|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšno se vam pa zdi ime Jonatan?
7.5.2006 12:49:16   
Anonimen
Jona je ime enmu maturantu na nasi soli :)

Tukaj imas seznam imen na RR: http://www.ringaraja.net/imenaSeznam.asp?crka=J&spol=

Imam pa jaz pomen imen za skoraj vsa imena s seznama (se pride to na vrsto, da bo dodano)

LP

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšno se vam pa zdi ime Jonatan?
8.5.2006 15:15:38   
polona2
Jonatan, okr. Jon je ime mojemu kužu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšno se vam pa zdi ime Jonatan?
8.5.2006 16:24:24   
turbo
poznam samo enega Jonatana, dveletnika z blond lasmi in žilico za nagajanje,
meni je lušten; on in ime, drug drugemu lepo pristojata

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšno se vam pa zdi ime Jonatan?
8.5.2006 17:01:10   
April
Sanja kaj pa Johan? Meni je to lepo ime. Pa tudi Jonas mi je kul.
Na j so pa še Jakob, Jernej, Jere, Januš, Janko, Jaša.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšno se vam pa zdi ime Jonatan?
13.5.2006 21:23:14   
SanjaS
Nobeno od teh mi ni všeč... Zato tudi vsem težim...

Zdej smo prišli tako daleč, da ni več važno da je na J....


Iščem ime, ki bo pomenilo nekaj-pri tem mi je celo všeč, da je rastlina (se mi ne zdijo prav hudobne, da bi asocirale na kaj slabega) a ne na prvi pogled... n.pr. Bor in Lan sta pravzaprav rastlini, a tudi tako pogosti imeni, da niti nista čudni...

Pomembno je tudi to, da  ima ime več pomenov.
N.pr. Jonatan: - nedvomno gre na prvi pogled za sorto jabolka,- je tudi svetopisemska oseba, torej gre  za "človeško" ime, - lahko ga gledamo tudi kot dve imeni (Jon, Jona in Natan, ki so tudi svetopisemske osebe)....no, nisem tako zelo cepljena na sveto pismo, a vseeno se mi zdi ime zanimivo, ker nosi neko zgodbo..., - ni pogosto v Sloveniji ( zame zelo pomembno), - je nedvomno mednarodno in brez š, č in ž.
Edino, kar me moti, je pač to, da deluje nekako zasanjano... jaz si pa želim, da bi bil sine kot možakar bolj ostre sorte in se mi nekako zdi, da bi pa s tem imenom bilo to bolj težko ( imam pač predsodek o nežnih moških imenih...) in ne sme biti kratko, ker imamo pač kratek priimek in po teoriji nekako ne paše skupaj..

Doma smo že tako obupani, da smo s predlogi zašli do enega res nenavadnega imena - ATOS (po finsko pomeni misel).... se mi zdi izredno primerno za zvestega človekovega prijatelja.

No in če se kateri utrne kakšna zamisel, bi bila zelo vesela predloga.
Lp,
S.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?