|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 19:34:50   
Lianna
Jst sm bla lani maja na tej dieti. In ko sem nehala nism niti kilograma nazaj dobila. Pa sm pol naprej normalno jedla. Se pač razlikuje. Ene bodo dobile vse nazaj, ene 3kg, ene pa nič.

lp

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 19:45:08   
t_t_y
No, da se še jaz javim za danes, pospravila sem eno veliko (ampak res veliko) hruško in porcijo špagetov z gobicami in začimbami (saj je to v redu ane?),
kot sladico pa sem si privoščila kapučino, da mi bo dal še malo energije za učenje (če se seveda naš 8 mesečnik danes mogoče celo odloči zaspat za kako uro ponoči!!!).
Sicer pa komaj čakam jutrišnji dan, ker sem nora na sadje in tako ne bi smel bit problem...če seveda slučajno ne priroma mimo kaj sladkega, potem se bo pa treba bolj potrudit.

pozdravček

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 19:48:40   
Moyca_
jaz sem bila danes spet pridnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 19:51:06   
Anonimen
Ups, jaz sem danes po pizzi jedla tudi solato in juho - nisem imela časa prečekirat natančnih navodil in sem šla kar po sistemu.

Glede spremembe metabolizma pa jaz verjamem, da je možno, ker sem doživela na lastni koži. Kako stoletje nazaj sem hujšala po eni dieti, kjer sem bila večinoma na mesu in sladki smetani, kak list zelenjave si si lahko zraven privoščil, drugega pa malo. Pa hrana je imela točke in najbolje je bilo, če si jedel tako z 0. Nujno je bilo jesti množico vitaminov, če se prav spomnim 6 tablet B kompleksa, 5 C vitamina, 3 E vitamina in 3x2 kapljici AD kapljic. Zraven si kontroliral napredek s ketoglur testom.
Po tej dieti sem prišla na 49 kg in sem težo držala več kot eno leto, jedla pa kot obsedena. Nobenih prepovedi, nobenih omejitev, sendviči, sladkarje,... nobena stvar v maksimalni količini me ni poredila. Potem pa se je nekega dne nehalo in sem v enem mesecu šla gor ulala kg.
Tako da - v spremembo metabolizma verjamem. Pa tudi sicer je na to temo veliko literature, nekaj jo je tudi v slovenščini, en športnik tekač piše o tem - sprememba ogljikohidratnega metabolizma v beljakovinskega, obstaja pa tudi metabolična dieta, ki zelo deluje, čeprav lahko ješ ogromne količine določenih jedi, pravzaprav, več ješ bolj hujšaš. Ampak je zame in za moj nazor totalno neprimerna, ker pač ne jem mesa.

Toliko. user posted image
Pri nas so za večerjo bile 4 palačinke (pol mleka, pol vode, z integralno moko in natrenom), posute z malo kakava in dve vrstici jedilne čokolade.
Ej, če to shujševalno učinkuje, potem kapo dol. user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 19:59:34   
cmokec
Splišni user posted image   . A veš, kaj sem zate študirala. A si ti pol mogla celo garderobo na novo skupaj spravt, ko si tolk shujšala? Kar jaz hujšam, da bom stare obleke lahko na rit spravla.

Drugače punce. Jaz sem podlegla skušnjavi in moja polenta ni bila polenta, ampak 2 Pečjakova franc. kihelca z marmelado in ena vrstica Lindt temne čokolade. Pa

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:04:11   
Sofi
Tristo kosmatih...

Naj me nekdo nauči ravnati s temi citati. Sem hotla citirat Splišni in nato podat svojo razlago, pa je ven prišlo nekaj čudnegauser posted image .

Sicer pa Splišni, ti si stari maček pri tej dieti, boš že vedela.

In mala maja, v knjigi res tako piše, saj jo imam.

Pred leti je moja mama delala ločevalno dieto, pa je vse skupaj bilo bolj strogo od te Rinine. Pa tudi bolj enolično in pusto. Se sklicujem nanjo.

No, vsak po svoje naprej.

lp



_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:14:56   
fusia
Kakšen je naslov te knjige, ki jo vse omenjate? Danes sem malo na slepo iskala v knjižnici pa nisem našla nič podobnega.

Verjetno je sposojena, ko nas je pa toliko, a ne? user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:19:39   
malecka
tud jaz se javljam na raport, bila sem pridnauser posted image edino kar mi ne gre VODAuser posted image zelo mal jo popijem. ne vam zakaj sem jo včasih lahko popila tud po 3 litre brez problema sedaj pa mi ne gre.

sedaj pa še nekaj jaz sem sladico zamenjala z ostanki  kosila, ker mi je bilo tako dobro (testenine z šampioni) 
se super počutim, ker nisem nič sladkega pojedla user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:34:51   
malecka
sedaj me pa še nekaj tišči, sem prej pozabila ali lahko npr. pri Š dnevu skupaj kombiniraš riž in krompir. ali pa pri B dnevujajca in sir. skratka sem še friška na moem planetu pa nisem nič našla


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:39:05   
Anonimen
Ne.
V principu je ali ali. Ali riž ali krompir. Ali meso ali jajca ali sir.
Razen, če se ne greš kakega približka ali posebne izpeljave diete, kot nekatere "odločne".

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:39:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

sedaj me pa še nekaj tišči, sem prej pozabila ali lahko npr. pri Š dnevu skupaj kombiniraš riž in krompir. ali pa pri B dnevujajca in sir. skratka sem še friška na moem planetu pa nisem nič našla



Mislim da ne, samo eno vrsto beljakovin in eno vrsto škroba.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:39:55   
taška30
Javljam se še jaz.
zajtrk: 2 rezini ananasa
kosilo: špageti s popečenimi bučkami
večerja: 3 kepice sladoleda + čokolada (najbrž bosta to 2 bacci-ja, saj je okrog jedilna čokolada, taprave nimam)

Trenutno čakam, da se malo omehča moj čokoladni sladoled, je čisto trd iz skrinje.user posted image

Ugotavljam, da se mi je že skrčil želodec. Danes pri kosilu bi imela dost pol krožnika špagetov, ampak sem se potrudila in zmazala vse. Kar mi pripada, mi pripada!user posted image user posted image

Na vago pa ne stopim do torka, tako sem se odločila, ker če slučajno še ni danes nič manj kil, bom tečna.

Kar se pa tiče spremembe metabolizma, se pa čist strinjam s Seleno, me pa noben ne prepriča, da če ne bom pojedla kosa kruha vsak dan zraven, da se mi metabolizem ne bo spremenil. Se bo. Aja, pa juh tud ne pijem, ker se mi jih ne da kuhat. Une zelenjavne iz kocke so mi pa čist preveč umetne. No, mogoče pa jo bom kdaj za spremembo.

Lp, Taškauser posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:44:05   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: tiktak
Jaz se grem zares, ker sem ODLOČNA.user posted image Hvala za opozorilo, se nisem ravno poglabljala v dieto.


Tiktak, a ti tudi kaj študiraš?user posted image

Študiram, študiram, kako najhitrej do denarja prit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:47:17   
Anonimen
Če se ti ne da juhe sproti kuhat, potem naredi takole:
V ekonom lonec dva na koleščke narezana korenčka, pol gomoljne zelene na koščke, dva paradižnika na kocke, sol in seveda vodo in priklopi, naj piska nekje 20 minut. Odkopi, ohladi in daj v hladilnik v steklenico. Potem pa vsak dan pogrej cca. 3 dl v mikrovalovki in počasi zelo vroče pojej po obroku. Tako imaš juhe za 3 - 4 dni. Če je je več, lahko tudi zamrzneš in sproti jemlješ iz zamrzovalnika. Pravzaprav bo treba, glede na to, da se dva dneva je juho dva pa ne, narediti natanko to.
Meni po obroku prav paše, lepo pred TV počasi po žlici srebam to vročo juhico.

Uhm - grem zamrznit preostalo juho, heheh. user posted image

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:51:14   
taška30
Ful dobra ideja, Selena. Mogoče bom pa prav to naredila. Čeprav: jaz sem se danes tako napokala špagetov, da če bi spila še 3dcl juhe, bi mi želodec razneslo oz. raztegnilo bi mi ga pa sigurno.
Sprašujem se v čem je finta te juhe? V tekočini že ne, ker potem bi bila tud voda dobra. Kakšna ideja?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:52:54   
Anonimen
Ja, Cmokec, večino garderobe sem morala kar nove kupiti. Poletnih stvari imam še nekaj izpred debele dobe, tako da bo poleti manjša kriza.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:53:19   
Anonimen
Verjetno spet placebo efekt. user posted image
Če ne ješ tople hrane, te ta toplota juhe psihološko nasiti, pa občutek sitosti v vsakem primeru traja dlje.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:54:13   
Anonimen
Evo, zjutraj sem dala gor link o čokoladi, potem pa je nastal pravi lapsus.  user posted image  No, katera še ni jedla čokolade, si naj zdaj pogleda!

http://freeweb.siol.net/dusano/mackice/cokolada.pps


Drugače pa nisem ne vem koliko pretirano jedla sladkarij. Čudno se mi zdi, da nekako kar ne čutim ne vem kakšne potrebe po sladkorju. Mogoče zaradi praznikov ali kaj?

< Sporočilo je popravil Skutica -- 5.1.2006 20:55:06 >

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:54:28   
mala maja
no bom še jaz mal zatežila spettttttuser posted image user posted image

jaz sem pred dvemi leti namerno hujšala. Jedla sem vse sam mal sem pazila kolk pa kaj skupej.Naprimer kruh pa salamo sem zvečer zamenjala za krispi pa sir, nisem jedla majoneze, mal več sem solatkala....... pa se nisem tolk ubadala k zdele. Sem v cca 1m zgubila 8kg. Sam pol je pa oči umru pa mami pa sem žalost kar v čokoladi utapljala. Ene pač ne jejo ene pa pač jemo. In tako sem dobila nazaj tistih8+3 po porodu pa še 5 in sem nauser posted image user posted image .

No ja upam da mi rata. Je pa res da če se bomo po dijeti basale s čokolado pa vsem živim bodo tud kg pršli nazaj., če pa bomo vseeno mal popazile da ne bomo jedle vsega povrsti bo pa bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 20:59:43   
Sonka
fusia - jaz imam posebno izdajo revije Rina - 90-dnevna ločevalna dieta; zbrani so jedilniki po dnevih. Knjižica je bila izdana marca 2004. Mogoče ima katera kaj drugega.

Lp

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 21:01:53   
taška30
Ja.user posted image  Tale dieta ima kar nekaj placebo efektov. Tista čokolada ni nič drugega kot to, no, vsaj mene ne prepričajo neke alergije, pa urejanje prebave. Sicer sem prebrala tisto, kar je prej Al bina objavila - razlaga nekega jogija o tem, ampak mi je vseeno mal tko, tko, no.
Kolikor se jaz spoznam na jogo, pa se ne kaj dost, čokolada spada v tisto skupino hrane (kot oni delijo), ki se jo naj ne bi uživalo oz. izredno malo. Mislim, da je človeški organizem sposoben urejati prebavo sam, brez nujnega vnosa čokolade. Lahko bi bil predpisan recimo prepečenec, ki tudi zapira, ampak ni, je čokolada - za psiho!
No, dost filozofiranja, eden glavnih čarov te diete je meni prav ta čokolada, ki je ni v nobeni drugi dieti, tako da mi je čisto vseeno za razlog, s katerim jo jem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 21:09:29   
mala maja
jaz imam posebno izdajo revije Rina - 90-dnevna ločevalna dieta



ja jaz mam tud to knjigo. Hvala pa tisti ki mi jo je skopirala. Ona že ve kerauser posted image user posted image

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 21:21:23   
Anonimen
Iz te knjige mi je bila všeč pizza iz pirine moke. Drugače pa sem bila nad nekaterimi recepti kar razočarana, ker so bili prav ogabni. Vsaj meni so se tako zdeli. Je pa res, da ne more biti vsem vse všeč, a ne?

Meni se je zalomilo pri segedinovi juhi. Krompir se mi v njej nikakor ni skuhal, še po treh urah ne. Nisem mogla verjet, pa tako lačna sem bila. Potem sem sklenila, da bom tisti "surov" krompir pobrala ven in jedla le juho... BLEK!!!

Jutri pa sadni dan... kar groza me je. Verjetno bom jedla tudi paradižnik, pa jabolka...

Mimogrede... sicer mi je nerodno, ampak vseeno vprašam - a imate tudi ve občutek, da vas taka dieta napenja?

Danes mi je sodelavka rekla, da je bolja kot dieta z ločevanjem živil dieta s kivijem.

Vse ješ, samo kivija ne. user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 21:23:14   
tiktak
No, jaz pa sem danes srečala eno kolegico, ki je ravno tako na dieti, čist slučajno je začela na isti dan kot me, no, to zdej ni važno, ker že nakladam user posted image ; v glavnem: seveda pridemo do čokolade in je rekla, da ena njena prijateljica ni pojedla temne čokolade in je bila drugi dan vsa lisasta. user posted image user posted image

Navali narod na čokolado!user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 21:28:13   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: Skutica

Meni se je zalomilo pri segedinovi juhi. Krompir se mi v njej nikakor ni skuhal, še po treh urah ne. Nisem mogla verjet, pa tako lačna sem bila. Potem sem sklenila, da bom tisti "surov" krompir pobrala ven in jedla le juho... BLEK!!!

Ja, krompir se v kislem ne skuha. Zato, če kuhaš kakšne obare ipd. najprej skuhaš in na koncu okisaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?