|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ 2022
1.11.2021 11:26:22   
Čebelca Špela
Hvala ti za odgovor, namrec cakam ali sem okuzena z toksoplazmozo in ce si ti naredijo potem aminiciontezo verjetno z tem testom, ki si ga ti opravila ni mogoce ugotoviti ali je plod okuzen ali ne. Jaz se vedno upam da se vse iztece kot more💪🏿💪🏿💪🏿🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏


(odgovor članu Didi38)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MAJ 2022
1.11.2021 12:00:04   
Didi38
Čebelca Špelca za NIPT-neinvazivne preiskave ti tega sigurno ne morejo ugotoviti ker so to preiskave za genetske napake. Za amniocintezo pa ne vem točno ali poleg genetskuh nepravilnosti poda rezultate tudi za toksiplazmozo. Bi vprašala na tvojem mestu dr.Pušenjaka na forumu.


(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MAJ 2022
2.11.2021 8:23:22   
Hope90
Axyxy, čestitke in welcome to the club. 🙂 💛 Sama imam nuhalno naslednji teden, bom naredila tudi Nifty, tisto srednjo opcijo. Imam pa v Dravljah. 

(odgovor članu axyxy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MAJ 2022
2.11.2021 19:16:40   
Anonimen
Heej tiste ki ste ze imele nuhalno in ste vprašale za spol vam je gin povedal/a :)  ste izvedele ta spol kot ste ga recimo pricakovale 😊 mene caka v naslednjem tednu.. Najprej sem si rekla da nebi rada vedela do poroda zdaj bova pa uprasala zaradi same priprave do takrat saj imamo stvari od prej samo za deklico.. Imam pa mesane občutke za spol najprej sem imela obcutek da bo fant zdaj pa obratno ampak karkoli je bomo neizmerno veseli le da bo zdravo... :) 🥰

(odgovor članu Hope90)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MAJ 2022
2.11.2021 19:38:17   
Frkla
Js nisem nič pričakovala, tako da težko rečem :) Verjetno sem si v podzavesti malo bolj želela punčke, ampak nisem pa zdaj razočarana ali karkoli pač že, ko naj bi se nakazoval fantič. Sem pa bla od nekdaj pametna, kako pa js ne bom hotla vedet do poroda. No, takoj ko me je vprašala, če me zanima spol, sem rekla a se vidi?? Kaj mamo? :) 🤷🏽‍♀️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MAJ 2022
3.11.2021 9:37:11   
lotty23
No, to pa ne gre skupaj. Toksoplazmoza je krvni parazit, ki se ga odkrije preprosto z oddajo krvi. Nosečnici preiskavo krvi naredijo 3x, razen v primeru, da je že na prvem krvnem izvidu potrjeno prebolela okužba, potem se ne preverja več. Namreč, toksa je za plod nevarna samo, če se nosečnica okuži tekom nosečnosti. Če pa jo je pred nosečnostjo prebolela, pa te nevarnosti ni.

Nifty ne ugotavlja nobene okuženosti s tokso. Preveri samo kromosomske nepravilnosti, torej trisomije, ter spol.

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MAJ 2022
4.11.2021 8:58:42   
88Sisi
Pozdravljene,
tudi sama se pridružujem skupini majčkov 2022 :)
Včeraj sva bila na nuhalni, rezultati žal niso najbolj obetavni, pred nuhalno glede na starost (33) 1/383, po nuhalni (2.5mm) pa 1/229. Odločila sva se za Nifty standard, tako da zdaj zelo nestrpno čakava rezultate in me kar skrbi. user posted image Je katera v podobni situaciji, kako se soočate s takšnimi skrbmi?
Lep sončen dan vsem!

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MAJ 2022
5.11.2021 14:29:16   
Hope90
88Sisi, koliko časa pa moraš čakati na rezultate? Držim pesti, da bo izid testa pomiril vse dvome.
Sama imam pregled v ponedeljek popoldne, se mi zdi, da traja 100 let do te nuhalne.... 🙈

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MAJ 2022
5.11.2021 14:46:25   
88Sisi
Piše 6-10 dni, tako da upam, da bodo prihodnji teden.
Tudi mene je čakanje precej nerviralo, ampak je potem bilo tam toliko lepše, je bil "vesoljček" zelo aktiven, premikal, roke, noge, se igral s popkovino itd :) Dobro opravi!

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MAJ 2022
8.11.2021 21:49:02   
Hope90
Sisi, si že dobila rezultate? Pri nas je šla nuhalna ok čez, rezultat 1.2, tako da imamo dobro razmerje. Za enkrat se nisva odločila za nifty, sem pa dala kri za dht in čakam še na popravek verjetnosti. Se pa mala biba ful premika, res je bilo lepo videt in slišat utrip. ☺️

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 7:37:45   
88Sisi
Sem mislila nate včeraj, sem zelo vesela, da se je dobro izteklo.user posted image
Žal še ne, upam da bodo v četrtek ali petek, sporočim.

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 8:42:26   
Hope90
Hvala. 😊 Velja, prosim sporoči. Drzim pesti še skoz. 🤞🍀 

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 12:10:27   
Anonimen
Zdravo jaz bi morala imeti včeraj nuhalno pa so me klicali da mi odpade ker je gin zbolela tako da sem si zdaj zadnje trenutke urejala pregled drugje in ga imam v četrtek popoldne in se že zelo veselim.. Vam sporočim kako je bilo. 🍀🍀🍀🙂🙂

(odgovor članu Hope90)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 12:25:09   
Hope90
Anonimna, držimo pesti.🧡🍀🤞

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 12:42:01   
Čebelca Špela

Hej lotty23
Ravno zato sem vprasala, ker so se mi pri meni bali da imam svezo okuzbo in bi me cakala amino in me je zato zanimalo ali z nifty se ugotavlja se kaj drugega ali samo kromosonske nepravilnosti.
Hvala bogu sem oddala se enkrat kri in je bil NEG, tako da nisem okuzena z tokso🙏🙏🙏🙏.
Me pa zanima ali se se kera spopada z glavoboli ...Lepo se imejte punce in vsem ki cakate izvide drzim pesti in srecno 🐞🐞💪🏿❤❤❤
IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

No, to pa ne gre skupaj. Toksoplazmoza je krvni parazit, ki se ga odkrije preprosto z oddajo krvi. Nosečnici preiskavo krvi naredijo 3x, razen v primeru, da je že na prvem krvnem izvidu potrjeno prebolela okužba, potem se ne preverja več. Namreč, toksa je za plod nevarna samo, če se nosečnica okuži tekom nosečnosti. Če pa jo je pred nosečnostjo prebolela, pa te nevarnosti ni.

Nifty ne ugotavlja nobene okuženosti s tokso. Preveri samo kromosomske nepravilnosti, torej trisomije, ter spol.



(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 12:46:22   
Hope90
A imaš migrene? Jaz jih za enkrat nimam, sem jih pa imela pred nosečnostjo. Upam, da jih ne bo. Imam pa tenzijske glavobole, tako vsaj 1x tedensko, po navadi za vikedn, ko se sprostim od službe in malo več počivam. Kar se sliši kontradiktorno, sicer... So pa dokaj močni, vzamem Lekadol in prespim dan. Je pa tudi povezano z nizkim pritiskom, če je zunaj slabo vreme oz. res nizek pritisk, me ziher glava boli..
Inn super, super da je sedaj test na toxo negativen.💪🍀🤗 

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 13:07:45   
Čebelca Špela

Ne mislim da migrene niso so pa malo hujsi glavoboli in ce predolgo cakam ker imam.slabi vest ce vzamem katerkoli tablet potem pa se razboli. Bom jutri, ko imam kontrolo pri gin., mu to omenila ker imam zihr kot ti 1x tedensko pa se drugi dan ni cisto ok.Ja vreme je pravo za naa obcutljivce z glavo.Ja tudi jaz sem si oddahnila glede tokse🙏🙏🙏🐞 drzim pesti, da te migrene pustijo pri miru.
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

A imaš migrene? Jaz jih za enkrat nimam, sem jih pa imela pred nosečnostjo. Upam, da jih ne bo. Imam pa tenzijske glavobole, tako vsaj 1x tedensko, po navadi za vikedn, ko se sprostim od službe in malo več počivam. Kar se sliši kontradiktorno, sicer... So pa dokaj močni, vzamem Lekadol in prespim dan. Je pa tudi povezano z nizkim pritiskom, če je zunaj slabo vreme oz. res nizek pritisk, me ziher glava boli..
Inn super, super da je sedaj test na toxo negativen.💪🍀🤗 



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 14:25:19   
Hope90
Javi, kaj ti bo rekel ginek., prosim. Jaz imam naslednji pregled šele v začetku decembra..Jaz se držim neke svoje "mantre", da je manj škode, če vzamem lekadol pa me mine v pol dneva, kot pa da se razboli in potem ne morem funkcionirati še naslednji dan.. In slabo spim, slabo mi je od bolečine, vrat me boli, res ni prijetno. Ziher se tako sprosti več vnetnih faktorjev in prostaglandinov, kot pa če stvar umirim z lekadolom... Mama srečna, dete srečno pa to? 🙃 🤷‍♀️

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MAJ 2022
9.11.2021 15:02:25   
Čebelca Špela
Ti javim.Saj to jaz nisem vzela vceraj lekadola in se mi je vse razbolelo tako da resnicno upam, da bo jutri bolje🤗. Se slisimo🐞🐞🐞
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Javi, kaj ti bo rekel ginek., prosim. Jaz imam naslednji pregled šele v začetku decembra..Jaz se držim neke svoje "mantre", da je manj škode, če vzamem lekadol pa me mine v pol dneva, kot pa da se razboli in potem ne morem funkcionirati še naslednji dan.. In slabo spim, slabo mi je od bolečine, vrat me boli, res ni prijetno. Ziher se tako sprosti več vnetnih faktorjev in prostaglandinov, kot pa če stvar umirim z lekadolom... Mama srečna, dete srečno pa to? 🙃 🤷‍♀️



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MAJ 2022
11.11.2021 15:46:14   
Anonimen
Zdravoo evo me danes z nuhalne. Vse BP pričakujemo pa tokrat fantka 😊❤️ sem pa v 13t 4/7 🍀🍀🍀🍀

(odgovor članu Čebelca Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MAJ 2022
11.11.2021 15:58:26   
Frkla
Ijaaa! Superca! Vesela zate zelo! In za Hope! 💖 Sisi, stiskam pesti, da bodo čimprej super novice 🍀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MAJ 2022
12.11.2021 7:26:10   
88Sisi
Čestitke vsem, pri meni se žal ni dobro izteklo, Nifty je potrdil sume iz NS. Želim vam lepo nosečnost še naprej in upam, da se sreča kdaj nasmehne tudi nama.

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MAJ 2022
12.11.2021 7:28:14   
Čebelca Špela

88Sisi posiljam ti objem❤ drzi se in tudi vama se bo nasmehnila sreca samo verjeti in zaupati🙏🙏❤❤. Vse dobro ti želim🤗🙏
IZVIRNO SPOROČILO: 88Sisi

Čestitke vsem, pri meni se žal ni dobro izteklo, Nifty je potrdil sume iz NS. Želim vam lepo nosečnost še naprej in upam, da se sreča kdaj nasmehne tudi nama.



(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MAJ 2022
12.11.2021 10:24:50   
Hope90
Sisi, tako žal mi je za tak izid... 😟 Upam, da se vama čim prej izide vse po vajinih željah. 🍀🧡 

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MAJ 2022
12.11.2021 15:58:12   
Frkla
Sisi, žal mi je :( Upam, da bo kmalu to obdobje mimo in naslednjič vse ok! Držita se 🍀Čebelca, kako je z glavoboli? Kaj boljše? 

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?