|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 13:46:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaja kr govorte vi komu drugmu da vas nebi zabolel ob tem da se je vš partner/ica daju/ala dol z drugo/im in s tem po vaše "osebno rastu"...tjazy kako lahko primerjaš seks z cigaretami in praviš da te prvo ne prizadane in ti ne škodi a res al kva nikol ne veš kaj ti bo tak "partner"s takim mišlenjem dam prnesu,je lah tisto tut dolgotrajna nadloga...nima smisla zame ste ledeniki,ker čustva niso samo zato da ti kažejo da je nekje problem ampak še marsi kej več...sramežljivka si pa mogla kr dost "zrastt"po tej izkušnji,seveda in zdej te tolk vest peče da je joj in si postala super ženskauser posted image če bi se pa situacija obrnla bi bil pa tvoj dragi največja svinja,sam na to niti ne upaš pomislt zato ti pa tečejo solzice...wtf zlagani ljudje


Smotana si, da veš! Sej ni čudno...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 13:47:57   
Anonimen
Anonimna.. Zakaj ti gre samozavestna zenska na zivce? Ker..... nooooo??!

In res je.. prav imas.. seks ne morem primerjat s cigareti.. cigareti so mnogo hujsi.. user posted image user posted image

Ma dej nasmej se mal.. kaj si zdaj zatezena postala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 13:48:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Odgovor na vprašanje "zakaj je tak" je na dlani. user posted image


Jaz se nisem upal tega napisat, ker bi me sramezljivka spet po riti nazgala in bi sla okoli hise.. al kam ze.. user posted image


Tokrat ne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 13:50:18   
Anonimen
Draga sramežljivka, tudi jaz sem doma vse to, kar si ti naštela in močno se trudim da sem vse, kar bi si moški zaželel od gospodinje, ljubice, prijateljica, imam ful dober smisel za humor, še tako črno zadevo obrnem na smeh, ker se ne podira svet zaradi gluposti, pa ni dovolj.
Kaj ti razumeš, da moški ne misli tako kot jaz in ti, ne rabi imet doma problemov, rabi malo spremembe. In mislim, da nobenemu 40-letniku ne škodi, če ena 25-letnica vrže oko nanj, ne mi rečt, ker ne verjamem. Tudi tebi bi se zdelo fanj, če bi bila všeč še komu, razen tvojemu. Kar priznaj, vsem je to všeč, samo da nekateri vejo, kje je meja, drugi pa si mislijo, da so glavni in se zdaj svet vrti okoli njih, to pa jim tako paše, da jim zamegli pogled na resničnost in se prav požvižgajo na čustva tistih, ki jih  s tem prizadanejo.

Ne verjamem več, da mora tipu doma nekaj manjkat, da gre drugam. Ker mi je tudi en drugi, ki že dolgo vara ženo (vedno z drugo) povedal, da mu doma nič ne manjka, ampak on rabi spremembo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 13:52:47   
Anonimen
Tjazy, vidim da je tu več anonimnih, ta ki tebi odgovarja, ni ista oseba, ki je začela to temo, da ne bo nesporazuma.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:01:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mat'r sramežljivka polna usta hvale so te kakšna siuser posted image user posted image user posted image Če v resnici tako funkcioniraš potem ti pomoje ni para.....jaz še vedno na žalost padem v povprečje med navadne smrtnike ki občasno dobimo naval slabe volje, nesamozavestnosti in poslečino izpademo zapečkarkeuser posted image user posted image user posted image


Sem ti hotla samo svetovat, ti pa napadaš. Pa daj, če se boš boljš počutila.
Sem pa tut jaz tečka user posted image  . Sem tečna kot drek! Pa smotana tut!
Ampak znam nardit, da mi je vse odpuščeno. Pa kaj + zame in - zate.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
3.3.2006 14:10:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:11:01   
baguSka
Vidm da ne bomo delč pršli. Pač. Kot sem rekla: vsak po svoje. Še hvala bogu, da ne razmišljamo vsi isto. Za nekatere sem pač ledenka, za druge ne. Odvisno kako me kdo pozna oz. v kakšni luči. Mislim pa, da se tukaj eden drugega itak ne moremo soditi. Ne!? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:15:13   
baguSka
Aja pa še to: sramežljivka - a si tole na avatrčku mogoče ti!? Ker imam prijateljico, ki je ista kot tale na tej sliki in prav tako ima frizerja. Le da onadva nista skupaj 7 let. Razen če mi mogoče kaj skrivaš user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:20:46   
tehnofil

Sramežljivka, izgleda da ni daleč ko boš imela težave kot Seven.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:26:31   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Sramežljivka, izgleda da ni daleč ko boš imela težave kot Seven.



user posted image user posted image A to ciljaš name?? Dont wori bi hepi.user posted image A ne bereš mojih postov??user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:28:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja pa še to: sramežljivka - a si tole na avatrčku mogoče ti!? Ker imam prijateljico, ki je ista kot tale na tej sliki in prav tako ima frizerja. Le da onadva nista skupaj 7 let. Razen če mi mogoče kaj skrivaš user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:29:55   
baguSka
[/quote]

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


[/quote]

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:31:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tjazy, vidim da je tu več anonimnih, ta ki tebi odgovarja, ni ista oseba, ki je začela to temo, da ne bo nesporazuma.




pol pa se registriraj.. ker s temi anonimnimi je vedno problem..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:32:15   
CIPRESA
Meni se zdi podobna ženski od skupine Roxett (al kako se že napiše) ki je bila popularna že nekaj let nazaj.user posted image Si ji kar podobna če si na sliki ti.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:34:49   
Jutra
Joj, BaguSka, ne začet folka hecat z avatarčkiuser posted image  A nisi vidla, kaj je iz tega ratalo na Kričanjuuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:36:49   
Jutra
Tjazy, kaj pa če bi se Anonimne oštevilčile, da bi jih lažje razlikovaliuser posted image user posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:38:07   
Anonimen
Tudi to bi bilo dobr.. user posted image

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:41:00   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Joj, BaguSka, ne začet folka hecat z avatarčkiuser posted image  A nisi vidla, kaj je iz tega ratalo na Kričanjuuser posted image


Ne.user posted image Aja neki o Jezusu ne!?user posted image Sori, ampak je res ista kot ena moja prjatlca!!! Identična ona!! Pa še frizerja ma - resno!!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:44:52   
lory05
A smem vprašat kaj se je zgodilo Seven? Očitno sem jaz nekaj zamudila. Kaj se dogaja?
A ni ona pred kratkim rodila? Kaj pa je z njo narobe?

Naj mi prosim kdo pove.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:48:25   
Jutra
Ja, prmejduš! A si mogla zdaj še Jezusa pri tej temi omenjatiuser posted image  
Spet bo štala...

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:50:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image



BaguSka jaz tebe ne poznam, sem ziher, da te še nisem srečala, bi si te pa zagotovo zapomnila-si tok srčkana!!!!

Če pa je res kaj na tem, mi pa na zs piši.


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 14:53:16   
baguSka
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:03:32   
Anonimen
A nisi ti sramezljivka rekla, da so ti tudi punce vsec..

Pa BaguSka je tud tolk srckana.. in zdaj bi mogoce vidve kej ustavrle a?? Ko je ravno petek popoldan.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Počutim se izdano
3.3.2006 15:09:24   
Jutra
Tjazy, ti bi pa provizijo pobiral, neuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?