|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Svakinja - Kamikaza je reku... :-)
17.10.2006 8:09:03   
karmy
u naši familiji je blo tako.. od mojega fotra sestra, se z našo familijo ni pogovarjala oz.nas je prezirala dokler ni uredila vseh papirjev, da je vsa zapuščina njena. po tem ko ji je to uspelo smo pa spet v igri.... user posted image oz. se spet pogovarja s svojim bratom... ej kera podla... ženske so prasiceuser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Svakinja - Kamikaza je reku... :-)
21.10.2006 15:00:01   
Vijoličarka
Strinjam se z mamo 54, da zna tip od svakinje zahtevati kaj v zameno. Recimo, če je stanovanje vredno 20 mio (garsonjera ? enosobna stanovanja v Ljubljani: cca 22 do 25 mio, dvosobna cca od 28 do 30 mio.....), tast in tašča gotovo nimata toliko kredita za odplačati. Vsaj upam. Zato ne razumem, zakaj naj bi se, če bo tip dal par milijonov, stanovanje, pa še hiša na Plitvicah in tisti gozd prepisal na svakinjo. Sploh, glede na to, kar smo brali o tvoji svakinji. Možno je tudi, da ona samo misli, kako vrti tipa. Na koncu bo tip njo prisilil, da vse skupaj prepiše nanj in potem boš imela tasta, taščo in še svakinjo pri sebi, ker jih Kamikaza enostavno ne bo mogel pustiti na cesti.

Tip od svakinje ima denar, očitno ve, kako do njega priti. Je to še vedno tisti tip, ki ji ne pusti delati v barih? Katerega je enkrat že zapustila? Glede na to, da tvoja svakinja ni ravno cvet modrosti, jo lahko tako okoli prinesejo, da še vedela ne bo kdaj. Predvsem zato, ker je tako prepričana v svojo lastno pamet.

Če je že taka stiska? Mar ne morejo posekati malo lesa iz tistega gozda ali če je tako hudo, prodati gozd? Če je hša na Plitvicah na atraktivni lokaciji, se jo lahko malo oddaja, pa kapne kakšen dodaten tolar ali kuna. Možnosti je kar nekaj.

Kamikazo pa čisto razumem. Nikakršnega smisla nima si žreti živcev s temi zgodbami. Ljudje celo življenje kot pes prežijo na neke dobrine in so od tega čisto spremenjeni in izčrpani. Je žalostno, če je komu življenski cilj dediščina. Dejansko je bolj pametno in zdravo, da vi kot družinica strnete vrste in preudarite možnosti, kako bi samostojno prišli do lastne strehe nad glavo. Šoda energije za razprtije s svakinjo.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Svakinja - Delni razplet
25.10.2006 3:54:19   
Anonimen
Gospodična svakinja je pred dnevi (malo pred soočenjem s taščo in tastom) sama od sebe poklicala Kamikazo in se mu opravičila. On je bil tako trmast, da je rekel, da se raje nikoli več ne sreča z njo, pa čeprav mu je sestra, kakor pa da bi prvi poklical in prosil za kakršnekoli stike. No, pa se mu je obrestovalo oz. je dosegel svoje. user posted image
In glede na to, da še vedno vztrajam pri tem, da se v njun bratsko-sestrski odnos ne nameravam vmešavati, sva se kasneje s Kamikazo dogovorila naslednje (pomemben je nenazadnje samo najin dogovor, vsi ostali so samo "privesek"):
- kadar bom jaz doma, ona ne bo hodila k nam (tukaj velja moja prepoved njej, da se približuje našemu stanovanju). Lahko pa pride takrat, kadar me ni, na obisk h Kamikazi in k svojemu nečaku.
- na praznovanja mojih in Janovih "dni" (rojstni, god, itd.) ne bo povabljena in tudi ni potrebe, da preko kogarkoli pošilja darila (ker jih bo dobila nazaj zapakirana). Lahko pa se "mimogrede ustavi" (upam, da to ne bo za dve uri user posted image ) na Kamikazinem ali Robijevem rojstnem dnevu ali pa za večje praznike, kot sta npr. Božič ali Novo leto. Ampak - obiski so v kuhinji, ne pa, da sedi za mojim računalnikom in v moji sobi na moji postelji. Ob prvem neprimernem komentarju pa so balkonska vrata v kuhinji. user posted image

No, v petek so bile pa plače v naši firmi. In ker sva s Kamikazo njej dolžna tistih 40 jurjev za škodo, sem lepo dala na stran 20 jurjev (moja polovica) in čakala, da bo poklicala, kdaj lahko pride iskat (jo je Kamikaza že prej obvestil, da bo dobila predčasno, samo, da bo mir). Od nje pa nič. V soboto smo se s taščo dogovarjali, da v nedeljo popazi otroke, ker greva midva s Kamikazo na Štajersko, in takrat je tašča rekla, da sta šla svakinja in njen fant na Plitvice do nedelje. No, tudi prav. Ko sva se s Kamikazo v nedeljo popoldan vrnila iz Maribora oz. Ormoža in prišla po otroke k tašči, se je pa ona sicer že vrnila s Plitvic, vendar je ni bilo doma. Tudi prav. Potem pa v ponedeljek pokliče svakinjin fant Kamikazo in vpraša, če smo pozabili na svakinjo. user posted image  Pa je Kamikaza rekel, da ne in da je denar tukaj že od petka, samo iskat ga mora priti, ker ne bo on s taksijem po Ljubljani za njo letel. Zvečer, ko sem bila pa jaz že zbujena, pa svakinjin fant pokliče še mene in me vpraša, kaj je zdaj z denarjem, saj smo že 23., dogovorjeni pa smo za 20.. user posted image  Kar debelo sem pogledala in ga vprašala, ali mu ni že podnevi Kamikaza vsega povedal. Pa je rekel, da je, ampak da je hotel to slišati še od mene. user posted image  Ajme, Bože... Tudi prav. Včeraj je pa tast prišel na eno pivce in takrat sem se spomnila na svakinjo. Poslala sem ji SMS, komu naj dam denar zanjo: tastu, tašči ali fantu, ker Kamikaza ji ga ne bo prinesel. In glej ga, zlomka, gospodična me je poklicala nazaj. Še pozdravila me je na začetku. user posted image  Najprej je seveda vprašala, zakaj ji denarja ne bo prinesel Kamikaza. Zadovoljila se je z odgovorom, da je bolan in da ne bo hodil ven (kar je res). Ponudila se je, da denar pride sama iskat, pa sem ji rekla, da ni potrebe, ker ji ga lahko dostavi kdo drug. Nato pa je še vprašala, koliko denarja ji bom dala. Ja pa hudiča, no - štirje ljudje ji povedo, da 20 jurjev, ona gre pa to še mene vprašat. user posted image  In ko sem ji še jaz to ponovila, ji je kar sapo vzelo. "A ja?" je vprašala. "Ja," sem odgovorila. Pa menda ja ni pričakovala celih 40? Saj nisem banka, madonca. user posted image  Še pri najemnini mi bo manjkalo in se bom morala spet gazdi izgovarjat, kako in kaj, samo, da se nje znebim z grbe, ona bi pa kar še. Dodovorjeni smo bili za december, torej je lahko samo vesela, da sem se odločila, da ji dam dva meseca prej. Ker službe že spet nima. V zadnjem lokalu je delala celih 14 dni. user posted image  Potem je pa takoj poklicala še Kamikazo, kdaj bo dobila še preostanek in ji je rekel, da takrat, ko bo imel (slišala sem, da je še neke praznike omenjal, torej predvidevam, da kar po dogovoru - decembra).

Ker trenutno ni popolnoma ničesar, da bi gospodična "mješala govno", se mi zdi preveč neverjetno, da bi bil mir. Kar voham, da bo nekaj našla še pred Robijevim 1. rojstnim dnevom (na katerega seveda pričakuje, da bo povabljena, ampak jaz je najraje ne bi videla). Samo kaj, ko otrok ni nič kriv, da ima tako teto...user posted image

Glede dediščine pa je Kamikaza rekel (prej), da se odpove vsemu, če lahko midva s pomočjo hipoteke kupiva svoje stanovanje. Ko pa je izvedel za svakinjino namero ("napišite vse name, dokler ste še živi"), je pa rekel, da preklicuje svojo izjavo. Pa da mu starši pomagajo kupiti 10 hiš in 20 stanovanj, ne podpiše ničesar. Citiram njegove besede:"Če ona poskuša mene in moje otroke takole zaje*ati, ne bom podpisal ničesar v njeno korist. Ne, zdaj pa res ne več. Samo počakal bom še, da bo prišla na kavo enkrat, ko bom imel v riti kakšno Laško preveč, pa ji bom povedal, kar ji gre."user posted image

Zdaj pa čičamo in čakamo... user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?