|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ku-kuk... ups!
31.12.2005 1:05:58   
Joe
Ja, me je, že večkrat. In ji je zmeraj bad. Najbrž ima kakšno zvezo z njeno ljubosumno škorpijonasto naravo. Al' kaj?!? user posted image

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ku-kuk... ups!
31.12.2005 8:31:59   
ur+sa
nikoli.

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 22:35:01   
Jančika_
Ne, Joe, ni mi bad, samo malo trapastouser posted image .

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 22:42:51   
Seven*
HAhaha... Joe a ti to delaaassss????  Nebi si mislila.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:00:57   
artista7
ej, Jančika, jaz se tudi ful butasto počutim..

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:02:10   
artista7
a ti si škorpijonka ali kaj? kdaj pa imaš rojstni dan? moj je tudi škorpijonček in še blazno ponosen na to..

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:11:25   
Aleksandrin
Parček, ki komunicira preko PC-ja, no ja tudi to je včasih vznemirljivo user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:25:20   
artista7
no ja, midva počneva to po messengerju pa takrat letijo najbolj poredne besede..
V bistvu se včasih (vsaj jaz) tako lažje izražava

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:36:40   
Aleksandrin
Mi je poznano user posted image , midva sva pa s chat-om povezana, on sedaj dela pa lahko veselo sočno čvekava

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:43:53   
artista7
no ja, ko je pa v službi pa sploh, raje ne govorim, he he.. takrat imam jaz še večje veselje ga kibicatuser posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:54:02   
Jančika_
Mene je Joe enkrat prek msn-a po kavo v kuhinjo poslal, pa sva sedela meter pa pol narazen vsak za svojim kompjutromuser posted image . Saj ne vem, zakaj se režim, v bistvu je žalostnouser posted image ...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ku-kuk... ups!
1.1.2006 23:57:21   
artista7
ma ne, ni žalostno- to je kakor vzameš. Jaz mu ponavadi v tekem primeru napišem: pol metra sva narazen pa se ne znava pogovarjat.. pa da rabim pozornost. ponavadi jo dobim. to foro na pol metra razdalje pa uporabljava bolj, ko nimava časa se usest pa se pogovarjat ali pa da se samo hecava

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ku-kuk... ups!
2.1.2006 0:05:01   
Aleksandrin
Janička pa saj to je kul fora, če se ne dogaja preveč pogosto. Potem ne pali več.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ku-kuk... ups!
2.1.2006 0:14:50   
Jančika_
No, saj je bila enkratna forauser posted image . Če bi se ponavljalo, bi bilo pa res žalostno, ja.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ku-kuk... ups!
2.1.2006 9:04:05   
Cikica
user posted image Neuser posted image

Lp,Cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ku-kuk... ups!
6.1.2006 12:38:06   
tanikaa
Po moje sodi ženska, ki misli da si ga njej ne vrže na roko, direkt za mars. In da bi mu to zamerilauser posted image user posted image user posted image Še enkrat za mars. Tako kot je Joe napisal: saj nismo v srednjem veku.

Sicer svojega še nisem zalotila, ampak se o tem odkrito pogovarjava. Pa saj sva to midva, mi2, ki se imava rada in na koncu koncev sexsava toliko in tolikokrat na teden, potem pa bi si naj kaj takega skrivala user posted image user posted image user posted image user posted image

In drage moje, kako pa boste potem svojim otrokom razložile kaj je to spolnost, če vas je že sram s partnerjem se pogovarjati o tem user posted image user posted image user posted image

Jim boste potisnile knjigo v roke in jim rekle naj si preberejo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ku-kuk... ups!
6.1.2006 12:41:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image bravo tanikaa, se popolnoma strinjam! Pri nama se dostikrat začne seks z vptrašanjam "a ti je dons že kej pršlo..."user posted image  Ampak res!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?