|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2022
15.12.2021 21:42:02   
sončektvoj
Pregled - bi bil fajn ja, pa te ne vzamejo, sem klicala. Imajo prav - če bo ss pomoči itak ni. Če pa je mini krvavitev pa ni nujno ss. Čakati in videti, ni druge žal. Zaenkrat se je umirilo, držim pesti da bo ok. 

(odgovor članu Goricanka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgust 2022
15.12.2021 22:17:55   
Inčika2
Ja res je, tudi meni je rekla, da prej ne rabi hodit. Pa sem stara 38 in imela sem izvenmaternično.Zaenkrat imam samo velike joske in trebuh kot da sem v 3 mescu. Po moje se mi pozna že za to, ker sem suha in to bo moj 3 otrok. 
Komaj čakam torek,mo imam prvi pregled pri 8t. Res upam, da bo vse ok, glede na to da nimam nikakršnih težav. Aja slabost je pa res minimalna.. Pa zvečer sem lačna 😀
Punce držte se, pišite tukaj, bo lažje, bomo lažje dočakali prvi pregled. 🤗. 

Aja še nekaj me zanima. A katera vee koliko kg lahko max dvignemo? Jaz imam v službi kar pestro. Včasih dvignem tudi 10kg. Ne upam pa se še povedat, smer bova za božič najprej doma povedala. Kokr da se pač čuvam.
Pozdravček 😀

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgust 2022
16.12.2021 6:02:01   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Goricanka

Meni je prejsnic se zacelo z malo krvi v casu ugnezditve in potem spet krvavitev v 5 tednu in p 6 koncalo s splavom. Tako da ce krvavite jst bi sla na preglej. Ker je blo s eprezgodaj za uz in nic videt so me prek krvi spremljali in je hormon premalo rasu. In je ze tam nakazovalo da nekaj ni vredu 😓. Je pa to res najhusi cas cakanje v nevednosti kaj se dogaja. 



Goricanka, mi je žal za splav, ampak jaz sem isto naredila zadnjič in je bilo prezgodaj in se ni nič videlo na pregledih in je bilo popolnoma brezveze, ker sem se samo sekirala... To je pač moje mnenje in izkušnja... Jaz pred sedmim tednom ne bom več rinila na pregled, če ne bo ravno ful krvavitve ali krčev, ker samo v vrstah povsod čakaš in potem ti itak povejo, da pojdi domov in čakaj naprej ker se itak še nič ne vidi 😔😔😔 Raven hormona mi pa noben ni predlagal nikoli za merit. To sploh ni bilo vprašanje- domov in čakat... jah... to bi lahko naredila tudi če nisem cel dan v vrsti na urgenci 😅😅😐😐 Nimam pa tudi jaz dobrih izkušenj s krvavitvami in se zato sekiram. Vgnezditvena je baje zelo redko, da je res v obliki sveže krvi... ne vem...

(odgovor članu Goricanka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgust 2022
16.12.2021 6:05:42   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

Pregled - bi bil fajn ja, pa te ne vzamejo, sem klicala. Imajo prav - če bo ss pomoči itak ni. Če pa je mini krvavitev pa ni nujno ss. Čakati in videti, ni druge žal. Zaenkrat se je umirilo, držim pesti da bo ok. 



Super! Tudi jaz držim pesti za vse nas💖💖 

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgust 2022
16.12.2021 6:09:24   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Inčika2

Ja res je, tudi meni je rekla, da prej ne rabi hodit. Pa sem stara 38 in imela sem izvenmaternično.Zaenkrat imam samo velike joske in trebuh kot da sem v 3 mescu. Po moje se mi pozna že za to, ker sem suha in to bo moj 3 otrok. 
Komaj čakam torek,mo imam prvi pregled pri 8t. Res upam, da bo vse ok, glede na to da nimam nikakršnih težav. Aja slabost je pa res minimalna.. Pa zvečer sem lačna 😀
Punce držte se, pišite tukaj, bo lažje, bomo lažje dočakali prvi pregled. 🤗. 

Aja še nekaj me zanima. A katera vee koliko kg lahko max dvignemo? Jaz imam v službi kar pestro. Včasih dvignem tudi 10kg. Ne upam pa se še povedat, smer bova za božič najprej doma povedala. Kokr da se pač čuvam.
Pozdravček 😀



Dvigovala naj bi največ 3 do 5 kil, ampak to je recimo pri meni neizvedljivi, ker imam enoletnico doma 🥰😍 Seveda jo nonstop dvigujem, ampak imam že tri otroke in če je nosečnost zdrava je tako, da se ne bo kar tako prenehala, ker si nekaj težkega dvignila... Seveda se pa vseeno čuvaj in dviguj is pokrčenimi koleni in da si čisto zraven tega kar dvigneš... 💖💖💖


(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgust 2022
16.12.2021 9:54:33   
Goricanka
Ocitno mam fajn gin ker me je res pogledala in spremljala..ze ob prvem klicu za marocit prvi pregled ko sem povedala da sm krvavela v casu ugnezditve me je takoj narocila na kontrolo. Tudi ce se je v resnici samo cakalo kaj bo... Po eni strani je res brezveze ker zgubis use ziuce... Po drugi sm se pa z izvidi tolazla d je nekaj narobe in je blo tko usojeno.  Zej pa sam upam d bo use ok 💪

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgust 2022
16.12.2021 12:04:56   
Sofia21
Tudi meni je G spremljala raven bHCG hormona, ko sem pred leti prvič zanosila in zakrvavela. Z UZ se ni nič kaj videlo. Na koncu je bila biokemična nosečnost oz. splav v zelo zgodnji nosečnosti. V zadnji nosečnosti po IVF me je pogledala pri 6t 5d in smo videli srček (smo vedeli točni dan ovulacije in je bilo enostavno računati). Me je pa opozorila, da ni nujno da bova že videli srček. Bila je sreča in bila sem noro vesela. Lahko pa ga še ne bi bilo in bi me nekaj dni skrbelo.

Drugače pa so pri meni krči zdaj malo blažji in ne tako pogosti. Počutim se kar ok. Čakanje na pregled pa je zoprno.

Jaz bom zelo vesela, če tale forum ostane živ, namreč nimam FB in se ne bom mogla pridružit v zaprti skupini.

(odgovor članu Goricanka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgust 2022
16.12.2021 12:24:09   
amelia_
Mene so v prejšnji nosečnosti spremljali zelo zgodaj zaradi suma na AFS, nosečnost se je končala v 8t. Zdaj me je naročila za naslednji teden, tudi zelo zgodaj, ampak bomo videli kako bo. Jaz bi bila vesela FB skupine, mi je pa tudi tukaj OK.

(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgust 2022
16.12.2021 12:40:12   
Freya6
Jaz bi bila vesela FB skupine, vendar bi se pridružila šele po 12. tednu, ko bi tudi bližnjim povedala to veselo novico. Trenutno nočem, da bi kdo na FB videl, da sem se priključila v to skupino.
Drugače pa se počutim ok, nobenih krčev (2 dni nazaj sem za nekaj sekund imela v predelu maternice pekoč občutek) občasna rahla slabost, ful mi pašejo banane in včeraj so me začele bradavice bolet.

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgust 2022
17.12.2021 8:53:07   
sončektvoj
Me je včeraj G klicala naj se pridem pokazat in je vse ok. user posted image že bije srček, edino malo manj sem noseča kot je najprej ocenila (zanosila v 2mes + dolgem ciklu). Krvavitev pa sploh ni videt da je bila iz maternice. Tako da sem itak cela vesela in pomirjena.

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgust 2022
17.12.2021 10:08:05   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

Me je včeraj G klicala naj se pridem pokazat in je vse ok. user posted image že bije srček, edino malo manj sem noseča kot je najprej ocenila (zanosila v 2mes + dolgem ciklu). Krvavitev pa sploh ni videt da je bila iz maternice. Tako da sem itak cela vesela in pomirjena.




Iiiii, super novička draga 💖💖💖 zelo vesela zate 🥰😍 jaz na žalost še vedno krvavim in nimam kaj dost upanja... Drug teden grem na pregled in bomo videli kako pa kaj naprej.... 🙂 Sem pa tudi še kar brez znakov razen bolečih prsi in pozitivnega testa (sem ga spet včeraj naredila.. ). Skratka pač čakam...

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgust 2022
17.12.2021 10:15:11   
sončektvoj
Joj boga, vem kak je, ko ne veš na čem si. Upam da se srečno razplete. Prijateljica je na začetku krvavela 2tedna skupaj, pa tamali hodi sedaj že v šolo. Upam da se srečno razplete user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgust 2022
19.12.2021 10:30:53   
Inčika2
Ooj, punce kako ste? Jaz bi morala imet pregled v torek, pa je žal zdravnica zbolela. 🤦. Pa ravno sva želela za praznike povedat. Saj bova vseeno, samo lepši občutek je, da veš če je res 100% vse ok. Sem hotla že it kam samoplačniško, ampk itak imam naslednji ponedeljek, potem pa pri svoji pregled. Tako, da pač bova povedala, brez, da bi imela slikco. Samo upam, da je vse ok. Ker kakšnih posebnih znakov kar nimam. Razen pač večji trebuh, ker je to moja tretja nosečnost. Prsa se mi zdijo pa manj občutljiva kot so bla. Kar se slabosti tiče, pa že prej nism imela ne vem kaj. Sem pa tja malo. Pa se mi zdi zdaj spet manj. Špikanja spodaj pa ni. Pomirjena sem, ker hvala bogu krvavim ne. Joj, res upam da je vse ok! 
Kako ste ostale? Jaz sem sicer danes v 8t, v četrtek naj bi stopila v 9t. Ker imam po mojih izračunih PDP začetek avgusta. 

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgust 2022
19.12.2021 22:11:44   
Sofia21
O to pa je smola Inčika. Seveda bo vse ok, razumem pa da bi raje oznanila nosečnost s slikico. Držim pesti, da ti hitro mine do pregleda.

Jaz sem tako kot prej. Blagi 'simptomi' kot so nočna lakota, utrujenost, občutljive prsi in mogoče na momente mi hoče bit slabo. Edino bolečine me skrbijo. Je bilo že 3 dni ok, danes pa me spet precej zvija. Krvavitve k sreči ni 🤞. Jutri kličem svojo G, kot mi je naročila, če bolečine ne popustijo. Bova očitno naredili zgodnji pregled, da vidiva ali je nosečnost v maternici. Proti koncu tedna bom dopolnila 6 tednov, zato si ne obetam da bi že videla srčka. Napihnjena sem pa jaz tako da sploh ne vem kako bom skrivala pred bližnjimi 🙈.

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgust 2022
21.12.2021 11:43:55   
Goricanka
Jaz sem imela v prvi nosecnosti pregled v 6 tednu zardi nerednih menstruacij in smo ze videli srcka. Drzim pesti da ga bos tudi ti ❤️

(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgust 2022
22.12.2021 11:28:55   
lilija11
Mi smo tudi dočakali plusek 🙂 sem uporabila dve različni aplikaciji za izračun PDP in naj bi bil okoli 20.8. Nimam pa zaenkrat še nobenih znakov razen bolečih prsi, okoli predvidenega datuma M sem pa imela tipične krče kot vsak mesec, zato sem bila prepričana, da bo prišla, ampak so se zadnje dni malo umirili. Na pregled se še nisem naročila, je pa to moja prva nosečnost 🥰

(odgovor članu Goricanka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgust 2022
22.12.2021 12:18:48   
Freya6
Čestitke! Jaz imam tudi PDP po različnih aplikacijah okoli 19.8/20.8. Tudi zame je prva nosečnost, v ponedeljek sem se naročila, vendar še nisem dobila datuma 😐.In tudi jaz čisto brez znakov, razen bolečih prsi pa mislim tudi, da so se malo povečale. 

(odgovor članu lilija11)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgust 2022
22.12.2021 15:51:01   
senorita
Tudi jaz sem danes končno zagledala plusek 😍 pdp sem izračunala, da naj bi bil nekje konec avgusta. Pregled pa imam šele čez en mesec, joj se bo to vleklo 😅 je pa to moja prva nosečnost. Kdaj pa mislite novico povedati bližnjim? 😊 Jaz bi najraje že zdaj vsem povedala, ampak bom sigurno počakala najmanj do prvega pregleda.

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgust 2022
22.12.2021 16:22:16   
lilija11
Midva sva se zmenila, da ne poveva nikomur nekje do 10.tedna, oz.če ne bo šlo vsaj do prvega pregleda, ampak bo težko zdržat, ker jaz bi kar takoj vsem povedala 😊

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgust 2022
22.12.2021 19:50:00   
Anonimen
Pozdravljene 

Tudi sama sem zagledala plusek sicer v soboto 6dni pred pričakovano menstruacijo. Bila sem v petek na rednem pregledu in je rekla g. Da se vidi zadebeljena maternica jn pa verjetno GV zato sem pa v soboto naredila test. Mučijo me pa krči in boleče prsi. Predviden pdp je konec avgusta mogoče začetek septembra. Na datum pregleda še čakam. 


(odgovor članu lilija11)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgust 2022
23.12.2021 12:45:10   
amelia_
Pozdravljene, danes sem imela prvi pregled v 6t1d in je nosečnost potrdila, <3 pa nismo videli, tako da sem precej prestrašena.
Rekla je, da je nosečnost čisto zadaj v križu in me naročila čez točno 1 teden, upam, da se bo takrat kaj več videlo.
Prva nosečnost lani se je končala v 8t3d, tako da me čaka čez praznike nekaj težkih dni, ampak sem optimistična.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgust 2022
24.12.2021 20:59:51   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: Goricanka

Meni je prejsnic se zacelo z malo krvi v casu ugnezditve in potem spet krvavitev v 5 tednu in p 6 koncalo s splavom. Tako da ce krvavite jst bi sla na preglej. Ker je blo s eprezgodaj za uz in nic videt so me prek krvi spremljali in je hormon premalo rasu. In je ze tam nakazovalo da nekaj ni vredu 😓. Je pa to res najhusi cas cakanje v nevednosti kaj se dogaja. 



Goricanka, mi je žal za splav, ampak jaz sem isto naredila zadnjič in je bilo prezgodaj in se ni nič videlo na pregledih in je bilo popolnoma brezveze, ker sem se samo sekirala... To je pač moje mnenje in izkušnja... Jaz pred sedmim tednom ne bom več rinila na pregled, če ne bo ravno ful krvavitve ali krčev, ker samo v vrstah povsod čakaš in potem ti itak povejo, da pojdi domov in čakaj naprej ker se itak še nič ne vidi 😔😔😔 Raven hormona mi pa noben ni predlagal nikoli za merit. To sploh ni bilo vprašanje- domov in čakat... jah... to bi lahko naredila tudi če nisem cel dan v vrsti na urgenci 😅😅😐😐 Nimam pa tudi jaz dobrih izkušenj s krvavitvami in se zato sekiram. Vgnezditvena je baje zelo redko, da je res v obliki sveže krvi... ne vem...



3 nosecnosti, v prvih dveh tocno cutila kdaj je bila ovulacija, kdaj je prislo do oploditve in vgnezditve in obakrat sveza kri...v tretji nosecnosti sem samo ovulacijo cutila, do oploditve in vgnezditve pojma nimam kdaj je prislo, nobenega znaka...

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgust 2022
25.12.2021 7:52:05   
Sofia21
Živjo. Jaz sem imela vceraj pregled. Nisem ne zaskrbljena, niti ne morem še skakati od veselja. Moje G ni bilo. Na UZ se je potrdila nosecnost v maternici, vidna je bila rumenjakova vrecka, po velikosti naj bi bila 6t 1d (to je tocno toliko kot sem racunala sama po 1 varianti). Torej tole vse je super. Srcek se je pa nekaj skrival, ceprav je G rekel, da ga “z malo domišljije” vidi. Tudi sama sem videla na trenutke migotanje, ki je bilo drugacno kot na ostalih delih ekrana 🤷🏻‍♀️. Tako da sem kar optimisticna. Tudi z bolecinami je bolje. Naslednji teden bomo spet pogledali.
Zdaj ostaja tezava kako nosecnost skrivat danes pri druzini od partnerja in jutri pri mojih. Jaz sem tako napihnjena kot bi bila v 4. ali 5. mesecu.
Lepe praznike 🎄🎅🏻

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgust 2022
25.12.2021 18:52:31   
Pepaa
Pozdravljene,še ena avgustovka tukaj. V četrtek sem imela pregled, nosečnost je potrjena, srček bije 😊 po menstruaciji imam pdp 6.8., G mi je napisala 8.8., ker je plod za 2 dni manjši. To je moja 2. nosečnost, doma imamo 2,5 letnico. Konec januarja imam naslednji redni pregled in nuhalno 🤗 komaj čakam. Na trenutke imam manjše slabosti, občutljive prsi in napihnjena sem ful. Domačim sem povedala oz. je mama kr sama ugotovila. Nevem kako haha. Po nuhalni pa izvedo še drugi. Bi kr zavrtela čas na pomlad/poletje. Pa saj bo hitro. 
Fajn bodite in fajn se napapcajte za praznike. Vse dobro. Lp. 

(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgust 2022
28.12.2021 15:54:31   
Inčika2
Živjo punce, se oglašam po dolgem času. Včeraj sem imela pregled in vse je ok 😀. Slišala sem srček ❤️. Sem pa 8t in 4 dni, PDP pa je 4.8.Na nuhalno sem se naročila kar v porodnišnici v Lj., jo imam pa 25.1. Kje se boste naročil ve? 
Povedala sva pa tudi najinim hčerkama in staršem. Malo so bili šokirani, pa vendar veseli. To bo le 3 otrok in kar nekaj let razlike med njimi. 
Kako se ostale počutite? Pri meni so še vedno občasne slabosti, pa krčne žile se mi že slabšajo. Se moram naročiti k flebologu, da mi napiše napotnico za kompresijske nogavice. Ima še katera težave z krcnimi žilami? Jaz sem sicer bila 2 leti nazaj na operaciji za 1 nogo. Pa se bojim, da se bo zdaj stanje spet ful poslabšalo. 

(odgovor članu Pepaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?