|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katero ime...
25.4.2006 9:14:11   
Geja
NEJC (mi ga imamo)  user posted image user posted image user posted image

Nejc pa izhaja iz imena JERNEJ ...

lp, Geja  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katero ime...
25.4.2006 10:15:12   
bskrle
Martin.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katero ime...
27.4.2006 18:29:13   
lučka 25
Všeč so mi vsa našteta imena, bi pa izbrala:
Jernej ali Urban.user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katero ime...
27.4.2006 19:54:31   
SanjaS
Sicer je pa v Škofji Loki Nejc grozno priljubljeno ime ( če sodim po vrtcu in šoli), zato definitivno odpade pri meni.
Jernej mi ni všeč, ker oba, ki ju poznam, kličejo kar Jerry..

Martin mi je všeč za jesenske fante.

Urban se mi zdi bolj  dolenjska naveza, je pa fajn, ker bodo v tujini to ime pravilno zapisovali, čeprav se bodo verjetno malce spraševali kaj si hotela s tem imenom za "mestnega" fanta povedat..

Matic , tko-tko, jaz bi izbrala kar samo  TIC. Seveda je pa odvisno kakšen priimek imaš za zraven..

Pri fantih je manj dovoljeno, ker priimkov navadno ne spreminjajo. Fino je, če gledaš na skladnost s priimkom.

Karkoli boš izberala, bo  tisto pravo. Vsaj čez čas se ti bo sigurno zdelo tako. Sicer pa, kakšni pa so n.pr. NEJCI, JERNEJI, URBANI, da se lahko nekumu zgodi, da mu katero od teh imen ne paše?

Lp
S.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katero ime...
27.4.2006 20:35:47   
Moa
Z izbiro lahko pocakas do tistega trenutka, ko ga bos zagledala.. mogoce bos takrat zacutila, katero ime mu najbolje pristoji.... Vsaj jaz sem enkrat tako naredila...

Ce me pa vprasas za mnenje... Pred leti bi definitivno rekla Matic... zdaj pa Martin....user posted image  mozato...

Btw.. Urbana poznajo tudi skandinavci...

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katero ime...
27.4.2006 21:23:20   
Gina
Jernej mi je od teh najbolj sprejemljivo ime. Jerneji ponavadi niso taki ekstremi. 

Nejc mi je zelo lepo ime, vendar ga ne bi dala svojemu otroku, ker so vsi Nejci, kar jih poznam in poznam jih veliko, zelo živahni in človek porabi veliko energije, da z njimi hodi skozi življenje. Urbanov poznam manj, pa so tudi vsi zelo svojeglavi. To so dejstva, ki bi name vplivala. Poklicna deformacija, kaj češ. Martinov poznam malo, pa so tudi bolj žive sorte. Matici so pa drugačni, bolj tihe vode, ki bregove derejo, zelo bistri pobje, vsaj tisti iz naših (šolskih) krajev.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katero ime...
28.4.2006 18:34:58   
Maleal
Urban in Nejcuser posted image .

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?