nosečih ... ah ja. 😏 Se te hočeš nočeš dotakne ... čeprav privoščim čisto vsem.
Upam, da katera ta mesec vseeno dočaka plusek. 🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.3.2021 6:54:03   
ljub3zen
Jaz skoraj vsak mesec jokam, ker sem žalostna, ko ni. Pri meni se je samo najprej žalost vlekla dlje časa kot pa zdaj. Jokanje je itak fajn in zdravilno, nič narobe s tem😊 Mi je res žal, da vama ni uspelo ta mesec. Vem, kako beden občutek je to.In tudi to lahko razumem, da ni fajn gledat drugih nosečk, tudi jz včasih pomislim na to, da nočem, da bi katera od bližnjih zanosila pred mano. Kljub temu da bi bila seveda tudi iskreno vesela zanjo in da se razveselim vsakega dojenčka. 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.3.2021 9:51:48   
Zarjica1
Čisto vaju razumem. Vsem privoščim to veselje pa vseeno tudi sama ratam žalostna,ko vidim vse te nosečnice. Instagram je pa itak poln takih objav pa polno mami influencerk pa evitas oglasov 😊😊🙈. Ampak enkrat bomo tudi me lahko kaj takega objavile,če bomo želele seveda 👍😊  


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.3.2021 18:47:30   
mala_miška
Pozdravček vsem! Jaz sem se ta mesec malo odklopila - sploh po odkritju ciste in miomov na pregledu - niti nisem gledala, kdaj imam O, da bi v tistih dneh pogosteje, čisto mi je bilo vseeno. user posted image Sem pa bila sedaj 14 dni okupirana praktično ves dan in niti ni bilo časa o tem razmišljat, pa tudi zdaj se mi zdi, da čiste preveč razmišljam o tistih 2 miomčkih in ju krivim, da ne zanosim, ter brskam po spletu za čudežnimi čaji in napitki, ki bi jih uničili, še preden sploh ugotovijo, ali sta kriva za vso situacijo. Priznam, da sem kar malo depresivna postala - kr razmišljam, ali bo uspelo do konca tega leta oz. ali bo sploh uspelo user posted image Bi pa res bilo fajn, da se kateri ta mesec nasmehne sreča user posted image Stiskam pesti, da nas katera razveseli z lepo novičko user posted image

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.3.2021 18:49:26   
mala_miška
ljubez3n in Zarjica1 popolnoma vaju razumem - jaz tudi jokam, ko slišim za katero znanko, da je zanosila oz. da je noseča - sem tudi zadnjič, ko mi je sestrična sporočila, da je noseča. To bolečino je pač treba dat ven iz sebe. Saj sem vesela za vse, ki jim uspe, samo mene boli, ker mi ne.

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.3.2021 19:37:33   
Zarjica1
Mala miška kaj pa sledi sedaj,ko so ti odkrili cisto? Ali še čakaš na kakšne izvide? Mogoče pa probaj na to gledati tako,da dobro da so odkrili. Mogoče pa je res to krivo in lahko potem hitro zanosiš,ko jo odstranijo?  


Glede joka pa se čisto strinjam, kdaj je treba in je dobro,da se "spucajo" čustva,ki se naberejo. Ne mislim samo glede zanositve,jaz imam včasih prav tak dan,da samo rabim posteljo, kakšen žalosten film in robčke pa je potem spet dobro 😀
Midva s partnerjem sva se pogovorila preden sva začela delati na tem,da če nama pač ne rata,bova posvojila. Tako, da sem glede tega,da bom nekoč mamica pomirjena. Tako ali drugače, enkrat bova starša. Je pa res,da si želim te izkušnje nosečnosti. Vsi tako pravijo,kako je to čudovito in posebno obdobje 🥰

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.3.2021 20:24:18   
mala_miška


IZVIRNO SPOROČILO: Zarjica1

Mala miška kaj pa sledi sedaj,ko so ti odkrili cisto? Ali še čakaš na kakšne izvide? Mogoče pa probaj na to gledati tako,da dobro da so odkrili. Mogoče pa je res to krivo in lahko potem hitro zanosiš,ko jo odstranijo?   



Cista ni toliko problematična in običajno poči sama od sebe. Sem pa morala dat kri za markerje, ker nisem več rosno mlada (38). Bolj sta problematična mioma, ki sta sicer majhna, vendar z UZ ni mogla točno določiti lege, če sta slučajno na mestu, da bi ovirala zanositev. Sedaj moram počakat, da cista poči (takoj po M moram na UZ), potem pa mi je predlagala histeroskopijo, da določijo lego miomov in če so na mestu, kjer ovirajo zanositev, da jih potem odstranijo. Seveda pa se do takrat trudim z naravno medicino (sirup iz netreska, čaj miomček) - če kaj učinkuje, bomo pa videli sredi meseca na UZ

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.3.2021 7:20:07   
JackieO
Mala miska ravno zaradi polipa grem konec meseca na laparoskopijo in histeroskopijo. Ker tudi ne vedo, ce ovira zanositev. Srcno upam da, ker racunam na to, da bom lahko potem naravno zanosila. Ni pa receno seveda. 😞 Drzim pesti zate, itak bo vse ok. 🐞 


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.3.2021 7:38:58   
ljub3zen
Kako ste kaj? Še katera (ne) čaka menstruacije v teh dneh?

Jaz naj bi jo dobila jutri. Sem mislila, da bo že včeraj, ker me je špikalo in sem imela tak občutek, da bo prišla, pa je še ni. Verjetno danes ali jutri. Ta mesec je res bolj malo možnosti, ampak vidim, da se vseeno oklepam tega malega upanja vse bolj ko se bližam dnevu napovedane menstruacije😊 Čeprav to še nič ne pomeni, sem bila včeraj kar vesela, da je še ni😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.3.2021 8:32:10   
Nizile
Jaz sem trenutno ravno v dneh pred ovulacijo. Danes je 13. dan in zjutraj se je pokazal smeško na digitalnem ovulacijskem testu....tako, da upam, da bova v teh treh dneh kaj pridna. Sicer pa ta mesec po ovulaciji začnem z vaginalnimi tabletkami Utrogestan, ki preprečujejo prehitre izcedke pred menstruacijo in podaljšujejo drugo fazo cikla. Držim pesti ljubezen, dauser posted image vendarle ne pride!

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.3.2021 9:11:01   
beba92
Tudi jaz aem v dnevih pred O, vendar se testek ni pokazal dveh ||, ceprav je ze 18. dan 🤔 sem koncala.s femaro po treh mescij..ocitno se bo cikel spet podaljsal


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.3.2021 9:49:34   
Zarjica1
Jaz naj bi jo v soboto dobila. Vsake toliko me špika in malo je napetosti v spodnjem delu trebuha. Tako kot vedno pred M. Drugega nič. Upam,da je ne dobim. Ta mesec sem uporabljala ovulacijske teste in sva menda kar zadela prave dni. Se pa pripravljam tudi na to,da pač mogoče pride.. raje mislim tako, da bom potem manj razočarana,čeprav bom najbrž kar zelo..  Doma imam dva testa tako,da bom pomoje v soboto zjutraj ga naredila,ker več ne bom mogla čakati. Če slučajno ne pride,seveda.. 😊

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.3.2021 12:15:35   
mala_miška
Mene je včeraj presenetila M, ki sem je bila prvič po dolgih letih vesela. V bistvu zato, ker moja G dela samo ob ponedeljkih in moram takoj po M za UZ zaradi ciste. Upam, da 6.dan ne bom več imela izcedka, da grem lahko na UZ, potem pa upam da naprej porihtat miome in čakat na plusek. 


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.3.2021 12:24:03   
ljub3zen
Žal, kot pričakovano, prišla menstruacija 😊 Tokrat nisem zelo razočarana, sem jo bolj pričakovala kot prejšnje mesece, tako da se že veselim naslednjega cikla😊


Mala miska, upam, da porihtaš miome in da bo potem hitro plusek! 

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.3.2021 22:09:04   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen


Mala miska, upam, da porihtaš miome in da bo potem hitro plusek! 


Iz tvojih ust v božja ušesa (mislim, da se nekako tako reče) user posted image

Upam pa in nam vsem želim, da čim prej dočakamo pluske user posted image

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.3.2021 13:50:54   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

Žal, kot pričakovano, prišla menstruacija 😊 Tokrat nisem zelo razočarana, sem jo bolj pričakovala kot prejšnje mesece, tako da se že veselim naslednjega cikla😊


Mala miska, upam, da porihtaš miome in da bo potem hitro plusek! 



Pogumno v nov krog 💪 Js imam se dobre 10 dni jemanja KT, katastrofa, pocutim se res za en ****, komaj cakam da bo to mimo. Potem pa spet zacnem navijat z vami! 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?