|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 7:58:34   
Luna94


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Za strije ne uporabljam nic posebnega. Koristim se "bozickove zaloge", trenutno afroditino mleko za telo. Od prve N prakticno nimam sledi pa sem se mazala "samo" z dm mlekom za telo aloe vera za 2€. Moje mnenje je, da so te drage kreme in olja samo ena od marketinskih for. Zakaj ne bi na navadno kremo napisali "mama", in "proti strinjam" in jo prodali za 5x vec? Ce si na koncu brez, realno ne ves, ce je res zaradi kreme. Vsaka se odloci zase, nobene ne obsojam. Me pa zadnje case isto obcasno malo srbi cisto spodaj in kdaj pri popku. Koza se razteza, tudi ce se ni tako opazno, hormoni delujejo, lahko se pojavijo tudi kake alergije recimo na prasek, mehcalec in zato srbi.


Glede na to da je koza nas najvecji organ, skozi katero ze tako in tako prodre ogromno skodljivi in slabih stvari katerih ne moremo preprecit, se trudim uporabljat kar se da kvalitetno kozmetiko, da je ok za kozo. Zato se tukaj ne strinjam glih da je tut krema za 2€ dobra, ker za 2€ ne mores glih kvalitete pricakovat...jaz ze kaksne 5 let uporabljam aplikacijo na telefonu INCY beauty kjer poskeniras kodo izdelka in ti napise a je izdelek ok za kozo kaj vse vsebuje not itd...za tusiranje ze nekaj casa uporabljam otroski sampon od afrodite (po ostalih samponih se mi rada pojavi srbecica) za nego telesa prav tako vecino od afrodite izdelke. Makeupa in raznih krem za obraz ne uporabljam, sem pa tja si namazem domac konopljin cbd na kaksen mozolj in drugo nepravilnost (ne pridelujemo mi, da ne bo katera mislila da se stem ukvarjam v prostem casu haha) 



Kar se tice naravne in kvalitetne kozmetike se sicer strinjam. Jaz sem samo hotela povedat, da te tista najdrazja mozna krema ne bo nujno resila proti strijam, ker pise tako na embalazi. Jaz sem ostala brez z navadnim mlekom za telo, svakinja je polna strij kljub eni od bolj opevanih zadev proti strijam. Uporabis kar ti ustreza in upas, da sta genetika in sreca na tvoji strani😉Sem zelo vesela zate, ko berem, da izgleda vse ok z otrockom. Upam, da tudi bolnisko uredis.Jaz grem danes na pregled v porodnisnico, ker imam kratek MV. Upam, da napredujemo v pravi smeri.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 9:09:50   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Za strije ne uporabljam nic posebnega. Koristim se "bozickove zaloge", trenutno afroditino mleko za telo. Od prve N prakticno nimam sledi pa sem se mazala "samo" z dm mlekom za telo aloe vera za 2€. Moje mnenje je, da so te drage kreme in olja samo ena od marketinskih for. Zakaj ne bi na navadno kremo napisali "mama", in "proti strinjam" in jo prodali za 5x vec? Ce si na koncu brez, realno ne ves, ce je res zaradi kreme. Vsaka se odloci zase, nobene ne obsojam. Me pa zadnje case isto obcasno malo srbi cisto spodaj in kdaj pri popku. Koza se razteza, tudi ce se ni tako opazno, hormoni delujejo, lahko se pojavijo tudi kake alergije recimo na prasek, mehcalec in zato srbi.


Glede na to da je koza nas najvecji organ, skozi katero ze tako in tako prodre ogromno skodljivi in slabih stvari katerih ne moremo preprecit, se trudim uporabljat kar se da kvalitetno kozmetiko, da je ok za kozo. Zato se tukaj ne strinjam glih da je tut krema za 2€ dobra, ker za 2€ ne mores glih kvalitete pricakovat...jaz ze kaksne 5 let uporabljam aplikacijo na telefonu INCY beauty kjer poskeniras kodo izdelka in ti napise a je izdelek ok za kozo kaj vse vsebuje not itd...za tusiranje ze nekaj casa uporabljam otroski sampon od afrodite (po ostalih samponih se mi rada pojavi srbecica) za nego telesa prav tako vecino od afrodite izdelke. Makeupa in raznih krem za obraz ne uporabljam, sem pa tja si namazem domac konopljin cbd na kaksen mozolj in drugo nepravilnost (ne pridelujemo mi, da ne bo katera mislila da se stem ukvarjam v prostem casu haha) 



Kar se tice naravne in kvalitetne kozmetike se sicer strinjam. Jaz sem samo hotela povedat, da te tista najdrazja mozna krema ne bo nujno resila proti strijam, ker pise tako na embalazi. Jaz sem ostala brez z navadnim mlekom za telo, svakinja je polna strij kljub eni od bolj opevanih zadev proti strijam. Uporabis kar ti ustreza in upas, da sta genetika in sreca na tvoji strani😉Sem zelo vesela zate, ko berem, da izgleda vse ok z otrockom. Upam, da tudi bolnisko uredis.Jaz grem danes na pregled v porodnisnico, ker imam kratek MV. Upam, da napredujemo v pravi smeri.


Ja oprosti, mogoce sem malo na hitro prebrala tvoje sporocilo, itak, ogromno ce ne celo najvecjo vlogo igra genetika, proti kateri pa zou ne mormo it, niti naredit nic, ce ti je namenjeno, pocis kljub mazanju....

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 9:15:23   
Srečka138
Kako pa ste drugace?Kako pogosto imate preglede? S katerokol se menim se mi zdi da vsakih 14dni stoji tam. Jaz bi imela med prejsnim in naslednjim malo vec kot 5tednov, zato mi je kar prav prisel ta nenacrtovan pregled vmes, da mi vsaj malo potesi skrbi ce je vse ok. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 9:47:55   
Luna94
Za strije je res genetika pa da res stalno mazes, hidracija, zdrava hrana... Na koncu je vsaka sled vredna malega bitja❤️
Mene ze moja naroca na 3 - 4 tedne zaradi tezav, potem pa se dodatno v porodnisnico. Se mi zdi, da kar naprej samo na preglede hodim  Mi je bilo ljubse tisto nestrpno cakanje kak teden vec na naslednji pregled, ko je bilo prvic vse bp. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 10:07:30   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Za strije je res genetika pa da res stalno mazes, hidracija, zdrava hrana... Na koncu je vsaka sled vredna malega bitja❤️
Mene ze moja naroca na 3 - 4 tedne zaradi tezav, potem pa se dodatno v porodnisnico. Se mi zdi, da kar naprej samo na preglede hodim  Mi je bilo ljubse tisto nestrpno cakanje kak teden vec na naslednji pregled, ko je bilo prvic vse bp. 


Itak konec koncev vsaka crta za seboj nosi neko zgodbo, v tem primeru eno najlepsihJaz bi naj drug teden dobila na dom izvid iz porodnisnice z rezultatom brisa in kako so se odlocili za cerklazo, za kar se mi zdi da je itak ze prepozno. Ampak zalostno 2 meseca po tem bom dobila odgovor pa ss to jih je morala koja G spomnit...tut nevem zakaj jih ni ze prej...Danes grem v nas ZD vprasat za eno zdravnico ce ima se kaksno prosto mesto, sicer gre kmalu v penzijo ampak do konca moje N bo sigurno se delala, zdaj pa drzte pesti da mi uspe tole zrihtat...

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 10:40:33   
Luna94
Res je vredno vsega ponosa in spostovanja ne glede na to koliko se na koncu fizicno pozna. Meni je oseba G. rekla da se cerklaz ne dela vec, sploh pa ne tako pozno (16. teden je bil). Vsak ima neke svoje prakse. Drzim pesti, da uredis zdravnika. Zna bit cela misija nemogoce. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 10:48:42   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Res je vredno vsega ponosa in spostovanja ne glede na to koliko se na koncu fizicno pozna. Meni je oseba G. rekla da se cerklaz ne dela vec, sploh pa ne tako pozno (16. teden je bil). Vsak ima neke svoje prakse. Drzim pesti, da uredis zdravnika. Zna bit cela misija nemogoce. 


Mah ja saj to, sploh ne delajo po istem principu vsak ima drugace, morali bi biti enotni. In pol nas to se bolj mede. Meni je rekla da vcasih so delal to skoraj vsaki zenski, bolj pogosto je bilo pri tistih ki so imele vecplodno nosecnost, danes pa se ravno vecplodnim nosecnostim naj nebi delalo, ker je normalno da se predcasno rodijo. Zdaj jih pa razumi...Jst sm pa zdej ze 19t4d pa tut mocno mocno dvomim da mi bodo delal ce mi ze do zdaj niso. Pa tut vseeno mi je, samo upam da bom lahko do konca N na bolniski da se pazim.  Ker se res pazim, marsikdo bi rekel da pretiravam, ampak cez se eno izgubo nevem ce bi lahko sla. Tesko je ko nekateri ne razumejo tega, prav tako moja trenutna os.zdravnica...kaksne besede dobivam od nje, mi kar slabo pride, kako je lahko tako lahkomiselna...sej bi napisala par primerov pa nevem ce bi koga to zanimalo ampak od zdravnice tega res ne pricakujes..

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 11:10:01   
lotty23
No, kar se tiče cerklaž, sta dve opciji.

Ena je po opravljeni nuhalni svetlini, ko se že približno ve, da je nosečnost potrjena in da je vse ok. Po tistem imaš potem še brise na patološke bakterije, nekje do 16. tedna pa že opravijo potem cerklažo.

Druga varianta pa je, ko opraivjo nujno cerklažo zaradi krajšanja mv, to se pa zgodi tudi kasneje, v 18., 19. tednu.

Včasih so cerklažo res veliko delali, ker naj bi preprečevala zgodnje splave, potem so pa ugotovili, da pa spet ne pripomore toliko in jo delajo samo v skrajnih primerih, ko je za to utemeljena indikacija. Jaz jo imam, pa sem takoj po opravljenem posegu preživljala kar krizo ... Zaradi bolečin. Pa imam visok prag bolečine, drugače.

Jaz sem vodena samo v porodnišnici, pa imam preglede na cca 4 tedne, edino sedaj imam na 3, da preveriva še enkrat mv, pa teste OGTT.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 13:44:49   
Anonimen
Srečka, zakaj ti pa gin. ne da bolniške? To mi res izgleda kot naloga gin. in ne osebne zdravnice. Ona nima znanja, da bi presodila, kako resna je tvoja situacija. Sicer pa ti tudi pripada "bolniška", če ti v službi ne morejo zagotoviti ustreznega delovnega mesta.Jaz imam preglede na 4 tedne, s tem da je moja nosečnost rizična (zgodnja preeklampsija v 1.nos.). Se mi ne zdijo prav pretirano pogosti (ravno prav v bistvu), morda jih bo v drugi polovici še kaj več. Mi pa gin. na vsakem pregledu ponuja bolniški stalež, a zaenkrat še vztrajam v službi, bom tako po porodu celo leto doma, več kot dovolj.😊

(odgovor članu lotty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 14:03:47   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Srečka, zakaj ti pa gin. ne da bolniške? To mi res izgleda kot naloga gin. in ne osebne zdravnice. Ona nima znanja, da bi presodila, kako resna je tvoja situacija. Sicer pa ti tudi pripada "bolniška", če ti v službi ne morejo zagotoviti ustreznega delovnega mesta.Jaz imam preglede na 4 tedne, s tem da je moja nosečnost rizična (zgodnja preeklampsija v 1.nos.). Se mi ne zdijo prav pretirano pogosti (ravno prav v bistvu), morda jih bo v drugi polovici še kaj več. Mi pa gin. na vsakem pregledu ponuja bolniški stalež, a zaenkrat še vztrajam v službi, bom tako po porodu celo leto doma, več kot dovolj.😊


Ker po novem ti G izda obvestilo zravniku, potem pa moras s tem obvestilom h svoji osebni zdravnici da ti odpre bolnisko...al je samo pri meni tako?!??? Menda je to zadnji dve leti tako, nevem. Tut jst sm misla da mi G odpre bolnisko, potem bi jo imela brez problema, zdaj pa mi jo more dejansko osebna zdravnica. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 14:23:48   
sončektvoj
Ja imaš prav Srečka, ginekolog samo predlaga, dati bolniški stalež pa mora osebni zdravnik. Jaz sem tudi mislila da lahko da G, pa zgleda ni tako.
https://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?option=com_content&view=article&id=95:katera-pooblastila-ima-osebni-ginekolog&catid=196&lang=sl&Itemid=453

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: JULIJ 2022
24.2.2022 22:20:09   
Anonimen
Drage bodoče mamice! Jaz sem rodila lani in vam samo na srce polagam: 1. Uživajte v nosečnosti. 2. Telovadite, če lahko oziroma delajte vaje za hrbet in roke (otroci so težki, sploh če jih moraš nositi zaradi krčkov ipd) 3. Skrbite za svojo psiho!! 4. Postavite se zase v porodni sobi (v kolikor imate naravni porod), niso vse babice prijazne! 5. Preberite si o dojenju, pozanimajte se, kako postopati v primeru prevelikega navala mleka, bolečih, ploskih ali vdrtih bradavic, kaj storiti, ce ti otrok spi med dojenjem... V porodnišnicah ZELO ZELO HITRO ponudijo AM! 6. NE DOVOLITE, da se ucijo sivati na vas v primeru prereza presredka!!! Ps.: rodila sem v Celju, babica mi je rekla, da bo ona odločala o mojem prerezu presredka, zaradi protibolečinske IV sem bila prevec zadeta. Sam porod pa je bil bp.  

(odgovor članu sončektvoj)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: JULIJ 2022
25.2.2022 6:27:57   
Srečka138
Sm zvedla da z menjavo osebnega zdravnika ne bo nic, baje moras bit eno leto pri izbranem sele potem lahko menjas, jaz sem pa sele od septembra 2021 pri njej...takoj ko bo prilika grem od nje, prisezem...ah mam pa res sreco v zivljenju, vedno najslabse dobim


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: JULIJ 2022
25.2.2022 10:43:23   
Luna94


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Drage bodoče mamice! Jaz sem rodila lani in vam samo na srce polagam: 1. Uživajte v nosečnosti. 2. Telovadite, če lahko oziroma delajte vaje za hrbet in roke (otroci so težki, sploh če jih moraš nositi zaradi krčkov ipd) 3. Skrbite za svojo psiho!! 4. Postavite se zase v porodni sobi (v kolikor imate naravni porod), niso vse babice prijazne! 5. Preberite si o dojenju, pozanimajte se, kako postopati v primeru prevelikega navala mleka, bolečih, ploskih ali vdrtih bradavic, kaj storiti, ce ti otrok spi med dojenjem... V porodnišnicah ZELO ZELO HITRO ponudijo AM! 6. NE DOVOLITE, da se ucijo sivati na vas v primeru prereza presredka!!! Ps.: rodila sem v Celju, babica mi je rekla, da bo ona odločala o mojem prerezu presredka, zaradi protibolečinske IV sem bila prevec zadeta. Sam porod pa je bil bp.  


Anonimna, zelo dobre iztocnice. Poporodno obdobje je en velik izziv in najvec kar lahko vnaprej naredis je, da se izobrazis. Seveda ni treba panicno iskat vseh moznih komplikacij in si delat skrbi na zalogo, je pa dobro, da se poucis o nekaterih pojmih. Zaspancki, dojilske stavke, spalne regresije, prirascen jezicek, ekstenzijski vzorci pa se kaj. Veliko zivcev je prihranjenih, ce malo ves kaj se dogaja. Na fb je kar nekaj dobrih skupin s strokovnjaki o dojenju, crpanju, steklenickah, spanju, gibalnem razvoju, uvajanju hrane... Tudi za porodno se strinjam. Punce, izobrazite se, naj partner sodeluje pri pripravah, da zna v porodni zastopat tvoje zelje in aktivno pomagat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: JULIJ 2022
25.2.2022 10:49:11   
Luna94
Vceraj sem bila na UZ v porodnisnici in je k sreci vse ok. MV je dovolj dolg in zaprt, posteljica pa se vedno nizko. Gin. je bila res prijazna in me zelo pomirila. Me je bilo na smrt strah kake hospitalizacije zaradi krajsanja MV. Ne vem, a se je lahko od zadnjega pregledala podaljsal ali pa ni bil dobro izmerjen. Zdaj pa cakam morfologijo cez 2 tedna. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: JULIJ 2022
25.2.2022 19:22:34   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Vceraj sem bila na UZ v porodnisnici in je k sreci vse ok. MV je dovolj dolg in zaprt, posteljica pa se vedno nizko. Gin. je bila res prijazna in me zelo pomirila. Me je bilo na smrt strah kake hospitalizacije zaradi krajsanja MV. Ne vem, a se je lahko od zadnjega pregledala podaljsal ali pa ni bil dobro izmerjen. Zdaj pa cakam morfologijo cez 2 tedna. 


Super da je vse ok! Tut men so v P namerili MV 4cm, se nikoli nisem imela tako dolgega, niti pred N, vedno se mi giblje nekje med 30mm in 36mm. Lahko da je slabo/drugace merjeno, menda pa je mozno da je MV bolj fleksibilen, se pravi da se v krajsem casovnem obdobju lahko zelo skrajsa in potem povrne nazaj v prvotno dolzino (tako sem enkrat prebrala v eni raziskavi) koliko je dejansko na tem pa nimam pojma.

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: JULIJ 2022
26.2.2022 9:46:37   
Luna94


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Vceraj sem bila na UZ v porodnisnici in je k sreci vse ok. MV je dovolj dolg in zaprt, posteljica pa se vedno nizko. Gin. je bila res prijazna in me zelo pomirila. Me je bilo na smrt strah kake hospitalizacije zaradi krajsanja MV. Ne vem, a se je lahko od zadnjega pregledala podaljsal ali pa ni bil dobro izmerjen. Zdaj pa cakam morfologijo cez 2 tedna. 


Super da je vse ok! Tut men so v P namerili MV 4cm, se nikoli nisem imela tako dolgega, niti pred N, vedno se mi giblje nekje med 30mm in 36mm. Lahko da je slabo/drugace merjeno, menda pa je mozno da je MV bolj fleksibilen, se pravi da se v krajsem casovnem obdobju lahko zelo skrajsa in potem povrne nazaj v prvotno dolzino (tako sem enkrat prebrala v eni raziskavi) koliko je dejansko na tem pa nimam pojma.


Jaz sem itak cel google obrnila in zasledila, da se do ne vem katerega tedna daljsa, potem se pa spet zacne krajsat in tanjsat proti koncu. Tudi Pušenjak pravi podobno. Dopuscam pa tudi moznost odstopanja meritev. 3x so mi do zdaj merili in vedno druga G., drug UZ, poln/prazen mehur. Me je zadnjic moja skoraj kregala zakaj imam poln mehur, ker potem tezko izmeri. Noter grem s praznim, potem pa 20 minut cakam, da se naklepetajo. Noseca sem, itak da je spet poln.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: JULIJ 2022
26.2.2022 10:13:50   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Luna94



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Luna94

Vceraj sem bila na UZ v porodnisnici in je k sreci vse ok. MV je dovolj dolg in zaprt, posteljica pa se vedno nizko. Gin. je bila res prijazna in me zelo pomirila. Me je bilo na smrt strah kake hospitalizacije zaradi krajsanja MV. Ne vem, a se je lahko od zadnjega pregledala podaljsal ali pa ni bil dobro izmerjen. Zdaj pa cakam morfologijo cez 2 tedna. 


Super da je vse ok! Tut men so v P namerili MV 4cm, se nikoli nisem imela tako dolgega, niti pred N, vedno se mi giblje nekje med 30mm in 36mm. Lahko da je slabo/drugace merjeno, menda pa je mozno da je MV bolj fleksibilen, se pravi da se v krajsem casovnem obdobju lahko zelo skrajsa in potem povrne nazaj v prvotno dolzino (tako sem enkrat prebrala v eni raziskavi) koliko je dejansko na tem pa nimam pojma.


Jaz sem itak cel google obrnila in zasledila, da se do ne vem katerega tedna daljsa, potem se pa spet zacne krajsat in tanjsat proti koncu. Tudi Pušenjak pravi podobno. Dopuscam pa tudi moznost odstopanja meritev. 3x so mi do zdaj merili in vedno druga G., drug UZ, poln/prazen mehur. Me je zadnjic moja skoraj kregala zakaj imam poln mehur, ker potem tezko izmeri. Noter grem s praznim, potem pa 20 minut cakam, da se naklepetajo. Noseca sem, itak da je spet poln.


Haha ja, tole tazadnje me je nasmejalo, pri meni je isto, pred pregledom mi vedno kljuc od wcja za spraznit mehur, preden one ven pridejo bi komot sla lahko se enkrat, lulam kot pes na vsakem vogalu me tisci 😆

(odgovor članu Luna94)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: JULIJ 2022
4.3.2022 18:20:00   
Srečka138
Tarinca 11, ti imas prva izmed nas mrofologijo ane?  Se 3 dni 😊😊

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: JULIJ 2022
4.3.2022 20:05:48   
MacB
IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Potem sva pa zelo zelo blizu. Sem tudi jaz v 19. tednu ja🙈 Jaz imam PDP 16.7. vendar bom rodila s CR in bo zato verjetno kaka 2 tedna prej. Svecka, jaz nosim nosečniške hlače že od nuhalne, me je tiščalo, pa že tko mam mal podlage. 😂


Jaz pa zadnji dve leti ze zivim v pajkicah, nekako mi ni vec do kavbojk in sem si nabavila malo boljse pajkice da jih imam za dlje, tako da zaenkrat se se spravim not in upam da bo slo tako do konca N.
Kako pa to da imas planiran CR? Si ze rodila s CR al je kej druzga razlog?

Srečka, moja je nabavla nosečniške hlače na Viču v trgovini popek. Top zadeva. Jih rada nosi tudi zdaj pa je mali star že 20 mesecev.

Upam, da ti gre dobro in da boš julija spoznala kakšna sreča je imeti svojega junaka pod srcem. Nisem vsega prebral, spol že veš? Ker če me spomin en vara, nekje v začetku marca zveš spol. Vsaj midva sva.

< Sporočilo je popravil MacB -- 4.3.2022 20:06:41 >

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: JULIJ 2022
4.3.2022 20:28:09   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Potem sva pa zelo zelo blizu. Sem tudi jaz v 19. tednu ja🙈 Jaz imam PDP 16.7. vendar bom rodila s CR in bo zato verjetno kaka 2 tedna prej. Svecka, jaz nosim nosečniške hlače že od nuhalne, me je tiščalo, pa že tko mam mal podlage. 😂


Jaz pa zadnji dve leti ze zivim v pajkicah, nekako mi ni vec do kavbojk in sem si nabavila malo boljse pajkice da jih imam za dlje, tako da zaenkrat se se spravim not in upam da bo slo tako do konca N.
Kako pa to da imas planiran CR? Si ze rodila s CR al je kej druzga razlog?

Srečka, moja je nabavla nosečniške hlače na Viču v trgovini popek. Top zadeva. Jih rada nosi tudi zdaj pa je mali star že 20 mesecev.

Upam, da ti gre dobro in da boš julija spoznala kakšna sreča je imeti svojega junaka pod srcem. Nisem vsega prebral, spol že veš? Ker če me spomin en vara, nekje v začetku marca zveš spol. Vsaj midva sva.


Sem gledala nekaj v tem popku, pa imajo kar nabite cene 😆...zaenkrat sem na dobri poti, trenutno nobenih hujsih tezav, en teden nazaj sem imela malo krcov in otrdevanja pa smo potem to resili. Brce cutim ze od 15.-16.tedna. Spol pa upam da izvem zdej 9.marca na morfologiji. 😊😊

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: JULIJ 2022
6.3.2022 20:48:17   
Tarinca11


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Tarinca 11, ti imas prva izmed nas mrofologijo ane?  Se 3 dni 😊😊



Da, res je. Jutri imam morfologijo. Moz bo koncno videl otrocka, saj na nuhalno ni smel noter.Brcike cutim vsak dan, počutim se super. Sem pa postala še bolj občutljiva, me pa stvari in besede hitro prizadanejo in sem prava jokica. Sploh ne smem gledat poročil. 😢

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: JULIJ 2022
6.3.2022 21:23:17   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Tarinca 11, ti imas prva izmed nas mrofologijo ane?  Se 3 dni 😊😊



Da, res je. Jutri imam morfologijo. Moz bo koncno videl otrocka, saj na nuhalno ni smel noter.Brcike cutim vsak dan, počutim se super. Sem pa postala še bolj občutljiva, me pa stvari in besede hitro prizadanejo in sem prava jokica. Sploh ne smem gledat poročil. 😢


Ja vrjamem, iz ene bede v drugo. Ko ze mislis da bos koncno zazivel normalno zivljenje, potem pa spet nov "udarec", ampak saj bo vse uredu 😊Super da bo sel moz lahko zraven...smem vprasat iz katerega konca Slo. si? Namrec v Novem mestu, moj partner ne bo smel bit zraven v sredo, sem kar malo zalostna...

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: JULIJ 2022
6.3.2022 22:59:04   
Tarinca11
Ja, res se vprašaš v kakšen svet bodo prišli naši otroci in me je kar sram.Doma sem iz okolice Ljubljane. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: JULIJ 2022
6.3.2022 23:05:36   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Ja, res se vprašaš v kakšen svet bodo prišli naši otroci in me je kar sram.Doma sem iz okolice Ljubljane. 


Pa imas morfologijo v ZD al pri komu privat?

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?