|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 17:25:23   
aaaanelej
Ooo super! Hvala, sem poslala prošnjo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktoberke 2021
17.2.2021 19:28:43   
Jspatipazidanamarel
Super za skupino, jaz se pridružim nekoliko kasneje, da mine prvi pregled :)Danes sem res zbita, groza, se spat se mi ne da. Ko bi to otroci razumeli 🤣🤣 tam akcija veš čas, jaz pa komaj oči odprte 🤢🤢🤢🤣🤣🤣

(odgovor članu aaaanelej)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktoberke 2021
19.2.2021 18:31:15   
DaKaNi
Heej mamasite. Tudi meni danes navaden CB pokazal plusek , vendar digitalni pa minus.. hmmm🤔🤔

user posted image
Kaj pravite?

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktoberke 2021
19.2.2021 19:20:20   
Jspatipazidanamarel


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Heej mamasite. Tudi meni danes navaden CB pokazal plusek , vendar digitalni pa minus.. hmmm🤔🤔

user posted image
Kaj pravite?



Hej zivjo! Dobrodošla.. Nevem, js vidim na slikci +, slab ampak je :) in če je en test pokazal +, drugi ne, bi js šla se enga delat.. Kdaj si imela pa zadnjo m? 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktoberke 2021
19.2.2021 21:34:48   
Anonimen
Mogoce se tukaj boljse vidi.. pokazalo je takoj,prej kot kontrolno!


Bom ponovilo z digitalnim cez 2 dni. Upam,da je❤user posted image

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktoberke 2021
19.2.2021 21:42:41   
Anonimen
Upam da pri tebi sicer ne bo tako...ampak meni je cb pokazal kao plus, še bolj se je videlo kot pri tebi in v resnici nisem bila noseča. Naredila sem dva testa z razmakom 3 dni in ker se ta “plus” ni jačal sem odšla v laboratorij, kjer je bila beta 2,nekaj. 
Plus sem slikala in ga tudi prilepila na ta forum pod rubriko Želimo si novega člana, naslov teme Test nosečnosti- kaj menite....sedaj je tema malo bolj dol na strani. Prav lep plus je zgledal ampak žal ni bil resničen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktoberke 2021
19.2.2021 22:59:07   
Anonimen
Ojooj.. kar nekaaj..😥. No jaz upsm,da je tole realen plus in ponovim v nedeljo zjutraj ,ko bi pa ze mogo digitalni pokazat. Pa vam javim ❤


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktoberke 2021
20.2.2021 6:22:58   
Nerodka
Živjo, tudi jaz se pridružujem temi. Test sem naredila včeraj, po izračunih sem v 5. tednu, tako da je predviden pdp konec oktobra.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktoberke 2021
20.2.2021 9:02:58   
Anonimen
Nerodka dobrodosla ❤ 


Jaz pa sem danes ponovila CB digitalni,in jaaaa je pluus ❤❤❤ kako sem vesela ❤ Tako,da se vam pridruzujem v skupinici! ❤ 8.3.imam  pregled ze od prej tako,da takrat bom sigurno ze kaj vedela❤ 


(odgovor članu Nerodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktoberke 2021
20.2.2021 9:11:02   
Anonimen


user posted image
Se slikca 🥰

(odgovor članu Nerodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktoberke 2021
20.2.2021 11:56:13   
Anonimen

Punce, damo ena ideja. V prejsnji nosecnosti,smo mamice oz Rongaraja imele svojo fb skupinico. Ena jo je ustvarila izmed nas in smo potem tej mamici preko ringaraja sporocil poslale svoje podatke in nas je mamica dodala v skupino. V skupini nas je okrog 20 ampak se res super razumemo in si res vse zaupamo! Ce ste zato lahko tole skupinoco  naredi mamica nazaj na skrito in nas ona doda v skupino.❤
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker ocitno se ni nobene skupine na fb, sem jo ustvarila jaz ;) skupina bo skrita, zaenkrat je se zasebna (drugi ne morejo videti).

Najdete jo: oktoberke 2021 ♡user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktoberke 2021
20.2.2021 14:54:38   
Anonimen
Še ena oktoberka tu 🥰. Pri nas bomo zibali proti koncu oktobra ❤️
Anonimna ⭐

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktoberke 2021
21.2.2021 0:05:57   
Anonimen
Cestitke anonimna🥰🥰


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 1:08:22   
Anonimen
Cestitkeee anonimna👍🤗. 

Kako ste punce? 
Glede skupinice se strinjam! Je prijetno,ce nas je v skupinici manj 🍀 
Kako stee?? 
#prvicmami

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 8:01:43   
Nerodka
Tudi jaz čestitam vsem novim bodočim mamicam 🙂 jaz nimam fb, tako da tam.ne bom mogla sodelovati.


Vas je veliko, ki imate že kakšnega otroka, ali ste večino prvič noseče?Jaz sem noseča drugič, doma imamo skoraj 2 leti starega sina. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 8:17:25   
Jspatipazidanamarel
Cestitke vsem tudi z moje strani:)

Jaz sem neučakana, naslednji teden me čaka prvi pregled, drugače pa vse ok. Le utrujenost se ne popušča. In pa slabost. In mika me da bi povedala otrokoma, bomo videli 😉😉😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 9:45:23   
DaKaNi
Jaz imam doma 1 leto staro puncko ❤ 

Sem ravno zacela delat,pa najverjetneje ne bom dolgo 🙂.
Znakov se ni,razen obcasnih krcov in rahlega glavobola.
Glede pdp pa ne vem,ker sem ZM imela 6.januarja,test pa mi je sele zacel kazat rahlo crtico 19.2.  Tako da racunanje po 6.januarju odpade 🙂
Pregled pa imam 8.3 ,se 14 dni.

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 13:35:49   
Anonimna294
Ooj punce, kako ste? Jaz sem imela danes pregled, vse je super😀 velik pa tocno za 8 tednov, niti za en dan ne odstopa😊. O kaksni slabosti pa niti sledu tako da sem zelo vesela, upam da se tako tudi nadaljuje 😊. Drzim pesti se za vase preglede, da bo vse super 🤗


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 18:22:13   
DaKaNi
Ojojj čestitke ze pregled!  To je najlepse 🥰. 

Jaz sem ok. Nimam znakov. Nebi vedla,da sem noseca. Sama pa tudi komaj cakam pregleed 🤗..ampak se je dolga do tja... 
Kdaj pa si imela zadnjoM?

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 20:17:24   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Ojojj čestitke ze pregled!  To je najlepse 🥰. 

Jaz sem ok. Nimam znakov. Nebi vedla,da sem noseca. Sama pa tudi komaj cakam pregleed 🤗..ampak se je dolga do tja... 
Kdaj pa si imela zadnjoM?



28.12. sem imela zadnjo.. me je pa obcasno ze tudi kar skrbelo ker nisem imela nekih znakov. Slabo mi ni bilo do sedaj niti enkrat, sem ze razmisljala ce je to kaj narobe. Pa ocitno ni 😅. Drugace me pa spikanje vsakodnevno spominja da se nekaj dogaja. Pa rahlo obcutljive prsi. 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktoberke 2021
22.2.2021 23:38:38   
DaKaNi
O to je ze pa lep čas zamujanja 😊. Tudi jaz bi mogoce skoraj rajse videla,da bi bil vsaj kaksen znak,bi vsaj vedela,da je vse ok.,ceprav tusi ni fix.. Joj joj kako se vlecejo ti dnevi 😊. Ze imas kaksnega otrocka?

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 5:09:15   
Nerodka
Super za novice na pregledu. Jaz se še naročila nisem, danes moram poklicati. Sem pa v 6. tednu, če štejem od zadnje menstruacije, drugače mislim, da sem teden manj, ker imam dolge cikluse.

Punce, bodite srečne, ker vam ni slabo. Jaz zadnje 4 dno samo bruham😕 sem v prvi nosečnosti mislila, da mi je slabo, pa ni s od slabosti bilo v primerjavi s tokrat...no, pa saj bo minilo.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 6:10:30   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

O to je ze pa lep čas zamujanja 😊. Tudi jaz bi mogoce skoraj rajse videla,da bi bil vsaj kaksen znak,bi vsaj vedela,da je vse ok.,ceprav tusi ni fix.. Joj joj kako se vlecejo ti dnevi 😊. Ze imas kaksnega otrocka?



Meni je dala tokrat malo prej pregled, ker sem lani v prvi nosečnosti imela splav... tako da bo to prvi otroček 😊

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 7:23:33   
chatarinchy

Komot ;) uredim.... potem mi pa napisite v zs, pa vas dodam ;) 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Punce, damo ena ideja. V prejsnji nosecnosti,smo mamice oz Rongaraja imele svojo fb skupinico. Ena jo je ustvarila izmed nas in smo potem tej mamici preko ringaraja sporocil poslale svoje podatke in nas je mamica dodala v skupino. V skupini nas je okrog 20 ampak se res super razumemo in si res vse zaupamo! Ce ste zato lahko tole skupinoco  naredi mamica nazaj na skrito in nas ona doda v skupino.❤
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker ocitno se ni nobene skupine na fb, sem jo ustvarila jaz ;) skupina bo skrita, zaenkrat je se zasebna (drugi ne morejo videti).

Najdete jo: oktoberke 2021 ♡user posted image






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 7:30:10   
Anonimen
Jaz imam pa eno vprasanje za vas :) sem v 6tednu, uzja se nisem imela. Skrbi me ker so me prsa nehala boleti (obcutim rahlo bolecino le na dotik), pa so me v zacetku (cca teden nazaj) full!! Ko sem dala modrcek dol sem mislila da bom umrla...Se katera s taksno tezavo? Malo me skrbi, ker imam za sabo kar pestro zgodovino, med drugimi tudi ze pa ss-jev. 

Bete v krvi nisem preverjala, delam pa teste, da spremljam crtico ce temni (ce beta hcg narasca), pa zaenkrat to dobro kaze... prilagam slikouser posted image

(odgovor članu chatarinchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?