|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
16.12.2021 13:02:48   
senorita
Jaz tudi še nisem nič testirala, ker mi M še ne zamuja. Se pa lahko pojavi kadarkoli v naslednjih dneh, tako da bomo videli. Test bom po vsej verjetnosti naredila v soboto, čeprav bo še malo zgodaj, ampak mislim da bi vseeno moralo prav pokazat.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.12.2021 13:01:10   
rosemarie
Meni se je M potem včeraj ulila, tako da nič ne bo lepega darilca za božič. 🙄 No, pa vseeno želim vam ostalim vztrajnim puncam, da katera docaka plusek!!  🙏🏻🎄❄️ Naj se vsaj eni posreči, če se že meni ni. :) 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.12.2021 14:24:13   
JackieO
Rosemarie zal mi je. Zgleda bo 2022 nase leto. 😔 Tud js nism vec prevec optimisticna, danes sem ratala napihnjena in spika me v spodnjem delu, kar so pri meni tipicni znaki za M. Bomo videli kako se bo razpletlo, drzim pesti za vse ostale punce, ki trenutno (ne) pricakujete M. 🐞 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.12.2021 15:44:45   
senorita
Rosemarie tudi meni je žal 😢 držite pesti zame, jutri bom delala test. Če se seveda prej ne ulije M, ampak zaenkrat nič ne kaže na to.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.12.2021 16:33:54   
Sneezka
Jaz sem ravno zaključila z M..tako da upam da bodo prazniki naredili svoje in v novo lezo vstopimo z pluskom 😊 sem nekak fejst optimistična 😊💪 vsem ki ne pričakujete M želiim en veeeelik plus. Nam ki pa vstopamo v novi krog pa veselo slončkanje med prezniki 😊💪 


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.12.2021 20:56:20   
JackieO
Senorita drzim pesti! Javi! Sneezka optimizem velja, 2022 bo pa res nase leto! 😁

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.12.2021 11:42:35   
senorita
No test sem naredila. Pojavila se je rahla črtica, ki pa je vseeno temnejša kot kadarkoli prej. Potem ko se je test posušil, je bila pa še precej temnejša. Glede na to da sem spet delala BC mini (ja vem, bolje bi bilo kakšnega drugega 😂), sem pripravljena na razočaranje, čeprav je upanje vseeno večje kot prej. Čez par dni bom test ponovila pa bom sigurno vedela.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.12.2021 12:10:09   
JackieO
Senotita drzim pesti, da je to to! Glede na to, da se M ni, je to zelo dober znak! Vseeno je pa treba biti pazljiv s temi BC mini in jih malo z rezervo vzet, da ni potem preveliko razocaranje, ce slucajno ni +. Absolutno ponovi test, ampak najboljse s kaksnim bolj zanesljivim. Vso sreco! 🐞 Js sigurno ne bi zdrzala se par dni in bi letela po nove teste. 😊🤣

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.12.2021 12:19:12   
senorita
Hvala Jackie 😊 glede na to, da je še vseeno dokaj zgodaj, bom raje še počakala kakšen dan. Ampak verjamem, da to ne bo dolgo 😂 joj res upam, da je to to

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.12.2021 12:36:48   
nina.nina
Pozdravljene,   Vceraj in danes mi je zeloo slabo, sem pa vceraj tudi zasledila  rjav izcedek. Ni ga veliko, ravno toliko da se opazi..  ste se srecale s tem in je mogoce test pokazal plusek? Je sploh ze cas da naredim test ?

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.12.2021 13:40:05   
JackieO
Tezko karkoli recemo, ker ne vemo v kateri fazi ciklusa si, kdaj mora biti M, kdaj je bila O itd. Rjav izcedek lahko nakazuje na vgnezditveno krvavitev, lahko napoveduje zacetek M, lahko je nosecnost z zacetnimi krvavitvami, moznosti je ogromno.

(odgovor članu nina.nina)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.12.2021 23:39:48   
Elfika
Pozdravljene. Tudi mi2 se ze eno leto trudiva za zanositev 🥺 Razocaranje je vsak mesec vecje. Pa tudi leta niso ravno na moji strani saj sem ze cez 35, zaradi cesar se mi zdi, da cutim se vecji pritisk. Januarja grem h G, pa da vidimo kako naprej... Berem vas ze nekaj casa in z vami odstevam in drzim pesti, da kateri uspe. 🍀 Prav vsaka vam cas_t, da ste tako pozitivne! Zato sem se odlocila, da se vam pridruzim. Tudi jaz v naslednjih dneh ne pricakujem M. Glede na to, da ze cutim napetost v joskah in pa rahle krcke (kot nekaj dni pred vsako M), bo kot kaze spet prisla 😕 Ceprav vedno upam, da ti znaki pa tokrat napovedujejo kaj drugega🤷 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.12.2021 7:57:54   
JackieO
Pozdravljena Elfika med soborkami. 😏 Mislim da te vse zelooo dobro razumemo kar se tice razocaranja, ampak verjamem da bomo tudi me zagledale prej ali slej ta magicni ➕. Pravilno da si se narocila h G, saj po enem letu je absolutno treba preveriti kaj se dogaja, tudi js sm nad 30 in vem kako leta tecejo. Midva sva po dobrem letu in pol prisla do 1. IVF postopka (ne pravim da ga bosta tudi vidva potrebovala, ampak samo za obcutek kako vse dolgo traja in se obrne), tako da sem se vedno mnenja, da je treba hitro zaceti raziskovati. Vso sreco ti zelim in javi se kaj. 😉

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.12.2021 16:11:21   
senorita
Elfika, dobrodošla 🤗 res je neverjetno kako hitro se obrne leto, hkrati pa se čas ustavi, ko (ne) čakamo na M. No upam, da so to vseeno kakšni drugi znaki kot za M in se boš razveselila pluska 😊
Jaz bom po vsej verjetnosti jutri ponovila test. Danes že cel dan čutim kot nekakšno slabost, v bistvu ne vem če bi lahko to tako opisala, samo neprijeten občutek je. Upam, da to ni samo psiha. Prav tako pa mi sploh ne paše kava, sicer je nikoli nisem veliko pila, ampak ena na dan mi pa ponavadi paše.
Jackie je pri tebi kaj novega?

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.12.2021 18:29:57   
JackieO
Pri meni nic novega, razn da sm napihnjena zaba na dveh nogah. 😅 Bomo videli kaj bo teden prinesel. 😏 Jaa, daj naredi test jutri, pa nas razveseli z eno lepo, pozitivno novicko zjutraj! 🥰

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.12.2021 23:14:55   
Elfika
Ja, res se je to leto hitro obrnilo. Tezko sem se sprijaznila (najbrz se se niti nisem cisto), da pac brez pomoci ocitno ne bo slo. Verjamem, da bo se nekaj mesecev preteklo, da se bo vse skupaj zacelo odvijati in da vidimo kje je problem...do takrat pa pac optimisticno v vsak nov krog. 🤞Res drzim pesti za vse! Senorita, da se ti jutri prikaze res en konkreten plus! 💪 Jackie, da ti cim prej mine ta teden in ti Bozicek prinese najlepse darilo ☺️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.12.2021 9:37:59   
senorita
Punce, meni se meša 🙄 danes sem najprej spet naredila BC mini, v upanju da bo črtica sigurno precej močnejša. Na žalost pa se je spet pojavila rahla črtica. Potem ko se je posušila, sem jo primerjala s prejšnjo in mogoče je malo temnejša, ampak sem še vedno v dvomih. No potem sem šla pa po še en test (digitalni FS) in sem test ponovila z istim urinom. Tudi tukaj se je pojavila rahla črtica. Bom dodala slikco, da mi še ve poveste, kako se vam zdi. No očitno bom morala narediti še en test, da bom sigurna 🤷🏼‍♀️user posted image

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.12.2021 10:58:05   
JackieO
Senorita tudi js vidim se eno crtico, tako da mislim da bi to lahko bilo to! Skoraj ne verjamem, da bi bil ta test lazno pozitiven! Kdaj bi pa morala dobiti M? Lahko da se ni dosti hormona oz. je slo za kasnejso vgnezditev in zato crtica ni mocnejsa! Joj drzim pesti zate, pojdi se po kak test. 😁😁😁

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.12.2021 11:35:35   
Sneezka
Senorita tudi jaz jo vidim..zgleda zelo obetavnoo🥰 pojdi še po en teste najboljše un z tedni..se mi zdi tisti najbolj siguren. Držiiim pesti 🥰


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.12.2021 13:31:17   
senorita
Težko rečem kdaj bi morala biti M, ker imam zadnje čase dokaj neredno. Ampak predvidevam, da bi do vgnezditve lahko prišlo okrog 11.12., ko sem imela malo rjavega izcedka. No v vsakem primeru bom kmalu izvedela kaj se dogaja. Kar malo težko verjamem, da bi dva različna testa pokazala lažen plusek.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.12.2021 14:17:32   
JackieO
Ce je bila takrat vgnezditev lahko da se raven hormona ni dovolj velika. Za BC bi se verjela da kaze lazno, ker so vedno neki problemi z njimi, FS je pa ponavadi kar tocen. Pojdi se po kaksen test, najboljse taksnega kot je rekla Sneezka. 😉 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.12.2021 14:25:06   
sončektvoj
Se strinjam s predlogom Sneezke, kupi ClearBlue: meni FS trakec ni pokazal čisto čisto nič, niti sence. Isti dan je BC mini pokazal rahlo črtico, CB navadni močan +, CB digitalni pa + in 1-2 tedna. In ja, sem noseča, potrjeno. Tako da ta FS tudi ni tako zanesljiv kot pravijo.

< Sporočilo je popravil sončektvoj -- 20.12.2021 14:27:07 >

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 5:36:26   
JackieO
Ja saj, da pokaze test negativno (pa si nosec), je bolj verjetno, ker se ne zazna hormona oz. je ta prenizek. Da pa pokaze lazno pozitivno je pa pomoje dost manj verjetno, razn za BC mini, ki so znani po tem, da kaj pokazejo. Kakorkoli, senorita zelim ti vso sreco in da bo crtica danes se mocnejsa. 🐞

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 7:53:45   
vipconten
became a searcher,wanting to discover who i was and what made me precise. my view of myself turned into changing. i desired a stable base to start from. i commenced to resist3 stress to behave in ways that i didn’t like any greater,and i used to be delighted by who i in reality become. i got here to feel a good deal extra sure that no one can ever take my region.
https://www.vipcontentshop.com

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.12.2021 12:31:27   
JackieO
Punce, tudi mene je premagala radovednost, kljub temu da sem rekla da bom pocakala dp konca tedna. Sem naredila isti FS test kot senorita, ker sem ga imela doma, sedaj, sredi dneva in se je pokazala cisto ista crtica kot pri senoriti. Sem sla gledat prejsnje stare teste od pol leta nazaj (vedno sem delala iste) in so bili cisto beli. Sedaj pa res upam, da niso dali ven kaksno "pokvarjeno" serijo in zato kaze! Imam pa tudi doma CB, tako da zjutraj ponovim se s tistim, ker tole se mi zdi prevec nerealno! 😊

(odgovor članu vipconten)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?