|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2021
15.3.2021 20:11:51   
Kuma
Jaz sem tudi v 9t, jutri bo 10t 😊 ne vem koliko točno sem imela preden sem zanosila ampak mislim da kako kilo sem se do sedaj zredila 😊 se mi pa zdi da v primerjavi s prej jem ogromno 😅


(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Oktoberke 2021
16.3.2021 13:08:08   
Katy87
Hej punce, da se spet malo javim. 🤗 Danes sem imela ponovni pregled in sem bila tako nervozna, kot nikoli v prvi nosečnosti 🙈.. res nisem vedela kaj pričakovati, ker sem imela prejšnji teden dva dni rjavkast izcedek, ali sploh kaj bo itd. UZ je pokazal živahnega korenjaka, velikega 2,76 cm, medtem ko je druga vrečka že skoraj popolnoma izginila. Verjetno je bila tista manjša krvavitev povezana s tem. Nuhalno imam 30.3., sem bila pa kar malo žalostna, ker tokrat fant ne bo smel zraven..pravi ginekolog naj mu s telefonom posnamem 😆 Sicer me pa še vedno daje manjša slabost, je tista velika že popustila, tako da sem pomoje od januarja zgubila že cca. 2 kg. Zdaj bo kmalu čas, da se začnem rediti. 🙂 Smo na vezi, lepe misli pošiljam vsem oktoberkam 🤗


(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Oktoberke 2021
16.3.2021 15:54:04   
Jspatipazidanamarel
No super.. Veš kaj, meni je pa rekla za nuhalno da mož je lahko zraven. Dvojna merila.. Mogoc vprašaj se enkrat.. Se slisimo


IZVIRNO SPOROČILO: Katy87

Hej punce, da se spet malo javim. 🤗 Danes sem imela ponovni pregled in sem bila tako nervozna, kot nikoli v prvi nosečnosti 🙈.. res nisem vedela kaj pričakovati, ker sem imela prejšnji teden dva dni rjavkast izcedek, ali sploh kaj bo itd. UZ je pokazal živahnega korenjaka, velikega 2,76 cm, medtem ko je druga vrečka že skoraj popolnoma izginila. Verjetno je bila tista manjša krvavitev povezana s tem. Nuhalno imam 30.3., sem bila pa kar malo žalostna, ker tokrat fant ne bo smel zraven..pravi ginekolog naj mu s telefonom posnamem 😆 Sicer me pa še vedno daje manjša slabost, je tista velika že popustila, tako da sem pomoje od januarja zgubila že cca. 2 kg. Zdaj bo kmalu čas, da se začnem rediti. 🙂 Smo na vezi, lepe misli pošiljam vsem oktoberkam 🤗





(odgovor članu Katy87)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Oktoberke 2021
16.3.2021 19:16:26   
Katy87

Pri nas dela nuhalno kar moj ginekolog, ki ima v zd en del samoplačniški in pomoje je fora, da zarad vstopa v zdravstveni dom ne sme al kaj 🤷‍♀️ bom šla pa k njemu, da je res on z vsem seznanjen itd. Mi je pa škoda ja, ker je le otrok od obeh in je res fino, ko slišiš utrip in vidiš dele telesa.. takoj rata vse bolj realno 🙂
IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel

No super.. Veš kaj, meni je pa rekla za nuhalno da mož je lahko zraven. Dvojna merila.. Mogoc vprašaj se enkrat.. Se slisimo


IZVIRNO SPOROČILO: Katy87

Hej punce, da se spet malo javim. 🤗 Danes sem imela ponovni pregled in sem bila tako nervozna, kot nikoli v prvi nosečnosti 🙈.. res nisem vedela kaj pričakovati, ker sem imela prejšnji teden dva dni rjavkast izcedek, ali sploh kaj bo itd. UZ je pokazal živahnega korenjaka, velikega 2,76 cm, medtem ko je druga vrečka že skoraj popolnoma izginila. Verjetno je bila tista manjša krvavitev povezana s tem. Nuhalno imam 30.3., sem bila pa kar malo žalostna, ker tokrat fant ne bo smel zraven..pravi ginekolog naj mu s telefonom posnamem 😆 Sicer me pa še vedno daje manjša slabost, je tista velika že popustila, tako da sem pomoje od januarja zgubila že cca. 2 kg. Zdaj bo kmalu čas, da se začnem rediti. 🙂 Smo na vezi, lepe misli pošiljam vsem oktoberkam 🤗








(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Oktoberke 2021
25.3.2021 19:11:16   
Anonimna294
Punce kako ste, kako kaj pregledi? Jaz sem ravno vceraj imela nuhalno in je vse ok, super rezultati 😊 Chatarinchy jaz sem poslala zasebno sporocilo, za vkljucitev v fb skupinico. Hvala!




(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Oktoberke 2021
25.3.2021 19:18:10   
Nanini

Tudi jaz sem imela v sredo nuhalno in je vse super, baje naj bi nakazovalo na puncko, ampak bomo vidli za ziher na morfologiji :) je pa bila cel pregled zeeeelooo zivahna 😊😊😊 glede pocutja, sem fuuuul boljsa zdaj v 13.tednu, ampak se pride kaki dan, dva ko mi zna bit ful slabo :/ upam in komaj cakam, da popolnoma izveni... 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Punce kako ste, kako kaj pregledi? Jaz sem ravno vceraj imela nuhalno in je vse ok, super rezultati 😊 Chatarinchy jaz sem poslala zasebno sporocilo, za vkljucitev v fb skupinico. Hvala!







(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Oktoberke 2021
25.3.2021 19:30:32   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Nanini


Tudi jaz sem imela v sredo nuhalno in je vse super, baje naj bi nakazovalo na puncko, ampak bomo vidli za ziher na morfologiji :) je pa bila cel pregled zeeeelooo zivahna 😊😊😊 glede pocutja, sem fuuuul boljsa zdaj v 13.tednu, ampak se pride kaki dan, dva ko mi zna bit ful slabo :/ upam in komaj cakam, da popolnoma izveni... 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Punce kako ste, kako kaj pregledi? Jaz sem ravno vceraj imela nuhalno in je vse ok, super rezultati 😊 Chatarinchy jaz sem poslala zasebno sporocilo, za vkljucitev v fb skupinico. Hvala!










Res, kje pa? O lepo, pri meni pa je sicer rekla da med nogicam ni nic videt ampak da se še zna kaj pokazat in rajši nič ne reče 😁 ampak jaz ze od zacetka pravim da bo puncka 😊. Midve sva ga oz. jo pa komaj zbudili, potem je pa tudi bil zelo zivahen.  😀sem pa ocitno srecnica glede pocutja, ker mi ni bilo niti en dan slabo, bila sem samo utrujena, no pa to še tudi traja zdaj ampak malo manj. 

(odgovor članu Nanini)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Oktoberke 2021
26.3.2021 10:54:54   
Nerodka
Živjo, lepo je slišati, da je z dojenčki vse OK. Jaz sem začetek tedna imela komaj prvi pregled. Kam ste šle na nuhalno? Koliko ste plačale? Ste dobile kakšne posnetke (slike, filmčki)? Pa partnerji, so lahko šli zraven?


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Oktoberke 2021
26.3.2021 10:56:42   
Nerodka
Moram povedati, da sem tudi jaz že mnogo bolje, kar se tiče slabosti. Ta teden ne bruham več in sem tudi že v službi.

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Oktoberke 2021
26.3.2021 12:45:38   
Nanini

Jaz sem iz Maribora, tako da sem bila pri dr.Zebeljanu.. ZELO sem bila zadovoljna  z njim, ker je res strokoven in pove ter razlozi res vse... Mozno, da bo tudi pri moji pupiki kaj zrastlo, vendar pri takem strokovnjaku dvomim, da se je zmotil.. ker v tem obdobju se zmeri nek kot (ker se še lulcek pa lulika ne razvijeta v tem casu), in ce je bolj vodoravno naj bi nakazovalo na pupiko.Uf, blagor tebi, da si bila samo utrujena... meni je bilo res strasno..prav jokala sem na case od sile.. sedaj pa se mi zdi, da koncno spet ''živim''... in pomislim na hrano, brez da bi se poleg kremzila.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Nanini


Tudi jaz sem imela v sredo nuhalno in je vse super, baje naj bi nakazovalo na puncko, ampak bomo vidli za ziher na morfologiji :) je pa bila cel pregled zeeeelooo zivahna 😊😊😊 glede pocutja, sem fuuuul boljsa zdaj v 13.tednu, ampak se pride kaki dan, dva ko mi zna bit ful slabo :/ upam in komaj cakam, da popolnoma izveni... 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Punce kako ste, kako kaj pregledi? Jaz sem ravno vceraj imela nuhalno in je vse ok, super rezultati 😊 Chatarinchy jaz sem poslala zasebno sporocilo, za vkljucitev v fb skupinico. Hvala!










Res, kje pa? O lepo, pri meni pa je sicer rekla da med nogicam ni nic videt ampak da se še zna kaj pokazat in rajši nič ne reče 😁 ampak jaz ze od zacetka pravim da bo puncka 😊. Midve sva ga oz. jo pa komaj zbudili, potem je pa tudi bil zelo zivahen.  😀sem pa ocitno srecnica glede pocutja, ker mi ni bilo niti en dan slabo, bila sem samo utrujena, no pa to še tudi traja zdaj ampak malo manj. 



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Oktoberke 2021
26.3.2021 18:57:14   
Anonimna294
Jaz sem bila v Velenju pri dr. Levak Hozjan. Partner zal ni smel bit prisoten. Sem pa placala 70€, v to ceno sem imela vkljucenih 5 slikic in posnetek na usb. Posnet pa je cel pregled. Usb ti dajo tudi tam tako da ne rabis svojega. Sem bila pa res res zadovoljna s pregledom oz. z ginekologinjo. Cisto vse razlozi, odgovori na vsako vprasanje, vse pokaze, na koncu lepo razlozi rezultate. Tako da res super izkusnja. 


(odgovor članu Nanini)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Oktoberke 2021
27.3.2021 20:14:59   
Emy12
Pozdravljene :)

Se pridruzujem debati, tudi nama je uspelo in pricakujeva 4.10 :) v sredo sem imela nuhalno in vse zgleda super. Namignil nama je da bo fantek :) to je super ker imava doma ze skoraj leto in pol staro puncko :)

Srecno vsem ;)


(odgovor članu Sergejan)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Oktoberke 2021
27.3.2021 20:31:00   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Emy12

Pozdravljene :)

Se pridruzujem debati, tudi nama je uspelo in pricakujeva 4.10 :) v sredo sem imela nuhalno in vse zgleda super. Namignil nama je da bo fantek :) to je super ker imava doma ze skoraj leto in pol staro puncko :)

Srecno vsem ;)





Cestitam😊 imava pa isti datum pdp, nuhalno sem pa tudi imela v sredo😁

(odgovor članu Emy12)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Oktoberke 2021
27.3.2021 20:38:43   
Emy12
O super :) v katero porodnisnico pa bos sla? :) morda se se srecava ;) 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Oktoberke 2021
28.3.2021 7:55:01   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Emy12

O super :) v katero porodnisnico pa bos sla? :) morda se se srecava ;) 





Sem iz Celja tako da verjetno kar tja, pa ti? 😊

(odgovor članu Emy12)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Oktoberke 2021
28.3.2021 9:48:52   
Emy12
Aha meni je pa najblizje novo mesto :) 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Oktoberke 2021
29.3.2021 9:19:17   
Anonimen
A v FB skupino ne sprejemajo več? :(

(odgovor članu Emy12)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Oktoberke 2021
29.3.2021 11:10:12   
Sergejan
Piši zs chatarincy ali Dakani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Oktoberke 2021
29.3.2021 20:06:36   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Sergejan

Piši zs chatarincy ali Dakani.



Jaz sem ze pisala chatarinchy pa ni odgovora, bom poskusila se pri Dakani.

(odgovor članu Sergejan)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 9:09:31   
Kuma


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Sergejan

Piši zs chatarincy ali Dakani.



Jaz sem ze pisala chatarinchy pa ni odgovora, bom poskusila se pri Dakani.



Jaz sem že 14 dni nazaj pisala obema pa se vedno brez odgovora 🤷

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 13:11:20   
Popotnica4715
Evo dekleta, se ponovno javljam. Zdaj sem noseca 10t in cakam na nuhalno cez 2 tedna. Menk zal slabosti ne pojenjajo, bruham dnevno in slabost cele dneve. Srcno upam, da kmalu mine, ker je obup. Bi se pa tudi pridruzila v fb skupino. Upam, da punce kmalu dodajo 😁

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 13:56:18   
Kuma
Mogoče če bi se uredilo da je skupina javna, da jo lahko najdemo same ampak se vedno zasebna da drugi ne vidijo kdo je noter? 😊 Kot predlog. Semizdi da je s tem posiljanjem sporocil pa dodajanjem notr kar problemcek 😜😁 


Drugače pa punce. Jaz imam nuhalno naslednji teden, mislite da znajo kaj zaradi zaprtja države okrnit te preglede? 

(odgovor članu Popotnica4715)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 14:41:13   
valeria90
Pozdravljene punce, kako ste kaj?
Pri meni teče 9. teden, čeprav prejšnji teden sem imela v sredo pregled, in je ugotovil da sem bila 7t5d glede na velikost (torej 1 teden manj). Je pa bilo krasno videti srček. user posted image
Nuhalno in ponoven pregled imam na isti dan, 28.4.2021.

Sem pa bila v petek na urgenci, ker imam cistitis in sem dobila antibiotike Zinnat, menda so čisto varni v nosečnosti. user posted image
user posted image sem pa zagnala veliko paniko in klicala vsepovsod, najbolj so me pomirili v Postojni.

(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 15:28:55   
flower93
Ojla, tudi jaz bi se rada pridruzila FB skupini, sem ze pisala eni punci upajmo, da nam poslje povabilo :)
Sama sem bila vceraj na nuhalni in ti povem, da je res cudovit obcutek, ko vidis v tej velikosti ze svojega dojencka. Kar se tice ali bi zaprli in prestavli tvoj pregled pa ne verjamem, saj spada pod zdravstveno dejavnost. Sama imam tudi v casu lookdowna pregled za alergije in sem vceraj klicala in so mi potrdili, da termin se velja!
Vse lepo! :)

(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 16:06:56   
Anonimen
Je še katera strašno utrujena? Jaz bi lahko spala 5x na dan in še ponoči .. imam pa ta teden prvi pregled, se že veselim :) 

(odgovor članu flower93)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?