|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBER 2022
30.3.2022 17:11:43   
Rubilubi
Uuuu hvala za nasvet 😊 še dobro, da jih imamo posajene na vrtu 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: SEPTEMBER 2022
6.4.2022 11:09:46   
Maja2022
Hej, nosečke user posted image

Jaz se nisem nič javljala, ker ponavadi na mail-u dobim obvestilo o tem da je nekdo kaj tu pisal, pa nisem nič dobivala....sem rekla grem pogledat če je kdo tu pa vidim da veselo klepetate user posted image

Glede pregeldov in UZ-meni moja ginekologinja vsakič naredi UZ in vsakič res temeljito gre skozi malo pikico; pokaže hrbtenico, šteje prstke, roke, nogice, pogleda mehur, želodec, poslušava srček....res vse lepo gre vsakič skozi. Glede nuhalne pa-nam ni nič rekel glede spola. Bomo videli na morfologiji.

Folna kislina, vitamini-jaz sem po treh mesecih prenehala z jemanjem Elenatal-a in sedaj bom jemala do onca nosečnosti pa še naprej Pregnazon. Pač kot dodatek; drugače seveda gledam se dovolj gibam, pojem dovolj sadja, zelenjave, ipd.

Kako so pa kaj živahne vaše pikice? user posted image Moj/a je zelo miren/mirna. Ko sem bila noseča z mojim srednjim fantom, sem ga začela čutiti v 10. tednu, v 16. je bil že zelooooo živahen in to vse do konca nosečnosti. No in živahen je še sedaj user posted image

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: SEPTEMBER 2022
6.4.2022 19:01:43   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Maja2022

Hej, nosečke user posted image

Jaz se nisem nič javljala, ker ponavadi na mail-u dobim obvestilo o tem da je nekdo kaj tu pisal, pa nisem nič dobivala....sem rekla grem pogledat če je kdo tu pa vidim da veselo klepetate user posted image

Glede pregeldov in UZ-meni moja ginekologinja vsakič naredi UZ in vsakič res temeljito gre skozi malo pikico; pokaže hrbtenico, šteje prstke, roke, nogice, pogleda mehur, želodec, poslušava srček....res vse lepo gre vsakič skozi. Glede nuhalne pa-nam ni nič rekel glede spola. Bomo videli na morfologiji.

Folna kislina, vitamini-jaz sem po treh mesecih prenehala z jemanjem Elenatal-a in sedaj bom jemala do onca nosečnosti pa še naprej Pregnazon. Pač kot dodatek; drugače seveda gledam se dovolj gibam, pojem dovolj sadja, zelenjave, ipd.

Kako so pa kaj živahne vaše pikice? user posted image Moj/a je zelo miren/mirna. Ko sem bila noseča z mojim srednjim fantom, sem ga začela čutiti v 10. tednu, v 16. je bil že zelooooo živahen in to vse do konca nosečnosti. No in živahen je še sedaj user posted image



Maja, v 10. tednu si ga že čutila. 😊 To je bilo pa zelo kmalu. Jaz sem sedaj v 19. tednu, pa ni še nič kaj čutiti, čeprav je pa ravno danes v službi mogoče nekaj bilo. Nisem prepricana 🤭
Imam pa v ponedeljek morfologijo in že komaj čakam. Upam samo, da ne bo nog tiščal skupaj, da se bo kaj videlo. Je ravno sodelavka rekla, ki je imela morfologijo 14 dni nazaj, da njen je tako skupaj držal noge, da se ni nič videlo.
No mene je glede teh prehranskih dopolnil res mučilo vprašanje, ali še jemati folno po 3. mesecu ali ne in mi je ginekologinja ponovno rekla, da če se normalno prehranjujem, ne rabim ničesar. Tako, da jaz nadaljujem le z D vitaminom, pa še to kak dan pozabim 🤭 
Kako ste ostale kaj? 

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: SEPTEMBER 2022
8.4.2022 10:51:39   
Nina05
Hej punce,
Lepo vas je spet brati.Vau, v 10 tednu cutiti otroka je pa res hitro!Jaz zdaj pri drugem obcasno kaj cutim od 17. tedna naprej.Danes zjutraj sem se prvic zbudila in pocutila noseca, v smislu, da se zacenjam zavedati velikega trebuha. In vceraj mi prvic ni bilo ves dan slabo, kar je ogrooomno olajsanje, upam, da tako ostane oz da se se dodatno izboljsa pocutje, preden bo slo spet navzdol :DVitaminov ne jemljem, tudi folno kislino sem zaradi slabosti hitro nehala, sem pa res trudim, da jem veliko rdece pese, spinace itd.Hotela sem pa vas vprasat, kako je pri vas z dvigovanjem bremen, cutite kake fizicne omejitve, se pazite? Moja tamala ima zdaj 15 kil in jo naceloma se brez tezav nosim, pazim le, ce sem omoticna, da njej ali sebi kaj ne naredim za brezveze, sploh na kakih stopnicah.
In pa, a ze imate kaj splanirane dopuste? Junij/julij se nekako prideta pri nekaterih v postev, kasneje pa je tveganje ze kar preveliko :)
Lp, Nina

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: SEPTEMBER 2022
8.4.2022 11:46:33   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Nina05

Hej punce,
Lepo vas je spet brati.Vau, v 10 tednu cutiti otroka je pa res hitro!Jaz zdaj pri drugem obcasno kaj cutim od 17. tedna naprej.Danes zjutraj sem se prvic zbudila in pocutila noseca, v smislu, da se zacenjam zavedati velikega trebuha. In vceraj mi prvic ni bilo ves dan slabo, kar je ogrooomno olajsanje, upam, da tako ostane oz da se se dodatno izboljsa pocutje, preden bo slo spet navzdol :DVitaminov ne jemljem, tudi folno kislino sem zaradi slabosti hitro nehala, sem pa res trudim, da jem veliko rdece pese, spinace itd.Hotela sem pa vas vprasat, kako je pri vas z dvigovanjem bremen, cutite kake fizicne omejitve, se pazite? Moja tamala ima zdaj 15 kil in jo naceloma se brez tezav nosim, pazim le, ce sem omoticna, da njej ali sebi kaj ne naredim za brezveze, sploh na kakih stopnicah.
In pa, a ze imate kaj splanirane dopuste? Junij/julij se nekako prideta pri nekaterih v postev, kasneje pa je tveganje ze kar preveliko :)
Lp, Nina



Kar se tiče bremen, se jaz ne pazim nekaj preveč, še vedno hodim v fitnes in delam počepe in mrtve dvige  s 30 kg 😁 tako, da če pravilno premaguješ bremena, pomojem ni panike. Ja, je kar fino, ko minejo slabosti. Meni so se tudi nekje v 16. tednu končale in je potem res užitek, ko lahko spet normalno ješ 😊 Jaz do konca junija še delam, potem imam počitnice frej. Jih bom kar izkoristila, julij najbrž  morje in avgusta v Bohinj, no septembra pa v Rim 😅😁

(odgovor članu Nina05)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: SEPTEMBER 2022
8.4.2022 12:40:28   
Srečnadoneba90
Pozdravljene punce, tudi jaz se po dolgem času javljam. Tudi mojih slabosti ni več, me pa večkrat matra zgaga. Trenutno sem noseča točno 17 tednov, zadnje dni ko se zvečer umirim čutim rahle gibe. Trebuh me ponoči že kar moti, saj sem bila vajena večinoma spat na trebuhu.Na dopust pa bom šla začetek avgusta. Delam v vrtcu in sva se s šefico odločile, da bo najboljse zame, če koristim dopust na koncu pred porodniško. A ste že začele kaj nakupovat? Jaz se nic

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: SEPTEMBER 2022
8.4.2022 14:51:43   
Ele3
Zdravo punce. Super vas je spet slišat. Pri meni ni nibenih slabosti več, redno pazim na dieto. Edino diabetologinja mi je dala inzulin, ki ga vzamem ob 10h zvečer, da zjutraj ne bi bil previsok sladkor..vrednosti sem imela sicer parkrat povečane do 5.4 preden sem začela z inzulinom. Tudi jaz delam v vrtcu, samo čez celo poletje pa nisem sigurna če bom delala, ne vem pa če sploh imaš lahko potem izhode če si v bolniški, grem pa na morje v začetku julija. 😊 glede oblačil sem rekla, da bom zaenkrat še počakala do morfologije, če je res tako kot so rekli😃 kako ste pa kaj z nosečniškimi oblekami..se mi zdi da je vse tako drago, če želiš kaj v trgovini kupit..

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: SEPTEMBER 2022
8.4.2022 22:52:31   
Rubilubi
Ja je res, nosečniške obleke so kar drage. Jaz sem se kak mesec nazaj malo odpravila po nakupih, pomerila ene kavbojke in sem jih kar lepo nazaj dala, ker mi je bilo škoda dati toliko denarja, da jih potem samo ene 3x oblečem 🙂 sem kupila potem samo eno nosečniško trenirko, dvoje kavbojke sem pa potem dobila od sodelavke 😁 tudi za bejbija še nimam nič oblačil, prav tako čakam na morfologijo, da izvem kaj bomo dobili 😁 

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: SEPTEMBER 2022
9.4.2022 9:36:38   
Srečnadoneba90
@rubilubi kje si dobila nosečniško trenerko? Jst bom šla ta teden v trgovino z rabljeno otroško opremo, predrago mi je dat toliko denarja za pol leta 😒

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: SEPTEMBER 2022
9.4.2022 10:19:34   
Ele3
Jaz sem drugače kupila nosečniško trenirko v mani..pa se mi zdi katastrofa ker je bla po prvem nošenju že muckasta...sem pa v torek kupila nosečniške kavbojke v lidlu pa so 100_x_ boljše kot tiste iz mane, ki so mi nonstop dol lezle..😊

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: SEPTEMBER 2022
9.4.2022 10:20:24   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Srečnadoneba90

@rubilubi kje si dobila nosečniško trenerko? Jst bom šla ta teden v trgovino z rabljeno otroško opremo, predrago mi je dat toliko denarja za pol leta 😒



Kje pa imate to trgovino?😊

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: SEPTEMBER 2022
9.4.2022 10:32:39   
Srečnadoneba90
Trgovina Pufeta (v Novi Gorici). Z mane imam tudi jst ene hlače, skoz so mi lezle dol, pa pol tisti del iz blaga okoli pasu se mi je cel potrgal

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: SEPTEMBER 2022
9.4.2022 10:57:43   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Srečnadoneba90

Trgovina Pufeta (v Novi Gorici). Z mane imam tudi jst ene hlače, skoz so mi lezle dol, pa pol tisti del iz blaga okoli pasu se mi je cel potrgal



Hvala😊 no isto meni...škoda denarja..

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: SEPTEMBER 2022
9.4.2022 17:19:21   
Rubilubi
V H&M spodnji del, okrog 20€ se mi zdi, da sem dala.

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: SEPTEMBER 2022
9.4.2022 17:26:31   
Rubilubi
Moram pa reči, da ima H&M zo skromno ponudbo. Sem upala na kako majčko, pa je vse tako monotonih barv, črno, belo 😕 v ostale trgovine se mi potem ni dalo it gledat 🙂 upam,da bo hitro poletje, za kako lahko oblekico 😁

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: SEPTEMBER 2022
11.4.2022 10:32:21   
Maja2022
Pozdravljene, nosečke user posted image user posted image

Gibi-jaz pa zdaj že lepo čutim gibe; kot da bi ena kepica delala prevale user posted image

Dopust-pri nas bo letos najbrž odpadel, ker gre partner na operacijo in bo okreval kar nekaj časa...

Nosečniška oblačila-ja, res so zelo draga. Zato jaz kupujem rabljeno; ker nimamo v našem kraju nobene take prodajalne, kupim v kateri od skupin na FB-ju ter v Hoferju ali Lidlu; so izredno kvalitetna oblačila in cenovno dostopna.

Trebušček-Meni se res že precej pozna user posted image

Oblačila za dojenčka-veliko oblačil imam od mojih otrok, nekaj bom tudi sama sešila.


(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 9:37:31   
Maja2022
Od jutri dalje so v Lidlu v ponudbi spet nosečniška oblačila user posted image Sploh legice se splačajo; 10 € 2 kom.

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 13:00:12   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Maja2022

Od jutri dalje so v Lidlu v ponudbi spet nosečniška oblačila user posted image Sploh legice se splačajo; 10 € 2 kom.



Uuu hvala za info. Bo treba it pogledat 😊
Drugače pa, morfologija je za mano in za našim malim fantom 💙 če je imel ginekolog prav, bomo pa septembra videli 😁 ugotovil je tudi, da imam posteljico spredaj, zato ga še ne čutim kaj dosti. Danes ponoči, ko po obisku stranišča nisem zaspala, je pa imel mal zabave, prvič malo bolj intenzivno 😁🤭 samo da potem, ko bo rojen, ne bo žural ponoči 🤪😁 
Kao ste ve kaj? A za šolo za starše ste že kaj spraševale? To poteka v živo sedaj ali še preko spleta? Kaj sploh izveš, se učiš tam? Pa kolikokrat to je oz. koliko časa traja?

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 14:03:05   
Tanja333
Pozdravljene use user posted image

meni se je šele sedaj začel poznati trebušček in sem v 19 tednu (prva nosečnost)..a se pri vas že kaj pozna?

Jaz imam morfologijo 28. aprila in že komaj čakam da izvem spoluser posted image
Tiste, ki ste že imele morfologijo ali so vam že na nuhalni prav povedali spol, jaz sem slišala da se kar znajo zmotit tako zgodaj v nosečnosti. user posted image




(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 14:10:53   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Tanja333

Pozdravljene use user posted image

meni se je šele sedaj začel poznati trebušček in sem v 19 tednu (prva nosečnost)..a se pri vas že kaj pozna?

Jaz imam morfologijo 28. aprila in že komaj čakam da izvem spoluser posted image
Tiste, ki ste že imele morfologijo ali so vam že na nuhalni prav povedali spol, jaz sem slišala da se kar znajo zmotit tako zgodaj v nosečnosti. user posted image







Tudi moj trebuh je še vedno majhen, tudi prva nosečnost, pa tudi 19. teden (ali 20.? ... pač 19+3 ...). Pri meni je na nuhalni napovedal fanta, sedaj na morfologiji tudi, čeprav je moral večkrat pregledat oziroma obrnit sliko, ker je prvo rekel, da bo punčka 🤭.

(odgovor članu Tanja333)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 14:25:36   
Tanja333

IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi



IZVIRNO SPOROČILO: Tanja333

Pozdravljene use user posted image

meni se je šele sedaj začel poznati trebušček in sem v 19 tednu (prva nosečnost)..a se pri vas že kaj pozna?

Jaz imam morfologijo 28. aprila in že komaj čakam da izvem spoluser posted image
Tiste, ki ste že imele morfologijo ali so vam že na nuhalni prav povedali spol, jaz sem slišala da se kar znajo zmotit tako zgodaj v nosečnosti. user posted image







Tudi moj trebuh je še vedno majhen, tudi prva nosečnost, pa tudi 19. teden (ali 20.? ... pač 19+3 ...). Pri meni je na nuhalni napovedal fanta, sedaj na morfologiji tudi, čeprav je moral večkrat pregledat oziroma obrnit sliko, ker je prvo rekel, da bo punčka 🤭.


A že čutiš brceuser posted image jaz sem jih prvič pred 3 dnevi začutila

Meni so na nuhalni napovedali punčko sedaj pa čakam na potrditev, samo je šele čez 2 tedna user posted image

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 14:34:14   
Anonimen
Tiste, ki se vam sele zdaj v 19t pozna trebuscek, a smem vprasati, s koliko kg ste startale nosecnost in koliko kg imate zdaj pri 19t? 
Jaz sem novembrka, 50kg k sem zanosila, suha k prekla in k dila, in evo me sele polnih 9t za mano in imam joske in jaaaaa busek (pod popkom dol) je ze hribcek in moram tuniko nosit, zaradi josk se tunika raztegne in skrije “mini piramido”, nemorem nic vec oprijetih majic, ker bi me takoj navohali. 😂🤣🤣😂 Imam pa zdaj 51,4kg. Torej se vedno nic od nic ampak vidi pa se. 
Glede spola pa sem pred leti imela ze dva poroda in obakrat ze pri nuhalni takoj pravilno napovedali, imam parcek in pri 11-12t so v LJ Dravlje videli spol. Tudi moja osebna G je pri 16t namignila za isti spol in ju pri morfologiji potrdila. Tko da zdaj kar mi bodo rekli pri nuhalni, to bom verjela 😂🤣 Pa boljs da se ne zmotijo ker ze komaj cakam da poveva doma otrokom in kupim nekaj mini v st 50, cist tko da duso in kot potrditev da ressss prihaja nov clan. 

(odgovor članu Rubilubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 14:55:24   
Tanja333
Jaz sem zanosila nekje z 68 kilami (imela sem normalno, bolj suhcano postavo, nisem imela nikoli zalog na trebuhu, visoka pa sem 170cm) sedaj v 19 tednu sem se zredila za 4kile. trebušček pa se mi pozna malo spodaj.
Pomoje da tisti ki ne vejo da sem noseča mislijo da sem se samo zredilauser posted image

meni sta že 2 punci rekli da so se jima na nuhalni zmotili za spol in sicer obe sta bili pri dr. Pušenjaku, zato raje počakam da mi potrdijo spol na morfologiji, da začnem z nakupovanjem nekih malenkosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 14:56:09   
Tanja333
Oprosti 58 kilami

(odgovor članu Tanja333)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: SEPTEMBER 2022
13.4.2022 15:19:19   
Rubilubi
Ja, tudi jaz sem pred 3 dnevi prvič začutila, da ga imam 😊
Sem pa nosečnost štartala s 56 kg, na višino 162 cm, pač normalna postava. Res pa je da se precej s športom ukvarjam, pa lahko da mi trebušne mišice vse skup toliko not držijo. Tako, da tudi pri meni bolj kot ne, bi člevek rekel, da sem se samo malo bolj poredila 😁 aja zdaj imam 4 kg več, s tem da prve tri mesece nisem pridelala nobenega, vse v zadnjem mesecu in pol.

(odgovor članu Tanja333)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?