|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2022
14.2.2022 20:52:21   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Potem sva pa zelo zelo blizu. Sem tudi jaz v 19. tednu ja🙈 Jaz imam PDP 16.7. vendar bom rodila s CR in bo zato verjetno kaka 2 tedna prej. Svecka, jaz nosim nosečniške hlače že od nuhalne, me je tiščalo, pa že tko mam mal podlage. 😂


Jaz pa zadnji dve leti ze zivim v pajkicah, nekako mi ni vec do kavbojk in sem si nabavila malo boljse pajkice da jih imam za dlje, tako da zaenkrat se se spravim not in upam da bo slo tako do konca N.
Kako pa to da imas planiran CR? Si ze rodila s CR al je kej druzga razlog?

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: JULIJ 2022
15.2.2022 10:38:50   
Luna94
Živjo srecke noseckeJaz sem v 17. tednu trenutno, par dni nazaj sem po moje zacutila prve mehurcke. Isto je bilo v prvi N.  ampak je tokrat posteljica spredaj in se nisem 100%  glede brcik, niti niso redne. Trebuscka ne morem vec skrivat, nekje v 13./14. tednu se je zacelo malo poznat. Zivim v pajkicah in trenirkah pa tudi prej nisem obozevala kavbojk. Lelosi so zakon😅 za nosecniske me pa se ni dovolj. Zredila sem se mogoce 1 kg pa se to ne vem ce. Kako ste kaj z nakupom opreme? Vas ze kaj "razganja"? Sploh tiste, ki ste prvic nosece.

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: JULIJ 2022
15.2.2022 12:06:29   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Živjo srecke noseckeJaz sem v 17. tednu trenutno, par dni nazaj sem po moje zacutila prve mehurcke. Isto je bilo v prvi N.  ampak je tokrat posteljica spredaj in se nisem 100%  glede brcik, niti niso redne. Trebuscka ne morem vec skrivat, nekje v 13./14. tednu se je zacelo malo poznat. Zivim v pajkicah in trenirkah pa tudi prej nisem obozevala kavbojk. Lelosi so zakon😅 za nosecniske me pa se ni dovolj. Zredila sem se mogoce 1 kg pa se to ne vem ce. Kako ste kaj z nakupom opreme? Vas ze kaj "razganja"? Sploh tiste, ki ste prvic nosece.


Jaz imam posteljico menda cez MV, baje se bo to se popravilo oz.umaknilo od tam do konca N. Upam.Ja lelosi, tut jst jih mam, zato upam da bodo z mano do konca N, da ne kupujem novih, te nosecniske cunje so res drage, jih bodo pa zdaj od 17. imeli v lidlu.Jaz bi imela ze vse nabavljeno, ce bi vedela spol, imam napisan seznam kaj vse bom rabila tako da bom sla potem kar s seznamom v trgovino in kupovala vse po vrsti. Upam da na morfologiji izveva spol, potem pa bova sla tut v akcijo za opremo, nekje v zacetku marca. Cakam da bo 1.marec da grem v DM po knizico popustov da vidim kaj lahko od tam pokoristim, ce je kaksen popust not za kaksno trgovino s pohistvom itd.

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: JULIJ 2022
15.2.2022 15:23:45   
Tarinca11
Imela sem polno miomov in vec posegov in operacij na maternici. Zato so se odločili za CR.


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Potem sva pa zelo zelo blizu. Sem tudi jaz v 19. tednu ja🙈 Jaz imam PDP 16.7. vendar bom rodila s CR in bo zato verjetno kaka 2 tedna prej. Svecka, jaz nosim nosečniške hlače že od nuhalne, me je tiščalo, pa že tko mam mal podlage. 😂


Jaz pa zadnji dve leti ze zivim v pajkicah, nekako mi ni vec do kavbojk in sem si nabavila malo boljse pajkice da jih imam za dlje, tako da zaenkrat se se spravim not in upam da bo slo tako do konca N.
Kako pa to da imas planiran CR? Si ze rodila s CR al je kej druzga razlog?



(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: JULIJ 2022
15.2.2022 18:30:37   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Imela sem polno miomov in vec posegov in operacij na maternici. Zato so se odločili za CR.


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Potem sva pa zelo zelo blizu. Sem tudi jaz v 19. tednu ja🙈 Jaz imam PDP 16.7. vendar bom rodila s CR in bo zato verjetno kaka 2 tedna prej. Svecka, jaz nosim nosečniške hlače že od nuhalne, me je tiščalo, pa že tko mam mal podlage. 😂


Jaz pa zadnji dve leti ze zivim v pajkicah, nekako mi ni vec do kavbojk in sem si nabavila malo boljse pajkice da jih imam za dlje, tako da zaenkrat se se spravim not in upam da bo slo tako do konca N.
Kako pa to da imas planiran CR? Si ze rodila s CR al je kej druzga razlog?





Joj ti posegi na maternici so meni najhujsi, ze ko sem mogla 2x na abrazijo po splavu mi je bilo neprijetno, ker tudi tam obstaja tveganje da potem tezko zanosis, kar tudi podpises da si seznanjen s tem, v mojem primeru v obeh N posteljica se ni bila zrela da se odlusci, zato sem morala it cistit da nebi se kaksne okuzbe dobila...kaj vse moramo zenske dat cez in to na organu ki daje novo zivljenje! Marsikdo se pol teh stvari ne zaveda. Mogoce katera ve kdaj se prvi otrocki rojevajo? Nekateri pravijo pred rokom, spet drugi pravijo fejst cez rok, kaksne imate izkusnje tiste ki niste prvorodke?

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: JULIJ 2022
15.2.2022 18:43:41   
Anonimen




Mogoce katera ve kdaj se prvi otrocki rojevajo? Nekateri pravijo pred rokom, spet drugi pravijo fejst cez rok, kaksne imate izkusnje tiste ki niste prvorodke?



Oh čisto odvisno...mislim, da ni nekega pravila. Če je nosečnost normalna, potem naj bi se rodili ob predvidenem roku (kar pomeni tudi +- kakšen teden.
Še en super članek, za vse, ki boste prvič mamice.https://www.bibaleze.si/za-mami/po-porodu/mamice-po-porodu-skrb-zase-zapostavljene-custva-obcutki.html

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: JULIJ 2022
16.2.2022 10:58:11   
Luna94


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Živjo srecke noseckeJaz sem v 17. tednu trenutno, par dni nazaj sem po moje zacutila prve mehurcke. Isto je bilo v prvi N.  ampak je tokrat posteljica spredaj in se nisem 100%  glede brcik, niti niso redne. Trebuscka ne morem vec skrivat, nekje v 13./14. tednu se je zacelo malo poznat. Zivim v pajkicah in trenirkah pa tudi prej nisem obozevala kavbojk. Lelosi so zakon😅 za nosecniske me pa se ni dovolj. Zredila sem se mogoce 1 kg pa se to ne vem ce. Kako ste kaj z nakupom opreme? Vas ze kaj "razganja"? Sploh tiste, ki ste prvic nosece.


Jaz imam posteljico menda cez MV, baje se bo to se popravilo oz.umaknilo od tam do konca N. Upam.Ja lelosi, tut jst jih mam, zato upam da bodo z mano do konca N, da ne kupujem novih, te nosecniske cunje so res drage, jih bodo pa zdaj od 17. imeli v lidlu.Jaz bi imela ze vse nabavljeno, ce bi vedela spol, imam napisan seznam kaj vse bom rabila tako da bom sla potem kar s seznamom v trgovino in kupovala vse po vrsti. Upam da na morfologiji izveva spol, potem pa bova sla tut v akcijo za opremo, nekje v zacetku marca. Cakam da bo 1.marec da grem v DM po knizico popustov da vidim kaj lahko od tam pokoristim, ce je kaksen popust not za kaksno trgovino s pohistvom itd.



Pri meni je bila v 11t cisto na robu in zraven se hematom. Potem sem jemala Utrogestan in krvavitev ni bilo vec. Na NS je rekla, da se je ze rahlo odmaknila, potem na enem izrednem pregledu v porodnisnici druga dr. pravi, da je cez MV in moja spet, da je ok in se bo 100% dvignila (baje se res vsaj pri 90%). Jaz sem ze cela zmedena okrog tega. Prvic je bilo vse bp, tokrat pa vedno nekaj ni ok. Zdaj jih ze kratek MV skrbi in bom mogla spet v porodnisnico na pregled... Te dodatni pregledi me samo nervirajo, ne pomirjajo. Lelosi pajkice se baje super razegnejo. V lidlu imajo pa veckrat kaj. Sem ravno prejsnji teden bodije za vecjo vzela. Imam iz prve N dvojne pajkice in ene kavbojko iz lidla. Vec pa nisem rabila, ker sem bila doma vecino casa. V DM so pa ponavadi kaki kuponcki za otroske trgivine, ce tam kaj ustreznega dobis od pohistva. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: JULIJ 2022
21.2.2022 8:13:28   
Anonimen
Pozdrav. Prosim za odgovor, hcerka ima v kratkem slikanje zob, peljal jo bo partner, kako je s sevanjem? Vem da se moram sevanju izogibat,se bojim da bi to vplivalo na otrocka.... 

(odgovor članu Luna94)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: JULIJ 2022
21.2.2022 9:06:07   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdrav. Prosim za odgovor, hcerka ima v kratkem slikanje zob, peljal jo bo partner, kako je s sevanjem? Vem da se moram sevanju izogibat,se bojim da bi to vplivalo na otrocka.... 


Ce jo pelje partner si lahko brez skrbi, ker bo sevanje ostalo v prostoru kjer slikajo. Sicer pa to sevanje spet ni tako mocno, da bi lahko ogrozilo otrocka. Tako je enkrat pisal pusenjak.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: JULIJ 2022
21.2.2022 9:35:15   
Luna94


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdrav. Prosim za odgovor, hcerka ima v kratkem slikanje zob, peljal jo bo partner, kako je s sevanjem? Vem da se moram sevanju izogibat,se bojim da bi to vplivalo na otrocka.... 


Tako kot je ze rekla predhodnica. Hci in partner ne bosta radioaktivna hodila po svetu. Kolicina sevanja je minimalna in trenutna. Brez skrbi. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: JULIJ 2022
21.2.2022 9:44:37   
Srečka138
Jaz pa ne cutim vec premikcov, oz. Zelo bezno in samo parkrat na dan. Ni vec tako aktivno kot je bilo prej... je mozno da je v maternici nastalo vec prostora in ima otrocek vec prostora za gibanje? Da se zato ne cuti na povrsju? Z angelsoundom zaznam slisim utrim ampak ga dolgo iscem. Jst upam da je to normalno in da je vse ok. Pregled imam sele cez 14 dni , al bi se mogla it prej pokazat? Nocem prevec panike delat

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: JULIJ 2022
21.2.2022 9:54:21   
Anonimen
Idi se pokazat, ne more škodit da greš. Jaz ne bi čakala. Prostora v maternici bo kvečjemu vedno manj, ne več. Pokliči ginekologinjo in ti bo povedala kako in kaj.

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: JULIJ 2022
21.2.2022 15:46:17   
Srečka138
Kaj vec od poslusanja srcka z doplerjem mi moja G ne bi naredila to vem. Do zdaj sem imela samo enkrat UZ pa se to potrditvenega v 7.tednu....in sem konec koncev na istem kot izvem doma s svojim doplerjem....sem pa vprasala v Majcicah se ima katera take izkusnje pa pravijo da so imele vnes kaksen teden zatisja...sicer pa. Ocitno moram samo malo pojamrat ker je zdaj ze nekaj ur aktiven, ocitno je bolj zaspancek in vec dneva prespi kot prebedi, tko kot jaz.

Imam malo hecno G zelo nerada dela UZje, po tem otroku jo sigurno zamenjam, glede na to da sem imela tezave z MV sem pricakovala da mi bo tut MV veckrat pregledovala pa mi ga ne.... tudi informacij od nje zvem bolj malo, najvec mi svetuje njihova medicinska sestra....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: JULIJ 2022
21.2.2022 20:02:14   
Srečka138
Si scim mazete trebuh? Jst sm si od zacetka N mazala z mandljevim oljem, zdaj sem si pa nabavila od afrodite nek butter cream z medom pa mi je po strukturi in obcutku boljsi in dle zdrzi navlazena koza. Sicer nimam nic proti strijam, jih imam nekaj ob strani ker me je bilo vcasih 10 kg vec, pa se v familiji imamo tako genetiko da smo vse zenske podvrzene temu, tako da upam da mi s tem mazanjem vsaj malo prepreci nastajanje novih...

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: JULIJ 2022
22.2.2022 8:41:13   
Tarinca11
Jaz si mažem s kremo proti strijam od Rilastila. So punce kar pohvalile. Imam pa tudi od To-to. Lepo diši.Malo kombiniram.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: JULIJ 2022
22.2.2022 9:02:08   
Svečka123
Jaz se mažem s kremo Body buzter od Hipp mama in pa Sanosan mama krema proti strijam. Obe se mi zdita v redu, da mi navlažita kožo.Me pa zanima, ali še katero grozno srbi koža po trebuhu? Mene zadnje 2 tedna za znoret in ne vem zakaj in kaj še lahko naredim. S kremami se namreč mažem 2x dnevno, tako da zaradi izsušene kože to ne more bit. Trebuha pa tudi še nimam tako ogromnega, da bi me že zategovalo. Ima še katera takšne težave? Kako jih rešujete? 

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: JULIJ 2022
22.2.2022 12:19:58   
Srečka138
Jst grem danes na pregled h G bolje da mi ona pove da je vse ok kakor da jaz ugibam...vceraj zvecer se mi je pojavilo se neko otrdevanje maternice, otrocek se sem pa tja malo premakne ampak se vedno mi ni zadovoljivo ker vem da je lahko bolj aktiven oz. je bil ze bolj...upam da je vse ok da ne bom izkusila se tretjega nacina koncanja N :( si ne zelim it senkrat cez to.


(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: JULIJ 2022
22.2.2022 16:55:02   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Svečka123

Jaz se mažem s kremo Body buzter od Hipp mama in pa Sanosan mama krema proti strijam. Obe se mi zdita v redu, da mi navlažita kožo.Me pa zanima, ali še katero grozno srbi koža po trebuhu? Mene zadnje 2 tedna za znoret in ne vem zakaj in kaj še lahko naredim. S kremami se namreč mažem 2x dnevno, tako da zaradi izsušene kože to ne more bit. Trebuha pa tudi še nimam tako ogromnega, da bi me že zategovalo. Ima še katera takšne težave? Kako jih rešujete? 


Jst mislim da je to samo ena tistih stvari v nosecnosti za katere ti noben ne pove..Mene najbolj srbi spodni del trebuha, okrog popka in zadaj krizni predel pa po hrbtenici gor. Najbolj pa mi pomaga mlacen tus in pa mazanje s hladilno kremo, jst si kr stem k mam za strije samo da jo dam v hladilnik da je hladna. In je bolje.

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: JULIJ 2022
23.2.2022 11:38:27   
lotty23
Srečka, kako je bilo včeraj na pregledu?

Jaz sem vmes imela tudi zatišje. Sedaj v 26. tednu imam pa takega akrobata, da je včasih že kar težko. user posted image user posted image

Jaz imam kremo od Tosame TO-To. Predvsem diši mi. Jo imam pri kraju, tako da bom uporabila sedaj naslednjo ali Afrodito ali pa Butters - sem ju obe dobila. Drugače pa, punce, če imate težavo s suho kožo, priporočam nakup kolagena v prahu. Vendar pozor! Ne sme vsebovati Vitamina A. Jaz sem ga vzela Valensovega 100% ribjega, pa se mi je koža noro izboljšala.

Kar se tiče zategovanja bo le-to prišlo dokaj kasneje. Mene sedaj kakšne 14 dni res enormno okoli popka začne zategovati, naslednji dan je pa trebuh večji. Želim povedat, da se ne ustrašit, ker načeloma je vse ok.

Kar se tiče MV so ga pa meni izmerili samo na morfologiji, ker se šele takrat izvaja meritev, včeraj na pregledu mi ga ni merila, mi ga bo sedaj čez 3 tedne, ko imam spet pregled. Ne skrbet, vse je ok.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: JULIJ 2022
23.2.2022 11:49:14   
Luna94
Za strije ne uporabljam nic posebnega. Koristim se "bozickove zaloge", trenutno afroditino mleko za telo. Od prve N prakticno nimam sledi pa sem se mazala "samo" z dm mlekom za telo aloe vera za 2€. Moje mnenje je, da so te drage kreme in olja samo ena od marketinskih for. Zakaj ne bi na navadno kremo napisali "mama", in "proti strinjam" in jo prodali za 5x vec? Ce si na koncu brez, realno ne ves, ce je res zaradi kreme. Vsaka se odloci zase, nobene ne obsojam. Me pa zadnje case isto obcasno malo srbi cisto spodaj in kdaj pri popku. Koza se razteza, tudi ce se ni tako opazno, hormoni delujejo, lahko se pojavijo tudi kake alergije recimo na prasek, mehcalec in zato srbi.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: JULIJ 2022
23.2.2022 15:04:59   
Srečka138
Na pregledu je bilo vse ok, utrip je bil lep kakor se je tudi slisalo otrocek ful aktiven, nardila mi je se uz maternicnega vratu in je se vedno dovolj dolg, se vidi da ogromno pocivam, se vedno zaprt in tako kot mora bit. Za krce in otrdevanje mi je dala za jemat buscopan in magnezij si moram povecat na vsaj 500mg...tudi otrocka danes ze malekost bolj oz.vec cutim, malo se tut pozna da sem bolj mirnih zivcev ko vem da je vse ok...za morfologijo sem izvedela da moj ne bo mogel zraven, ker se vedno niso dobili odobritve da so partnerji lahko zraven (G imam v ZD)...tako da razmisljam da bi sla kasneje se na 3D/4D pregled da bo partner vsaj malo delezen teh dogodkov.  Kam ste kej sle na ta pregled tiste ki ste ze sle kdaj? Oz. Priporocate koga ki res lepo pokaze in naredi lepe slikce..se mi zdi da je to nekaj tako posebnega in mi je prav hudo da ne bo mogel bit zmano na morfologiji....iscem pa tut novo osebno zdravnico, z njo imam borbe ze od zacetka N zaradi bolniske. Danes mi je rekla da naslednjo bolnisko ki jo dobim podaljsano (najbrs za en mesec) da bo vrjetno tudi zadnja. Delam v zivilski trgovini, in iskreno si ne predstavljam da bi mogla iz zadnje dva meseca pred porodnisko delat, niti nevem kaj bi delala v trgovini, ker je to manjsa trgovina moramo vse delati povsod in cesarkoli se lotim je za dvigovat vec kot 5kg, da bi pa sla delat in se samo sprehajala po trgovini (ker ne mislim tvegat) mi pa tuf ni, niti nebi bilo fer do sodelovk...za sabo imam dva SS in mi res ni jasno cesa be razumejo, zakaj me ne pustijo pri miru.. omenila sem ji tudi za vceraj zakaj sem bila na pregledu, pa vrjetno sploh ni vedela o cem govorim....rahlo obupujem z zivci nad njo. Mogoce katera ve kako je z menjavo os.zdravnika med bolnisko? Pa upam da v kratkem najdem novega zdravnika, ker v teh casih ga je res tezko dobit...

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: JULIJ 2022
23.2.2022 15:10:06   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Za strije ne uporabljam nic posebnega. Koristim se "bozickove zaloge", trenutno afroditino mleko za telo. Od prve N prakticno nimam sledi pa sem se mazala "samo" z dm mlekom za telo aloe vera za 2€. Moje mnenje je, da so te drage kreme in olja samo ena od marketinskih for. Zakaj ne bi na navadno kremo napisali "mama", in "proti strinjam" in jo prodali za 5x vec? Ce si na koncu brez, realno ne ves, ce je res zaradi kreme. Vsaka se odloci zase, nobene ne obsojam. Me pa zadnje case isto obcasno malo srbi cisto spodaj in kdaj pri popku. Koza se razteza, tudi ce se ni tako opazno, hormoni delujejo, lahko se pojavijo tudi kake alergije recimo na prasek, mehcalec in zato srbi.


Jst sm mela ze kot otrok tezave s srbecico po praskih in mehcalcih, od takrt uporabljamo oz.zdej jaz uporabljam kar persilovega k je otrocek gor naslikan, mehcalec pa silanov prav tako z otrockom, ali pa silanovega nekega novega ki je veganski in nimam nobene srbecice po tem, ponavadi me je po komolcih, kolenih in vratu srbelo za znoret..

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: JULIJ 2022
23.2.2022 15:29:26   
lotty23
Kako ne more partner na morfologijo?? Hudiča, če v porodnišnici v Lj pustijo, bi morali tudi v ZD. Groza!

Kar se tiče 3D/4D je pa tako. Dr. STrah v Domžalah baje dela dobro, pa na kliniki MCCZ ali Dravlje, oboje v Lj. Lahko tam povprašaš, pa ti bodo sporočili.

Moj MV je tudi zaprt, je tudi meni rekla, da naj počivam še naprej, ampak bog ne daj samo ležat. user posted image Sem rekla, oo, meni pa res ne rabite dvakrat rečt, jaz kar konkretno se gibam v mejah dovoljenega. user posted image user posted image user posted image

Ne vem, kako je z menjavo osebnega zdravnika. Jaz z mojim res nimam težav.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: JULIJ 2022
23.2.2022 16:15:26   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Kako ne more partner na morfologijo?? Hudiča, če v porodnišnici v Lj pustijo, bi morali tudi v ZD. Groza!

Kar se tiče 3D/4D je pa tako. Dr. STrah v Domžalah baje dela dobro, pa na kliniki MCCZ ali Dravlje, oboje v Lj. Lahko tam povprašaš, pa ti bodo sporočili.

Moj MV je tudi zaprt, je tudi meni rekla, da naj počivam še naprej, ampak bog ne daj samo ležat. user posted image Sem rekla, oo, meni pa res ne rabite dvakrat rečt, jaz kar konkretno se gibam v mejah dovoljenega. user posted image user posted image user posted image

Ne vem, kako je z menjavo osebnega zdravnika. Jaz z mojim res nimam težav.


Ne vem, res ne, povsod so ze sprostili ukrepe, pctja sploh ne pregledujejo na uhodu pa bi ga po novih pravilih morali, a na morfologijo ne sme z mano....bom par dni pred pregledom se enkrat vprasala za vsak slucaj ce se bo kaj spremenilo...mogoce pa nocejo da je zraven in jim je korona najlazji izgovor, nikoli se ne ve...Jaz pa res pocivam, po hisi naredim nujna gospodinjska opravila, res ne dvigujem nic tezkega, 2x na dan grem za 15 min na sprehod, zato pa tudi nimam nekih hujsih tezav, in po mnenju zdravnikov sem ok da grem delat, ne vem pa kaj bo ko bom cel dan na nogah, letala sem pa tja iz hladilnikov in skrinj, oz. Sploh ne vem kaj bi mi dali za delat v zivilski trgovini...za v pisarno pa nimam znanja....mah ti zdravniki, ce so me imeli do zdaj doma naj me imako pa se ta dva-tri mesece pred porodnisko, nevem sploh kaj nej nardim...da imam pa tezave se pa zou ne morem zlagat ker vecino stvari se da preveriti...obcutek imam da moja os.zdravnica dela vse proti meni ze od zacetka...

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: JULIJ 2022
23.2.2022 19:43:24   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Za strije ne uporabljam nic posebnega. Koristim se "bozickove zaloge", trenutno afroditino mleko za telo. Od prve N prakticno nimam sledi pa sem se mazala "samo" z dm mlekom za telo aloe vera za 2€. Moje mnenje je, da so te drage kreme in olja samo ena od marketinskih for. Zakaj ne bi na navadno kremo napisali "mama", in "proti strinjam" in jo prodali za 5x vec? Ce si na koncu brez, realno ne ves, ce je res zaradi kreme. Vsaka se odloci zase, nobene ne obsojam. Me pa zadnje case isto obcasno malo srbi cisto spodaj in kdaj pri popku. Koza se razteza, tudi ce se ni tako opazno, hormoni delujejo, lahko se pojavijo tudi kake alergije recimo na prasek, mehcalec in zato srbi.


Glede na to da je koza nas najvecji organ, skozi katero ze tako in tako prodre ogromno skodljivi in slabih stvari katerih ne moremo preprecit, se trudim uporabljat kar se da kvalitetno kozmetiko, da je ok za kozo. Zato se tukaj ne strinjam glih da je tut krema za 2€ dobra, ker za 2€ ne mores glih kvalitete pricakovat...jaz ze kaksne 5 let uporabljam aplikacijo na telefonu INCY beauty kjer poskeniras kodo izdelka in ti napise a je izdelek ok za kozo kaj vse vsebuje not itd...za tusiranje ze nekaj casa uporabljam otroski sampon od afrodite (po ostalih samponih se mi rada pojavi srbecica) za nego telesa prav tako vecino od afrodite izdelke. Makeupa in raznih krem za obraz ne uporabljam, sem pa tja si namazem domac konopljin cbd na kaksen mozolj in drugo nepravilnost (ne pridelujemo mi, da ne bo katera mislila da se stem ukvarjam v prostem casu haha) 

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?