|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2022
16.12.2021 19:10:03   
Tarinca11
Jaz imam PDP 16.7., ko bo nuhalna bom noseča 12t4d kar je tudi v 13. tednu. Ali ste že povedale družini in prijateljem? Midva bova povedala ožji družini na božičnem kosilu. Ostalim pa po nuhalni.  Edino za novo leto ne vem kakšen izgovor naj najdem, da ne pijem. 😂

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: JULIJ 2022
16.12.2021 21:04:58   
Svečka123
No, saj potem pa imava zelo podobno nuhalno - jaz imam namreč PDP 26.7. in 12 dni za tabo datum za nuhalno. Pri nama ožja družina že ve, ostali pa po nuhalni. Za alkohol pa vedno lahko rečeš da ne smeš ker si na antibiotikih (kakšno vnetje mehurja recimo). 

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: JULIJ 2022
20.12.2021 9:06:38   
Srečka138
Jaz sem povedala edino na sihtu zaradi bolniske...ostalim pa nevem kdaj bova, v drugi N sva imela namen povedat po morfologiji 20.teden pa se je dva tedna prej koncalo...mislim da bo tokrat isto, oz. Ko/ce bo kdo kaj vprasal bom povedala drugace ne...


(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: JULIJ 2022
24.12.2021 20:54:52   
Srečka138
Lepe praznike vsem 😊


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: JULIJ 2022
27.12.2021 11:57:45   
Lilacwine
Zdravo, upam da ste lepo praznovale in še z moje strani želim vse lepo v prihajajočem letu.

Jaz sem imela prejšnji teden končno pregled, PDP so nastavili na 20.7.2022. Takoj po novem letu me čaka nuhalna.

Malo se že pozna trebušček, drugače se pa razen utrujenosti dobro počutim. V službi bom povedala po nuhalni, staršem sva pa sedaj med prazniki :)

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: JULIJ 2022
27.12.2021 20:49:35   
Srečka138
Drug teden imamo nekarere ze nuhalno, kako gre hitro cas 😊 priznam da mene zeeeelo skrbi...pregleda nisem imela ze skoraj tri tedne...mocno upam da je se vedno vse ok in tam kot more bit... kam pa greste na nuhalno? Jaz ko imam v krskem pri preskarju


(odgovor članu Lilacwine)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: JULIJ 2022
27.12.2021 21:09:32   
I did it again
Tudi jaz imam kmalu nuhalno in že komaj čakam, glede na moje težave... Jaz grem kar k moji G, ker jo izvaja in ker ji res zaupam. Ginek. Meglič (Ljubljana - Metelkova). 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: JULIJ 2022
29.12.2021 11:55:42   
Tarinca11
Jaz tudi koooomaj čakam na nuhalno. Se mi zdi, da je še tako daleč, pa je že čez en teden. Ker sem dobila napotnico za NS zaradi mojih let, sem iskala kam lahko grem poleg porodnišnice v Ljubljani in našla, da na napotnico dela tudi Dr. Štrumbelj v Dravljah.Jutri pa grem dat kri za dvojni hormonski test.

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: JULIJ 2022
30.12.2021 13:08:08   
Srečka138
Ma se katera tezave z nenormalnim kihanjem? Nisem prehlajena, kiham pa v eno na vsakih 10 minut. Bognedaj da kihnem med tem ko stojim, ker se in polulam in krc v maternici me zagrabi....neprijetno ful...


(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: JULIJ 2022
1.1.2022 19:32:43   
Svečka123
Srečno in zdravo novo leto vsem in da bi vse v tem letu v naročje stisnile svoje sončke 😁!
@Ididitagain boš poročala kako boš zadovoljna na nuhalni pri dr. Meglič, tudi jaz grem namreč na nuhalno k njej. 
Tiste, ki imate na tem področju že kaj več izkušenj - ali na nuhalni že lahko napovejo spol otroka? 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: JULIJ 2022
1.1.2022 22:17:46   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Svečka123

Srečno in zdravo novo leto vsem in da bi vse v tem letu v naročje stisnile svoje sončke 😁!
@Ididitagain boš poročala kako boš zadovoljna na nuhalni pri dr. Meglič, tudi jaz grem namreč na nuhalno k njej. 
Tiste, ki imate na tem področju že kaj več izkušenj - ali na nuhalni že lahko napovejo spol otroka? 



Ne, ni 100%, v tem tednu imata oba spola lulcek, kateri se kasneje puncki razvije v vagino. Spol pri teh tednih ti lahko napove le izkusen ginekolog, ki doloca spol na podlagi vidnega secnega mehurja, secnice, kolkov itd. Meni so v 12. Tednu napovedali fantka ampak sem jemala z rezervo in v 18.tednu se je rodila puncka. Tako da najbolj tocno se bo videlo ma morfologiji, ce bi pa rada prej izvedela bi se pa dalo pomoje tudi okrog 15.tedna ze videt...ker od 12.tedna pa do 15. Se pri otrocku marsikaj spremeni

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: JULIJ 2022
2.1.2022 13:32:59   
I did it again

Svečka123, sem bila že v 3. Nosečnosti pri njej na nuhalni pa sem bila zelo zadovoljna. Vzela si je čas, otročka lovila, da je kaj videla 😜, vse razložila kaj je kaj... Sem vprašala za spol pa mi je rekla, da se kaže na punčko (je tudi bila) sam ni mogla potrdit za sigurno. Je pa tudi moja G in meni je res super. Tudi moja prijateljica (trenutno noseča prvič - 2 tedna več kot jaz) je pri njej in je tudi zadovoljna. 
IZVIRNO SPOROČILO: Svečka123

Srečno in zdravo novo leto vsem in da bi vse v tem letu v naročje stisnile svoje sončke 😁!
@Ididitagain boš poročala kako boš zadovoljna na nuhalni pri dr. Meglič, tudi jaz grem namreč na nuhalno k njej. 
Tiste, ki imate na tem področju že kaj več izkušenj - ali na nuhalni že lahko napovejo spol otroka? 



(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: JULIJ 2022
2.1.2022 21:52:00   
Anonimen

Jaz sem se prijavila kar v porodnišnico, stara sem 38 let, nuhalna je pa 70€. Če bi bili res slabi rezultati ti potem brezplačno naredijo še nifty test. 
Ima katera izkušnje z nuhalno v porodnišnici? 
IZVIRNO SPOROČILO: Tarinca11

Jaz tudi koooomaj čakam na nuhalno. Se mi zdi, da je še tako daleč, pa je že čez en teden. Ker sem dobila napotnico za NS zaradi mojih let, sem iskala kam lahko grem poleg porodnišnice v Ljubljani in našla, da na napotnico dela tudi Dr. Štrumbelj v Dravljah.Jutri pa grem dat kri za dvojni hormonski test.



(odgovor članu Tarinca11)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: JULIJ 2022
4.1.2022 8:17:00   
Srečka138
Eno vprasanje ce katera mogoce kej vec ve. Tiste, ki niste cepljene za k***** in imate preglede v ZD, se hodite testirat? Baje se nosecke ne rabimo testirat in imamo prost vstop v ZD, me pa zanima ali moras potemtakem imet kaksno potrdilo da si nosecka, ali je dovolj ce pokazes materinsko? Jaz sem se do zdaj vedno hodila testirat ker me je bilo strah da me kljub temu da sem nosecka nebi spustili not. Tudi G mi je po telefonu rekla da se ne rabim testirat, je pa nisem uspela uprasat kako je to izvedljivo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: JULIJ 2022
4.1.2022 11:05:00   
Sunshine11
Pri nam je tako, da ima oseba ki je na vhodu seznam naročenih za vsak dispanzer/amb. Tako, da že na seznamu vidi, da si nosečka in te spusti. Seveda te vseeno povpraša po pct pogoju 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: JULIJ 2022
4.1.2022 16:49:08   
Srečka138
Moja nuhalna je mimo, otrocek se lepo razvija, je zivahen, vsi organcki, ki se morajo zdaj videt se vidijo. NS je izmeril 2.0, kar je nekoliko povecano ampak pravi G da je v mejah normale. Sem pa dala se kri za DHT tako da cakamo se en teden, da vidimo ce mi bo rezultat nuhalne izboljsalo. Na USB mi je dal tudi posnetke tako da jih zdajle z vsem navdusenjem gledam doma..


(odgovor članu Sunshine11)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: JULIJ 2022
4.1.2022 17:11:15   
Tarinca11
Jaz imam jutri nuhalno, komaj čakam.  Kri za DHT sem že dala prejšnji teden, tako da bodo jutri že skupni rezultati.
Do zdaj sem povsod kamor sem šla, morala pokazat potrdilo o PCT. Razen na urgenci me ni nič spraševala, saj je videla, da sem čisto iz sebe. Tja sem šla, ker sem krvavela, hvala bogu je bilo vse ok. Bil je manjši hematom.
Sicer sem prebolevnik in je zato malo lažje.Je pa tesiranje sedaj zastonj in ne vidim težav.




(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: JULIJ 2022
5.1.2022 15:42:38   
I did it again
Evo pa smo dali nuhalno čez... Izvidi so odlični, kar pa me najbolj veseli je pa to, da se je hematom zelo zmanjšal in je G mnenja, da se bo kmalu absorbiral oziroma se spraznil do konca. Za spol sem vprašala ampak ga nikakor ni mogla videt, tako da bo treba še počakat. Sicer pa vse super. 

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: JULIJ 2022
5.1.2022 19:30:00   
Lila36
Pozdravljene,Malo pozno se pridružujem😊 tudi pri nas pričakujemo začetek julija novega družinskega člana❤ To je moja druga nosečnost, je pa za razliko od prve tokrat tudi meni že ves čas slabo...nobena hrana mi ne diši, že z vodo se kar matram🤢 V prvi nosečnosti pa bi lahko ves čas samo jedla😁 je tukaj katera, ki je že rodila v 2019?

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: JULIJ 2022
5.1.2022 22:16:16   
Tarinca11
lila pozdravljena! 
Zdravnica je zbolela in so mi prestavili nuhalno na ponedeljek ko bom 13t2d pa še ena druga zdravnica bo. Upam, da ne bo prepozno in da se bo dobro videlo. 


(odgovor članu Lila36)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: JULIJ 2022
10.1.2022 8:20:36   
Sunshine11
Pozdravljene,Tiste, ki ste že dale pregled nuhalne svetline čez, je bil partner lahko prisoten? Za zc Dravlje, nikjer nič ne zasledim ☹️

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: JULIJ 2022
10.1.2022 10:06:11   
I did it again
Načeloma je povsod tako, da je partner lahko prisoten ob izpolnjevanju pogoja PCT. Sicer pa najbolje da pokličete in vprašate 😉

(odgovor članu Sunshine11)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: JULIJ 2022
10.1.2022 11:44:26   
Srečka138
Se ze kateri pozna trebuscek? Soseda je en teden pred mano pa ima ze ogromnega, zase nebi rekla da se sploh kaj vidi, mogoce proti veceru da se vidi ampak tisto je bolj napihnjenost kot kaj drugega. Se mi pa v drugi nosecnosti pri 18.tednu ni se nic poznalo, mogoce malenkost.

Ze kej spremljate premike, jih katera ze cuti? Vem da je se zelo zgodaj, ampak mi ne da miru, ko lezim in sem cist stegnjena se v predelu maternice nekaj dogaja, ni cutit z roko ampak tako. Dvomim da je to crevesje ker je crevesje nekoliko visje. Tiste ki ste bile ze nosece, kako izgledajo tisti cisto prvi premikci?

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: JULIJ 2022
10.1.2022 20:12:12   
Tarinca11
No pa sem tudi jaz koncno dočakala nuhalno. Mož ni smel notri zaradi novih ukrepov, še prejšnji teden so partnerji lahko bili zraven.
Z otrockom na NS vse super, DHT je malo poslabšal tveganje vendar ne vem če se bom odločila za nifty. Rekla je da ni nujno. Ni mi tok problem denar ampak to, da itak nič ne spremeni. Otroka sva mislila obdržat ne glede na rezultate. Za spol sem rekla, da nočem vedet, me je pa kar namatrala, da je prisla do lepih posnetkov, imam brazgotino od operacije in se ni dobro videlo. Potem je sla vaginalno pa je potem otrocek hrbet kazal pa mi je spet pritiskala na trebuh.Je pa neko tveganje( sem ravno na meji)  za preklampsijo, si moram merit pritisk in ji javit

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: JULIJ 2022
11.1.2022 7:14:16   
Anonimen
Hoj punce. Še ena nova tukaj. Tarinca, kje si imela nuhalno? Tudi jaz sem jo imela včeraj pa je bil lahko moj partner zraven. Super za v redu rezultat. Jaz sem tudi zelo pomirjena z mojim, za dht sem pa šele včeraj dala kri ampak mislim, da mi bistveno ne more poslabšati. Tako da jaz ne grem na nobene dodatne teste.Po čem sklepajo da si ogrožena za PE? Jaz sem jo imela v 1. nosečnosti, upam da se sedaj ne ponovi. Glede trebuščka... meni se že pozna, a pod širokimi oblačili ga z lahkoto še skrijem. Nenosečniških kavbojk pa ne zaprem več. Tako da počasi zbiram in nakupujem nosečniška oblačila. Lp Kaja

(odgovor članu Tarinca11)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?