|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2022
30.11.2021 20:03:46   
Lilacwine
Zdrave, da se spet malo javim :)user posted image

Moji simtopmi so ostali nekako podobni kot pred enim tednom - rahla slabost, težke prsi, izostren voh. Imam pa tudi nenormalno dobro prebavo (prej sem imela težave).
Jemljem Novalac prenatalne kapsule, verjetno bom jemala do konca prvega tromesečja. Pregled imam šele čez 3 tedne, ko bom imela ravno dopolnjeniih 10 tednovuser posted image

Me včasih kar malo zaskrbi (če se kakšen dan bolje počutim), če je pikica še vedno notri. Dolga bo še te tri tedne...

je pa to prva nosečnost, rodila bom pri 29.

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JULIJ 2022
30.11.2021 22:09:41   
Anonimen

Tudi jaz imam čez 3 tedne pregled in res bo dolga 🤨. Takrat bom dobrih 8t noseča. Znakov še  vedno nimam, Oz malo so težja Prsa, pa občasno cudn okus v ostih. Saj po moje je to normalno, ker bom sedaj dopolnila 6t.To je moja 3 nosečnost, stara sem pa 38 😀

IZVIRNO SPOROČILO: Lilacwine

Zdrave, da se spet malo javim :)user posted image

Moji simtopmi so ostali nekako podobni kot pred enim tednom - rahla slabost, težke prsi, izostren voh. Imam pa tudi nenormalno dobro prebavo (prej sem imela težave).
Jemljem Novalac prenatalne kapsule, verjetno bom jemala do konca prvega tromesečja. Pregled imam šele čez 3 tedne, ko bom imela ravno dopolnjeniih 10 tednovuser posted image

Me včasih kar malo zaskrbi (če se kakšen dan bolje počutim), če je pikica še vedno notri. Dolga bo še te tri tedne...

je pa to prva nosečnost, rodila bom pri 29.



(odgovor članu Lilacwine)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JULIJ 2022
1.12.2021 13:10:28   
I did it again
Pozdravljene,Se spet javljam. Včeraj sem bila na urgenci, ker sem začela krvavet. So me pregledali, na srečo sem slišala utrip in je zaenkrat vse okej. Odkrili so hematom, tako da sem do nadaljnega na bolniški in moram obvezno počivat in nič dvigovat. Upam da se vse dobro izteče. Kako ste ostale kaj? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JULIJ 2022
1.12.2021 19:09:06   
Tarinca11
No samo da je vse ok. Jaz sem v redu, danes sem imela potrditveni UZ, srček bije, vse ok. PDP je 11.7.2022. Počutim se super. Jutri greva v toplice, najverjetneje se ne bom kopala. Ne upam tvegat. Upam, da bo lepo vreme, da bom vsaj lahko sla na kaksen sprehod.

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JULIJ 2022
1.12.2021 19:45:06   
Svečka123
Tudi jaz se ponovno malo javljam. Kar se tiče simptomov tudi jaz ne vem čisto pri čem sem, saj imam na momente občutek, da jih praktično nimam. Edino kar je stalnica so občutljive prsi. Slabosti se pojavijo res občasno in tako hitro kot pridejo tudi izginejo. Morda opažam, da kadar sem lačna se počutim kot bi imela luknjo v želodcu in moram dokaj hitro kaj pojesti, kar ni ravno značilno zame. Me pa zanima, če čutite veliko raztezanja v maternici? Meni je kar malo čudno, ker večino časa ne čutim nič posebnega, občasno edino ostro špikanje pa me je strah, da to morda ni najboljši znak :(. En teden nazaj sem 2ndi imela tudi krvavo rjav izcedek in sem se tako prestrašila, sem bila prepričana, da je vsega konec. No pa se je potem po dveh dneh čisto prenehal. Zdaj pa že odštevam dneve počasi do potrditvenega UZ  v naslednjem tednu. 

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JULIJ 2022
4.12.2021 12:20:44   
Anonimen
Pozdravljene žene in dekleta😊 Še ena nova se pridružuje temi. Noseča sem dobrih 6 tednov, pdp čisto na koncu julija. Počutim se ok, le občasne bolečine v maternici. Se mi pa zdi da so se mi kg že začeli nalagati in komaj mi je kaj prav za oblečt. To je moja druga nosečnost. V prvi sem se zredila cca. 20kg, ampak izgubila skoraj vse v prvih 6. tednih. Izgleda, da mi tudi to nosečnost nabiranje kilogramov ne uide🤷‍♀️ najbolj me skrbi, ker bi rada do nuhalne počakala z novicami. Na srečo je zima pa se malo manj vidi.😊Čakam prvi UZ čez dober teden. Ostale ste verjetno že kaj imele?A

(odgovor članu Svečka123)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JULIJ 2022
4.12.2021 22:55:23   
Anonimen
Pozdravljena, jaz imam rok pa začetek avgusta, zadnji menstruacijo sm imela 27.10.

Pocutim se super, kot da nism noseča. Edino kar mi je menstruacija zamujala pa zdaj imam malo bolj občutljiva Prsa. Pregled imam 21.12.in takrat bom že skoraj 9t.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 10:23:55   
Lilacwine
Pozdravljene in čestitke na novo pridruženim julijkamuser posted image

Jaz sem bila včeraj na pregledu samoplačniško, ker mi je reeees dolgo za čakat do dopolnjenega 10. tedna. Vse je BP, srček utripa, po velikosti sem nekje na 8t3d (3dni večji kot po mentruaciji). PDP je 20.7.2022 glede na M in 16.7.2022 glede na velikost :)

Sedaj pa mirno čakam na prvi uradni pregled pri moji ginekologinji čez dva tedna :)

simptomi so nekako enaki - boleča prsa, slabost, ki se pojavi kadarkoli v dnevu, sladko mi ne paše (prej bi pojedla na tone), nočno lulanje, utrujenost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 10:53:34   
Anonimen
Čestitke 😀. Smem vprašat koliko je samoplačniški pregled? Jaz imam šele čez 14 dni, znakov pa nič kaj dosti, razen občutljiva Prsa, pa bolj pogosto čez dan obiskujem wc. 😀

IZVIRNO SPOROČILO: Lilacwine

Pozdravljene in čestitke na novo pridruženim julijkamuser posted image

Jaz sem bila včeraj na pregledu samoplačniško, ker mi je reeees dolgo za čakat do dopolnjenega 10. tedna. Vse je BP, srček utripa, po velikosti sem nekje na 8t3d (3dni večji kot po mentruaciji). PDP je 20.7.2022 glede na M in 16.7.2022 glede na velikost :)

Sedaj pa mirno čakam na prvi uradni pregled pri moji ginekologinji čez dva tedna :)

simptomi so nekako enaki - boleča prsa, slabost, ki se pojavi kadarkoli v dnevu, sladko mi ne paše (prej bi pojedla na tone), nočno lulanje, utrujenost.



(odgovor članu Lilacwine)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 11:14:27   
I did it again

Pregled (pri moji g) - torej ultrazvocna potrditev nosecnosti stane 45€. Kako je pri drugih nevem. Jaz bom pocakala na redni pregled ki ga imam 15.12.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čestitke 😀. Smem vprašat koliko je samoplačniški pregled? Jaz imam šele čez 14 dni, znakov pa nič kaj dosti, razen občutljiva Prsa, pa bolj pogosto čez dan obiskujem wc. 😀

IZVIRNO SPOROČILO: Lilacwine

Pozdravljene in čestitke na novo pridruženim julijkamuser posted image

Jaz sem bila včeraj na pregledu samoplačniško, ker mi je reeees dolgo za čakat do dopolnjenega 10. tedna. Vse je BP, srček utripa, po velikosti sem nekje na 8t3d (3dni večji kot po mentruaciji). PDP je 20.7.2022 glede na M in 16.7.2022 glede na velikost :)

Sedaj pa mirno čakam na prvi uradni pregled pri moji ginekologinji čez dva tedna :)

simptomi so nekako enaki - boleča prsa, slabost, ki se pojavi kadarkoli v dnevu, sladko mi ne paše (prej bi pojedla na tone), nočno lulanje, utrujenost.






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 12:32:35   
I did it again
Je katera že razmišljala da bo sla na nuhalno svetlino? Mogoce nifty? Jaz na nuhalno sigurno grem, za ostalo pa nevem še.A še katero špika spodaj pri maternici/jajcnikih? 

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 14:15:04   
Lilacwine

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čestitke 😀. Smem vprašat koliko je samoplačniški pregled? Jaz imam šele čez 14 dni, znakov pa nič kaj dosti, razen občutljiva Prsa, pa bolj pogosto čez dan obiskujem wc. 😀

IZVIRNO SPOROČILO: Lilacwine

Pozdravljene in čestitke na novo pridruženim julijkamuser posted image

Jaz sem bila včeraj na pregledu samoplačniško, ker mi je reeees dolgo za čakat do dopolnjenega 10. tedna. Vse je BP, srček utripa, po velikosti sem nekje na 8t3d (3dni večji kot po mentruaciji). PDP je 20.7.2022 glede na M in 16.7.2022 glede na velikost :)

Sedaj pa mirno čakam na prvi uradni pregled pri moji ginekologinji čez dva tedna :)

simptomi so nekako enaki - boleča prsa, slabost, ki se pojavi kadarkoli v dnevu, sladko mi ne paše (prej bi pojedla na tone), nočno lulanje, utrujenost.






Plačala sem 45 EUR. Se pa cene tu nekje gibajo od 35 EUR-50 EUR :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 20:08:02   
Anonimen
Zivjo. Nova ali pa stara na tem forumu, kakor uzamete. Stara sem 21 let to je moja 3.nosecnost, katera upam da bo 1.uspesna. Za sabo imam namrec 2 spontana splava, prvega v zacetku leta 2020 v 10.tednu, in drugega konec leta 2020 v 18.tednu. Trenutno sem noseca 8t2d in pdp imam 17.7.2022...prvi pregled sem imela v 6.tednu, trenutno sem na bolniski, razlog tezav v zadnji N... jemljem folno kislino Novalac in vsak dan pijem magnezij.


(odgovor članu Lilacwine)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 20:21:41   
Anonimen
Ojoj anonimna, to so pa res slabe izkušnje. Močno stiskam, da bo tokrat uspešno. Tudi za vse ostale seveda.Jaz bom šla na nuhalno in dvojni hormonski test. Mene občasno špika v maternici, me je pa en dan tako bolelo, da sem razmišljala, če je to splav. Prav hodit nisem zmogla in sem na koncu tudi vzela lekadol, ki tako ne vem če je kaj pomagal. Od takrat je sedaj že ene 10 dni in špikanje se občasno še pojavlja, ampak bolečin več ni. Glede na to da ni bilo kakšnih krvavitev, upam da je vse ok.💪 Tudi jaz sem šla v prvi nosečnosti samoplačniško na pregled, ker sem bila šele v 10t naročena. Samo da jaz sem šla že pri 6t takrat😊 sedaj bom počakala, ker imam prvi pregled že čez en teden, pred dopolnjenim 8.t. Ste komu že povedale veselo novico? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 21:42:56   
Tarinca11
Tudi jaz drzim pesti, da bo vse ok. Za vse nas. V četrtek imam prvi pregled pri osebni ginekologinji. Mal me zivcki dajejo. Povedala pa bova za božič mojim in njegovim na skupnem kosilu. 
Imam pa kar tezave z zaprtostjo… ima še katera podbno in kako si pomagate? Danes sem sla po donat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 21:43:01   
MacB


IZVIRNO SPOROČILO: I did it again

Je katera že razmišljala da bo sla na nuhalno svetlino? Mogoce nifty? Jaz na nuhalno sigurno grem, za ostalo pa nevem še.A še katero špika spodaj pri maternici/jajcnikih? 


Nuhalna je itak obvezen pregled. Nifty sva se midva odlocila, da ne greva, ker sva mela res zelo dobro razmerje. Je pa moja tudi krvavela konec novembra, danes pa imava 17 mesecev starega zdravega velikega fanta. Mi smo bili julijci 2020. V tej temi pisem samo zaradi tebe, da ti povem, da ne skrbeti. Probaj biti sproscena. Si dobila kaksne tablete za jemat? Spikalo nase ni.

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JULIJ 2022
7.12.2021 23:00:15   
Anonimen
Pijte magnezij, ne boste vrjele ampak glede krcev in spikanja dela cudeze :)


(odgovor članu MacB)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JULIJ 2022
8.12.2021 9:10:50   
I did it again

MacB dobila sem dabroston in boscopan- za krče (upam da sem prav napisala). Krvavela sem zaradi hematoma, za katerega so mi rekli, da se lahko absorbira ali pa tudi ne. Je pa hematom v maternici zraven posteljice, ampak zaenkrat naj nebi ogrozal otrocka. Jemljem še magnezij po priporocilu dr.. Na zacetku sem imela kar krce, zdaj pa me bolj spika.Hvala za odgovor. Upam da bo vse okej. 
IZVIRNO SPOROČILO: MacB



IZVIRNO SPOROČILO: I did it again

Je katera že razmišljala da bo sla na nuhalno svetlino? Mogoce nifty? Jaz na nuhalno sigurno grem, za ostalo pa nevem še.A še katero špika spodaj pri maternici/jajcnikih? 


Nuhalna je itak obvezen pregled. Nifty sva se midva odlocila, da ne greva, ker sva mela res zelo dobro razmerje. Je pa moja tudi krvavela konec novembra, danes pa imava 17 mesecev starega zdravega velikega fanta. Mi smo bili julijci 2020. V tej temi pisem samo zaradi tebe, da ti povem, da ne skrbeti. Probaj biti sproscena. Si dobila kaksne tablete za jemat? Spikalo nase ni.



(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: JULIJ 2022
12.12.2021 22:47:07   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: I did it again


MacB dobila sem dabroston in boscopan- za krče (upam da sem prav napisala). Krvavela sem zaradi hematoma, za katerega so mi rekli, da se lahko absorbira ali pa tudi ne. Je pa hematom v maternici zraven posteljice, ampak zaenkrat naj nebi ogrozal otrocka. Jemljem še magnezij po priporocilu dr.. Na zacetku sem imela kar krce, zdaj pa me bolj spika.Hvala za odgovor. Upam da bo vse okej. 
IZVIRNO SPOROČILO: MacB



IZVIRNO SPOROČILO: I did it again

Je katera že razmišljala da bo sla na nuhalno svetlino? Mogoce nifty? Jaz na nuhalno sigurno grem, za ostalo pa nevem še.A še katero špika spodaj pri maternici/jajcnikih? 


Nuhalna je itak obvezen pregled. Nifty sva se midva odlocila, da ne greva, ker sva mela res zelo dobro razmerje. Je pa moja tudi krvavela konec novembra, danes pa imava 17 mesecev starega zdravega velikega fanta. Mi smo bili julijci 2020. V tej temi pisem samo zaradi tebe, da ti povem, da ne skrbeti. Probaj biti sproscena. Si dobila kaksne tablete za jemat? Spikalo nase ni.




Ja, naša tudi imela hematom. Je zdravnica rekla, da v večini primerov izgine sam in v našem je izginil.Držim pesti, da bo v vašem primeru tudi user posted image

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: JULIJ 2022
13.12.2021 8:23:21   
Svečka123
V petek sem imela prvi UZ pri svoji ginekologiniji in se mi je odvalila ogromna skala iz srca - slišali smo srčka user posted image ! Zaenkrat vse ok kaže, je pa meril 1 teden manj, kot bi moral po datumu zadnje menstruacije. Kar je bilo sicer pričakovano, glede na to, da imam daljše cikluse. Danes sem torej 7w6d, PDP pa 26.7.2022. Sedaj pa zopet čakanje do nuhalne, ki jo bom imela ko že skoraj dopolnim 13 tednov. Srečno in držim pesti za vse, ki boste v tem tednu imele prvi UZ!

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: JULIJ 2022
15.12.2021 20:20:36   
Srečka138
Kdaj imate kej nuhalno tiste k greste na nuhalno? Jst jo mam 4.1. In bom poleg nuhalne dala se kri za DHT.


(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: JULIJ 2022
15.12.2021 22:40:10   
Tarinca11
Jaz grem 30.12 dat kri za DHT in 5.1. na nuhalno. Komaj čakam! 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: JULIJ 2022
16.12.2021 10:08:29   
Lilacwine
Zdravo!

Jaz imam nuhalno 7.1., ko bom že krepko v 13. tednuuser posted image Ampak ker me je moja G naročila na pregled šele pri dopolnjenih 10. tednih, ni šlo prej. Pa še prazniki so vmes...

Drugače pa odštevam dneve pred prvim "uradnim" pregledom user posted image

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: JULIJ 2022
16.12.2021 11:56:55   
I did it again
Jaz imam nuhalno 5.1.. Včeraj sem bila na prvem rednem pregledu (UZ), vse je uredu, hematom se sicer še prisoten, ampak zaenkrat G pravi, da je ne skrbi. 

(odgovor članu Lilacwine)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: JULIJ 2022
16.12.2021 17:29:30   
Svečka123
Joj, imate vse že tako zgodaj nuhalno, kaj imate bolj na začetku julija PDP? Jaz bom morala na nuhalno počakati kar do 17.1., bo še dolga.. Bom pa sicer takrat že 13 tednov. 

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?