|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 13:47:10   
janney
Ojla punce!

Petra111 še sem tukaj in vas ves čas spremljam! Neela jaz skos stiskam pesti da se ti pokaže velik in debel +! a so znalci kaj bolj očitni?

Jaz veselo papcam Klomifen, v četrtek 17.1. imam UZ pri dr. Reš pa, da vidimo kako sem kaj proizvedla svoje foliklčke pa kako se spermiji obnašajo v meni! A katera ve kako je potem naprej pri dr. Rešu če klomifen ne da željenega rezultata? ker jaz namreč še nisem bila nikjer drugje kot samo na UZ-jih pa čeprav mi je moja G. rekla da naj bi imela pregrado, dr. Reš pa je na to rekel pusti zdaj to-ampak kaj to za njega pomeni pa nevem(je nimam, ni velika, obstaja ampak na nič ne vpliva??????)!

no dajmo dajmo punce hitro +++++!

Dinasajo dobrodošla!

PAPA Janney

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 16:50:01   
neela
Evo punce....user posted image  se je prikazala v vsej svoji 'lepoti'... Kaj naj rečem, očitno ne bom prva, ki bom letos presekala te -, tako da do naslednjega meseca predajam štafeto drugi so-klomifenki. Moram rečt, da me ne daje kakšna huda depra, nasprotno - nekako sem danes posebej naspidirana. Potihem sem tudi upala, da ta mesec ne rata, ker sem se odločila, da moram ta mesec dat nekaj kil dol - to pa ni glih fajn delat, če si noseč, ne?
Tako da, Maša82, prosim če me vpišeš v nove boje - 3. ciklus. Kdaj bom delala test v februarju ....hmmm...datum raje sporočim kasneje.

Vidim, da pri Rešu vsak mesec delate UZ. Meni so ga v Leonišču delali samo 1. ciklus. Povejte mi prosim punce, ki ste pri njem - ali se vsak mesec ful različno odzivate na K ali približno enako??? Malo se mi zdi ne-fer, da delajo v Leonišču samo en ciklus. Po drugi strani pa Pušenjak na med.over.net pravi, da če g pri prvem UZ ugotovi, da dobro reagiraš na K, da ni razloga, da tudi ostale mesece ko ga jemlješ, da ne bi reagiral podobno.....user posted image ...

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 17:39:29   
stunfek
žal mi je neela, da te je obiskala super pa, da te ni teta depra zagrabila. tako je prav. saj je šit ko pride ampak treba je it naprej v nove boje :)

O je za menoj. Zagotovo, ker mi je na FF že zrisalo, da je bila O 18. dan ciklusa. Danes je 21. user posted image  Bili smo pridni, a pridna sva tako že bila, pa ni ratalo :) Imam vso statistiko evidentirano, ker včasih sem se ob kvalitetnem tajmingu seksa ful prepričala, da zdaj pa mora ratat. Pa vse vemo, da temu ni tako! Seveda pa sem optimistična in vesela, da sem s svoje strani naredila vse kar sem lahko. Zdaj je pač prevzela mati narava...več kot naredimo se itak ne da, a ne? :)

To obdobje po O in v času čakanja na rezultate mi je najbolj glupo. Ampak, saj sem ful bizi tako, da bom tudi tokrat vse prestala z nasmehom na obrazu. Sploh k imam vas v oporo. Cmoka vsem klomifenkam!


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 18:19:37   
Fargesia


                            user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • maša82 - 4.ciklus 
  • anonimna - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • neela - 3.ciklus
  • Efi - 4.ciklus
  • stunfek -  en ciklus brez K - 21.1. test
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo)
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • ANIME - 2.ciklus - 20.1. test
  • biba77 - UZ 16.1. - IUI 26.1.
  • nf- 2.ciklus - 5.2. test
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus

       user posted image SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKEuser posted image
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)


in še o tem kako sem ugotovila da mi folikli ne popokajo...saj mi, amo ne v ugledem in pravem času da bi še lahko prišlo do oploditve...na urgenci sem bila, da sem to ugotovila...že 3x ...vsak ciklus s K...bomo videli kako bo zdaj...

meni moj G (dela tudi v leonišču) tudi po več UZjev naredi na en ciklus...npr, danes sem ga mela, pa v soboto ga mam spet...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 19:11:15   
waiting
IZVIRNO SPOROČILO: neela


Vidim, da pri Rešu vsak mesec delate UZ. Meni so ga v Leonišču delali samo 1. ciklus. Povejte mi prosim punce, ki ste pri njem - ali se vsak mesec ful različno odzivate na K ali približno enako??? Malo se mi zdi ne-fer, da delajo v Leonišču samo en ciklus. Po drugi strani pa Pušenjak na med.over.net pravi, da če g pri prvem UZ ugotovi, da dobro reagiraš na K, da ni razloga, da tudi ostale mesece ko ga jemlješ, da ne bi reagiral podobno.....user posted image ...


Zdravo neela, jaz se zdravim pri dr. Resu pa sem imela UZ tudi samo prvi ciklus,
ker naj bi dobro reagirala in sem takrat imela velike moznosti, da zanosim
a na zalost mi se ni ratalo in sem tudi jaz malo jezna zakaj nimam UZ vsak ciklus
sedaj stopam ravno v O mojega zadnjega ciklusa s K, ce ne bo nic
tudi tokrat se moram oglasiti pri njemu.
Srcno upam, da mi ne bo treba user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 19:30:13   
dinchy 86
nf-kaj naj ti recem,ni velik razlike kle in v sloveniji,kot vidm na istem smo(klomifen)ce pa ne rata pol naprej  kaksne preiskave al poseg ..enak je postopek tudi kle.jst sem danes zacela s klomifenom  ze 3 ciklus in ce se ta mesec tudi nic ne zgodi grem k G pa bom  vidla kako naprej ceprav bi najraje da ne bouser posted image  prislo sploh ta mesec in  da bomuser posted image .cacka-ce ne bi clovk kle mel zavarovnja al pa denarja lohk bi umrl...zdravlje je tok drago da ni sanse vse placat  denarjem...meni je sreca da  mam zavarovanje ,50%  al pa vec ziher je  brez  zavarovanja

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 20:18:19   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: waiting

IZVIRNO SPOROČILO: neela


Vidim, da pri Rešu vsak mesec delate UZ. Meni so ga v Leonišču delali samo 1. ciklus. Povejte mi prosim punce, ki ste pri njem - ali se vsak mesec ful različno odzivate na K ali približno enako??? Malo se mi zdi ne-fer, da delajo v Leonišču samo en ciklus. Po drugi strani pa Pušenjak na med.over.net pravi, da če g pri prvem UZ ugotovi, da dobro reagiraš na K, da ni razloga, da tudi ostale mesece ko ga jemlješ, da ne bi reagiral podobno.....user posted image ...


Zdravo neela, jaz se zdravim pri dr. Resu pa sem imela UZ tudi samo prvi ciklus,
ker naj bi dobro reagirala in sem takrat imela velike moznosti, da zanosim
a na zalost mi se ni ratalo in sem tudi jaz malo jezna zakaj nimam UZ vsak ciklus
sedaj stopam ravno v O mojega zadnjega ciklusa s K, ce ne bo nic
tudi tokrat se moram oglasiti pri njemu.
Srcno upam, da mi ne bo treba user posted image



waiting - zanimivo, tebi je Reš dal samo 3 škatle K? Meni je moj g dal najprej 2 škatli, pri prvem (in edinem!) UZ - ko je ugotovil, da sem dobra koklja in znašam jajčka...user posted image user posted image user posted image ... mi je takoj predpisal še 3. Torej bom v najslabšem primeru naredila 5 ciklusov. Potem pa me baje čaka laparoskopija.


Maša - mogoče ti delajo več UZ, ker si imela take izkušnje s K (urgenca)?
Štunfek - ja, sedaj si v bistvu ti na vrsti za 'odstrel' (beri: za prestavitev na forum Nosečnost)...držim pesti, da ti odpreš sezono user posted image !

< Sporočilo je popravil neela -- 10.1.2008 20:20:40 >

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 21:18:27   
Fargesia
Ja, Neela, pomoje tud to odtehta veliko...kar se tiče mojih UZ...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 21:28:49   
Petra1111
nf- meni so dali samo termin in rekli, da imajo tako polno, da lahko pridem kadaroli. Ker bom šla popoldan, se mogoče res srečava.
janney- tudi mene zanima kaj seldi pri dr. Rešu, po nekaj krogih klomifena in koliko jih mora biti, da te pošljejo naprej??
neela- res mi je žal, da je prišla user posted image Se bila prepričana, da boš ta mesec ti zagledala +. Ti bodi še kar naprej naspidirana, ker depresija sigurno ne pomaga.
štunfek in anime- za vaju pa vse namijamo, da otvorita leto

pozdravček vsem

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 21:33:46   
Petra1111
maša82- premalokrat te pohvalimo za seznamček. Še dobro da te imamouser posted image Upam, da boš po +, ki ga zagledaš, še vedno z nami. Moramo biti optimisti, ne?
Da ti tvoj gen. dela večrat UZ, pa je samo pohvalno, vsaj veš pri čem si.
Jez grem pa tako malokrat, da še na tista vprašanja, ki jih imam, takrat pozabim. user posted image

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: klub klomifenk
10.1.2008 22:20:08   
Fargesia
O Petra, hvala!!! ja, jst sem ful hvaležna da mam tok UZjev, čeprav se mi kdaj zazdi da bi lahko bil še kakšen...kontrolni po predvideni O... z vami bom pa seveda ostala...tudi ko enkrat zagleam plusek...

Koliko časa se že trudite za dojenčka? midva 21 mesecev....


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: klub klomifenk
11.1.2008 9:51:32   
pandka
Pozdravljene punce, me vzamete zdraven. Sem na prvem ciklusu klomifena, po 1 tabletko na dan od 5-9 dne ciklusa, sem imela ultrazvok na 12 dan M, mi je rekla da imam na vsakem jajčniku po 3 folikle, eden pa je bil velik 15 mm in je rekla, da je ta tisti. Pa da naj bi počil v naslednjih dveh dneh, to pomeni 13 ali 14 dan po M. Danes je 15 dan po M, pa ne vem ali sem že imela O ali še ne. Punce prosim povejte mi kdaj naj bi nastopla ovulacija, ker midvauser posted image nonstop že 14 dni. G. mi je rekla, da če nama v 3 ciklusih ne uspe, da me pošlje k dr. Rešu. Pa me je kar groza ko se na to spomnim.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: klub klomifenk
11.1.2008 14:39:55   
nf
Čao punce!

Neela user posted image  user posted image  user posted image  Pismo, pa tko sem navijala zate!!!! Pa rajši ne hujšat tako, da boš ful malo jedla, pejdi raje nekam ven, se zmigaj in tko. Boš vidla, kako bodo šle kilce kr same od sebe stran. Moram rečt, da sploh nisem še nikoli hujšala, odkar hodim recimo s kolesom pa na Šmarno goro pa mal v hribe.
Štunfek user posted image  Dejmo dejmo! Še 10 dni, a te že kej grize a? user posted image  Ta dva tedna sta res najbl bedna, še posebi če sledi M hehe.
Petra, očitno vse soborke glih takrat ovuliramo, meni je tudi rekla da bo ful gužva in da najbolje da pridem kar čisto na koncu. 
Maša, a si bila na urgenci, ker te je ful bolelo al zakaj? Mislim, a si kaj slutila, da je narobe s folikli? Hmm še meni se zdi to vprašanje neumno pa sej veš kaj mislim. user posted image  Ker mene je recimo ta mesec en teden po O spet začel bolet trebuh na istem mestu, kot med O. Imam filing, da jaz tudi vzgajam tele folikčke v nedogled.
Dinasajo, ej si pa lahko mislim, da če nimaš keša v ameriki, se lahko kr uležeš in čakaš na čudež. Kako pa to, da si sploh v ameriki? Kje pa si sploh? A sem ful radovedna ane? user posted image  Mi je pa skrajno fino, da prideš na slovenski forum in klepetaš z nami.
Pandka ne se sekirat glede Reša. Mene je bila tud kr groza, potem sem pa vidla, da je Reš ful dober, ful boljši od mojega G in mi je kr malo žal, da sem se tolk obotavljala in nisem šla prej do njega. Aja dobrodošla user posted image

(odgovor članu pandka)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: klub klomifenk
11.1.2008 17:16:41   
dinchy 86
nf -ja  to pa je res,jst ce ne bi mela zavarovanja al denarja bi lohk samo cakala na kaksn cudez.v chicagu sem jst.porocila sem se  in tako prisla,k ta moj je kle ze 10 let,in tudi sem jst prisla ni blo druge.vsec mi je kle,samo ful pogresam ljubljanouser posted image ,komi cakan konc tega leta da pridem tm.
Pandka dobrodosla!

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: klub klomifenk
11.1.2008 20:45:19   
Fargesia


                            user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • maša82 - 4.ciklus 
  • anonimna - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • neela - 3.ciklus
  • Efi - 4.ciklus
  • stunfek -  en ciklus brez K - 21.1. test
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo)
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • ANIME - 2.ciklus - 20.1. test
  • biba77 - UZ 16.1. - IUI 26.1.
  • nf- 2.ciklus - 5.2. test
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus

       user posted image SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKEuser posted image
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)




_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: klub klomifenk
11.1.2008 20:53:16   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: nf


Maša, a si bila na urgenci, ker te je ful bolelo al zakaj? Mislim, a si kaj slutila, da je narobe s folikli? Hmm še meni se zdi to vprašanje neumno pa sej veš kaj mislim. user posted image  Ker mene je recimo ta mesec en teden po O spet začel bolet trebuh na istem mestu, kot med O. Imam filing, da jaz tudi vzgajam tele folikčke v nedogled.



Nf...tkole je blo...na silvestra lani sem vzela 2 tabletki K...in mi je bilo še isto uro noroooooo slabo...cel večer oziroma noč...skratka vseh 5 dni mi je bilo noro slabo in sem shujšala 2 kg, ker mi ni pasalo nič jest....na 20.dan so se začele zvečer težave...od jajčnikov, čez sramno kost, pa vse do presredka sem mela take bolečine kot bi me v živo z nožom rezali...sem še mojemu rekla, da če skup padem (od bolečin) naj me na urgenco pelje...no in ponoči nisem mogla niti ležat na trenuhu, tok me je bolelo...jaz sem mislila da tako mora bit in sem pridno še cel teden v službo hodila. lulat me je skos tiščal, polulala pa nisem nič! no in v petek zjutraj men moj dragi reče, če je kaj bolje in sem se prijela za trebuh in rekla, da sem že zdrava...in mi ni dalo miru, pridem iz službe in pokličem v leonišče...in ona meni, zakaj nisem že prej prišla in da naj se grem pokazat na urgenco...moj ati in brat sta tisti vikend praznovala RD in sva šla z atijem najprej na urgenco, pol bi šla pa v trgovino...jok brate, odpade...obdržali so me notri, ker sem imela desni jajčnik povečan na 10x9 cm in levega 8x7 cm...sem imela podaljšan vikedn (v pon sem šla domov) all inclusive v KC...če maš slab občutek pojdi na urgenco...itak te pogledajo, dajo slikico in povejo kako kaže...moraš pa ful tekočine pit, da se ti voda ne nabira v trebuhu...tak...o madonca, sem bila dolga....user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: klub klomifenk
11.1.2008 20:56:59   
snežinka7
Tudi jaz se pridružim klubu klomifenk in seveda sedaj pričakujem user posted image potem pa v akcijo. Še boljše bi pa bilo če user posted image nebi prišla. Punce kolko vas je takih ki vam je klomifen pomagal da ste zanosile? In v kolikem času. Jaz imam za dva meseca po 2 tableti.
lp

(odgovor članu tajči84_)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: klub klomifenk
11.1.2008 22:15:25   
Fargesia
Snežinka dobrodošla! trenutno stanje na klomifenski sceni ni ravno rožnato...če boš malo nazaj po tem forumu pobrskala, boš našla en gromozanski seznam k ga je urejala POT (in je bla nenormalno pridna) in tam imaš vse zbrano...od stranskih učinkov, do nosečnosti...skratka vse...ko boš začela s klomifenom pa sproči, da te damo na seznam...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: klub klomifenk
12.1.2008 10:31:59   
Fargesia
no pa da še tukaj javim...sem bila danes spet na UZ in mam dva ful lepa folikla 20 in 19mm, vsakega v svojem jajčniku. sem dobila stop injekcijo in zdaj je ne čakam 28.1. takrat moram it dat kri če ne bo M...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: klub klomifenk
12.1.2008 10:42:28   
stunfek
super maša za dva lepa folikla in to vsakega v svojem...opa!...user posted image  mogoče bosta pa kar dva. drežim pesti sto na uro, da boš šla na 28.1. dat kri in bo bhcg nad 40! user posted image

jaz sem danes spala do 10ih in nadoknadila za čisto prezgodnja zbujanja ta teden. sem bila že res kot mesečnik z očitnim deficitom spanja. No, pa sem vseeno mogla sicer vstat ob 7ih in nahranit "žvino" user posted image  - mislim mačko in psičko ampak sem potem kar nazaj med rjuhe zavila.
zdaj moram pa pozni zajtrk pripravit. ta mala si je zaželela riževe palačinke oziroma indijske dose, če kdo pozna. user posted image

Se  beremo. Danes bom  v glavnem doma, je treba malo pospravit popoldne bova pa šle s ta malo k njeni vrtčevski kolegici na igrarije :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: klub klomifenk
12.1.2008 11:59:23   
Fargesia
Stunfek jaz si tudi želim da bi šla dat kri in bi bilo na 40!!!! o kako fajn bi bilo....

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: klub klomifenk
12.1.2008 14:35:33   
neela
Evo mene....mater, me ni en dan pa rabim pol ure, da pridem na tekoče.....user posted image user posted image .... no, lepo pohvalno, da je klub tako aktiven...

Maša - kot sem čutila na mehurju, da ta mesec ne rata, tako sedaj čutim, da boš končno ti odprla sezono user posted image . Tvoji foliklčki potrjujejo instinkt mojega mehurčka....user posted image user posted image user posted image .... Mimogrede Mašika, zakaj ne napišeš tvoj datum predvidenega testa??? Saj lahko za kakšen dan 'zgolfaš', vendar ostale rade vemo, tako da lažje navijamo (no, vsaj zase vem, da je tako...)

nf - z dietami sem že na svet prišla. Pač mi je bilo v zibelko položeno, da se bom celo življenje borila s kilogrami. S tem sem se sprijaznila, tako da se s tem ne obremenjujem več. Pač sem se sedaj malce zapustila, tako da štartam s tem, da pazim pri prehrani (ločevalne fore) - nič pretiranega. Takoj, ko se poleže to slabo vreme, pa zopet štartam s tekom. To se mi najbolj obnese.

snežinka7 in pandka - pozdravljene!!! Izvolita en welcome coffee...user posted image


Sicer pa punce je že skrajni čas, da ena odpre leto/sezono....kakorkoli, samo da bo user posted image  in da bomo ostale imele novi zagon...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: klub klomifenk
12.1.2008 17:24:10   
PENCA
Ojla punce!
Me vzamete zraven? Že nekaj časa vas berem, zdaj sem se pa končno opogumila, da se vam pridružim.
Punce, upam da bomo vse kmalu postale user posted image . Držim pesti, da vse kmalu zagledamo user posted image user posted image  user posted image . Gremo v novo borbo, zmagi naproti! user posted image

Maša82 lahko me daš na seznam, sem v drugem ciklusu klomifena, test bom delala pa okrog 7.2.2008. V 1. ciklusu sem na 13. dan imela v vsakem jajčniku 1 folikel. V levem 20mm in desnem 15mm. Meni se je zdelo, da je to malo, kaj pa ve mislite?

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: klub klomifenk
12.1.2008 17:37:52   
PENCA
Ojla
Sm mal zmedena, k nism vedla a mi bo sploh ratal kej napisat al bom še naprej samo brala. Še en podatek manjka: 2 tabletki na dan od 5. do 9. dne.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: klub klomifenk
12.1.2008 18:38:29   
stunfek
dobrodošla penca!
meni se zdi, da si super odreagirala. dva folikla sta super! :) saj vse kar želimo je ovulacija, to pa si zagotovo imela vsaj z  unim, ki je bil 20mm 13. dan.



_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?