|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
9.11.2011 11:39:59   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: tosja
2) Vis


Resno? Meni je pa bil dopust na Visu (sicer v Komiži) eden najlepših. Še celo policaja, ki sta naju vrgla iz otoka zaradi divjega kampiranja, sta bila zelo prijazna. user posted image

V najslabšem spominu pa nama je ostal dopust na Murteju v avtokampu Kosirina. Pa ne zaradi neurejenosti kampa, ampak ker so naju (in še kar nekaj drugih) v kampu grdo okradli. Pa še vedno to gledava kot na davek, ki sva ga morala plačati za skoraj zastonj kampiranje na prekrasnem samotnem placu.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
9.11.2011 11:43:20   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

2) Vis




Jaz pa sem na visu preživela 2 najbolj čudovita dopusta do sedaj, ni gužve, otok je prečudovit, zjutraj kavica v Komiži, zvečer sprehod po mestu Vis, čez dan pa kopanje v kakšni od krasnih uval. Še se bomo vrnili tja, letos smo bili drugje, pa ga že sedaj pogrešamo!

Moj najslabši dopust do sedaj pa je bil Trogir.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
9.11.2011 22:48:06   
ronja
Meni je bilo totalno bedno v Makarski

moja dva sta se pa tam baje super imela! Ampak to je bilo pred precej leti, še ni bilo gužve... jaz sem rezultat tistega dopusta, hehe...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
10.11.2011 15:55:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: tosja

2) Vis




Jaz pa sem na visu preživela 2 najbolj čudovita dopusta do sedaj, ni gužve, otok je prečudovit, zjutraj kavica v Komiži, zvečer sprehod po mestu Vis, čez dan pa kopanje v kakšni od krasnih uval. Še se bomo vrnili tja, letos smo bili drugje, pa ga že sedaj pogrešamo!

Moj najslabši dopust do sedaj pa je bil Trogir.


Meni je tudi na Visu najlepše.....in gremo vsaki dve ali tri leta nekam drugam, da ne bi skoz na en otok hodili.....pa se potem vedno vrnemo na Vis......user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
10.11.2011 16:09:10   
skuštrana
Meni je tudi Vis najlepši jadranski otok, ker še ni okužen z masovnim turizmom. Mogoče se z njim lahko primerja samo še Mljet (od teh bolj poznanih otokov), ampak Vis mi je bolj pri srcu....

Ja, ja, na stara leta pa živet na Vis...user posted image

Tosja, kje na Visu pa ste bili in kaj se vam je tako zmerilo?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
11.11.2011 12:39:34   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Tosja, kje na Visu pa ste bili in kaj se vam je tako zmerilo?



Leta 2002, ko so gradili novo marino in je trajekt imel postajališče v zalivu pred hotelom Issa. Takrat me je zmotilo, da so bili v hotelu glavni gostje Čehi, s  svojimi vodiči, ki so hodili v kuhinjo in pri zajtrku ven nosili navadne jogurte - mi2 jih nikoli nisva niti videla, stali so v vrsti in pobrali vsa jajca, pa ne rečem dveh, ampak najman 4, 5...
Saj nisva bila lačna, sam odnos se mi je pa zdel user posted image
Ko so drugo noč vso noč (pijana mladina) galamili pred hotelom in v veselem vzdušju čakali na prvi jutranji trajekt, pa mi je počil film. S tem da so na recepciji najine prošnje, da se jih odstrani...dobesedno ignorirali.
Bila sva mlada,  še samska, pa sva si na dopustu želela miru...
In prav zato sva izbrala VIs. Žal sva imela to smolo, da sva imela najbolj glasen dopust user posted image
In vsa ignoranca s  strani tistih, ki bi lahko kaj naredili me vedno znova razkuri....tako kot letos v Istrian vilas.

Aja,  ko sva zapuščala Vis in so  takoj po izplutju trajekta začeli ožgani Čehi - črni, k črnci...iz svojih nahrbtničkov vlečt navadne jogurte....
sva se režala k dva norca...ups, Slovenca user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
11.11.2011 13:17:23   
liliana
Kdaj ste pa bili to v Issi leta 2002.....ker jaz sem bila tudi leta 2002 v Issi, julija....pa je trajekt parkiral na tistem mestu kot vedno....pa še v hotelu smo bili praktično sami Slovenci......spomnim pa se, da so jim ravno takrat v hotelu delali internetno povezavo in so dobili tudi takrat računalnike......

Spomnim se pa tudi, da si se moral pri zajtrku za tiste kolačke iz listnega testa prav zagrebsti, ker so izginili v trenutko, ko jih je kelnar prinese......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 11.11.2011 13:19:21 >

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
11.11.2011 13:24:01   
Andromeda
Jst sm bla v Issi leta 2007 in tam ni bilo ne duha ne sluha o čeških turistih. Lani smo bili pa v privat apartmaju, ampak ne vem, če smo kake Čehe kje videli oz. slišali. Še en razlog več, zakaj mam rada Vis user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
29.12.2011 14:50:13   
kimica86
Toliko kritizirate Pag, ampak jaz že 7 let hodim na Pag in ne grem nikamor drugam!!! Sploh ne vem zakaj hodite prek agencije!!! Jaz si sama preiščem na netu apartmaje ali pač hotel in dobro preverim kaj in kako.. Prvo leto sem sicer šla prek agencije (Palma) in sem bila super zadovoljna.. Potem sva z dragim uzela številko lastnika in naslednji 2 leti smo šli spet h njemu.. Super počitnice user posted image Je pa bilo v mestu Pag.. Druga leta smo bili v mestu Novalji in je prav tako bilo mega user posted image Plaž imajo na izvoz, peščenih, mivka.. Če pa eni lazite v ene **** vasi, kjer je sam makadam, to je pa druga zgodba.. Res pa, da je na Pagu zelooo malo sence, ker je vse nizko grmičevje, zato pa imamo mi vedno s seboj SENČNIK user posted image Ampak voda je pa tako čista, da na rit dol padeš.. Mi na plažo gremo samo tam, kjer je označena plaža- jih je pa malo morje.. Edino na eno "divjo" plažo radi gremo, ker je prečudovito (lepa uvalica) in ni neke gneče, je pa žal malo grozna pot z avtomobilom.. Ampak ko prideš tam, se pa splača..
Če komu rabi kašen kontakt za apartmaje na Pagu, naj kar pove.. Za ta dva apartmaja lahko garantiram, da sta ok.. Če pa komu ne bi bila všeč, je pa res čuden user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
8.5.2015 16:56:34   
MarjanJ
Zdravo,

če koga zanima je tukaj: SPLETNA RAZPRODAJA z največjimi popusti v Sloveniji.
Zaloge so omejene.

lp

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?