|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 16:48:11   
BeautifulButterfly
Dobra ideja s temi napihljivimi obroci. Ko (ker vem da do tega se pridem), si ga bom sabo v sluzbo vzela. 

Delam v pisarni, administrativno financno delo, kjer skoz sedim. In me bodo kolki, in kriz in noge bolele. Upam, da ne zacnem zatekat. Zaenkrat me samo desni kolk sem in tja, vecinoma v avtu med voznjo, ko se ne morem popravljat. Ker z desno nogo gas pritiskam in se vozimo kr dolg iz sole domov, pa me zacne bolet :( Se bojim, da bo scasoma se hujs. Aja pa pas v avtu me tisci, tamala je ze od zacetka postavljena zelo nizko dol. 

V petek imam lab (kri,voda), v ponedeljek imam pregled v 16t. Sem pa danes dopolnila 15t3d, tko da sem ze v 16 tednu, v ponedeljek bom ze v 17 tednu. Super. 
Sem pa zdaj koncno malo bolje. Tok da sva z dragim skupaj skuhala kosilo, dala sem perilo prat, pospravlja kuhno,... nekaj bo. Glede na to da sem od petka neuporabna.. :) Ampak zdaj spet pocivam, da me spet ne zagrabi. 
Migrene imam pa hude ze od majhnega. Moja osebna pravi, da je alergija na cvetni prah. Aha, ja to bo to ja, sred zime in snega tud? Mi smo tlele gor na 600m, snega toooook. Dol v LJ pa vse zelen ze. Imam p res nizek pritisk. Merila sem si zdaj, skoda k nisem ko sem bila povozrna ampak takrat se gledat nisem mogla, kaj sele napravco uporabljat. Bom naslednjic dragega prosila da mi zmeri. Zdaj k sem ok, imam 99/78, pulz pa 82. Tko da ja nizek pritisk. Pa sem zdaj boljs. Vbistvu je eno kavo skuhal, res mi je pasala in me je pognala in zbudila. Sem mu rekla, kje si bil te dni s tvojo kavo? K je res nisem pila, ker mi je bilo tok slabo. 

Imam pa slabo kri, so me klical in predpisal tablete zeleza, tko da to pridno jemljem vsako jutro z limonado. Prebavo sem mal uredila, ni vec tok hudo. Definitivno pomaga TOPLA LIMONADA! Ne spomnim se katera je to napisala ampak to je super za pit in ni nagravzn in velik koristi in deluje. Hvala za nasvet. 

Aja delala sem Test s sodo.Tud ta kaze puncko :) :) 
Bom ob priliki seznam posodobila. Ce ima katera se kaj novega za vpisat, prosim sporocte. 
Npr kolk smo stare in od kje smo. Lahko smo pa sosede pa ne vemo hehe :) 








_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 16:52:14   
Anonimen
Stella, jutri imam pot mimo Sanolaborja in bom sla pogledat če imajo ta obroč 😃 ko bo vsaj malo pomagalo. Zdaj sem iz pol urnega sprehoda (iz šihta domov) in sem hodila kot ena raca 😫🤣
Brez blazine me še najmanj boli, me pa itak vse tam okrog veže tako, da nisem pametna.
Se vam bušiji že kaj poznajo? Meni se je sedaj v roku 10 dnih naredil kar lušten pa vsak dan je večji se mi zdi 😂 kile še vedno kažejo +2kg 😄👍🏻
Lp, Saša

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 16:55:11   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Dobra ideja s temi napihljivimi obroci. Ko (ker vem da do tega se pridem), si ga bom sabo v sluzbo vzela. 

Delam v pisarni, administrativno financno delo, kjer skoz sedim. In me bodo kolki, in kriz in noge bolele. Upam, da ne zacnem zatekat. Zaenkrat me samo desni kolk sem in tja, vecinoma v avtu med voznjo, ko se ne morem popravljat. Ker z desno nogo gas pritiskam in se vozimo kr dolg iz sole domov, pa me zacne bolet :( Se bojim, da bo scasoma se hujs. Aja pa pas v avtu me tisci, tamala je ze od zacetka postavljena zelo nizko dol. 

V petek imam lab (kri,voda), v ponedeljek imam pregled v 16t. Sem pa danes dopolnila 15t3d, tko da sem ze v 16 tednu, v ponedeljek bom ze v 17 tednu. Super. 
Sem pa zdaj koncno malo bolje. Tok da sva z dragim skupaj skuhala kosilo, dala sem perilo prat, pospravlja kuhno,... nekaj bo. Glede na to da sem od petka neuporabna.. :) Ampak zdaj spet pocivam, da me spet ne zagrabi. 
Migrene imam pa hude ze od majhnega. Moja osebna pravi, da je alergija na cvetni prah. Aha, ja to bo to ja, sred zime in snega tud? Mi smo tlele gor na 600m, snega toooook. Dol v LJ pa vse zelen ze. Imam p res nizek pritisk. Merila sem si zdaj, skoda k nisem ko sem bila povozrna ampak takrat se gledat nisem mogla, kaj sele napravco uporabljat. Bom naslednjic dragega prosila da mi zmeri. Zdaj k sem ok, imam 99/78, pulz pa 82. Tko da ja nizek pritisk. Pa sem zdaj boljs. Vbistvu je eno kavo skuhal, res mi je pasala in me je pognala in zbudila. Sem mu rekla, kje si bil te dni s tvojo kavo? K je res nisem pila, ker mi je bilo tok slabo. 

Imam pa slabo kri, so me klical in predpisal tablete zeleza, tko da to pridno jemljem vsako jutro z limonado. Prebavo sem mal uredila, ni vec tok hudo. Definitivno pomaga TOPLA LIMONADA! Ne spomnim se katera je to napisala ampak to je super za pit in ni nagravzn in velik koristi in deluje. Hvala za nasvet. 

Aja delala sem Test s sodo.Tud ta kaze puncko :) :) 
Bom ob priliki seznam posodobila. Ce ima katera se kaj novega za vpisat, prosim sporocte. 
Npr kolk smo stare in od kje smo. Lahko smo pa sosede pa ne vemo hehe :) 










Daj me spomni prosim, kdaj si narediš to limonado in koliko? 2dl, 3? Cuker, brez? Mimogrede meni so pa kri + vodo vzeli samo na prvem pregledu 😯 na drugem samo vodo, in tudi sedaj na morfo spet samo voda. Je to praksa? 
Saša

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 17:06:42   
nevergiveup
Punce, ki imate tezave s krizem- a ste probale z vadbo in masažo za nosečnice? Jaz sem fizioterapevtka pa lahko pride kakšna k meni, če ravno utegnete! Vam pokazem vaje in masažico naredim- ponavadi puncam vsaj malo pomaga... Nuša Gnezda ima tudi online fine programe za nosečnice pa še ena fiuioterapevtka Alja... Mirovanje pa bolniška pomagata bolj malo v teh primerih. Obroč je fajn, gretje, masažice, obloge z zelišči, večkrat na dan kakšne terapevtske vaje. 
Kar se tiče migren sem pa jaz imela grozne v prvi in drugi nosecnosti in sem dobila dovoljenje za Nalgesin in je res pomagal, vse ostalo pa kot da ne bi nič vzela... Pa ni bilo nič potem narobe. Ampak seveda vprašajte raje svojega zdravnika. Sem pa tudi Pušenjaku pisala v zvezi s tem pa je tudi rekel, da če se res tako grozno počutim je to še slabše za otroka kot en Nalgesin tu pa tam vzet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 17:10:08   
Anonimen
Zivjo. Se tako hitro vse odvija,da mi spomin sploh ne dopusca odpisat vsem. Skratka cestike vsem,ki se presle na bolj varno stran po rezultatih NIPTa :D Glede tezav...a ima katera krvavitev pri odvajanju?:s Mene strasno jezi in mislim, da je tole res prezgodaj za te tezave :/ Drugace pa Sasa, tudi meni tudi rekli, za preveriti kri in vodo pri 16 tednih...edino kar ne vem, a je to na tesce ali ne? Katera ve,ki je ze mimo?:)
Lepo vas je brati..bom poskusala biti bolj aktivna,pa upam da se kmalu vidimo :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 18:05:18   
4.mama
Limonado naredis 5 dl tople vode in pol lomone vsak tako jaz in sem tudi jaz tako uredila prebavo, zato sem napisala BB.

Meni je kontoliral vse vodo in kri in je rekel da je super, sedaj pa nič več, vidim da ostalim kontrolira večkrat.

Kri imam jaz na blatu zaradi notranjih hemoroidov, sem imela kolonoskopijo zato mi je to potrjeno in sedaj je še huje, zato pijem limonado in jem slive :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 18:11:36   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup

Punce, ki imate tezave s krizem- a ste probale z vadbo in masažo za nosečnice? Jaz sem fizioterapevtka pa lahko pride kakšna k meni, če ravno utegnete! Vam pokazem vaje in masažico naredim- ponavadi puncam vsaj malo pomaga... Nuša Gnezda ima tudi online fine programe za nosečnice pa še ena fiuioterapevtka Alja... Mirovanje pa bolniška pomagata bolj malo v teh primerih. Obroč je fajn, gretje, masažice, obloge z zelišči, večkrat na dan kakšne terapevtske vaje. 
Kar se tiče migren sem pa jaz imela grozne v prvi in drugi nosecnosti in sem dobila dovoljenje za Nalgesin in je res pomagal, vse ostalo pa kot da ne bi nič vzela... Pa ni bilo nič potem narobe. Ampak seveda vprašajte raje svojega zdravnika. Sem pa tudi Pušenjaku pisala v zvezi s tem pa je tudi rekel, da če se res tako grozno počutim je to še slabše za otroka kot en Nalgesin tu pa tam vzet...



A mogoče veš če je Perskindol dolovljen v nosečnosti? V lekarni mi ga je odsvetovala. Meni bi pa takooo pasalo se mal namazat 😃😄Saša

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 18:14:39   
Stella Marella
Saša, bravo za 2 kili, srecnica, jaz sem se ze 8 kg zredila 🙈 no, sem pa v 21.tednu.mislim,da je slo zaenkrat vse v trebuh, je ze kar velik 😁

meni preverijo pri ginekologinji vsakic vodo in kri. edino ko pride dula k meni na pregled, pregleda samo vodo. 
nevergiveup, hvala za nasvet, super, da je kaksna fizioterapevtka med nami. jaz osebno nimam s krizem tezav, je res bolj srednji del hrbta, tako je bilo ze v prejsnji nosecnosti. in sem hodila k fizioterapevtu in delala vaje vsak dan, pa mi v mojem primeru zal ni pomagalo. mislim, da je bil problem bolj v premehkem jogiju in pa najbrz tudi v nosecniski blazini, kot ugotavljam danes... 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 21:32:08   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup

Punce, ki imate tezave s krizem- a ste probale z vadbo in masažo za nosečnice? Jaz sem fizioterapevtka pa lahko pride kakšna k meni, če ravno utegnete! Vam pokazem vaje in masažico naredim- ponavadi puncam vsaj malo pomaga... Nuša Gnezda ima tudi online fine programe za nosečnice pa še ena fiuioterapevtka Alja... Mirovanje pa bolniška pomagata bolj malo v teh primerih. Obroč je fajn, gretje, masažice, obloge z zelišči, večkrat na dan kakšne terapevtske vaje. 
Kar se tiče migren sem pa jaz imela grozne v prvi in drugi nosecnosti in sem dobila dovoljenje za Nalgesin in je res pomagal, vse ostalo pa kot da ne bi nič vzela... Pa ni bilo nič potem narobe. Ampak seveda vprašajte raje svojega zdravnika. Sem pa tudi Pušenjaku pisala v zvezi s tem pa je tudi rekel, da če se res tako grozno počutim je to še slabše za otroka kot en Nalgesin tu pa tam vzet...



A mogoče veš če je Perskindol dolovljen v nosečnosti? V lekarni mi ga je odsvetovala. Meni bi pa takooo pasalo se mal namazat 😃😄Saša



V lekarni itak odsvetujejo vse samo da slisijo za nosecnost. Ampak če te je strah pa se namaži raje s kakšno naravno zadevo kot je recimo Arnika, ognjičevo mazilo ali si lahko delaš tople obkladke iz zelišč ali iz morske soli (enostavno pogreješ sol v ponvi ali mikrovalovki, zaviješ v brisačko pa si greješ 10-15 minut, potem se pa še namažeš s kakšno naravno zadevo pa začneš redno delat vaje - vsaj nekaj minut na dan bo bolje kot nič). 💝💝💝

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Julijke 2023
1.2.2023 1:28:45   
BeautifulButterfly
Na forumu Pusenjak pravi da lahko uporabljamo kremo Modolex ce se pojavijo hemeroidi.
Pri meni zaenkrat tega se ni. Vendar ne dvomim, da se ne bodo pojavili do konca ali pa po porodu. Pri obeh N so se.
Sem pa mazala z domacimi olji, olivno, ognjiceva krema, sentjanzevo olje. In se je resilo, je pa trajaloooo.
Jaz pa kar zjutraj 3dlc tople vode in polovico limone in malo sladkorja. Pa zraven vitamine za nosecnost, omega olje in zelezo na recept. Potem pa zajtrk in cez 2h sele kava/mlecno. Zaenkrat pomaga.
Glede kg sem imela na prvem pregledu 53,3kg, sedaj jih imam v 16t pa 54,2kg. Trebuscek je ven skocil ta teden bolj vidno kot kadarkol prej, k zogica, pa prsi so zrastle. 
Do konca bi rada prisla tam na 63kg, vec ne rabim, bomo vidl kako bova rastli v zadnjih 3 mesecih k najbolj dobivamo na tezi. Zmerno in zdravo pa bo kar bo. Ce bo pa 70kg bo pa 70kg, hujsala ziher ne bom med nosecnostjo. 

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Julijke 2023
1.2.2023 7:18:27   
Stella Marella
jaz se glede teze res ne mislim obremenjevat, ker ni pomembno in tudi ne pomaga 🙂 in tudi ze vem, da bo slo s porodom spet vse lepo nazaj. tako da to polagam na srce tudi ostalim. mi je pa smesno, kako različno se zredimo 😁 imam pa ze od zmeraj zelo velik apetit in tudi zdaj jem tako (teza pred N 54 kg). moram pa reci, da mi zdaj pase zelo zdrava in bolj uravnotezena  prehrana kot prej. junk food sploh ne jem, pa gredo kile kar gor 😅 aja, pa v prsi sem se po moje tud ze vsaj kilo zredila 🙈

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Julijke 2023
1.2.2023 9:16:00   
4.mama
Jaz se tudi s težo niti malo ne obremenjujem. za prvega sem se zredila 56 kg in sla vse u 9 mesecih dol. Za druga dva sicer samo 12, zdaj me pa sploh ne briga, ker sem shujšala 2 kg do sedaj zaradi slabosti.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Julijke 2023
1.2.2023 12:54:42   
Pikcapokca
Jaz sem ze pred nosecnostjo mela malenkost vec kil.. ne debela ampak ce bi 10kg slo dol bi bla ze fajn slank 🤣 danes sem se tehtala sem za pol kile dobila gor. Sem pa ze prej sla mal dol tak da sm vesela da sm spet dobila nazaj

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Julijke 2023
1.2.2023 14:48:00   
Anonimen
Jaz pa vseeno upam, da čez 60kg ne pridem 😃 začela sem z 50,8kg in mislim, da več kot 60kg res nebo dobro. Pa še mejhna sem bolj 😂 Ampak ja, pustimo se presenetit haha in važno, da bo zdrav otrok in jaz 😊👍🏻 Glede na to, kok mam apetita zadnji mesec pa kaže slabo, skos bi jedla. Tako mi paše sladko…. Prve tri mesece pa npr sploh čokolade nisem jedla, pa kokic tudi ne (jih drugače obožujem), zdaj bi pa sam junk jedla 😩😭🤣
Saša

(odgovor članu Pikcapokca)
  Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Julijke 2023
1.2.2023 17:52:33   
Bonbonnie
Hello! Jaz sem mela danes glih uz nekaj so spet prestavili, otrocek pridno raste sem 11/2 glede na uz, na zadnjo M pa 11/1 tako da je vse super. Drugi teden imam nuhalno 9.2, pa na nifty bom tudi sla. Danes je zdravnica namignila da je fantek, pa da vidimo hehe..Jaz se ze dosti boljse pocutim, bruham mogoce se samo 2-3x na dan (velik uspeh zame) 😂. Po hicocnila, sedaj pise, da v urinu je malo stevilo bakterij, CRP pa se je vedno povisan, je 11, meja pa je 5. Paa od antibiotika sem jaz dobila vnetje in je zdaj povecan izcedek in peckanje. Ponedeljek ko se vrne moj G bo pogledal in pricakujem da bom dobila neke vaginalne tablete.Danes mi je odlegnilo ko sem vidla kak pridno miga tale 4,5cm fantek (zaenkrat). Se pocutim za 1000kg lazje 😊😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 9:14:15   
BeautifulButterfly

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tako mi paše sladko…. Prve tri mesece pa npr sploh čokolade nisem jedla, pa kokic tudi ne (jih drugače obožujem), zdaj bi pa sam junk jedla 😩😭🤣
Saša


punčka bo? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 10:41:07   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tako mi paše sladko…. Prve tri mesece pa npr sploh čokolade nisem jedla, pa kokic tudi ne (jih drugače obožujem), zdaj bi pa sam junk jedla 😩😭🤣
Saša


punčka bo? user posted image user posted image user posted image user posted image



Na NS je kazalo fantka ampak je bla tko 70% 😃 zdaj sem se toliko navadla na to idejo, da bo fantek, da bom kar v šoku če mi čez 14 dni na morfo kaj drugega reče 🙈Saša

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 12:43:39   
BeautifulButterfly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Tako mi paše sladko…. Prve tri mesece pa npr sploh čokolade nisem jedla, pa kokic tudi ne (jih drugače obožujem), zdaj bi pa sam junk jedla 😩😭🤣
Saša

punčka bo? user posted image user posted image user posted image user posted image


Na NS je kazalo fantka ampak je bla tko 70% 😃 zdaj sem se toliko navadla na to idejo, da bo fantek, da bom kar v šoku če mi čez 14 dni na morfo kaj drugega reče 🙈Saša


To se je men zgodilo. Je rekla, da tole pa zgleda, da bo fantek. Seveda pred tem, da ona ne more 100% garantirat. Ampak kako je suvereno rekla, da kaže na fantka, sva ji verjela. Dobila NIPT in je punčka user posted image Sem rabla par ur, da sem preživela šok in prešaltala na roza in zdaj, zdaj si pa ne morem predstavljat, da mi v pondeljk reče, da je res fantek. Zdaj je punčka, ime že zbirava in konc. Jst doma mojmu že govorim, da sva dve ženski v mojem telesu, da naj bo prjazn do mene še bolj k prej, če ne bova obe jezni user posted image user posted image
Sej ati in njihovi sinovi ja lepo ampak ati in njihove male princeske, to je pa tud zgodba zase. user posted image user posted image Karkol je, je naše user posted image in komaj čakamo poletje. user posted image

aja pa jst tud 24/7 sladkoooooo !!! Celo celo čokolado sem bila sposobna pojest, k sem se prej z 1 tablico zadovoljila, nisem marala tok čokolade v ustih. Zdaj pa sladko sladko sladko, samo pekla bi in mazala in se sladkala. user posted image

< Sporočilo je popravil BeautifulButterfly -- 2.2.2023 12:44:58 >


_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 12:46:33   
Anonimen
Za kg po tednih, če želi katera računat povprečno statistiko: https://www.moja-lekarna.com/kalkulator-pridobivanja-teze-pri-nosecnicah
(ne me kamenjat, samo v vednost, da obstaja tudi za to en kalkulator)

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 13:34:03   
Gluck4
BB si že dobila rezultat NIPTija po pošti? Jaz sem danes imela v nabiralniku... Glede teže... jaz sem pridobila že 4 kg... sem v 17. tednu... računam na vsaj še 6 kg do konca... tako je bilo prejšnjič... vendar je šlo vse dol v 1. letu... tako da glede tega mi je čisto vseeno... glede na to da sem imela prejšnjič strogo mirovanje in mi sedaj priporočajo enako, je 10 kg tako malo....  Najbolj pomembno je da bo naš mali čudežek ok...Jem pa vse... sladko, slano... vse mi paše zaenkrat in tudi s kislino še nimam težav niti s prebavo... še kakšen mesec pa se bo verjetno začelo... v glavnem sem pripravljena na vse... sedaj še uživam dokler traja 🙂🙃Kako ste kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 17:16:07   
BeautifulButterfly
IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4
BB si že dobila rezultat NIPTija po pošti? Jaz sem danes imela v nabiralniku... 


Nevem, mogoče, upam da bo tudi mene pričakalo v nabiralniku. Nisem še doma. Je pa naš poštar lene narave, hodi na vsake par dni, ko nabere dovolj pošte. Nevem kaj mu ni jasn.
Jutri imam laboratorij, v ponedeljek pregled. Upam, da bo, da nesem vse te zadeve moji G (izvidi iz NS in izvidi NIPT).

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 19:14:05   
nevergiveup
Drugače kot je meni znano je pri NIPT ali NIFTY spol stoprocentno pravilen. Jaz sem pri Nifty obkrozila, da nocem vedet in mi je zdaj žal, ker zdaj je to res vse bolj tko... 😖😣

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Julijke 2023
2.2.2023 19:48:53   
LauraP
Sem naredila s sodo bikarbono in se mi nič ni spenlo, mi ni prav pokazalo. Pri zlati verižici pa je, ampak je bilo tak dvoumno. Aja, pa še neki kitajski koledar, ko kaže tvojo starost in mesec tvojega pdp-ja, na podlagi tega pa ti pove, če bo punčka ali fantek, no, meni je tudi punčko kazalo, tako da tu tudi ni bilo prav 😄Sem se pa zredila dve kili. Danes sem spet imela taki pritisk v glavi, sem šla od sile malo spat, je bilo potem boljše. Grozno je to. Pa še tako vreme. Pa kaj čmo 😁

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 10:09:40   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: LauraP

Sem naredila s sodo bikarbono in se mi nič ni spenlo, mi ni prav pokazalo. Pri zlati verižici pa je, ampak je bilo tak dvoumno. Aja, pa še neki kitajski koledar, ko kaže tvojo starost in mesec tvojega pdp-ja, na podlagi tega pa ti pove, če bo punčka ali fantek, no, meni je tudi punčko kazalo, tako da tu tudi ni bilo prav 😄Sem se pa zredila dve kili. Danes sem spet imela taki pritisk v glavi, sem šla od sile malo spat, je bilo potem boljše. Grozno je to. Pa še tako vreme. Pa kaj čmo 😁



Ja, tudi jaz imam take izkušnje s temi vražami- 2 krat je držalo, dvakrat pa ne... brezveze... To, če drzi je verjetno samo naključje... Najbolj zanesljivo še vedno, da dobesedno vidiš lulčka- to moraš pa srečo imet, da leži tako da se dobro vidi (kar se na NS še ne da in ugotovaljajo po obliki sečnice) ali pa pač NIPT oziroma NIFTY. 

(odgovor članu LauraP)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Julijke 2023
3.2.2023 12:53:14   
Anonimen
Punce…. 
“Gibi” ploda (če so to res gibi) pri 18t4d. Včeraj sem recimo to kar nekajkrat v dnevu občutila. Danes še nič. Kakšne imate izkušnje, je normalno, da kakšen dan čutiš več kakšen nič? Najprej nisem dajala pozornosti na to, ko sem prvič občutila (kakšne 7-10 dni nazaj) ta pok mehurčka v trebuhu…. Ampak ker se je potem še pojavil, pa vedno na isti način sklepam, da gre za gibe. Ampak a nebi bilo logično, da jih je vsak dan več? Sicer težav ni… da bi bilo kaj narobe (bolečine, krči, izcedek,…). 
Hvala! 
Saša

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?