|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.6.2006 20:20:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:21:48   
April
To ni dec user posted image . Mah  bi ji jaz dala eno okol ušes. user posted image  Ok, mal se hecam, ampak taki edino eno avtoriteto rabijo. Očitno se fotra ne boji, ga ne spoštuje, potem pa take serje.  Bogi njen fant, bo najbrž ceč življenje trpel, če bo še naprej tako babo gledal. Me vse mine, če kdo teži. Uf zdaj sem se pa še jaz vživela v situacijo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:22:16   
Anonimen
Kakor kdaj. Saj tudi to počnejo. user posted image

Kar se pa tega tiče, da bi jo imela rada - ja, jo imam - ampak ko je ni v moji bližini. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:23:40   
Anonimen
Verjamem, April, verjamem. user posted image  Si bom ponoči vzela na šihtu cajt pa prilepila sem gor še nekaj njenih "izpadov" (bom videla, kaj se bom še spomnila), pa boš potem povedala, al' sem res jaz blesava, ker zagovarjam svoja stališča, al kva je zdej... user posted image  Pa nč nisem huda, da ne boš mislila.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:24:28   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Če ne bi bilo nje in njenih izpadov, potem bi bili že preveč idealna familija. user posted image  Je zabavna, ja, kakor Sramežljivkina babica, ampak kaj pa naj, ko pa takšne počne...



Me radha, oni imajo ta nick rezerviran samo za težit. Pa bi se prec vidlo, če ne bi anonimnosti uporabljali. Kot je rekla kerensa, nick je samo še dodatna zaščita za kukavice. Buuuuuuuuuuuu. user posted image


Torej praviš,da jo imaš v bistvu ful ful rada?user posted image user posted image user posted image user posted image
Sicer pa glede tistega,ko naj bi anonimni imeli še en nick-samo za anonimnost?user posted image A ne bi po logiki potem tega nicka uporabili namesto anonimnosti?user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:25:12   
mama54
SPOROČILO: Kerensa

Kakor kdaj. Saj tudi to počnejo. user posted image

Kar se pa tega tiče, da bi jo imela rada - ja, jo imam - ampak ko je ni v moji bližini. user posted image
[/quote]


user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mama54 -- 26.6.2006 20:35:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:25:59   
April
Kwa sem pa zdaj spacalauser posted image  No  srednji odtsavek je moj odgovor.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:29:06   
Anonimen
A me lahko ena nauči citirat? Priznam - ne znam user posted image .

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:38:38   
mama54
Nad tvojim postom imaš-odgovor,citiraj,posreduj.Klikneš na citiraj in zraven pripisuješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:38:44   
April
klikneš citiraj, potem pa zbrišeš tisto, kar nočeš citirat. quote-pomeni citiraj....to ne brišeš

ajde probqaj me citirat, citiraj samo zgornji stavek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:39:26   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A me lahko ena nauči citirat? Priznam - ne znam user posted image .



A ti gre?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:44:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

klikneš citiraj, potem pa zbrišeš tisto, kar nočeš citirat. quote-pomeni citiraj....to ne brišeš

ajde probqaj me citirat, citiraj samo zgornji stavek

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:44:49   
Anonimen
O piz**... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:46:00   
April
No saj za začetek bo. Sam spodnji stavek bi morala še brisAT. Pa še kaj komentirat. Dam ti trojko.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:49:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

Dam ti trojko.user posted image


Od koliko pa? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
26.6.2006 20:57:15   
April
Zdaj je  pa za petko al pa desetko, če ti je to bolj všeč.user posted image

Hvala za refresh, si mi zelo poenostavila život.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
27.6.2006 21:19:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Sodelujem v njih, ja, jih pa nikoli ne začnem. In tudi ne popustim.

A nimaš v podpisu napisano "Pametnejši odneha"?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
27.6.2006 23:54:10   
Anonimen
Imam. A kje piše, da sem pametnejša? user posted image  Piše(m) samo to, da mi gre ona na živce. user posted image  Pa pamet gor ali dol. Moja ali njena. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
28.6.2006 0:13:39   
artista7
Kalbo, takoj se podpišem pod tvoj post. Danes papir da si naredil šolo, ne pomeni nič, pa govorim to jaz, ki nisem tule anonimna in še študiram. Človek je lahko dober ali slab, z šolo ali brez nje. Zakaj je Kerensa brez šole, pa menda vsi vemo; zato ker ji ni bila omogočena kakor večini in ker je morala ves čas delati za preživetje, nekatere oz njihovo šolanje pa je isti čas financirala država, če smo že ravno pri politiki... In kaj je narobe z žensko ki zna delati s svojimi rokami in spravlja h kruhu dva otroka?nič. narobe je z vsemi tistimi osebki, ki nimajo toliko poguma, da bi izrazili svoje primitivno mnenje pod nickom, saj zato pa je nick, da nimamo gor pravih imen! vsak ima pravico do svojega mnenja; res pa je da šola ne določa človeka. malo več socialnega čuta prosim, no!user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
28.6.2006 10:06:08   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Saj je očitno, da jih že življenje samo dovolj tepe s tem, ko so takšne reve in copate, da si še ust ne upajo odpreti.


Svoje case je v naso druzbo zahajala zenska, ki ti je bila v "neprekosljivi moci argumenta agresivnosti" ob bok. Scasoma so ji vsi nehali ugovarjati, ne glede na temo, saj je kakrsno koli ugovarjanje oz. nestrinjanje z njo vodilo k primitivnem in agresivnem verbalnem obracunu in dokazovanju moci. Ljudje okoli nje niso bili ne reve ne copate, da si se ust niso upali odpreti, bili so na taksni kulturni in intelektualni ravni, da so jim taksni "spopadi" bili odvec. Vedno pa se je nasel kdo, ki jo je podpihoval, da je lahko uzival v cirkusu in se norceval z nje (tudi tukaj so taksni ze pisali), a sama je istocasno mislila da je zmagovalec. Precej zalostno in ponizujoce. Na koncu je nekako odpadla. Nekaj casa nazaj mi je povedala, da je to zato, ker se nihce z njo in njenim mocnim karakterjem ne more "nosit".  Zasmilila se mi je.


Drugače pa, anonimna - kakšno življenje pa čaka Jana (če gledam po sebi)? Bo imel partnerko ali partnerja, s katero /katerim bo srečen? Bo imel zdrave otroke? Bo imel zagotovljeno streho nad glavo? Bo imel zaposlitev, kjer se mu (ne glede na vse probleme, ki so v vseh službah) ne bo treba bati, da bo ostal na cesti? Bo zdrav, najmanj povprečno inteligenten in najmanj povprečno simpatičen? JUHUHU, TAKO ŽIVLJENJE HOČEM ZANJ!!! Sem jaz lačna, bosa in na cesti? Sem brez ficka? Sem grda, neumna in nesposobna? Mhm... se vidi, koliko me poznaš, dragica (ali dragec, kaj pa jaz vem, pa še zanima me ne). In katere poste naj mu dam za prebrat (saj že zna brat)? Tistega o tem (če je še kje), kako mi je Državno pravobranilstvo zaradi moje trme dalo prav (kar je meni v korist)? Ali tistega, kjer sem našla ljubezen svojega življenja? Ali morda tistega, ko sem bila zaradi malenkosti matere narave bolj srečna kakor nek piflar, ki je po najmanj 10-ih letih uspel prilesti do papirja formata A4 (beri: diploma)? Verjamem, da jih bo z veseljem prebral.


Osebno si za svojega otroka zelim, da ne bi dajal skozi tisto, kar si ti morala dat skozi. Ne vem natancno kaj vse si prezivela, vendar iz fragmentov, ki sem jih nekako "ulovila" sklepam, da si zapustila solo, ker si bila prisiljena sama se prezivljati, da v dolocenem obdobju nisi vedela ali bos imela kaj za jesti ali ne....
Imela si sreco, da si se nasla v poklicu, sluzbi v kateri si uspesna in kakor pravis nepogresljiva. Niso vsi te srece. Sposobna zenska si in samo zamislim lahko kako uspesna bi bila, ce bi imela moznost doseci visjo izobrazbo, pa ne zaradi izobrazbe same, temvec zaradi ishodiscnega polozaja, ki ga izobrazba omogoci. Skoda je, da svojo prodornost ne mores uporabiti na zahtevnejsem delovnem mestu z veliko vec pooblastili.
Ogromno truda in volje si vlozila v to, da si danes tam kjer si. Glede na izhodiscno tocko si izredno uspesna, vendar bi s svojimi sposobnostmi, ce bi imela visoko izobrazbo, verjetno ze imela lastno stanovanje, moznost da sama najames kredit in sreco, da ne moras obrniti vsak tolar preden ga porabis. Verjetno tudi ne bi morala delati v treh izmenah, tudi cez praznike in vikende.
Ponosna si na to kar si dosegla in prav je tako. Z druge strani ni potrebe da bi zanicevala trud in dosezek tistih, ki so se izobrazevali, pa ceprav so studirali 10 let. Ce si bila bolj srecna kot piflar, ki je studiral 10 let... odvisno. Odvisno kaj je za tebe sreca in kaj je sreca za nekoga drugega. Argument srece, sploh ni noben argument, prej je tolazba.
Kar se same debate s svakinjo tice... zameris ji, da se vtika v tvoje zivljenje in v stvari, ki se je ne ticejo, sama pa pocnes isto. Stejes ji kdo jo hrani, kdo jo zivi, koliksno rit ima, sinfas je po netu, vtikas se koliko seksa s tipom,  kolikokrat se je razsla z njim ... vse to se tebe ne tice, vendar ti prav pride pri obracunavanju. To da je ona "prva zacela" in ti s tem dala opravicilo za taksno vtikanje v njeno zasebnost, je tocno to, zgolj opravicilo in to precej za lase privleceno.  Celotno "izmenjavanje zaljivk", ki sta si ga s svakinjo privoscile pred otroki, ni niti najmanj smesno. Resile niste nic in tako nic ne boste resile, saj se z izmenjavanjem zaljivk, primitivizmov in ponizevanjem ne more nic resiti. Lahko se samo pridobi nekaksen lazen obcutek "moci" in "zmage", ki sluzi lahko samo nekaksnem hranjenju ega in dokazovanjem .. cega le...
Z druge strani, besedni dvoboji nikakor ne morejo prispevati k tistemu za kar ti pravis da zelis doseci, da se svakinja ne vtika in da bo tiho. Prav nasprotno. Tvoja potreba za dokazovanjem in zmagovanjem, ti brani, da bi se s svakinjo prenehala razpravljati in enostavno preslisala njene komentarje. Imam vtis, da te razprave s svakinjo hranijo - hranijo tvoj ego, v tej meri, da ti niti izpolnitev cilja ne more prepreciti te "dvoboje".


Tako, da... naj se javijo diplomantke, doktorice in magistre, ki mi lahko potrdijo, da je uradna izobrazba pogoj, da si kupiš avto, lepo prosim. To je bil namreč sploh začetek "debate".


Spadam v imenovano skupino, vendar se s teboj strinjam, da izobrazba ni pogoj da si kupis avto. Pogosto je
pa pogoj, da ga dobis - sluzbenega namrec. Niti postenost ni pogoj, da si lahko kupis avto - denar lahko ukrades ... tudi pameten ne moras biti, tudi delati ti ni treba...

Pa še eno konkretno razlago bi prosila za to, kako je potem mogoče, da jaz prav lepo in srečno živim brez šole in da sem imela več avtomobilov kakor marsikateri 40-letnik z doktoratom.


Kot sem ze napisala, lepo in srecno zivljenje ni univerzalna merljiva kategorija. Kaj je za koga sreca je zelo zelo individualna stvar. Srecna si - super, ti iskreno privoscim.
Koliko avtomobilov si imela in ali si ih imela manj ali vec kot kaksen pri 40 z doktoratom je popolnoma nepotrebno vprasanje. In okoreli kriminalci zivijo lepo in srecno in so sigurno imeli vec avtomobilov ( in boljsih) do 40-tega leta od tebe, vendar to ne spremeni dejstva da so kriminalci. Svojega otroka pa sigurno ne ucis, da je najlazje in najhitreje uspeti, ce postane kriminalec in ga sigurno ne ucis da bo z najmanj truda prisel do avta, ce krade.
Iz nekaksnega poizkusa motivacije za izobrazevanje s strani tvoje svakinje, si brez potrebe, po mojem mnenju naredila cel cirkus. Zadosti slabo je samo dejstvo, da ste si prepiranje na tako nizki ravni privoscili pred otrokoma. Tebe se najmanj razumem, saj so to tvoji otroci in ti si njihov zgled. Dala si im lekcijo, kako z primitivnim vtikanjem v vrelikost necigar riti in tudi primitivnim izzivanjem kdo pa tebe hrani "premagas nasprotnika" in uspesno ponizas sam sebe. Ponizas sam sebe zato, ker nisi sposoben najti kulturnejsi in pametnejsi nacin da se razpravis s tujim pritivizmom.
Sicer pa, tudi osebe, ki niso sposobne in nimajo moznosti same sebe prezivljati niso odpadek, ki ga nekdo, ki ima sluzbo lahko brez zadrzkov ponizuje. Tebe moti ce te nekdo ponizuje ker nimas izobrazbe, istocasno pa sama ponizujes svakinjo ker nima sluzbe. Precej licemerno.
In da ne bi bilo pomote. Nisem anonimno nikoli pisala in ne bom, da ne mislis, da sem mogoce tista anonimna, ki je pisala. Glede na to, kako se znas na nekoga spraviti popolnoma razumem zakaj nekateri hocejo postati in ostati anonimni ko ti odgovarjajo in to me vrne na zacetek mojega posta in zenske o kateri sem pisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
28.6.2006 12:27:58   
Anonimen
Temu se reče odgovor, Miš!!! user posted image user posted image user posted image
Svaka ti čast!!! user posted image user posted image user posted image
Si ena redkih na RR, ki mi je res dala misliti!!! user posted image user posted image user posted image
Če boš še kje na RR naletela na kakšen moj problem - ZAHTEVAM, DA SE MI JAVIŠ IN ME POSTAVIŠ TJA, KJER MI JE MESTO!!! user posted image user posted image user posted image

Kofe imaš pa v dobrem pri meni. user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
28.6.2006 18:29:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Če boš še kje na RR naletela na kakšen moj problem - ZAHTEVAM, DA SE MI JAVIŠ IN ME POSTAVIŠ TJA, KJER MI JE MESTO!!! user posted image user posted image user posted image


Samo sama se lahko postavis tja, kjer ti je mesto. Drugi lahko samo opazujejo kam si se postavila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
28.6.2006 22:38:24   
Anonimen
OK... pol pa dobr glej, če bom usaj prbližn tm, kjer bo mogla bit... in če ne bom, mi pa ti povej, kam nej se usedem... user posted image user posted image user posted image

Aja, pa še en komentar glede anonimnosti - takšnole vsebino buče, kukr je tvoja, bi blo škoda skrivat za anonimnostjo. Tolk, d veš... user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
28.6.2006 23:53:46   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

OK... pol pa dobr glej, če bom usaj prbližn tm, kjer bo mogla bit... in če ne bom, mi pa ti povej, kam nej se usedem... user posted image user posted image user posted image
Aja, pa še en komentar glede anonimnosti - takšnole vsebino buče, kukr je tvoja, bi blo škoda skrivat za anonimnostjo. Tolk, d veš... user posted image


Ce imas kaksen argument, ki bi izpodbijal tisto kar sem napisala, bi ga z veseljem prebrala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moji svakinji "dogaja" - spet!
29.6.2006 19:53:14   
Anonimen
Osebno si za svojega otroka zelim, da ne bi dajal skozi tisto, kar si ti morala dat skozi.


Tudi jaz ne. Da ne bo pomote.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?