|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majevke 2024
8.11.2023 21:57:56   
Pikapoka97
Ojla, še jemljem progesteron (Utrogestan) sem začela zmanjševati dozo, da do naslednjega tedna preneham z jemanjem 😁 ginekologinja h kateri sem hodila pred zanositvijo (samopl. za pomoc pri zanositvi, ker od zdravstva nisem dobilanic, oz nibenih pregledov ali kaj podobnega po 2 ss) mi je svetovala naj jemljem do 14. tedna vecjo dozo, ravno zaradi ss, ki sem jih imela in naj nekje do 16. tedna postopoma preneham z jemanjem.. sicer osebna ginekologinja (oziroma trenutno nadomestna 🙈) je rekla da naj bi do 12. tedna jemala ampak se raje drzim navodil, ki sem jih dobila od prve zdravnice, saj dela tudi na reprodukciji v leoniscu in se je veliko bolj zavzela takoj za vse da bi bilo ok oz cimprej + kot v ambulanti kjer imam osebno ginekologinjo… ampak upam da bo zdaj tudi sladkor se znizal, mogoce ne bom vec rabila toliko merit skos sladkor 😂 je pa res da sem imela zelo malo višjega od meje, in zdaj ko si ga sama doma merim je skos super, pod mejo pa se res prevec ne pazim pri hrani, jem ubistvu kar mi paše (najbolj solata! Ce sem se tako sita lahko vseeno celo skledo pojem se zraven 😂), razen sladkarij se izogibam 😅 

(odgovor članu Pinolina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majevke 2024
14.11.2023 11:09:45   
Bri86
Ojla. V petek sem imela nuhalno in sem tudi takoj dala kri za Nifty. Rezultat za trosomijo 21 je bil slabši (1:430), ma jaz verjamem da je vse ok :). Zdaj sem v 13 tednu in je počutje že precej boljše, tudi nespečnosti je vedno manj, tako da se počasi začenja obdobje z več energije. Komaj čakam :) Upam, da ste tudi ostale punce ok

(odgovor članu Pikapoka97)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majevke 2024
17.11.2023 12:17:50   
Manunimus
Pozdravljene☺️Ja počutje je dosti boljše, več energije, nič slabosti (edino ko morem sirup od železa pit 🤮) ampak kaj hočem. Jaz tudi sem si potem premislila in še ta teden zmanjšujem dabroston. Danes sem točno 15tednov, zdaj pa je že lepo minilo.. Trebuščki se vam poznajo že kaj? Jaz sem že moje s in nekatere manjše m številke izločila so mi tesne in se ne počutim dobro 🙈Bri86 vse bo okej, upajmo skupaj 🍀Joj kako se izogniti sladkarijam, jaz sem jih že prej rada jedla, zdaj pa še bolj 🫣Lepo bodite, čuvajte se 



(odgovor članu Bri86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majevke 2024
19.11.2023 16:14:51   
Majčica85
Hej punce. A je kateta ze kaj razmisljala, kaj bi se splačalu kupit zdej ko je black friday? Mogoce katera predlaga tudi kaksen spletni tecaj? (Sole za starse ali telovadbe) 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majevke 2024
22.11.2023 9:07:40   
Pikapoka97
Ojla! Kako ste kaj? No jaz sem trenutno 16t1d noseča. Glede na to da sem prvič tako “daleč” noseča morem priznat da sem mislila, da bo šlo to vse skupaj lažje. Res da imate nekatere večje težave 😅 ampak a ste tudi ve čisto brez energije? Če kaj več nardim se več sploh premihat ne morem ker imam občutek da mi bo hrbtenica odpadla 🙈😂 trebušček se mi čiiiisto malo že pozna ampak sama ravno ne opazim velike razlike, razen v tem da lahko samo še ene kavbojke oblečem 🙈😂 a ste se vse odločile za nifty test? Jaz sem šla samo na nuhalno in dvojni hormonski test. 🫣 kar pa se tiče black friday popustov zaenkrat ne bova še nič kupovala. Zaenkrat še ne veva spola, tako da kar se tiče za obleč še sploh ni v planu kupovat zaenkrat, posteljico sva dobila, za voziček bova pa še malo počakala. Je še pol leta časa za nakupe in bodo zagotovo še kakšni popusti… tut black friday ni več kar je bil s popusti 🤷🏻‍♀️ drugače, kako ste ostale? Ste dobro? 🥰

(odgovor članu Majčica85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majevke 2024
22.11.2023 19:47:57   
Majčica85
Jaz se na sreco super pocutim, imam dovolj energije za čez dan, edino zvecer sem cisto lena. Po 7 uri samo sw obsedim  na kavcu ;)Midva sva pa black friday kar izkoristila ( vozicek, sobica…) se je res splacalo. Meni je dvojni hormonski poslabsal rezultate nuhalne, ampak sem opravila tudi nifty, ki je bil pa super  in zato je ginekolog zakljucil, da je vse ok. Se pa meni trebuscek ze kar lepo pozna, kavbojk ze dolgo ne oblecem vec ;) je pa to moja prva nosecnost

(odgovor članu Pikapoka97)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majevke 2024
28.11.2023 10:42:57   
Smorn
Zivijo se z moje strani, vas berem, sedaj sem se pa opogumila, da se javim :) rok imam 9.5.2024, trenutno pa sem v 17. tednu. Pocutje je ok, slabost je izginila,skoraj, edino zvecer vidim samo se posteljo, sploh v teh kratkih dmevih :) kar mi je trenutno najvecja "muka" je ubadanje s hrano, saj imam nosecnisko sladkorno,ima se katera tako sreco? :)

(odgovor članu Majčica85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majevke 2024
30.11.2023 14:39:25   
Manunimus
Živijo ☺️glede črnega petka, nisva nič kaj kupla, nekaj bodijev sva že vzela po nuhalni, veliko stvari dobima tako da se še ne obremenjujem s tem, bo še čas za nabavljat, komaj čakam.Ja počutje hm, ponoči me spim dobro tako da sem opustila popoldanske počitke, razen če sem res fejst utrujena, zvečer pa kr lepo zaspim ja, sem pa že od začetka doma (pretekle slabe izkušnje) tako da nekam zelo utrujena nisem... Danes sem imela kontrolo in ja vse je vredu, mali je edino z nogicami dol, ampak se ma še veliko časa za obrnit. Glede sladkega sem se začela kontrolirat, ne jem tolko tega, 5 obrokov na dan in da ne večerjam preveč pozno. Zredila sem se 2kg, trebušček je že kr lep in oblačila že nasploh nimam rada preveč stisnjena tako da nosim že zdaj bolj ohlapno, pa tak sem doma in se ne sekiram🙃🙂lepo bodite 

(odgovor članu Smorn)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majevke 2024
15.12.2023 13:07:29   
Manunimus
Olja, kako ste? Nič se ne oglasite, no zdaj je bolj umirjeno obdobje ko so kritični meseci za nami ☺️a ste že bližnjim povedale spol? Že čutite kaj brcike? Jaz nisem sigurna, a mislim da čutim rahle mehurčke🥰lepo bodite, še malo pa najlepši prazniki ☺️

(odgovor članu Anonimna1234)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majevke 2024
2.1.2024 12:39:54   
Pikapoka97
Ojla! Srečno in zdravo novo leto in polno cartanja nam, ki pričakujemo! 😍 že dolgo se ni nobena nič javila, kako ste kaj? Ste že vse izvedele spol otroka? Midva sva pred dvema tednoma 🥰 (če bi bilo po moje bi počakala do rojstva, ampak je moj želel vedit 😅) Že kaj brcajo? Jaz sem danes točno 22t in ampak brca se mi zdi da brca že nekje od 17/18t naprej… zdej na momente že kar fejst brcne, da včasih tudi ati čuti če ma srečo in je zraven 😅 upam da ste vse dobro in ste lepo brez stresa preživele praznike 🥰 moj edini stres je bil, da nisem smela tatarskega bifteka jest 😭 sem naročila, da ga hočem, ko rodim jesti, pa me nič ne zanima, če bo maj 🤣

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?