|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klub klomifenk
19.1.2008 17:25:48   
Efi
Pozdravljene.

Zopet se javljam, ker nam pač kljub brezskrbnim (beri brez razmišljanja o tem, ali bo ali ne)praznikom ni ratalo. Jutri štartam s 5. krogom od 5.-9. dne po 2 tbl. V pon imam 1. uz in predvidevam da naslednji pon tudi že 2. IUI.

Lepo se mejte pa poročajte o user posted image user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: klub klomifenk
19.1.2008 18:01:35   
Fargesia


                            user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • biba77 - 1. ciklus (z IUI?) - UZ 21.1. user posted image
  • maša82 - 4.ciklus - 28.1. krvni test(21 m)
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test
  • nf- 2.ciklus - 5.2. test
  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • anonimna - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus user posted image
  • snežinka - 1.ciklus
  • pike - 1.ciklus

       user posted image SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKEuser posted image
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: klub klomifenk
19.1.2008 22:00:09   
snežinka7
stunfek jaz pa začnem v ponedeljek z 2 tabletama Klomifena in sicer od 5-9 dne 12 pa UZ, držim pesti da ti v naslednjem krogu uspe.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 9:07:53   
stunfek
Oj snežinka...eno vprašanje...a si že skoz na dveh tabletkah? Koliko foliklov si pridelala na tej dozi?

Meni je G rekel, da če ne rata v tem ciklusu z enim tabletkom, bomo šli na dve. In jaz zdaj premišljujem, če ne bi že kar zdaj dveh vzela...kaj menite?

V prvem ciklusu (1tbl) sem odreagirala z dvema folikloma in takrat tudi zanosila - smo pikico izgubili v 7. tednu.
V drugem krogu (1tbl)sem imela le en folikel - nismo uspeli.
V tretjem krogu, sem klomifen pozabila vzet user posted image  - nismo uspeli.
V četrtem krogu me pa mika, da bi vzela dva - kaj mislite punce? Kaj bi ve naredile?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 9:32:27   
neela
stunfek - tocno enako vprasanje zadnje dneve sama premlevam.  Sama sem sicer jemala 2 tbl/dnevno. Imela sem samo 1. ciklus UZ, kjer sem pridelala samo 1 folikel. In ravno prvi ciklus sem imela vse znake O - pa ni uspelo. Drugi in sedaj tretji ciklus, pa teh občutkov zopet ni, zato res razmišljam, da je 'doza' premajhna. Mislim, kako lahko G nardijo samo 1 UZ in potem je to to....in ni nujno, da boš tudi v naslednjih mesecih reagiral enako. Sem tako jezna, ker mislim, da bodo še ti trije meseci jemanja K, ki so pred mano, neučinkoviti...
Pri tebi je malo drugače, ker si na 1 tbl/dnevno, kar je po mojem mnenju kar mala doza... Kaj pa vem - mogoče ne bi bilo neumno, da res povprašaš Pušenjaka na med.over.net al pa pokličeš svojega G.

Punce, lepo in sončno nedeljo vam želim!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 10:16:23   
janney
Ojla punce!

No pa naj še jaz povem svojo zgodbo jemanja K. Najprej sem začela jemati K eno tabletko na dan od 5-9 dne nato naslednji mesec ker ni uspelo 2 tabletki na 5-9dan - naj povem da sem se počutila zelo slabo z bolečinami v trebuhu ki sicer niso bile za hiperstimulacijo ampak vseeno in žal me G. ni spremljala na UZ.
No dr. Reš pa mi je predpisal somo 1/2 tabletke od 4-7dan + aglurab. To zdaj jemljem že drugi ciklus in ta ciklus sem bila 12. dan sploh prvič na UZ odkar jemljem K in reagirala sem odlično pridelala sem dva folikla(oba iste velikosti 17mm) kot že veste in mislim da je bila včeraj ovulacija po rahlem špikanju sodeče.
Spomnim se da mi je dr. Reš govoril da nekatere ženske boljše reagiramo na manjšo dozo kot preveliko in da je včasih boljše vzeti K. prej kot šele 5 dan kar je sicer res saj ne vemo kaj se nam dogaja notri že peti dan, lahko da se telo že samo pripravlja na rast folikolov, K. pa potem vse nekaj pobrklja. Ker jaz sem mela naprimer user posted image  vedno na 28 dan se pravi je ciklus trajala 27 dni in to napol je 13.5 takrat naj bi bila ovulacija se pravi so mogli folikli že začeti rasti zelo bilzu 5 dne jaz sem pa šele tekrat začela jesti K. Na žalost moji folikli niso bili ok.
Po moji logiki bi nas morali G. preden nam prepišejo K. spremljati skozi ciklus in nam nato predpisat ustrezno dozo potem pa spremljati še če je doza res taprava ampak sevaeda za to nimajo časa.

Joj sem napisala kot nek znanstvenik- no ampak to je samo moje mnjenje in jaz bi se o tem pogovorila z G ali bi jo kar poklicala!

aja še za seznamček sva v 13 krogu

papa

Janney

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 11:04:16   
Fargesia


                            user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • biba77 - 1. ciklus (z IUI?) - UZ 21.1. user posted image
  • maša82 - 4.ciklus - 28.1. krvni test(21 m)
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)
  • nf- 2.ciklus - 5.2. test
  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • anonimna - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus user posted image
  • snežinka - 1.ciklus
  • pike - 1.ciklus

       user posted image SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKEuser posted image
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)




_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 11:58:21   
Petra1111
Nekaj dni me ni bilo na RR in sem imela kar nekaj za prebrati.user posted image Pridne.
Mene pa zanima naslednje-  naročena sem pri dr. Rešu in  sem že v 4. krogu jemanja klomifena. Koliko časa ste ve čakale, da vas je poslal naprej na lapro? Ali ste mu rekle same? Ma, bi rada, da bi se vse skupaj hitreje odvijalo, pa ne vem, ali naj mirno čakam, ali naj začnem pritiskati naj me pošlje naprej user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 12:13:33   
Fargesia
jst sem lani v januarju in februarju jedla klomifen (2.ciklusa) potem je rekel naj še en ciklus jem, pa sem rekla da nočem ker sem obakrat imela hiperstimulacijo in potem mi je marca rekel da me bo operiral (laparo)...sem mislila da bom maja na vrtsi, pa so bile grozne čakale dobe takrat in sem prišla najprej na vrsto 26.6. (morala bi pa septembra šele klicat da bi mi dal datum, ampak sem težila) no pol so mi jo enkrat prestavili na 2.7. pa sem M dobila tisit dan zjutraj, tako da sem mela operacijo 10.7. fora pri meni je da mam že zlo dolg potrjeno diagnozo SPCO...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 16:16:37   
neela
Po vaših post-ih sodeč vas je večina pri dr. Rešu, ki jemanje K bolj spremlja. A pri njemu so za take zadeve, kot so laparo, tudi tako dolge čakalne vrste?
Zanima me, če je še kakšna, ki je na GK Lj, tako kot jaz?
Sama razmišljam, da bi se že kar drugi mesec, ko začnem s predzadnjo škatlo K, naročila zopet na pregled. Ker glih ene dva meseca čakaš, tako da bi - v primeru, da ne uspem zagledati user posted image  - v bistvu skoraj nič čakala.

Mogoče sem res preračunljiva, a me kar strese, ko pomislim, da bom zelo kmalu stara že 31. let...user posted image  pa od nikoder. Kaj menite?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 17:13:10   
stunfek
jaz sem bila tudi cel lajf na GK Lj, ampak to kar je tam ratalo s temi čakalnimi  vrstami ni za nikamor. Ko sem se preselila sem našla super G v Zagorju :) in sem ful zadovoljna. Vsak ciklus me spremlja z UZ pa tudi čakalne vrste so zelo zmerne.

Neela, po mojem, da ko sporočiš, da si nosečka te vzamejo prej kot so običajne čakalne vrste. Pa fino je, da ne greš na pregled prezgodaj, ko se še nič ne vidi, ker nisi po pregledu nič pomirjen. Jaz sem šla v 6tednu in 4 dni na pregled (nikoli več ne bom šla tako zgodaj) in je bilo vse super, naslednji dan sem ga pa izgubila....ko rata v naslednje pred 7. tednom tud poklicala ne bom user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 17:31:07   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek


Neela, po mojem, da ko sporočiš, da si nosečka te vzamejo prej kot so običajne čakalne vrste. Pa fino je, da ne greš na pregled prezgodaj, ko se še nič ne vidi, ker nisi po pregledu nič pomirjen. Jaz sem šla v 6tednu in 4 dni na pregled (nikoli več ne bom šla tako zgodaj) in je bilo vse super, naslednji dan sem ga pa izgubila....ko rata v naslednje pred 7. tednom tud poklicala ne bom user posted image


Štunfek - vem, da je v primeru user posted image  najbolj delat prvi pregled nekje med 8. in 10. tednom, kar bi pri moji G (ki je privat) tudi prišla na vrsto.
Mislila sem drugače. Da bi že prej (preden bi končala s K in ne zanosila) klicala za pregled (v neplodnostni amb.) razmišljam zato, da ne bom po končani zadnji škatli K zopet cca. 2 do 3 mesece čakala na termin pregleda, kjer me bo itak takoj dal naprej na laparo. Tako da bi imela pregled takoj po zadnji M zadnjega ciklusa K, na laparo pa prišla še pred poletjem... Sicer upam da bo K opravil svojo nalogo in da zagledam user posted image , vendar sem bolj 'ziheraš'...user posted image
Kako pa to, da so tebe sploh tako zgodaj (v 6 t) naročili na pregled? Sem mislila, da te pred 8. tedni sploh ne 'povohajo'?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: klub klomifenk
20.1.2008 18:05:15   
Fargesia
Neela, jaz sem na GK LJ. dr. Volger je moj ginekolog.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 9:48:47   
pike
Pozdravljene punce,
Samo nekaj bi še vprašala. Klomifen bom ob naslednji M pričela jemat (2 tableti od 5-9 dne). Ovulacija bi naj potem bila okrog 12-16 dne. Potem so v istvu plodni vsi dnevi med 12 - 16 dnem. Kako ste ve takrat aktivne. Zanima me zato, ker moj je veliko na terenu in ga mogoče 1 dan ne bi bilo. Lep pozdrav in hvala za vaše mnenje.user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 10:16:19   
nf
Čao punce!
matr me ni 2 dni gor in moram preštudirat 2 strani novih postov, klepetulje klepetuljaste! user posted image  
Maša, prosim, da meni vpišeš 17. cikel. Pa še moram te nujno pohvalit, da si tako pridna s temi seznami, res! user posted image
Drugače sem pa danes 13. dan cikla in imam filing, da je bila ovulacija danes ponoči. In smo bili glih včeri zvečer pridni user posted image  user posted image  Danes imam tudi pregled pri Dr. Rešu. Malo sem bedno izbrala datum glede na to, da so foliklčki 99,9% že počli, ampak nima veze, nekaj bo že videl user posted image
Pike, da ti jaz probam odgovorit. Vsekakor ti ni treba glih vsak dan user posted image , mislim, če tvojega en dan ne bo, skoraj da ni razlike. Probita vsak drugi dan. Za ugotavljanje ovulacije si pa lahko pomagaš z ovulacijskimi testi, ki ti lahko ful lepo pokažejo, da bo O v roku 24-48 ur - bosta ful lažje planirala njegove terenske obveznosti user posted image
Moram se pohvalit. Ta mesec sem prvič dobila ta pravi rezultat na ovulacijskem testu! Prav kot je v navodilih. Testna črtica je bila ful temnejša kot pa kontrolna. Meni je to čist hudo user posted image  

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 10:25:23   
tejči77
Pozdravljene vse v klubu klomifenk.
Sem se odločila da po dolgem času pokukam k vam, da vas navdam z optimizmom.
Jaz sem bila tudi v oktobru 2006 članica kluba, pa mi je s pomočjo klomifena uspelo zanosit že prvič. Zdaj imamo že 6mesecev staro punčko in smo neizmerno srečni.
Želim vam vsem veliko uspeha. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 10:50:01   
nf
Tejči hvala! Kako je luškana tvoja punčka user posted image

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 13:00:28   
neela
Tejči - hvala za vzpodbudo!!!

Maša - jaz pa sem pri dr. Drobniču.

nf - go baby, go!!!!! Akcijaaaaa...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 14:26:33   
nf
neela, I'm going, I'm going!!! user posted image  user posted image  user posted image  Ti pa tudi ane!? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 16:04:02   
trinity22
ojla punce,

naj se vam še jaz pridružim čez pet dni začnem s prvo škatlico klomifena ( ena tableta od 5. do 10. dne), zanima me zakaj imate vse skoraj od 5. do 9. jaz pa do 10. Al je to zato, ker imam jaz cikle na36 dni? Če katera ve naj mi prosim odgovori jaz sem čist nova in se še sploh ne spoznam na to. Pa meni ni G nič rekla da me bo spremljala z UZ samo napisala je 3 škatlice in rekla naj je prvi mesec eno tableto, drugi dve in tretji tri, če do takrat nič ne bo pa naj pridem nazajuser posted image  


Držim pesti za vse, da vam čimprej uspe zagledat user posted image user posted image  (maša zate še posebej navijamuser posted image user posted image user posted image user posted image )


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 16:41:04   
snežinka7
stunfek jaz bom danes začela jemati Klomifen tako da bomo videli kako in kaj , drugače pa nevem zakaj je meni predpisal takoj dve tableti na dan. Pa še to imam jih za dva meseca če pa ne zanosim pa grem na IUI.Vsaj tako mi je rekel dr. Zorn.
lp

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 17:41:32   
Fargesia



                            user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • biba77 - 1. ciklus (z IUI?) - UZ 21.1. user posted image
  • maša82 - 4.ciklus - 28.1. krvni test(21 m)
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)
  • nf- 2.ciklus - 5.2. test (17m)
  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • anonimna - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus user posted image
  • snežinka - 1.ciklus
  • pike - 1.ciklus
  • trinity22 - 1.ciklus

       user posted image SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKEuser posted image
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)
  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 17:44:39   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

ojla punce,

naj se vam še jaz pridružim čez pet dni začnem s prvo škatlico klomifena ( ena tableta od 5. do 10. dne), zanima me zakaj imate vse skoraj od 5. do 9. jaz pa do 10. Al je to zato, ker imam jaz cikle na36 dni? Če katera ve naj mi prosim odgovori jaz sem čist nova in se še sploh ne spoznam na to. Pa meni ni G nič rekla da me bo spremljala z UZ samo napisala je 3 škatlice in rekla naj je prvi mesec eno tableto, drugi dve in tretji tri, če do takrat nič ne bo pa naj pridem nazajuser posted image  


Držim pesti za vse, da vam čimprej uspe zagledat user posted image user posted image  (maša zate še posebej navijamuser posted image user posted image user posted image user posted image )




Trinity, jaz na tvojem mestu tega ne bi počela tak kot ti je ona rekla...da kao vsak mesec stopnjuješ dozo. naj te spremlja! kr huda bodi, ker klomifen ni nedolžna tabletka!!!

Pa ful ful ful hvala za navijanje!!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 18:08:47   
trinity22
masa hvala za odgovor in opozorilo, pa sej men je to ful čudno, da ni omenjala nobenega UZ, glede na to, da sem brala tu na forumu, da naj bi se spremljalo pa mislim, da sem enki podobnega zasledila tudi v navodilih, tako da res ne vemuser posted image

Pa saj jaz sem optimist, jaz upam, da bo kr ta mesec ratalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Efi)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 18:32:38   
miska73
Trinity, nekateri zdravniki napišejo recimo, da jemlji tablete 5 dni od 5.-10. dne.
Ker kot kaže ne znajo najbolje računati. Jst bi na dvojem mestu poklicala in preverila
ali gre za 5 ali 6 dni.

Meni se tudi zdi tole stopnjevanje doze malo prehudo in to še brez spremljanja po UZ.


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?