|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pogrevate krompir?
26.4.2006 20:32:32   
Baldi
Niti pod razno, bljek.user posted image
Sem s krompirjem gor zrasel in mi niti na misel ne pride, da bi užival postanega. Pa ne zato, kEr bi bil strupen, ampak zato, ker je preprosto ZANIČ. Pri nas smo rekli, da mora biti krompir težak (beri vroč), ko ga v roke primeš...tako težak, da ga tudi držati ne morešuser posted image

Kar se pa tiče škodljivosti pa vem le, da je strupen "zelen" krompir (zaradi nastanka solanina). Tak, ki pozeleni pod kožico, če je hranjen v svetlem prostoru, ali pa če raste preveč pri vrhu.

LPuser posted image

PS:Živel 1. maj...oz. vroč krompiruser posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pogrevate krompir?
27.4.2006 21:43:13   
KODA
Ne,ker ga moj dragi noče jesti pogretega.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pogrevate krompir?
27.4.2006 21:45:58   
Anonimen
Niti pod razno, bljek.
Sem s krompirjem gor zrasel in mi niti na misel ne pride, da bi užival postanega. Pa ne zato, kEr bi bil strupen, ampak zato, ker je preprosto ZANIČ. Pri nas smo rekli, da mora biti krompir težak (beri vroč), ko ga v roke primeš...tako težak, da ga tudi držati ne moreš


Scrklanc!

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pogrevate krompir?
10.5.2006 21:09:18   
Baldi
Scrklanc!

A misliš user posted image
A veš, da še švicarskega RÖsti-ja (to neke vrste "krompirjeva polpeta") ne maram narejenega po originalnem receptu. Zapisano je namreč, da je potrebno krompir ohladiti, ga naribati in potem na maslu, na obeh straneh, hrustljavo popečti.
Pri nas gre pod ribežen "ta vroč" krompir...sicer peče ko user posted image , je pa zato pol dobr k user posted image  (beri "svina")...mnjm, mnjm...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pogrevate krompir?
31.5.2006 9:23:13   
idika
Moram povedat, da pri nas pogrevamo tudi pire krompir in sicer v mikrovalovni in ni bilo še nikomur slabo. Kosilo skuham ob 12.00, zvečer okoli 20.00 ko pride moj iz službe pa pogrejem.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pogrevate krompir?
6.6.2006 18:56:17   
Anonimen
sem živilski tehnik po poklicu zato vam lahko povem, da krompir lahko pogrevate brez skrbi, ne more bit nič narobe... pazite  pa pri špinači, ker vsebuje škodljivo snov, ki se izloča pri pogrevanju, to je pa lahko nevarno. aja pa riža ne smete pogrevat

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pogrevate krompir?
6.6.2006 22:40:03   
G in T
Pri nas doma, ga včasih le pogrejemo, sam meni osebno je tak krompir ful zanič. Ostali, pa se ne pritožujejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pogrevate krompir?
8.6.2006 7:52:49   
Klara-1
Vcasih pogrejem v mikrovalovni-iz nje je kar ok, na stedilniku pa fuj.
Itak pa vedno skuham samo toliko krompirja, da ga pojeva in potem ne ostaja.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pogrevate krompir?
8.6.2006 22:19:50   
pety78
Zakaj pa riža ne pogrevat? Dajte še razloge navajat, če veste kaj o tem. Pa kavo? user posted image

_____________________________



(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pogrevate krompir?
8.6.2006 22:38:53   
Anonimen
Zakaj pa ne riza pogrevat???user posted image

Mi krompirja ne pogrevamo, ker smo se tko pac navadl. Ce pa ze kak popecen/tenstan krompir - meni je zanic. Pire pa takoj po kosilu, kar se ga ne poje, vrzemo stran.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pogrevate krompir?
30.6.2006 21:33:06   
Laubica
Krompir pogrevam ,za špinačo vem da ni vredu za gobe tudi ZAKAJ PA RIŽA NE SMEM??????????????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pogrevate krompir?
1.7.2006 12:51:18   
Mala koala
Za riž pa prvič slišim. Saj za popečen riž moraš recimo riž prej skuhat, ohladit in potem popečt. Jaz sicer redko kaj pogrevam, ker vedno vse sproti pojemo, zadržkov pa nimam. Razen pri špinači, gobah in kolerabi.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pogrevate krompir?
1.7.2006 13:08:34   
Anonimen
tako kot pri špinači , je enako pri rižu, ker se nekaj izloča, kar je v večjih količinah( beri: se  kopiči v telesu) škodljivo

(odgovor članu Mala koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pogrevate krompir?
1.7.2006 18:53:15   
Mala koala
Nitrate misliš? V rižu? Hm?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pogrevate krompir?
6.7.2006 13:32:57   
Anonimen
jaz ga ne pogrevam

(odgovor članu Mala koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?