|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2022
25.1.2022 12:28:24   
Srečka138
Eno splosno vprasanje.

Kdaj je po vase dobro zacet kupovat za dojencka? Skrbi me da ce bom cakala do zadnjih mesecev bo kar orng financni zalogaj naenkrat in bi si zelela vse skupaj razporedit na mesece da bi slo lazje skozi, ker bo to prvi otrocek, moram ubistvu nabavit vse od a do ž. Tiste, ki ze imate otrocke, kdaj bi si zelele zacet nakupovat, da se vam potem normalno sezide. Poznam primere, ki so ze do 12.tedna imeli vse nakupljeno in poznam primere ko so zaceli z nakupi sele v 8.mesecu. V prejsni N sem imela namen zacet z nakupi v 20.tednu, po morfologiji, ko bi vrjetno vedela tudi spol, pa nismo prisli do tja. Tokrat pa me ze zdaj pri 15.tednu ful mika da bi narocila pohistvo, da potem zacnem pocasi s kupovanjem in filanjem predalov. 

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: JULIJ 2022
25.1.2022 13:49:47   
lotty23
Moja prejšnja nosečnost se je končala v 22. tednu s SS. Pa sem takrat že imela voziček, posteljo, previjalno in obleke. Edino voziček in posteljo sem kupila, previjalno in oblekce sem pa "podedovala". No, sej pa se upiram vsemu do morfologije ... Prejšnjo rundo sem dan pred morfologijo splavila ...

Je pa tako, jaz sem tako ali tako vse imela namen rabljeno vzet, pa se potem še vseeno lahko po isti ceni naprej proda.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: JULIJ 2022
25.1.2022 18:08:32   
Tarinca11
Žal mi je, da ste imele splav, si res ne predstavljam te bolečine. 
Tudi mene zelo mika, da bi začela z nakupovanjem vendar je res še prekmalu, še vedno nisva povedala prijateljem, sodelavcem, žlahti. 
Srečka najbolje, da denar daješ na stran na kak varčevalni račun.  Jaz imam tako, da potem ne bo šok.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: JULIJ 2022
26.1.2022 10:56:55   
Luna94
Joj, grozno je brat te vase zgodbe😭 ko ze mislis, da si lahko oddahnes po 1. trimesecju... Upam, da se nobeni ne ponovi taka izguba🍀Jaz sem kar neucakana in sva prvic imela vozicek ze okrog NS🙈 je bil ravno prvi lockdown mimo in je bilo tako fino it po trgovinah, da nisva mogla "prazna" domov pa se v akciji je bil. Jaz razmisljam tako. Zdaj, dokler si se mobila, gres po trgovinah pogledat in sprobat te vecje kose opreme (vozicek, lupino, pohistvo, lezalnik ipd.). Potem pa cakas na akcije in kupis, ko naletis na ugodno ceno. Tiste, ki mogoce se ne veste, v dm dobis knjizico s kuponcki (za nosecke in potem za otroka) in je res uporabna. Kuoncki so pa za dm, opremo iz otroskih trgovin in razne storitve. Velja pa od 1. 3. do konca februarja naslednje leto (je treba it marca, da dobis ta novo). Aja, v drugo sva se v fazi debat in ogledovanja. Vecino itak ze imamo od prej.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: JULIJ 2022
26.1.2022 17:36:47   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Moja prejšnja nosečnost se je končala v 22. tednu s SS. Pa sem takrat že imela voziček, posteljo, previjalno in obleke. Edino voziček in posteljo sem kupila, previjalno in oblekce sem pa "podedovala". No, sej pa se upiram vsemu do morfologije ... Prejšnjo rundo sem dan pred morfologijo splavila ...

Je pa tako, jaz sem tako ali tako vse imela namen rabljeno vzet, pa se potem še vseeno lahko po isti ceni naprej proda.



Odgovori ce zelis, ce ne bom razumela :)Kaksen je bil vzrok za tvoj ss v 22t?Sama sem imela zadnji ss v 18t, sele po 1.5letu sem izvedela zakaj je prislo do njega. Leto in pol sem zivela v vedenju da je slo za popuscanje MV, zdaj pa izvem da je prislo do neke infekcije na MV. Takrat itak nisem vedela kaj se dogaja, sem prisla v porodnisnico sem zelela samo da resijo zadevo ce se jo se da. Zdaj ko gledam za nazaj pa sem ubistvu dobila tableto za sprozenje splava in mi niso kaj prevec resevali situacije. Otrocek je bil se vedno ziv in zivahen, pravilno razvit za tiste tedne, edino kar je bilo da mi je  potem v P odtekla plodovnica, in pac nismo imeli kaj. S tem se tolazim, da mogoce res niso imeli kaj resit, se vedno pa mislim da sigurno obstaja pot, ki bi spremenila....malo me muci sama situacija, ker nosecnost sama po sebi je bila res lepa, brez vseh tezav, potem pa kar naenkrat tole..sploh pa me moti ta odnos zdravnikov, komot bi vsako nosecnico ob taki izgubi poklicali in ji razlozili zakaj je prislo do tega, jaz pa izvem vse to na posvetu za cerklazo in se pocutim kot najvecji debil ker vem da s takim vzrokom za splav, nikoli nebi dobila cerklaze.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: JULIJ 2022
26.1.2022 21:14:33   
lotty23
Z veseljem odgovorim, če lahko kako pomagam.
Jaz sem imela vzrok kronično vnetje posteljice z odbojem ploda, kar pomeni po domače povedano, da sem imela neko infkekcijo znotraj maternice. To rundo imam narejeno cerklažo ne zaradi vzroka zaradi splava, temveč zaradi predhodnih posegov na materničnem vratu, ki pa je to nosečnost lepo zaprt.

Jaz sem takrat dejansko samo prišla s popadki v porodnišnico in niso imeli kaj naredit. Tudi pri meni je bil otrok še živ, genetsko je bilo pa z njim vse bp. Sem dobila po tistem tudi vse izvide domov, sem pa hudo sumila, kaj je lahko vzrok, ker sem imela ob sprejemu porazne rezultate na krvi in urinu. Mislim, da bi tako ali tako ti morali delati obdukcijo, da bi potem dobila vse rezultate. Jaz sem genetiko dobila čez cca 14 dni, obdukcijo pa potem čez 4 mesece nekje. Mi je pa takoj že na prvem pregledu po splavu ginekologinja rekla, da je po vsej verjetnosti kaj takega bil vzrok.

A tebi niso nič povedali prej? Tudi izvidov nisi dobila?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: JULIJ 2022
27.1.2022 9:22:07   
Član123
Še ena nova julijka, pdp 19.7. ☺️
Odgovarjam, saj sem imela enake pomisleke. Tudi jaz bom 37 ob porodu, sem pa vzela samoplačniški Nifty (nisem vedela, da je na napotnico, ker bi vzela). Zaradi starosti naju je gin prepricala, ker sva si lahko privoščila, sva si.
Razlika z AC (opravlja se 16-20 t).Pri AC vzamejo plodovnico, in lahko s 100% verjetnostjo ugotovijo napake na plodu. Pri Nifty /BHR pa vzamejo  materino kri (ki je v večini primerov enaka kot pri plodu, zato je verjetnost pod 100%).
Pri Meni je bila že NS za mojo starost odlična, ker pa je bila tole spontana nosečnost, sva se odločila še za Nifty, saj na invazivne preglede (BHR oz AC) v nobenem primeru ne bi šla (tveganje za splav 1:400, kar pa je previsoko).
Mislim pa, da če bi Nifty pokazal visoko tveganje, bi dobila tudi napotnico za AC. No, pri meni gre za nizko tveganje, počutim se odlično in v bistvu sploh še ne dojemam, da sem noseča. Smo bili pa decembra v toplicah, sem se cel teden kopala, v začetku januarja pa na smučanju, sem tudi cel teden smučala ☺️

(odgovor članu srce11)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: JULIJ 2022
27.1.2022 9:24:45   
Član123
Odgovarjala sem Srce11 😉

(odgovor članu Član123)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: JULIJ 2022
27.1.2022 11:20:11   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Z veseljem odgovorim, če lahko kako pomagam.
Jaz sem imela vzrok kronično vnetje posteljice z odbojem ploda, kar pomeni po domače povedano, da sem imela neko infkekcijo znotraj maternice. To rundo imam narejeno cerklažo ne zaradi vzroka zaradi splava, temveč zaradi predhodnih posegov na materničnem vratu, ki pa je to nosečnost lepo zaprt.

Jaz sem takrat dejansko samo prišla s popadki v porodnišnico in niso imeli kaj naredit. Tudi pri meni je bil otrok še živ, genetsko je bilo pa z njim vse bp. Sem dobila po tistem tudi vse izvide domov, sem pa hudo sumila, kaj je lahko vzrok, ker sem imela ob sprejemu porazne rezultate na krvi in urinu. Mislim, da bi tako ali tako ti morali delati obdukcijo, da bi potem dobila vse rezultate. Jaz sem genetiko dobila čez cca 14 dni, obdukcijo pa potem čez 4 mesece nekje. Mi je pa takoj že na prvem pregledu po splavu ginekologinja rekla, da je po vsej verjetnosti kaj takega bil vzrok.

A tebi niso nič povedali prej? Tudi izvidov nisi dobila?


Moja G je bila prepricana da je slo za popuscanje MV glede na vse dogodke pred ss (krci, odluscenje cepka, potem v P odtek plodovnice), takrat mi je bilo receno da po posti dobim nek izvid na katerem naj bi pisalo zakaj je prislo do ss in "obdukcijo" otrocka, pa nisem nic dobila...ce zdaj nebi sla na posvet za cerklazo, nebi nikoli izvedela kaj je bilo v resnici....no na posvetu sem dala bris, v primeru ce se bodo po posvetu vseeno odlocili za cerklazo, so rekli da me v roku enega tedna poklicejo in sporocijo rezultate in odlocitev, pa tudi tega klica se nisem dobila, bom videla v ponedeljek ko imam pregled, ce mi bo G kaj povedala...nekatere se mi zdi da dobivamo zelo pomankljive informacije, kar mi ni vsec...

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: JULIJ 2022
29.1.2022 23:23:59   
Srečka138
Hej hoj, kje ste kej? Kako vam gre? Danes sem narocila gnezdece in obrobo za posteljico. Mogla sem, zadnji dan popusta je in nemorm se vec zadrzevat...komaj cakam da pride paket. Danes sem imela extra produktiven dan, napisala sem si ze seznam kaj vse bo treba kupit za 👶, kaj bom rabila v P, naredila sem generalno cele hise (ja noge me bolijo za pop****), potem pa je 👶 poskrbel za nagrado, zacutila sem prve brcike, kako je to lep obcutek, nemorm vrjet. Ze 14 dni cutim neko dogajanje notr, zadnji teden malenkost bolj intenzivno, ocitno bomo imeli orng razgrajaca.


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: JULIJ 2022
31.1.2022 15:27:15   
lotty23

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138
Moja G je bila prepricana da je slo za popuscanje MV glede na vse dogodke pred ss (krci, odluscenje cepka, potem v P odtek plodovnice), takrat mi je bilo receno da po posti dobim nek izvid na katerem naj bi pisalo zakaj je prislo do ss in "obdukcijo" otrocka, pa nisem nic dobila...ce zdaj nebi sla na posvet za cerklazo, nebi nikoli izvedela kaj je bilo v resnici....no na posvetu sem dala bris, v primeru ce se bodo po posvetu vseeno odlocili za cerklazo, so rekli da me v roku enega tedna poklicejo in sporocijo rezultate in odlocitev, pa tudi tega klica se nisem dobila, bom videla v ponedeljek ko imam pregled, ce mi bo G kaj povedala...nekatere se mi zdi da dobivamo zelo pomankljive informacije, kar mi ni vsec...


Ja, verjetno je potem ona predvidevala. Ne, popuščanje je, ko ti vse dol pritiska, ne ko imaš že krče. Za razliko. Kar se pa tiče obdukcije, je pa tako, da mora tvoja ginekologinja zaprosit za papirje in jih potem ona pošlje tebi. Ni vse samoumevno. Jaz sem sicer drugačna, ker sem znotraj UKC, tam imam osebnega ginekologa, in pošljejo direktno meni potem. Zato sem jaz dobila izvide, ti pa verjetno ne. Mi je žal, da si morala čez to. Sedaj je pa vse ok?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: JULIJ 2022
31.1.2022 15:27:49   
lotty23
O, super! Lepo! Brcike so res nekaj najlepšega. user posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: JULIJ 2022
31.1.2022 19:47:01   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138
Moja G je bila prepricana da je slo za popuscanje MV glede na vse dogodke pred ss (krci, odluscenje cepka, potem v P odtek plodovnice), takrat mi je bilo receno da po posti dobim nek izvid na katerem naj bi pisalo zakaj je prislo do ss in "obdukcijo" otrocka, pa nisem nic dobila...ce zdaj nebi sla na posvet za cerklazo, nebi nikoli izvedela kaj je bilo v resnici....no na posvetu sem dala bris, v primeru ce se bodo po posvetu vseeno odlocili za cerklazo, so rekli da me v roku enega tedna poklicejo in sporocijo rezultate in odlocitev, pa tudi tega klica se nisem dobila, bom videla v ponedeljek ko imam pregled, ce mi bo G kaj povedala...nekatere se mi zdi da dobivamo zelo pomankljive informacije, kar mi ni vsec...


Ja, verjetno je potem ona predvidevala. Ne, popuščanje je, ko ti vse dol pritiska, ne ko imaš že krče. Za razliko. Kar se pa tiče obdukcije, je pa tako, da mora tvoja ginekologinja zaprosit za papirje in jih potem ona pošlje tebi. Ni vse samoumevno. Jaz sem sicer drugačna, ker sem znotraj UKC, tam imam osebnega ginekologa, in pošljejo direktno meni potem. Zato sem jaz dobila izvide, ti pa verjetno ne. Mi je žal, da si morala čez to. Sedaj je pa vse ok?



Ampak cudno da ti tudi osnovnih stvari ne sporocijo, nevem, se mi zdi da je vsaka nosecka dolzna vedet zakaj je prislo do ss al ne?  Pa cudno da tut G ni potem zaprosila za te papirje, ocitno ze ni bilo pomembno....nevem...po eni strani mi je vseeno, ker itak ne bo nic spremenilo...
Danes sem imela pregled, smo poslusali srcka in naredila mi je UZ maternicnega vratu, ki je zaenkrat primerno dolg. Naslednji pregled imam 9.3. Morfologija. Tiste ki imate G v ZD, mogoce kej veste ce so lahko partnerji prisotni zdaj med korono? Za nuhalno vem da ne smejo bit....

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: JULIJ 2022
31.1.2022 22:51:55   
Tarinca11
Meni je rekla da na morfologijo lahko partner pride zraven ob pogoju PCT.To so mi rekli tudi za nuhalno potem pa ni smel noter.Tako da bom raje poklicala prej, da ne bo hodil spet zastonj.Jaz pa imam morfologijo 7.3. zdi se mi še takooo daleeeč ☺️☺️☺️

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: JULIJ 2022
31.1.2022 23:27:47   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Meni je rekla da na morfologijo lahko partner pride zraven ob pogoju PCT.To so mi rekli tudi za nuhalno potem pa ni smel noter.Tako da bom raje poklicala prej, da ne bo hodil spet zastonj.Jaz pa imam morfologijo 7.3. zdi se mi še takooo daleeeč ☺️☺️☺️



Joj sej je dalec! Samo nimamo kaj drugega kot cakat 😆. No to bom pa tudi jaz vprasala par dni pred morfologijo, ker ta pravila se iz dneva v dan spreminjajo, vprasanje kaj vse se bo se spremenilo do marca... Si imela nuhalno v ZD ali pri komu privat? V ZD NM sploh ne dovolijo da je na nuhalni partner zraven, pa ceprav placas za ta pregled, kar se mi zdi butasto, zato sva se midva raje odlocila za privat kjer pa sploh niso preverjali PCT (sva se pa sla za vsak slucaj testirat)...en mesec nazaj ko sem imela zadnji pregled pri svoji G, ko sem cakala v cakalnici, sem videla moskega ki je moral zapustiti cakalnico, nevem pa tocno ali je prisel skupaj z zeno na nuhalno al na morfologijo, se mi je revez fejst zasmilil (prav videlo se mu je v oceh, da mu je hudo da ni zraven), se ta edini stik ki ga imajo lahko z dojenckom v nosecnosti, jim ga vzamejo.

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 12:32:53   
Tarinca11
Šla sem privat na napotnico k Dr. štrumbelj. Morala bi imeti en teden prej pa je zdravnica zbolela. Kri za DHT sem dala že prej in sem se vrnila v ordinacijo in vprasala ce je lahko partner zraven. Rekli so da lahko ob pogoju PCT, potem je bla ta hajka z Omikronom in so reveža vn poslal, pa je moral počakat v avtu. Pa sem jim rekla, še vprašala sem vas če lahko, pa so samo rekli nova pravila. Tako da srčno upam, da bo zdaj lahko zraven. Že čutite kake metuljčke, brcike? Jaz se ne, oz. nisem prepričana a je prebava ali kaj drugega ☺️

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 12:54:06   
Sunshine11
Midva sva bila v Dravljah in je na srečo lahko šel zraven🤗. Sem dan prej vseeno še enkrat poklicala, pa povprašala kako je s tem. Drugac pa tudi v našem ZD spremstvo za gineko. ni dovoljeno ☹️

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 12:58:30   
Srečka138
Meni so ta pravila iskreno cisto mimo, tako kot za otroke ki v solah (manjsi razredi) potrebujejo masko, za v trgovino recimo je pa ne...ah skregano z logiko, upam da se kaj kmalu tole postima, da koncno zazivimo normalno brez omejitev...
Ja jaz premikce cutim ze cca.14 dni, v soboto zvecer pa sem zacutila tudi prve 3 brcike, vsaj mislim da so ble, cutit je bilo tako, no pa vceraj sem spet zacutila 2x brciko, je pa tako da moram lezat na hrbtu in tri prste cisto nalahko polozim na predel recimo 4prste nad sramno kostjo... sem pa vceraj povedala G da ze cutim rahle premike in je rekla da je prezgodaj da je to crevesje, jaz pa mocno dvomim da je to res, otrocek je velik ze krepko cez 10cm kar ni tako zelo malo plus crevesje slisim in cutim okrog popka...tako da zdaj pa res ne vem, a sem ze jst malo cez les da si kar nekaj domisljam ali pa v knjigi po kateri so se ucili pise da to v 17.tednu se ni mogoce cutit...




(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:02:14   
Srečka138
Mi je pa malo hudo, bila sem ze v dveh skupinicah tukaj na ringaraja in vse so super lavfale, vse mamice so bile tako azurne z odgovarjanjem, tukaj pa vcasih tudi po par dni traja da katera odpise, razumem da imamo vsaka svoje zivljenje ampak vseeno je to neka skupinica zavetnic, ko se nihce ne ve za nosecnost, vecina se jih premakne v fb skupinice tukaj pa potem cisto zamre in smo prikrajsane tiste ki nimamo fb, skoda, zato probam sodelovat se v kaksni drugi skupinici, samo ni isto ker so ful pred mano al pa ful za mano...skoda res 🙃🙃


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:03:39   
Anonimen
Jaz sem bila na NS v Dravljah (3.1.) je bil partner ob PCT pogoju lahko zraven. V ZD so mi pa rekli, da je pri morfologiji lahko tudi poleg (to je v bistvu edini pregled, kjer je lahko poleg).

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:08:07   
lotty23
Načeloma bi pri morfologiji morali biti poleg. Recimo, v Lj pustijo poleg, če ima PCT. To bi skorajda moral biti standard, ne vem. Pri meni je bil tako na nuhalni kot na morfologijo, pa sem vse vodena v porodnišnici, ki toliko bolj pazi na vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:09:46   
lotty23
Ja, res je. Vse se porazgubi. Jaz sem tudi kar nekaj pred vami, pa sem vseeno sem pogledala, da vam ni dolgčas, pa mogoče lahko kako pomagam. user posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:10:36   
Anonimen
Srecka138, skupaj bova odstevali do morfologije, jo imava na isti dan 😉Jaz imam ta cet.se en pregled, komaj cakam...brcik se ne cutim, upam pa da bodo kmalu, se hci tako veseli, da bi jih koncno zacutila...zdaj samo bozaIn lupcka trebuscka ☺️

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:12:59   
lotty23

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138
Ampak cudno da ti tudi osnovnih stvari ne sporocijo, nevem, se mi zdi da je vsaka nosecka dolzna vedet zakaj je prislo do ss al ne?  Pa cudno da tut G ni potem zaprosila za te papirje, ocitno ze ni bilo pomembno....nevem...po eni strani mi je vseeno, ker itak ne bo nic spremenilo...
Danes sem imela pregled, smo poslusali srcka in naredila mi je UZ maternicnega vratu, ki je zaenkrat primerno dolg. Naslednji pregled imam 9.3. Morfologija. Tiste ki imate G v ZD, mogoce kej veste ce so lahko partnerji prisotni zdaj med korono? Za nuhalno vem da ne smejo bit....


Se strinjam. Tvoja pravica je, da izveš, zakaj je do tega prišlo. Sej lahko, da je G dobila papir, samo ga potem tebi ni posredovala. Jaz res dobim vse po pošti in niti ne bi vedela, da mora tvoja G zaprosit, če nisi znotraj UKC, če mi ne bi slučajno na FB ena napisala v skupini. Mislim, da na tem področju vlada še taka zmeda, da včasih še sami ne vedo, kako stvari laufajo.

Meni je vseeno bilo pomembno, da sem izvedela, zakaj je prišlo do SS, ker se mi zdi, da nekje v ozadju ti vseeno ostaja nek kanček dvoma, kaj pa če sem jaz kaj kriva. Saj sem bila že tako ali tako prepričana, da je okužba kriva za SS, pa vseeno mi je odleglo, ko sem dobila potem izvide obdukcije.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:27:49   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138
Ampak cudno da ti tudi osnovnih stvari ne sporocijo, nevem, se mi zdi da je vsaka nosecka dolzna vedet zakaj je prislo do ss al ne?  Pa cudno da tut G ni potem zaprosila za te papirje, ocitno ze ni bilo pomembno....nevem...po eni strani mi je vseeno, ker itak ne bo nic spremenilo...
Danes sem imela pregled, smo poslusali srcka in naredila mi je UZ maternicnega vratu, ki je zaenkrat primerno dolg. Naslednji pregled imam 9.3. Morfologija. Tiste ki imate G v ZD, mogoce kej veste ce so lahko partnerji prisotni zdaj med korono? Za nuhalno vem da ne smejo bit....


Se strinjam. Tvoja pravica je, da izveš, zakaj je do tega prišlo. Sej lahko, da je G dobila papir, samo ga potem tebi ni posredovala. Jaz res dobim vse po pošti in niti ne bi vedela, da mora tvoja G zaprosit, če nisi znotraj UKC, če mi ne bi slučajno na FB ena napisala v skupini. Mislim, da na tem področju vlada še taka zmeda, da včasih še sami ne vedo, kako stvari laufajo.

Meni je vseeno bilo pomembno, da sem izvedela, zakaj je prišlo do SS, ker se mi zdi, da nekje v ozadju ti vseeno ostaja nek kanček dvoma, kaj pa če sem jaz kaj kriva. Saj sem bila že tako ali tako prepričana, da je okužba kriva za SS, pa vseeno mi je odleglo, ko sem dobila potem izvide obdukcije.


Dvomim da je moja G dobila kaksne papire, ker mi nikoli nic ni omenila zakaj naj bi prislo do ss razen po prvih izvidih po ss je rekla popuscanje MV in tudi sama me je poslala na posvet za crklazo, torej ce bi ona vedela da je slo za infekcijo MV me vrjetno nebi posiljala....nevem, saj pravim, ce se oni nevejo tocno kako in kaj, kako naj bi potem jaz vedela. Nastala situacija me zdaj se bolj mede, ker sploh nevem pri cem sem, samo razmisljam o tem da pa mogoce bi lahko se kaj resili, ampak za nazaj brezveze da razmisljam, to bi bilo treba razmisljat takrat ko je bilo se vse na svojem mestu...jaz samo upam da bodo tokrat pravocasno urgirali ce slucajno do cesa pride, in zelim si da bi me malo vec spremljali, ker ss za zensko ni tako kot slabo zapravljenih 100€...ampak trenutno me nic drugace ne spremljajo kot vse druge "zdrave" nosecke, nevem a prevec pricakujem od G al pa res ni potrebe po tem.... nekaj mi je omenjala da v 24.tednu delajo uradno merjenje MV, ce me bodo mogoce takrat bolj spremljali, drugace pa nevem...samo upam in molim lahko da pridem do konca N.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?