|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
2.6.2023 11:24:03   
foxy_cat
4.mama mi je včeraj rekla "a je partner velik" sem rekla ne oba sva majhna, samo dojenčke imava velike, hči recimo se je rodila za svojo gestacijsko starost velika in okrogla, no drugače je pa bila skozi celoten vrtec, ter sedaj tudi v šoli je še vedno najmanjša. No moja babica je rodila maminega brata s 5kg+ pa tudi midva s s sestro sva bili kar konkretni, tako da imamo zgleda v genih velike otroke hehe... Bomo videli v torek kaj bo namerila.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Julijke 2023
2.6.2023 11:48:35   
4.mama
Tako je to pri vas, moja prva dva ko se je porod sam začel sta bila 3660/ 56, 3680/56, pupika pa ko smo naredili carski 3 tedne pred rokom 2990/49.To zdaj bo pa presenečenje ker je cela nosecnost zelo bolj intenzivna, mala hiperaktivni non stop.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Julijke 2023
2.6.2023 14:31:10   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Super za pregled Gluck4, kateri teden pa si? 



4.mama 33t2d danes 👍

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Julijke 2023
2.6.2023 14:32:59   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella



IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Ne vem samo kaj naj s starejšim sinom - ali bi ga vzela iz vrtca za kakšen mesec, ko bova z malim prišla domov ali naj ga pustim v vrtcu...? Kaj boste ve naredile?



moj ni vsak dan v vrtcu, ga bom pa ekstra za dva meseca dala dodaten dan v tednu v vrtec 🙈 ma zihr mu bo bolj fino tam, kot pa z mano in kricecim dojenckom 😅 ... itak bo poletje, takrat so skos zunaj in se imajo super. ce pa ne bi sel rad v vrtec, ga pa seveda ne bi dala. kolko je pa star tvoj? morda ga gres pa lahko prej iskat z vrtca, al pa pripeljes kasneje...? 



2 leti je dopolnil. Bojim se samo da ne bi kaj iz vrtca prinesel malemu...

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Julijke 2023
2.6.2023 14:38:04   
Gluck4
Ironic rok imam 21.7. ampak.... pompje bo prej... če mi nameravajo cerklažo odstranit v 37. ali 38. tednu.... jaz imam občutek da bo konec junija.... ne vem.... pripravljena sem v glavnem na vse... 👍

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Julijke 2023
2.6.2023 15:31:37   
ironic
4.mama nič slabega ne mislim s tem, ampak, zakaj ne bi 1x mesečno najela, da ti pridejo sčistit tiste tavečje zadeve (okna, kopalnica, kuhinja)? Da si olajšaš. Ker jaz npr za sebe, sem že zdaj mislila, ampak imam res tisti zagon tak da počasi sama. Ampak potem ko bo beba tu in da res ne bi zmogla, bi samo za nekaj večjega. Čeprav na splošno bi rada za okna, da res u nulo sčistijo pa te rolete in žaluzije 🙄 pa v kopalnici ploščice, tuš kabino... Eni se zdaj res na veliko promovirajo, še bolj zaradi influencerk na IG.. pa so kr dragi, sem pa malo iskala pa imajo nekateri res bolj normalne cene. Pol pa bi že sama dalje.V tvojem primeru, pa ko to ne bo niti en otroček, pa si zaslužiš tudi en počitek! ♥️


foxy_cat saj jaz tudi jem normalno, ne da bi zdaj preveč ali pa ne vem kolk obrokov dnevno. Čist tak kot sem prej. Sploh ne upoštevam teh 6x dnevno... Če mi ni ma kaj bom. Pa jem kar mi paše. Meso npr sploh ne.. Zdaj sem obsedena z mešanimi solatami. Ker je tolk vroče in mi paše. Jaz sem imela več kot ti na začetku.. Sem v službi menjala pozicijo, pa večinoma na riti, pa vsakič nekdo nekaj prinesel pa sem se zredila 7kg 😮‍💨 Zdaj še to dodatno... Pač samo gledam da ne bi pretiravano mi gor šlo. Jem pa.. Upam da potem vse dol spravim ker ne vem kaj bom sploh oblekla drugače 😁Moja pa prehiteva za 2 tedna. Naj bi imela trebušček malo v odstopanju. Morfologijo sem imela pri 31t6d in je imela 2070g. Tako da.. bomo videli... 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Julijke 2023
2.6.2023 17:15:36   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4



IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella



IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Ne vem samo kaj naj s starejšim sinom - ali bi ga vzela iz vrtca za kakšen mesec, ko bova z malim prišla domov ali naj ga pustim v vrtcu...? Kaj boste ve naredile?



moj ni vsak dan v vrtcu, ga bom pa ekstra za dva meseca dala dodaten dan v tednu v vrtec 🙈 ma zihr mu bo bolj fino tam, kot pa z mano in kricecim dojenckom 😅 ... itak bo poletje, takrat so skos zunaj in se imajo super. ce pa ne bi sel rad v vrtec, ga pa seveda ne bi dala. kolko je pa star tvoj? morda ga gres pa lahko prej iskat z vrtca, al pa pripeljes kasneje...? 



2 leti je dopolnil. Bojim se samo da ne bi kaj iz vrtca prinesel malemu...



aha, ja, na to pa iskreno nisem kaj dosti pomislila. upam, da zdaj poleti ne bo preveč okuzb... 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 7:05:21   
4.mama
Punce moje jaz sem imela pestro noč, ob 1 me je zbudilo tečem na wc in se mi usnje rumena sluz, po tem so sledili 1 urni zelo intenzivni in boleči popadki, tako da sem že hotla mojega zbudit, a sem raje počakala. Meni res ni še čas vsaj se tri tedne ne, danes bo počitek konec pucanja in mojemu sem rekla naj postavi laminat in zrihta spalnico na hitro.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 7:12:33   
ironic
Pa ravno o tem sem včeraj razmišljala. Sem imela tak dan, da sem vmes samo kosilo naredila, za kako urco imela mir, pa sem si spet nekaj našla za delat. Pa me ni neki mučilo, samo leva noga.. no gležnja ni bilo, zatečena tolk.. da sem rekla ok, res ne smem.. in sem potem razmišljala ko gremo proti koncu, sploh ene ko ste že 36t+ se ni za igrat, ker po moje tudi lahko spodbudiš s tem. Bomo se res morale crkljati kot nekatere. Upam da še ostaneš 2v1 še toliko časa da se doseže čim višji teden. Jaz pred 38t ne bi rada, potem ok če že hoče.Tako da se pazi in raje naredi sladke priprave 🍀♥️ Zato pa sem zadnjič spraševala o temu luščenju MV. Ker nekaterim se to zgodi, nekaterim ne. Odvisno od barve spet, lahko nakazuje kako daleč je porod. Nekaterim se začne 4t prej, nekaterim par dni/ur. Je res dobro sedaj biti pozoren na vse simptome.. mene spodaj tolk boli, res konkretno čutim 🤦🏼‍♀️Kako pa si sedaj? Je minilo? Pravijo za tuš, da greš malo pod toplo vodo, da bi se naj umirilo? Pa mg da se vzame.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 8:14:15   
4.mama
Ironic sedaj se je malo umirilo, pijem itak vsak dan magnezij 400, pod tuš sem takoj SLS, me je pa prav malo panika, ker res nebi rada se rodila da je mala v inkubatorju

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 8:21:21   
foxy_cat
Lunca je bila, rada nagaja. Mi smo tudi bili včeraj s prijatelji pa sem 2 ure samo na klopci sedela - jaz težko sedim ker me tišči, ma sem imela vmes par takih popadkov da nisem mogla vsč ne sedet ne stat.4.mama saj nebi bila pri 32T v inkubatorju, topla posteljica ja.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 8:24:22   
4.mama
Res nisem vedela, Jer mi je zadnjič rekel da če se mi začne dogajati pred 34 tednom direkt v Lj, da v Postojni nimajo aparatur. Itak pa prehiteva in je verjetno velika že za 34

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 8:41:47   
Anonimen
Uhhhh 4.mama, to pa je bila akcija! Upam, da se ti lepo umiri in počaka, res malo malo še, potem pa bo čas! ❤️
Tudi jaz imela včeraj dopoldne generalko pucanje stanovanja, no generalko… tist 1x na teden, ko res ful vse spucam in pol sem se kuhala…. Zvečer šla s kolegicama v center Ljubljane na večerjo. Saj je blo super, ampak tako težko sedim 😂🙈 pa stopala so mi GORELA v supergih, sem komaj čakala domov in pod tuš… 
Moja teža ahhh… nekako obupujem. Ni se še ustavila, mam pa tudi težave ker že 10 dni nisem šla normalno na WC 😭😭😭 zadnjič se mi je še hemeroid spustil. Ehhh…. Križ, stopala, to vse boli… prsti na rokah otečeni in členki bolijo 😂😂😂 oblečt sploh nimam več kaj ker trebuh še kar raste. Komaj čakam da bom rodila 😃 
Ampaaaaak danes začnem kar odštevat, točno 1 mesec do roka še 💙 
Saša

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 9:14:16   
4.mama
Super Saša sedaj si v 9 tednu in da sedaj je res dete varno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 9:41:54   
foxy_cat
4.mama vse kar se (pre)hitro rodi, oz.so novorojenčki premajhni gredo via Lj, še iz Mb pa je druga največja porodnišnica. Vseeno nimajo toliko in tako napredne opreme kot v Lj.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 11:28:19   
ironic


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

4.mama vse kar se (pre)hitro rodi, oz.so novorojenčki premajhni gredo via Lj, še iz Mb pa je druga največja porodnišnica. Vseeno nimajo toliko in tako napredne opreme kot v Lj.





Tu za mb si prepričana? Ker je znanka rodila v kriznem obdobju (sploh se ne spomnim, mislim da 5.mesec; saj sem enkrat razlagala ko smo bile še v štartu bolj) in je mali bil ves čas v Mb. Samo da je vsak dan k njemu hodila in potem še mleko nosila. Jaz mislim da ko je kaj kritičnega, drugače pa v Mb ostanejo. Iz okoliških vozijo sem. Kolikor je meni znano. 

Jaz imam oversize oblekci tak da mi je ok, samo lahko bi bili daljši 🤣 pa eno bluzico.. to komot nosim. Sem si kupila novo super lepo bluzico, pa je sploh ne morem nosit,ker sem jo prerasla prej 🤣🤦🏼‍♀️ ene jeans mi ne odgovarjajo več,ker mi preveč stisnejo trebuh, ene pa še so ok. Tako da se kar čudim da sem na istih številkah ves čas. Upam da sem res cela vodena in da bo šlo to hitro ven.. mi pa leva noga dost bolj zateka kot desna. Na splošno je se mi zdi ves čas rahlo otečena. 

Joj te kavice pa druženja, super, ampak kaj ko jaz tud ne morem več sedet, na splošno me začne bolet, križ, spodaj, noge mam nemirne in še zatekat začenjajo.. jaz bi hudo rada, po drugi strani pa mi sploh ni, res 🤷🏼‍♀️ joj, malo še, res še malo. Samo da ne bomo rable dat skoz te hude vročine,kot jesenske. Vsaj to nam je prihranjeno 😊😊

Danes pa imam pranje 100/h vsega 🤣 ker ne mislim čistit, malo premora. Za voziček sem raje kar na roke preprala. No nisem še vsega. Ker me je res tolk strah da bi se kaj skrčilo. Ali pa razbarvalo. Ker je notranji del beli, zunaj pa temno siv. Tak da raje tak... Sem pa dala dude in stekleničko pa svojo črpalko prekuhat.. kaj pa te nastavke za bradavice, tudi prekuhate? Sem neki brala da naj ne bi? Sem si vzela od MAM pa se mi zdi kot da je premala.. če me razumete.. pa imam najmanjšo 🫣 sem mislila da to do konca potegne pa ne..? Upam da bo šlo.. mi pa kar naprej iz leve izteka, iz desne ne. Ampak bolj voda. Tak sem po eni strani vesela, kot znak da bom lahko dojila. Res si tega želim 😊😊 ne bom pa si delala pritiska če ne izteče...

Joj, jaz upam da se ti res umiri,🍀 mogoče pa kot se je reklo, da je res luna kriva. Ker bo sedaj v ponedeljek ta roza luna. To pa itak vpliva na vse. 🍀So se vam otročki kaj umirili? Se mi zdi da je moja bolj umirjena postala, saj že brcne tu in tam, ampak ne tolk. Pa na splošno ni bila tak aktivna, vmes je potem po 29t bila zvečer po 22 uri in zjutraj po 5/6 uri.. zdaj pa ne.. pa sem 34t.. takrat ko se spomni brcne, ampak da bi neka rutina bila ali karkoli pa ne.. tak da na koncu itak pozabim vodit te brce/štetje 🙄😄🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 11:48:17   
Anonimen
Ironic glede brc - jaz skozi celo nosečnost nisem imela kakšnih hudih brc, premikov. Bolj samo sem pa tja tekom dneva, medtem, ko so ene opisovale kako skozi čutijo, kako je plod aktiven itd… in mi je bilo kr malo bedno. No pol sem si nekak rekla, da je to mogoče ker imam posteljico spredaj in se na tak način brc navadila. Tudi sedaj ne opažam neki, da bi bil zelo zelo aktiven, se je pa način gibov spremenil. Prej je bila brca, sedaj pa večinoma čutim kako se premika npr stopalo/koleno in ene strani na drugo, tko nežno zapelje. Pretegovanje tudi čutim, no včasih še pride kakšna boksa da se trebuh zatrese ali pa tja pod rebra, da prav zaboli…. Ravno včeraj na večerji sem to fuul čutila… res sploh nima nekega ritma 😂 ponoči ga redkokdaj čutim, zjutraj ko se zbudim se pa ponavadi tudi on. Je pa več reagiranja, če pobožam trebuh ga potem začutim (ne pa vedno). Na štetje tudi jaz pozabim 🙄🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ … spremljam glih toliko, da ga tekom dneva normalno čutim vsaj na eno uro, dve.  uglavnem ni tako, kakor sem si predstavljala da bo (da čutiš bokse cele dneve). 
Saša

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 11:56:57   
4.mama
Je moja aktivna za vse vaše, prav vidijo vsi kako brca, non stop res, redko kdaj se umiri, se prav bojim da nebo spanja ponoči

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 12:00:50   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Je moja aktivna za vse vaše, prav vidijo vsi kako brca, non stop res, redko kdaj se umiri, se prav bojim da nebo spanja ponoči



Vidis, kako zanimivo! Jaz sem si tudi predstavljala, da bo tako… pa je očitno bolj lenček 🙈Saša

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 12:04:43   
Pikcapokca
Oh 4.mama si pa res imela pestro. Kar cuvaj se zdaj. Jaz tudi sem danes sla malo na vrt, jagode pobrat, drugo pa je vse moz naredil. Vec kot da jagode poberem ne gre vec. Pol pa bi trebuh bolel pa vse, zakaj bi se matrala.. zdej ni vec cas za nas da se tak prepogibamo pa pretiravamo..

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 12:28:58   
foxy_cat
Ironic ravno zadnjič ko sem bila sprejeta pa ko sem imela kontrolo je bil vedno rešilec spredaj Lj registracija "za prevoz otrok" in so ravno eno mini pripeljali nazaj iz Lj. Pa sem kolegico, ta ki je babca v Mb potem vprašala zakaj je tolikokrat ta rešilec spredaj pa je rekla da večino rojenega premajhnega pošiljajo v Lj. Ravno tisti teden prej je rekla da so 4 poslali tja. Lahko je pa tudi premalo toplih posteljc, inkubatorjev in zato tja pošiljajo ne vem. Jaz sem tudi bila presenečena.
Jaz sem isto včeraj zvečer prekuhala dudo in nastavke za dojenje.

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 12:46:58   
ironic
foxy_cat a res? Mogoče se je skozi leta kaj spremenilo,ker mali je zdaj že v osnovni šoli. Samo še vseeno mislim, da ob težjih komplikacijah da jih premestijo v Lj. Isto kakor ostale paciente v UKC. Ker da pa jo imam v Lj, joj.. se mi zmeša 😮‍💨

4.mama sedaj se res le umiri, oziroma zmanjšaj tempo. Bebica ti je že rekla da ima dovolj 😉 moja na srečo pridno sodeluje, tudi pri sklanjanju, jo moram pohvalit 😁

Saša, ja jaz imam tudi spredaj. Te popolnoma razumem. Ker sem bila na začetku prav žalostna,ko sem brala o prvih premikih, pa še v službi so se čudile češ kak ne čutim, če sem že 16t+.. ni prijeten občutek bil, ker itak okolica misli da ti lahko popolnoma vse reče kar direkt. Jaz se nikoli nisem tak obnašala do nosečnice. Do znanke ali neznanke. Jaz si jih naštejem v 12h 10 brc, kakor imam zavedeno, ampak uro kar tako označim. Približno vem ali je bilo popoldne/zvečer. Ampak da bi prav spremljala pa štela. Ma te pa sem res lahko na kavču pa štejem.

Tega glede okolice (komentarji) definitivno ne bom pogrešala ko rodimo. Sploh vprašanje,kolk kg pa si se zredila, pa velikost trebuha.. pa neki nasveti glede nosečnosti, otroka, oblačil.. Mislim, groza! Ko sploh ne vprašaš pa kar začnejo 👿👿 Čeprav mislim da bo potem še huje 🤦🏼‍♀️to bo šele veselica




(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 12:51:12   
Stella Marella
jaz sem pa ravno plela na vrtu, je ze kar izziv 🙈 zdej pa rabim eno dolgo pavzo, hehe. je pa baje dobro po 38.tednu sesat in okna pucat, ker s tem premikas/gibas medenicno dno in se otrok lazje spusti dol. al pa po stopnicah dol hodit. samo vi lahko se malo pocakate ☺️

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 13:42:22   
ironic
Res? Super, potem pa bom aktivna. Samo upam da zdržim do takrat 😁 potem pa začnem pomagat da se začne pomikat nižje 😄😄

Danes si lahko plela, ko je fajn vreme, hladno. Prav paše mi. Moj pa kar zapira vse kar odprem, ga zebe 🤦🏼‍♀️🤣

Ravno, ko si to omenjala.. me zanima.. a ste si mazale presredek? Pa pitje čaja iz malinovih listov za mehčanje MV?Potem razne vaje za medenično dno, ali splošno razgibavanje? Ste kaj od tega počele oziroma počnete? Pa ve,ki ste že rodile. Je to dejansko res potem pri porodu pomagalo? Ker meni se zdi da bi že to moralo biti dovolj da sem na splošno aktivna (sprehodi, doma vse sama postorim,..) ali je res pravo dejansko gibanje/aktivnost imet? Ker sedaj bi se res morala začeti pripravljati, zadnji mesec. Se ve kaj pripravljate? Ker vem da ima vsaka drugačen pogled na to me res zanima. Meni je tak.. Nevem, jaz bi bolj spadala v obdobje ''80 😄 ker tolk malo pozornosti polagam na vse res, pa zdravniki mi grejo na živce,ker samo psihirajo.. ma včasih tega nič ni bilo, niti teh preiskav, UZjev..Pa se mi zdi da so nosečnice bolj uživale. Tudi ker že njim se ni tolk govorilo, ta prehrana, pa to gibanje ipd.. saj razumete kaj mislim povedat ne? Meni se zdi, da je ženska ustvarjena za to in ji bo v vsakem primeru uspelo, največ pa ima poleg psiha in umirjenost, kakor pri vsaki stvari. Po moje no.. 🤷🏼‍♀️ ker se mi zdi, da kot da je sedaj nek trend da se pretirava v vsem.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Julijke 2023
3.6.2023 14:47:06   
foxy_cat
4.mama zgleda da sva midve nekako povezani hehe.. Včeraj sem imela par hudih popadkov ko smo bili s prijatelji na sladoledu, zvečer sem imela spet čiščenje, že tri dni ponoči se v čudnih bolečinah zbudim, pa že dvakrat ponoči se mi je zdelo da mi je nekaj plodovnice steklo v wc res nekaj čudno se je ulilo.. No danes dopoldne sem bila malenkost bolje, zdaj pa spet taki krči da joj.. sem že Buscopan vzela pol ure nazaj, zdaj Mg pijem (oboje že drugič danes).. sem šla malo zaležat pa nemorem boli me.. Čakam da mine, al bom imela spet 2 dni popadkov..
P.s. Jaz sem rodila 2016 takrat še ni blo 10001 priprav na porod.. Ja so poznale malinove liste in masiranje presredka to pa je bilo to, samo jaz priznam nič od tega nisem počela. Niti zdaj nimam namena.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?