|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
24.3.2023 7:37:18   
Anonimen
Zivijo. Se js po dolgem casu..:) 
Nasa morfologija je uspesno mimo.:) sicer imamo zarezo na pretoku ene strani posteljice,ampak ginekologinja ni komplicirala. Pa tudi jaz ne bom :) vsaj ne prevec...Pri nas imamo v okviru ZD predavanja..potem pa tudi razmisljam da bi zakupila mojababica....o cem si razmisljala ti sasa?:)
Glede te razumem..se tudi jaz sekiram, kot nekdo ki je imel ze prej tezave, me redno utruja misel,da jem prevec/premalo in kg...
No pa se aktualna skrb...ze nekaj dni opazam izcedek na perilu..nima barve, ne vonja in ni urin (sem vstavila tampon in je mokrota izginila) in rees se bojim da je plodovnica :/ moje gineko pa za par dni ni in zdaj cakam na pondeljek... v porodnisnico ne upam, da ne bom slisala pridige o tem d mi pusca pipca...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Julijke 2023
24.3.2023 8:41:44   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zivijo. Se js po dolgem casu..:) 
Nasa morfologija je uspesno mimo.:) sicer imamo zarezo na pretoku ene strani posteljice,ampak ginekologinja ni komplicirala. Pa tudi jaz ne bom :) vsaj ne prevec...Pri nas imamo v okviru ZD predavanja..potem pa tudi razmisljam da bi zakupila mojababica....o cem si razmisljala ti sasa?:)
Glede te razumem..se tudi jaz sekiram, kot nekdo ki je imel ze prej tezave, me redno utruja misel,da jem prevec/premalo in kg...
No pa se aktualna skrb...ze nekaj dni opazam izcedek na perilu..nima barve, ne vonja in ni urin (sem vstavila tampon in je mokrota izginila) in rees se bojim da je plodovnica :/ moje gineko pa za par dni ni in zdaj cakam na pondeljek... v porodnisnico ne upam, da ne bom slisala pridige o tem d mi pusca pipca...

Zivjo Anonimna! Lepo, da se javljas in, da je bilo ja morfo vse kljucno OK! Itak, da bo slo super naprej 🍀🍀🍀 Glede predavanj - pomoje bom zakupila porod in pa dojenje. Pomoje ze sedaj v aprilu, samo, da pride placa 🤭🤷🏼‍♀️😜 kaj pa ti? Teza - hja. Jaz od prej nimam tezav, oz prej premalo kil. Ko sem imela kaksna obdobja gastritisa in nisem mogla jest sem takoj zgubila KG. Pristala tudi na 47kg. In potem nikakor nazaj gor. Pred N nekje okrog 51kg 👍🏻 in sem mislil, kako bom brezskrbna v nosecnosti, ko bo ko isto.. oz da se KG ne bodo nabirali. Ampak ocitno ne gre tako 🤣 sem pq sla koncno na wc in sla tudi dol za 0,5kg. Tko da tudi na tem je nekaj. Eh. Vage skrit in bo mer! Jaz se zdaj res poiskusam zadrzevat, da se stehtam samo ob nastopu novega tedna.. ampak gre tezko, ker sem firbec! 🤭 Glede izcedka - jaz ga imam od zacetka N. Belkast, brez vonja. Par dni nazaj, ko sem zjutraj vstala pa sem zacutila mokroto pa sem sla pogledat in je bil tak bolj gost bel izcedek kakor malo želatinast… potem ga pa ni bilo več. Nevem kaj je to. Mi je pa smešno - meni G odkar sem N sploh še ni naredil vaginalnega pregleda! A je to normalno? Jaz pa tudi nočem na pregledu mu “solit pameti” in sem pac tiho… mi je cudno, da nic ne pogleda kako se spodaj kaj dogaja 🤷🏼‍♀️ pa tudi plodovnice nikoli ne komentera… mogoce bom naslednjic vprasala, ce ne bom pozabila. Pomoje se nimas kaj sekerat, dokler nimas konstantni vodenega izcedka. Verjetno hormonska zadeva :) 
Lp, Saša

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Julijke 2023
26.3.2023 15:37:27   
ironic
Take zadeve bi morale ginekologu povedat, zato pa je tam.. Ni vse nedolžno, so lahko kaka vnetja/bakterije. Vse se ne vidi na oddanem urinu. Jaz sem imela vaginalne preglede, kar redno moja vsem dela, ravno zaradi tega. Drugače pa omenjate kilograme. Pa vidite koliko sploh ste težke oziroma ste bile? Bolj suhice v bistvu. Nekatere imajo že v osnovi 60/70kg pa se potem še poredijo. Treba je računat otroka in vso raztezanje/pridobivanje, tudi prsi, plodovnica... Vse to šteje. Nevem.. normalno je da se okoli 15 kg zrediš.. potem pa ko se rodi pa tako in tako že par kil dol dobiš, nekatere polovico ali več, se vidi da je tudi dosti vode blo. Potem pa če steče dojenje+vozičkanje pa gre hitro dol. To kar pravite kolk bi se naj redile, imate prav - zapisano je tako. Saj same veste da teorija/praksa ni enako. Tak, da brez nekih paranoj glede kg, raje gibanje+zdrava prehrana in občasni prekrški pa bo vse super. Se mi zdi da so včasih dost bolj brezskrbno živele, sedaj se z vsem preveč obremenjuje. Bodite vesele da imate dodaten srček,pa je to to. Ostalo bo potem 😉 Jaz sem malo cotike pogledala... Joj ta Sinsay, nikakva roba /material. Še v pepcu dobiš vmes res vredu kvaliteto. Mi je ena rekla baje za spar. Sem čist pozabla za tam da imajo... Imajo pa baje ožje modele. C&A in baby center imajo bolj gosto tkane, kar pomeni debelejši material... Malo spremljam tudi FB, imajo nekatere res dobre stvari. To se tako hitro preraste da.. Ste že pričele z opremljanjem? Jaz bom za začetek z omaro/predalniki. Saj ne vem kaj bi raje.... Kaj pa nalepke za steno? Bo katera imela? Ker naj bi sedaj bile iz blaga in se ne zalepijo dobesedno in lahko lepo odstraniš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Julijke 2023
26.3.2023 16:20:11   
Gluck4
Pozdravljene vse skupaj... vidim da mojih zadnjih objav ni nikjer... hm... bom sedaj krajša in upam da bo objavilo... danes je že 23t4d... kako hitro čas beži... še malo in bom v zadnjem tromesečju....v glavnem antibiotiki so mi pomagali in spet je vse bp... trebuh raste, kg stojijo ampak počutim se odlično... še malo in bom imela pregled... 4.mama tebi sem dolžna slike vozička... dobiš v kratkem... 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 7:41:27   
Anonimen
Gluck - ja meni se zdi, da je za forum bolj slabo poskrbljeno, ker je gor veliko “bugov” , failov, stvari ne delajo itd 😅😂 Super, da so se ti stvari umirile! Vesela zate! 
Delam točno še en mesec, tako, da že odštevam! 🤗
Jaz sem danes točno 26 teden! Trebuh je vsak dan večji, sedaj mi že fajn otežuje obuvanje, oblačenje hlač… ponoči se vse težje obračam, pa tudi sedenje “na komot” ni več tako kul, ker mi pritiska na prepono in je kar premalo prostora! Drugače je pa buši prava žogica in je toook luštn! 😍 … bi bila pa čisto zadovoljna s tako velikostjo do poroda, hihi. Sem pa zadnje dni spet začela s sprehodi (od začetka nosečnosti me je skozi bolel spodnjo del trebuha in nisem imela sploh želje po gibanju :(…) tako, da grem sedaj skoraj vsak dan za pol ure hodit. Edino - opažam, da mi večkrat postane trebuh trd na sprehodu, pa ful me začne lulat, tako, da ne smem predaleč od doma 😂
Še vedno jemljem železo - prebava je tako tako. Začela sem piti prašek MACROBALANS, in je sicer trajalo 2 dni, da se je začel dogajat… ampak sem vsaj potem šla 2 dni normalno na wc.. bojim pa se, da se bodo prebavila navadila na to, in potem, ko praška nebom več jemala, bo spet isti problem. Naslednji pregled me čaka čez 2 tedna, se že veselim…. Kdaj pa postanejo pregledi bolj pogosti? Po 30.tednu? Morem malo pogledat.
Sem pa na Amazonu našla ful dobre “razdelilce” za oblačilca za predalnike… ker sva bolj na tesnem s prostorom bi rada čimbolj imela zloženo, da ne bo vse povsod. Vzela bom pomoje tudi koš za plenice od Chicco… + našla fuuul lepe pletene košarice z razdelki, za plenice, kremice (ker ne bova imela previjalne mize). nabavit je treba še približno polovičko cunjic in previjalno podlogo ter izdelke za nego. Potem pa v imamo v grobem vse. Ko bom dopolnila 30.teden pa počasi naredim seznam za stvari zame za porodnišnico in doma. 
Kaj pa črpalke za mleko? Baje, da jih kar priporočajo… so pa ful drage. Ali se počaka, da se vidi če dojenje steče? 
Lep pričetek novega tedna 🍀
Saša

(odgovor članu Gluck4)
  Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 8:32:36   
ironic
Jaz bom si pripravila tudi za dojenje. Baje je dobro tud eno adaptirano met na zalogi,kolk sem malo prebirala, da če slučajno ne steče, da ni potem čez noč npr problem tudi pa svojga pošiljaš v dežurno.. pa nastavke za bradavice bom vzela. Jaz sem tudi te razdelilnike gledala, še na aliju. Moram vredu vse pregledat. Ali pa te senzorične igrače.. koliko sem tega na aliju našla, pri nas pa se identično prodaja.. Oblačila nakupujete nova ali rabljena? Glede na zapise imajo kar velikost 50.. Nekatere 2 tedna, nekatere cel mesec ali več. Sama sem razmišljala da bom kar 50/56/62 vzela. Pa tudi rabljeno. To hitro preraste pa od kake zanesljive mamice pa je (zaradi pranja 😁). Kaj pa pranje? Boste posebej uporabljale gel/prašek? Kateri? Violeta/Becutan..? Pleničke še sedaj ne vem katere naj nabavim... Bambo in pampers so skoraj ista cena... Si pa zdaj povsod rihtam ugodnosti.. tudi tuš ima klub family in se včlaniš, dobiš knjižico s popusti. Meni 2 tedna otrdeva trebuh (sem 25t), sploh da sem na miru nekaj časa (na nogah), če grem na sprehod moram čisto na izi lepo počasi, ker me tak začne prav bolet... In skoz spodaj.. kot kepa... Večkrat pa imam tako pekočo bolečino stransko, sploh pri obračanju ali stranskem sedenju. Tak da zdaj prakticiram spanje bolj na desnem boku, ker na levem je za znoret. In imam podaljšano bolniško, čakam na odločbo. Kaki je to... Tak sem si želela delat, bolj tak do zadnjega.. pa nikakor ne.. sploh nisem fizično zmožna. Bebica pa čisto ok, tolk pa zato jaz... Imena že imate izbrana?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 9:19:03   
Anonimen
Ironic ...
Oblačila nakupujete nova ali rabljena? Glede na zapise imajo kar velikost 50..


Jaz imam novo, tisto, kar sem dobila je bilo že tako znucano, da nism potem vzela oz smo dali na RK. Velikosti imam 56 in 65, razmišljam, da bi vzela vsaj stvar ali dve v 50. Za vsak slučaj .. sicer bodo pa že šli nabavit manjše, če bo treba v času ko bom v porodnišniciuser posted image

Kaj pa pranje? Boste posebej uporabljale gel/prašek? Kateri? Violeta/Becutan..?


Jaz bom verjetno kak mesec prala otroške stvari skupaj, pač prašek + kak mehčalec za novorojenčke. Ne maram trdih stvari .. pri nas je pa ful trda voda. Edino če uspeva navabit sušilec do takrat, pol itak ne bo panike user posted image ... Glede znamke nevem, to je čist preveč hardcore že haha user posted image .. pomoje Persil sensitive, tako kot sedaj

Kar se tiče plenic pravijo, da za začetek kupit samo po en paket, da vidiš, kaj bo sploh ustrezalo. Jaz sem slišala pohvale za Violeto, Baby love iz DM pa neke iz Mullerja.

Ime tudi izbrano user posted image

Saša

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 9:40:53   
Pikcapokca
Hejhoj vsem :) ja za oblekice je vecinoma vse porihtano. Sva dobila 3 ogromne vrece skoraj nerabljenih oblacil tako da ima vse. Samo kaki navadni beli bodi se kupim, ostalo je. Cez 2/3 tedne zacnemo pripravljat posteljico in previjalno mizo.Tudi razmisljam o teh razdelilcih da bi si lahko fajn organizirala njeno omarico ker nima veliko prostora in gledam na pinterestu kako vse si organizirajo 😅Ironic, ime tudi ze imava.Smo pa tudi ze dopolnili 24 tednov v petek. Hitro gre zdaj cas.Zdaj moram kupit se plenice pa male stvari-kozmetika, nega, skarjice za nothe itd…

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 12:08:52   
ironic
Na FB je punca povedala, da bo H&M imel v petek na otroškem oddelku pri nakupu nad 30€, 20% popusta. Je pa za MB regijo, se bo pozanimala ali je povsod. Da boste vedele, tiste ki ste iz teh okolišev.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 12:17:44   
Gluck4
Saša glede oblačil... jaz sem jih dobila od prijateljice pri prvem, rabljene in čakajo na drugega. Vse kar rabim kupujem v second hand trgovini v Mozirju - Otroški kotiček.... pri malih številkah je pri njih ful izbire... Črpalko sem si sposodila od prijateljice, ker dojenje ni steklo. Vidim da si punce kar dosti kupujejo rabljene črpalke. Jaz sem imela Aventovo enojno. Sem bila zadovoljna. Medeline so tudi super... smo jih imele v porodnišnici za črpanje...Dodajala sem formulo Nan... tudi v naši porodnišnici jo je dobil, tako da sem s tem nadaljevala tudi doma... plenice sem imela DMove... namesto mehčalca pri pranju dodajam kis... Čakam na pregled pri ginekologinji v začetku aprila... sicer ima pa mali vedno žurko v trebuhu tako da vem da je ok.... srček še moramo ponovno pogledati, ker se na morfologiji ni dobro videlo....

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 22:11:09   
ironic
Kak pa je kaj ta Hakka črpalka? Nastja (mojababica) jo priporoča. Samo kolk sem brala so pisale, da vseeno so ostale le boljše. Pa če je tolk priporočil, da res ne veš.. Ja za prašek sem mislila, ker nekateri so res alergeni in niso najbolj... Persil je že bolj alergen kot npr Ariel in Dash. Jaz imam samo voziček, par cotik v 50, da bo za vsak slučaj.. pa je to to 😁😁 zdaj bom nabavila predalnike v Ikei, potem ko bo kaj več za obešati pa pax omaro in fix ostane. Predalniki pa na splošno bolj prav pridejo že zarad previjanja... V eno posteljico sem se dobesedno zaljubila in sem sedaj malo po netu iskala za ugodnejšo ceno. Našla 😊 Pri nama je tudi ime, čeprav meni ni najbolj, ampak moj nikak ne odstopa in nimam izbire 😮‍💨😁 ker baje sem jaz za fantka imela, on pa za punčko, haha. Glede cotik pa imam nekaj 56 ko sem sama nabavila, ampak bom šla menjat za 50. 56/62 pa bom vzela rabljeno.. ravno je ena znanka pred mano rodila in vem da so cotike super ohranjene. Zdaj tak hitro prerastejo, da se res splača rabljeno. Pa nisem bila za take zadeve, zdaj pa sem. Je pa res da ne bi kar tak vzela od vsake, pa tudi da so ti všeč stvari seveda. Tak se mi zdi, da bomo počasi postavljene že pred rok, kak hitro mineva, jaz pa komaj dobila občutek za gnezdenje. Zdaj bi v tednu dni rada imela vse, prej pa nič. Kak zanimivo ko dobiš res tisti mama nagon 😊♥️

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Julijke 2023
27.3.2023 22:14:34   
ironic
Joj pa to... Ima katera posteljico spredaj? Jaz tak nosim 😔 vse so tolk prej začele čutiti bebice, pa tudi res čutiti prve brce, nekaterim sedaj prav vidno na oko brcajo.. jaz pa čakam kdaj se bo to začelo še meni dogajat.. sem kar fouš ker je to tak lepo videt 😊😊😊😁 saj se čuti, samo dost manj, vidi pa še ne. Ima sedaj katera tak ali pa je imela? 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Julijke 2023
28.3.2023 10:20:45   
Anonimen
Joj,kako ste pridne. Midva imava sele nekaj oblacilc od znanke in posteljico...vceraj sva narocila se vozicek. Moram pa pocasi pripraviti sezname in it v akcijo.Aja smo pa v 24. tednu in me malo strasi, ko kaksen dan ne cutim veliko in dobro nase dete...je se katera opazila to? Pregled imam sele prihodnji teden,tako da se mi bo do takrat se vleklo..:s
Kaj pa pikapolonico za naval mleka,boste vzele?

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Julijke 2023
28.3.2023 12:24:18   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj,kako ste pridne. Midva imava sele nekaj oblacilc od znanke in posteljico...vceraj sva narocila se vozicek. Moram pa pocasi pripraviti sezname in it v akcijo.Aja smo pa v 24. tednu in me malo strasi, ko kaksen dan ne cutim veliko in dobro nase dete...je se katera opazila to? Pregled imam sele prihodnji teden,tako da se mi bo do takrat se vleklo..:s
Kaj pa pikapolonico za naval mleka,boste vzele?



V teh tednih naj bi se tvorilo veliko plodovnice in se zato gibi menda manj oz bolj blago občutijo. Ker plod je pa še vseeno relativno majhen za toliko plodovnice :)  kaj pa je ta pikapolonica?Saša

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Julijke 2023
28.3.2023 15:44:22   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Joj pa to... Ima katera posteljico spredaj? Jaz tak nosim 😔 vse so tolk prej začele čutiti bebice, pa tudi res čutiti prve brce, nekaterim sedaj prav vidno na oko brcajo.. jaz pa čakam kdaj se bo to začelo še meni dogajat.. sem kar fouš ker je to tak lepo videt 😊😊😊😁 saj se čuti, samo dost manj, vidi pa še ne. Ima sedaj katera tak ali pa je imela? 



jaz, obakrat. ampak sem otrocka v obeh primerih zelo hitro čutila, tam 15.-16. teden. ampak bolj kot metuljcke, mehurcke al nekaj podobnega. saj bojo gibi postali bolj mocni, ne skrbi 🙂 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Julijke 2023
28.3.2023 21:44:56   
ironic
Ooo hvala 😊♥️ prav čakam na to res. Se mi zdi da sem sedaj res tisto začela gnezdit,vse bi rada, pa tud pri sebi sem začela bolj pozornost polagat. Se vidi da smo v teh tednih 😁 za pikapolonico pa tudi mene zanima? Kaj je to?

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Julijke 2023
28.3.2023 21:54:07   
Aloa
Hei..moja beba tudi kar fejst brca oz se premika! Recimo jaz prve sploooh nisem tam fejst čutla kot pa zdaj drugo. Prva je tak slabo brcala da joooj🤦🤦 skos sem jo mogla malo porukati da se zbudila.. kaj pa vozičke?? Ste gledale že kaj???🌸

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Julijke 2023
29.3.2023 6:59:59   
Anonimen
Pikapolonica je silikonski nastavek,ki ga pripopas na drugo,medtem ko na prvi dojis.https://www.haakaa.si/dojenje/silikonski-zbiralnik-materinega-mleka-haakaa-pikapolonica-40-ml/

To na insta strasno priporocajo. Pa sem pomislila, da ima katera kaksno izkusnjo, sama namrec nima. Najraje bi kupila vse in nic :D
Midva bova sla v prihodnjih dneh po vozicek. Kupil naju je recaro celona. Je vse kar potrebujeva. Lahek, vodljiv, enostaven,lep,teleskopski rocaj..:)V BC v Lj so nama nizkocenovce (do1000 evrov) kazali zelo z levo roko. Tam ga zagotovo ne bi kupila. Verjetno je odvisno na katerega prodajalca naletis... v juniorju v redu predstavitev/vozicki,ampak nebi zelela kupit kr nekaj (gledala sva junamo),pa upat d bo za 2 generaciji..pa se strasno tezke zadeve so. Ne predstavljam si tistega zlagat in prenasat...No to je moje mnenje :) naredi si seznam kaj bi,za kaksno vsoto,kaksen videz bi..in akcija :) drzim pesti.:)

(odgovor članu Aloa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Julijke 2023
29.3.2023 9:11:58   
ironic
Za haakko pa vem, sem spraševala v postu malo višje če ve katera, ker jo Nastja pri mojababica priporoča. Nisem pa pod pikapolonica vedela 😁😁Jaz sem pri nas gledala vozičke, naročila pa iz tujine ker naši imajo tak navite cene da... Sicer mi je glede modela malo žal, sem razmišljala da bi prodala pa moj ne želi. Je malo težji to edino. Drugače pa je kot sem želela, da je zračen,velika košara zarad vozičkanja in odlaganja stvari.. strehica gre skoraj do konca dol. V glavnem določene zadeve sem gledala, nisem pa gledala na znamko, ker mi je vseeno. Po letu dni bom itak za marelo menjala, ker dosti hodiva naokrog, sploh za letalo je boljše. Pa posteljica isto.. v BC sem si nagledala in je 300€, našla v tujini z ptt za 200€.. kupujem pa pri preverjenih ponudnikih, večinoma so iz DE, ko so tudi vračila urejena.. pač jih še prej preverim pa pišem. Meni je res škoda dajat tolk več denarja, je pa kot sem že enkrat omenjala odvisno kak je kdo. Jaz že dolgo tak delam pa je do sedaj vedno bilo vse ok. Glede lupinice... Jaz še zdaj nevem... Ker so avtosedeži tudi že za dojenčke dalje (0+).. take sem gledala pa z bazo.. Ker se mi zdi da je bolj fix če je baza kot pa s pasovi in še lega bi otročka bi naj bila popolnoma drugačna kot v lupinici (možno daljše potovanje npr).. kako ste glede tega? Bo katera tako imela ali boste vse uporabljale lupinico prvih par mesecev (npr Nuna ima za dojenčka, verjetno ste to najbolj zasledile)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Julijke 2023
30.3.2023 17:13:10   
foxy_cat
Heeeej punce, saj vem da ste že pozabile name, že dolgooo se nisem oglasila. Za mano je en kup komplikacij. Hospitalizirana sem bila v porodnišnici že natanko dvakrat (prvić 5dni, zdaj 6dni)... Drugače pa evo danes sem 22/6.. Upam, močno upam da zguram še kaj dlje.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Julijke 2023
30.3.2023 18:34:13   
4.mama
Pozdravljena Foxy_cat. Upam da si dobro. Kaj pa je bilo da si morala v bolnišnico?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Julijke 2023
30.3.2023 19:53:39   
Stella Marella
foxy_cat, sem sla prav brat za nazaj, kaj si pisala. pa res - otroček naj bi bil previsoko, hematom, pregrada itd.! ja groza, no... upam, da bo kmalu vse ok in da lahko tudi ti kolikor toliko zacnes uzivat svojo nosecnost 💜 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Julijke 2023
30.3.2023 19:54:08   
foxy_cat
4.mama... prvič zato ker sem imela že tretjič krvavitev, takrat sem bila okoli 16/4 in sem avtomatsko spadala že pod porodnišnico, kjer so me zadržali, če bi prišlo do SS in  bi morala rodit.. se pa že od 10.tedna borim s trdim trebuhom 80% časa, od 14T dalje pa imam prave popadke vidne na UZ na maternici in tudi posteljici.. In ja.. prejšnji teden sem imela popadke en dan 4 ure skupaj na 2-9min, naslednji dan celo noč, zraven pa še hude krče, tako da so me spet poslali v porodnišnico za 6 dni... In ne ne sprašuj, nič ni bolje. Vse kar lahko delam je ležim (sedim lahko max 10-15min, potem imam že popadke, prehodim pa lahko celih 100m potem imam spet popadke). Cela katastrofa je tale nosečnost. Buscopan, Magnezij.. nič ne pomaga.. tahudo 2-dnevno terapijo mi šparajo za čim kasneje (za zaustavit popadke). Maternični vrat se mi je skrajšal iz 6.1 na 3.7, zaenkrat sem zaprta, je pa vse skupaj vprašanje časa... jutri imam morfologijo - sem bila naročena v ponedeljek pa sem bila še v porodnišnici.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Julijke 2023
31.3.2023 9:05:15   
4.mama
Prav grozno se počutim ker sem jamrala da mi je še vedno slabo in da me boli glava. Ti res prestajal težke stvari res ti iz srca želim da se umiri, moraš ležati?
Moja punca u trebuhu full kolca, a je to normalno? Se se komu to dogaja?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Julijke 2023
31.3.2023 9:32:01   
foxy_cat
No saj brez zamere, samo po vsem tem kar sem dala in dajem skozi, sem kar jezna na tiste, ki jamrajo kako so boge ker jim je slabo in jih boli glava user posted image , z veseljem zamenjam user posted image user posted image . Večina časa ležim ja, samo na levem boku lahko, drugo me tako boli, me pa že fajn bolijo kolki od ležanja. Kolcanje pa je normalno.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?