|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:29:35   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Srecka138, skupaj bova odstevali do morfologije, jo imava na isti dan 😉Jaz imam ta cet.se en pregled, komaj cakam...brcik se ne cutim, upam pa da bodo kmalu, se hci tako veseli, da bi jih koncno zacutila...zdaj samo bozaIn lupcka trebuscka ☺️


Kdaj pa imas pdp? Jaz bom na morfologiji noseca 21t3d, in komaj cakam da vidim tega clovecka 😍😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 13:33:18   
lotty23

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Dvomim da je moja G dobila kaksne papire, ker mi nikoli nic ni omenila zakaj naj bi prislo do ss razen po prvih izvidih po ss je rekla popuscanje MV in tudi sama me je poslala na posvet za crklazo, torej ce bi ona vedela da je slo za infekcijo MV me vrjetno nebi posiljala....nevem, saj pravim, ce se oni nevejo tocno kako in kaj, kako naj bi potem jaz vedela. Nastala situacija me zdaj se bolj mede, ker sploh nevem pri cem sem, samo razmisljam o tem da pa mogoce bi lahko se kaj resili, ampak za nazaj brezveze da razmisljam, to bi bilo treba razmisljat takrat ko je bilo se vse na svojem mestu...jaz samo upam da bodo tokrat pravocasno urgirali ce slucajno do cesa pride, in zelim si da bi me malo vec spremljali, ker ss za zensko ni tako kot slabo zapravljenih 100€...ampak trenutno me nic drugace ne spremljajo kot vse druge "zdrave" nosecke, nevem a prevec pricakujem od G al pa res ni potrebe po tem.... nekaj mi je omenjala da v 24.tednu delajo uradno merjenje MV, ce me bodo mogoce takrat bolj spremljali, drugace pa nevem...samo upam in molim lahko da pridem do konca N.


Joj, ko te prav razumem, res te! Kateri teden si sedaj?

Načeloma ti mv merijo na morfologiji. Takrat kar omeni, da ti vzame še bris, če se slučajno kaj dogaja, kakšna infekcija, da potem to spremljajo. Ali te tudi kaj vodijo v ambulanti za patološko nosečnost? No, jaz sem s cerklažo, pa ti lahko povem, da imam normalno na en meesc pregled, ravno tako kot pa prejšnjič. Mi je pa G na kontroli po SS rekla, da taka stvar, torej infekcija, se zgodi samo enkrat in dejansko ne morejo odkriti, zakaj je do tega prišlo. Preprečit pa ne morejo takrat, ko se že dogaja. Se pa to zgodi samo takrat, ker potem so bolj previdni. Brise na patološke bakterije so ti vzeli? PA obvezno obvezno ne imet spolnih odnosov, da se ja prepreči kakšrna koli infekcija. Prav tako brez kopanja.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 14:16:04   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Kdaj pa imas pdp? Jaz bom na morfologiji noseca 21t3d, in komaj cakam da vidim tega clovecka 😍😍



Če sem prav izračunala, bi morala biti tudi jaz tam nekje kot ti ☺️(uradno 21t1d, vendar je prišlo prej do oploditve, ampak ker je znotraj 1 tedna od ZM, mi niso popravljali).

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 14:30:43   
Srečka138
Lotty23, drugje kot pri osebni G me ne spremljajo... 6.1.sem imela v porodnisnici posvet za cerklazo kjer so mi tut vzeli bris za morebitne bakterije, so rekli da me v roku enega tedna poklicejo z rezultatom brisa in odlocitvijo ali mi bodo delali cerklazo ali ne....no tega klica do danes se nisem dobila, sem vceraj vprasala G ce so oni dobili kaksen odgovor pa je rekla da ne, in da ce so rekli da me poklicejo potem me bodo poklicali....in zdaj cakam da pride da dan...Vem da imajo ogromno noseck s takimi in onakimi tezavami, ampak sem tut jaz med njimi in mi je glupo ko nekaj recejo da bodo nekaj naredili pa potem ne, nevem kako bi na sihtu moje stranke prenesle da bi nekaj samo na pol naredila, ne gre tako, tole zdravstvo vsak mesec placujemo, na koncu pa tut enega klica nisem vredna, halo....meni je to tolk mim da mi je kr slabo ko razmisljam o vsem tem...upam da me razumes kaksen obcutek je to, ker drugace se res ne znam izrazit...najhuje je potem ko do cesa pride in ti recejo, ja splava ne moremo ustavit, ne vidimo vzroka zakaj je prislo do tega, cak mal sej ste se neki let solal o tem bi pa ze lahko neki vedl, pa tolk primerov v zivljenju dal cez.....mahhhhh



(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 14:32:19   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Kdaj pa imas pdp? Jaz bom na morfologiji noseca 21t3d, in komaj cakam da vidim tega clovecka 😍😍



Če sem prav izračunala, bi morala biti tudi jaz tam nekje kot ti ☺️(uradno 21t1d, vendar je prišlo prej do oploditve, ampak ker je znotraj 1 tedna od ZM, mi niso popravljali).



Oo super potem smo pa res cist blizu 😊😊 meni je sicer na nuhalni tudi napovedal pdp 2 dni prej ampak G mi potem ni nic spreminjala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 14:32:28   
Tarinca11
Jaz bom na morfologiji 21t2d. Tudi mene je strah, ceprav nisem imela nobenega SS, vendar je otroček zelo dolgo pricakovan in zaželjen po 8 letih truda in 3. IVFih. Spolnih odnosov nimam ker sem bila ze prej zelo nagnjena k vnetjem mehurja, prav tako se ne kopam v bazenih, toplicah (sva sla ze dvakrat na dopust vmes) nic ne pogrešam, samo da pridemo do konca in da bo dete zdravo. Tudi jaz si zelim, da bi bolj sodelovale tukaj na forumu. gledam avgustovke so zelo klepetave 😂 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 14:38:02   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Jaz bom na morfologiji 21t2d. Tudi mene je strah, ceprav nisem imela nobenega SS, vendar je otroček zelo dolgo pricakovan in zaželjen po 8 letih truda in 3. IVFih. Spolnih odnosov nimam ker sem bila ze prej zelo nagnjena k vnetjem mehurja, prav tako se ne kopam v bazenih, toplicah (sva sla ze dvakrat na dopust vmes) nic ne pogrešam, samo da pridemo do konca in da bo dete zdravo. Tudi jaz si zelim, da bi bolj sodelovale tukaj na forumu. gledam avgustovke so zelo klepetave 😂 


Sej nam bo ratal! More nam!! Je ze cas da tut me docakamo ta dan!! Tut jst se vsemu izogibam, ker si nebi odpustila ce bi bilo spet kaksno sranje...iskreno v tej nosecnosti tut ne uzivam glih, in komaj cakam da pride julij da bo vse to za mano...

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 14:41:19   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Jaz bom na morfologiji 21t2d. Tudi mene je strah, ceprav nisem imela nobenega SS, vendar je otroček zelo dolgo pricakovan in zaželjen po 8 letih truda in 3. IVFih. Spolnih odnosov nimam ker sem bila ze prej zelo nagnjena k vnetjem mehurja, prav tako se ne kopam v bazenih, toplicah (sva sla ze dvakrat na dopust vmes) nic ne pogrešam, samo da pridemo do konca in da bo dete zdravo. Tudi jaz si zelim, da bi bolj sodelovale tukaj na forumu. gledam avgustovke so zelo klepetave 😂 


Čestitke, to pa je uspeh...Kako bo lepo, ko se vama bo pridružil nov član...take zgodbe je pa vedno lepo prebrati, tudi moja prva je IVF, tako da še bolj razumem in ploskam 🤩
Pa nič se ne sekiraj, vse bo ok, lepo božaj trebuščka in uživaj še v teh zadnjih mesecih miru in tišine 😉

(odgovor članu Tarinca11)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 15:12:38   
lotty23
KLIČI PORODNIŠNICO! Res! To ni Lj porodnišnica? Ker tam res VSE laufa tako, kot mora! Mislim, sveta Marija, no, to morajo met porihtano, ne pa kar tko neki. Men bi se skeglal. Lj ma res vse pod kontrolo in tako lepo me spremljajo, da nimam niti ene pripombe. Res te razumem v dno duše, ker jaz nisem spala mirno, dokler ni bila moja morfologija mimo. Ki je, kako prikladno, padla ravno na do dne natančno kot sem nazadnje imela splav, torej 21t4d. Sem sicer izjemno racionalno in mirno bitje, ampak takrat so me pa živci izdali. Sedaj, ko sem čez to fazo, pa res lažje diham.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 15:14:19   
lotty23

IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Jaz bom na morfologiji 21t2d. Tudi mene je strah, ceprav nisem imela nobenega SS, vendar je otroček zelo dolgo pricakovan in zaželjen po 8 letih truda in 3. IVFih. Spolnih odnosov nimam ker sem bila ze prej zelo nagnjena k vnetjem mehurja, prav tako se ne kopam v bazenih, toplicah (sva sla ze dvakrat na dopust vmes) nic ne pogrešam, samo da pridemo do konca in da bo dete zdravo. Tudi jaz si zelim, da bi bolj sodelovale tukaj na forumu. gledam avgustovke so zelo klepetave 😂 



Oooo, IVF-ovka. Lepo! Verjamem, kakšni živci so to bili, ja. Saj boš kmalu iz hudega ven, boš videla. Res probajte čim bolj mirno iti skozi nosečnost, ker vam bo vse lažje. Veselite se vsakega dne posebej.

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 15:27:43   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

KLIČI PORODNIŠNICO! Res! To ni Lj porodnišnica? Ker tam res VSE laufa tako, kot mora! Mislim, sveta Marija, no, to morajo met porihtano, ne pa kar tko neki. Men bi se skeglal. Lj ma res vse pod kontrolo in tako lepo me spremljajo, da nimam niti ene pripombe. Res te razumem v dno duše, ker jaz nisem spala mirno, dokler ni bila moja morfologija mimo. Ki je, kako prikladno, padla ravno na do dne natančno kot sem nazadnje imela splav, torej 21t4d. Sem sicer izjemno racionalno in mirno bitje, ampak takrat so me pa živci izdali. Sedaj, ko sem čez to fazo, pa res lažje diham.


Novo mesto...sej dohtrji so prijazni ampk organizacija je pa res 100m pod nafto....pocakam se ta teden da bo en mesec potem pa bom zacela klicarit kaj se grejo....ker mi to res ni normalno...se dodatno so si zapisali mojo stevilko da bodo ja imeli shranjeno....zdej pa ne vem a se norca delajo al kaj je problem...

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 15:32:06   
lotty23
Težava pri cerklaži je, da se mora narediti čimprej, da je čim bolj uspešna. user posted image Ampak, če ni bilo popuščanje MV, potem mogoče res ni smiselno pri tebi, tako da si lahko mirna. Jaz imam izkušnje samo z Lj, pa nimam nekih pripomb.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 15:41:03   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Težava pri cerklaži je, da se mora narediti čimprej, da je čim bolj uspešna. user posted image Ampak, če ni bilo popuščanje MV, potem mogoče res ni smiselno pri tebi, tako da si lahko mirna. Jaz imam izkušnje samo z Lj, pa nimam nekih pripomb.


Vem, se zavedam tega, vem tudi da ce ni ravno potrebna, da lahko naredi vec skode kot koristi, verjamem da tut s cerklazo ni lustno zivet teh par mesecev, ampak vseeno upam da me poklicejo z odgovorom da vsaj vem pri cem sem, se mi zdi da mi to kot pacientki pripada... saj drugace cez porodni oddelek v NM nimam pripomb 2x so me lepo sprejeli, 2x so lepo delali z mano, vsi so bili socutni do mene, zajest sem imela...ampak tole vmes z raznimi raziskavami pa zal pogrnejo...al sm pa ena redkih k nima najboljsih izkusenj...

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 17:21:27   
Srečka138
Mi zna katera kaj vec povedat o oslovskem kaslju? G mi je vcerej omenila da se nosecka lahko cepi in s tem zasciti otroka v prvih tednih, dokler on ne dobi svojega odmerka...kakor berem po netu zna bit kar hudo, ce otrok zboli za oslovskim kaslom. Sama nisem prevec za cepiva, tudi mene starsi niso cepili za nic drugega kot tisto kar je po programu obvezno...zdej me pa zanima ce je katera ze imela izkusnje s tem oslovskim kasljem, se boste dale cepit?


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 21:20:44   
lotty23
Ma, drugače ni ravno tako, da naredi škodo, če je "neupravičena", ker še vseeno te spremljajo. Meni so že dvakrat vzeli bris na streptokok. Sem bila presenečena, ker sem mislila, da bom imela večje težave, pa jih nimam. Niti nimam težav z vnetji, o katerih, recimo, veliko poročajo na forumih, pa sem sama dosti nagnjena k temu. Niti ni, da bi bila res omejena v gibanju. Enostavno pač ne dajem poudarka na športih, kar me sicer hromi, ampak sem pa v gibanju. Od začetka sem imela sicer večje težave s prilagajanjem, otem se je pa mv čisto prilagodil in nimam nikakršnih težav, niti ne čutim, da bi imela šiv kje. Moja izkušnja je pozitivna.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: JULIJ 2022
1.2.2022 21:21:37   
lotty23

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Mi zna katera kaj vec povedat o oslovskem kaslju? G mi je vcerej omenila da se nosecka lahko cepi in s tem zasciti otroka v prvih tednih, dokler on ne dobi svojega odmerka...kakor berem po netu zna bit kar hudo, ce otrok zboli za oslovskim kaslom. Sama nisem prevec za cepiva, tudi mene starsi niso cepili za nic drugega kot tisto kar je po programu obvezno...zdej me pa zanima ce je katera ze imela izkusnje s tem oslovskim kasljem, se boste dale cepit?



Jaz sem ga prebolela 8 let nazaj. Nekaj najhujšega, kar sem dala skozi, če sem lahko iskrena .... Komaj sem živela od tistega kašlja.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: JULIJ 2022
2.2.2022 9:49:50   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Mi zna katera kaj vec povedat o oslovskem kaslju? G mi je vcerej omenila da se nosecka lahko cepi in s tem zasciti otroka v prvih tednih, dokler on ne dobi svojega odmerka...kakor berem po netu zna bit kar hudo, ce otrok zboli za oslovskim kaslom. Sama nisem prevec za cepiva, tudi mene starsi niso cepili za nic drugega kot tisto kar je po programu obvezno...zdej me pa zanima ce je katera ze imela izkusnje s tem oslovskim kasljem, se boste dale cepit?





Tudi meni je omenila, baje se lahko cepimo po 24 tednu, pri osebnem zdravniku.Jaz se bom šla cepit. Sem pa prvo malčico cepila še za rotavirus, pnevmokoke in klopni meningoencefalitis, bom vse to ponovila tudi zdaj. Nikdar ni imela hudega vnetja niti driske, pa je krožilo v vrtčevskem kolektivu.
Sem se pa tudi sama cepila za koronavirus, vendar na poživitveni odmerek v nosečnosti (za dojenje še ne vem) ne grem, čeprav mi bo kmalu potekalo teh 9 m (malo me čudi, da pri nas priporočajo, v Avstriji  pa je to izjema-pač premalo informacij imam, da bi se lahko pametno odločila).

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: JULIJ 2022
2.2.2022 10:32:24   
lotty23

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Mi zna katera kaj vec povedat o oslovskem kaslju? G mi je vcerej omenila da se nosecka lahko cepi in s tem zasciti otroka v prvih tednih, dokler on ne dobi svojega odmerka...kakor berem po netu zna bit kar hudo, ce otrok zboli za oslovskim kaslom. Sama nisem prevec za cepiva, tudi mene starsi niso cepili za nic drugega kot tisto kar je po programu obvezno...zdej me pa zanima ce je katera ze imela izkusnje s tem oslovskim kasljem, se boste dale cepit?





Tudi meni je omenila, baje se lahko cepimo po 24 tednu, pri osebnem zdravniku.Jaz se bom šla cepit. Sem pa prvo malčico cepila še za rotavirus, pnevmokoke in klopni meningoencefalitis, bom vse to ponovila tudi zdaj. Nikdar ni imela hudega vnetja niti driske, pa je krožilo v vrtčevskem kolektivu.
Sem se pa tudi sama cepila za koronavirus, vendar na poživitveni odmerek v nosečnosti (za dojenje še ne vem) ne grem, čeprav mi bo kmalu potekalo teh 9 m (malo me čudi, da pri nas priporočajo, v Avstriji  pa je to izjema-pač premalo informacij imam, da bi se lahko pametno odločila).


Avstrija verjetno ne želi nosečnic vključiti v obvezno cepivo, ker je to vedno zelo delikatna stvar. Priporočilo pa ostaja enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: JULIJ 2022
3.2.2022 17:40:55   
Srečka138
Ima se katera kdaj obcutek, bolj ko gre proti koncu tedna N, da jo zacne ful zategovat okrog jajcnikov in na zgornji strani maternice, G mi je sicer rekla da je to raztegovanje vezi, upam da je res samo to, ker na trenutke se mi zdi kot bolecina pred M... ful neprijeten obcutek😣😣


(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: JULIJ 2022
3.2.2022 20:07:47   
Tarinca11
Mene samo kdaj pa kdaj sune bolečina ko se cudno/na hitro premaknem v postelji ali pa bolj naglas zakašljam… je to ok? Večino časa pa se počutim kot da nisem noseča, še dobro da imam Angelsounds ☺️



(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: JULIJ 2022
3.2.2022 20:47:17   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Mene samo kdaj pa kdaj sune bolečina ko se cudno/na hitro premaknem v postelji ali pa bolj naglas zakašljam… je to ok? Večino časa pa se počutim kot da nisem noseča, še dobro da imam Angelsounds ☺️





Tut jst mam take trenutke bolecine, ocitno je nekaj na tem da rastemo in da dejansko je nekaj not. Tut jst sploh nimam obcutka da sem noseca, joske me sploh me bolijo vec, edino bredavice me noro srbijo, hvala bogu da me apetit spomne na to da sva dva pa te obcasne bolecine...kolikokrat pa poslusas z angelsoundom, jaz se trudim da 1x -2x na teden, nocem pretiravat

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: JULIJ 2022
3.2.2022 23:39:16   
Tarinca11
Tudi jaz poslusam le 1x do 2x na teden. Od korone mi noro lasje izpadajo. Kaj bo sele potem ko bom rodila? 😳 mate kak nasvet? 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: JULIJ 2022
4.2.2022 8:13:52   
Svečka123
Joj ja, ostra bolečina oz. nekakšno špikanje je pri meni prisotno praktično vsak dan. Kak dan bolj intenzivno kak dan pa malo manj. Ampak včasih je to tako ostra bolečina, da mi kar korak zastane in se prav ustrašim, da ni kaj narobe. Ampak zgleda se bo treba na te občutke navaditi 😁.Imam pa sicer jaz kar pogosto težave z zgago. Se mi zdi sicer kar zgodaj za ta simptom, tako da upam da se ne bo samo stopnjevalo v prihodnjih mesecih, ker potem znajo biti kar težki zame.. Drugače se mi je pa že ene 2x zazdelo, da sem čutila blago premikanje, ampak ker sem prvič noseča, nisem prepričana, če je to res to, saj sem šele v 16. tednu. 

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: JULIJ 2022
4.2.2022 9:31:34   
lotty23
V bistvu je tako, da žal ne moreš pomagat, ker je zadeva hormonska. Nekatere pravijo, da jim kolagen pomaga, ampak moraš pa pri tem paziti, da ne vsebuje vitamina A. Eden izmed takih je Valensov ribji kolagen, tisti roza.

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: JULIJ 2022
4.2.2022 9:44:16   
lotty23
No, potem sem jaz ena izmed redkih, ki nima nekih bolečin. user posted image user posted image user posted image Mislim, saj se čuti raztezanje in to, ampak ostalo je pa bp. Je pa res, da sem že malce pred vami, pa je potem drugače. Saj boste videle, čedalje bolj intenzivno bo vse skupaj. Samo prehrano imejte porihtano, jejte nosečniške vitamine, pa bo.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?