|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 12:05:51   
mojamura
predlagam da odprete temo v forumu spolnost: Tjazy in njegov harem (ne)nosečkuser posted image

me pa zanima, če si tudi ti od katere bivši hihihihuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 12:06:55   
Anonimen
Kje je Tjazy, a si ga spet menca?

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 12:08:09   
Anonimen
Kaj pa jaz vem kaj se je zgodilo z njim??? user posted image user posted image
Baje je novopečeni očka februarčice 2006......kej več pa ne vem.
Nisva ostala v stikih, čeprav je iz skoraj sosednje vasi, kjer jaz sedaj živim user posted image .
Zgubil se je in prav je tako....Manj ga vidim raje ga imam. user posted image
Izkoristil me je in potem šel domov k mamici jokat.

Kaj pa vi tu s haremi in evnuhi, vidim da se moram vrniti na prejšnjo stran user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 15:14:02   
Anonimen
Hay

Joj Tjaty kako te majo punce rade,a si mogoče še sam???
ker5 imaš tolk časa za pisanje????user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 15:19:46   
mojamura
ulala....mislim da si ti prava ga. Tjazy

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 15:47:07   
mamči
Ja pa saj vidiš, da ni sam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 18:29:47   
zoya_
hm... bivši.... stike imam samo z zadnjim, ki se je ravno zdej preselil s svojo novo punco v novo stanovanje, ima novo sluzbo, je uspešen, kljub vsemu še vedno moj finančni svetovalec in vsake koliko časa se bereva preko maila ali greva na kakšno kavo.

prejšnji bivši: hm, ne vem kje je, se nisva slišala že 7 let

še prejšnji: baje ima 2 službi, eno bejbo iz Celja, dela cele dneve, vidla ga nisem že ene 3 leta...


v loverje se pa ne bi poglabljala, stik imam samo z enim, s katerim greva vsake par mesecev na kosilo (seveda moj to vse ve user posted image )

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 21:00:05   
viv_
Nimam nobenega bivšega ... user posted image

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
31.5.2006 21:02:53   
Anonimen
moj bivši s katerim sem hodila celo srednjo šolo(4 leta) je srečno zaljubljen z  sošolko iz srednje šole... sploh ne vem zakaj sma šla narazen, ampak povem vam, da o njem nimam povedat nič slabega..nikoli me ni prizadel ali rekel kaj grdega, vedno sem bila njegova "lubika" .
za tem mi je edino malo žal, ampak sedanjega ne zamenjam.....

za ljubimce pa me sploh več ne zanima

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
1.6.2006 21:29:01   
Anonimen
Moji bivši.
-eden je najstniška ljubezen, živi čez cesto, včasih pride  zjutraj na kavo - v lokal kamor zahajava s prijateljico, kakšno rečemo, pa gre dalje...Ima ženo otroka, hišo, psa.....
-bivši mož živi sam, redno skrbi za otroke- kar mi največ pomeni, ima svoje stanovanje in mogoče malopreveč popiva okoli- a takrat ko nima otrok- kar ni več moj problem. Drugače se pa z njim lepo razumem, včasih grem na kavo ali kosilo...

Ja seveda, imam pa srečo, da imam sedanjega, ki je moj srček in me kaj več o mojih bivših res ne zanima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
1.6.2006 22:38:18   
Anonimen
Bivši mož.
Pošteno povedano - ne vem nič o njem. Me ne zanima. Močno pa upam, da je srečen. Na kavo pa ne bi šla z njim. Niti z nobenim od bivše klape. Čisto iz higienskih razlogov sem prekinila vse stike. Ne maram preveč mešati preteklosti in sedanjosti. Zgodovina naj ostane tam kjer ji je mesto - v preteklosti.

Bivši fantje.
Ena osnovnošolska kao platonska ljubezen je že enih 10 let srečno poročen - baje. Pojma nimam.

Bivše ljubezni....hmmmmmm pojma nimam.

Mene zanima bolj sedanjost. Sem razvila eno filozofijo, da če živiš v preteklosti mal zamujaš sedanjost. In v bistvu prihodnost, saj je tvoja prihodnost dejansko sedanjost user posted image  Če veste kaj sem hotla povedat.

Zdi se mi nekoristno obremenjevat z navlako preteklosti.

Aja Tjazi stvar je pa taka - da lahko primerjaš tudi bivše fante med sabo, ne samo bivše(ga) moža/e. Kar je v bistvu popolnoma isto. Js še nobenmu v afektu nisem rekla XXXXX (BivšiMož). Prijateljica je pa enkrat sedanjega poklicala z imenom prejšnjega, je rekla da se ji je zgodilo v postli in pri prepiru. Pa ni bila poročena - tako da - živmu človeku se vse pripeti. S papirjem al brez.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
1.6.2006 22:47:43   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

Mene zanima bolj sedanjost. Sem razvila eno filozofijo, da če živiš v preteklosti mal zamujaš sedanjost. In v bistvu prihodnost, saj je tvoja prihodnost dejansko sedanjost user posted image  Če veste kaj sem hotla povedat.

Zdi se mi nekoristno obremenjevat z navlako preteklosti.





Mislim da vem kaj si hotela s tem povedati in jaz osebno se popolnoma strinjam s tem.user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
1.6.2006 23:14:21   
soncek&luna
bivsi fant, s katerim sva bila 8 let, je srecno porocen, ima sina in je direktor ene firme... matr dobr mu je slo, k sva sla narazen user posted image ... sva pa se dolgo po tem, ko sva sla narazen imela obcasne stike, kofetki.. pa gsm sva imela dolgo na druzinski paket user posted image .. nimam nic slabega za povedat cez njega... sem pa vseen vesela, da sva sla narazen

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
2.6.2006 8:51:13   
Anonimen
Ja, jaz velikokrat pomislim na mojega bivšega pa je od tega že pet let od kar sva končala. Če primerjam z zdejšnim sem se imela z bivšim veliko lepše in bolj polno. Žal pa je bilo tako, ker sva oba imela vse sva si še drugje poiskala užitke. user posted image
Tako, da se je po enem letu in pol zaključila najina romanca. user posted image
Sem pa tisti čas živela kot ptička kot najbol srečno bitje na tem svetu in on tudi, kar mi je sam povedal. Da take kot sem jaz ne bo imel več. Aja na koncu se mi je še zahvalil. Vidim ga ne več, ker živi v drugem kraju in želim mu , da je srečen s komerkol že je. Hvala ti mucek moj, samo s tabo mi je bilo nebeško lepo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
3.6.2006 22:44:33   
G in T
Me ne zanima, niti pod razno kje je, le da je čim dlje od mene, pa bom zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
4.6.2006 21:59:37   
šnucika
bivši 1 - kreten na kvadrat

bivši 2 - kreten na miljonto potenco

jaz - kronana oslica z rogovi,ki je šla dvakrat na led

ma sedaj se imam mega z mojim user posted image  in mojo malo princesko!



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
4.6.2006 22:55:44   
mojamura
šunkica: vse se zgodi z razlogom in verjetno si ti morala dva ex kretena imet, da si lahko pol postala takšna oseba kot si zdaj ter da si zdaj s svojim lahko happy.

pregovor: vse slabo je tudi za nekaj dobro, pa še kako drži.user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
4.6.2006 23:07:14   
Anonimen
Ne vem!
Videla sem ga samo enkrat po koncu veze.
Tud jaz nimam kaj slabega reči o njem. pač ni bil "ta pravi".

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
4.6.2006 23:09:40   
mojamura
shit happends....ampak life goes on....tak pač je

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
5.6.2006 19:42:20   
bobek05
Pri nama se je kar grdo končalo, ker se ni mogel spijaznit, da sem ga zapustila  - zaradi drugega (po 3,5 letih varanja z njegove strani).

Kaj zdaj dela nimam pojma.. Vem pa, da se je kmalu po najini prekinitvi spečal z eno izmed svojih "porivačic" (pardon izrazu) in da imata punčko (rodila je 1 leto po tem, ko sva midva končala)... Če ima pa še kaj več otrok ali če je še vedno s ta isto punco pa ne vem in me niti približno ne zanima...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
5.6.2006 21:27:29   
Anonimen
Jz pa čez svojega bivšega niman nič grdega za povedat. Kvečjemu ga lahko samo pohvalim. Res je malo težje prenesel to, da sva šla narazen, sploh, ker sem si kmalu (kar takoj, čez en mesec) našla novega partnerja, s katerim imava 5 mesečno hčerko. Bivši pa je lani spoznal punco, s katero letos oktobra pričakujeta. Sva še vedno v dobrih-prijateljskih odnosih. Pogosto gremo vsi skupaj (naša družinica+bivši s punco) na kavico.
Nikoli tudi nisem obžalovala, da sem ga zapustila. Sem pa zelo vesela, da ima eno krasno punco s katero se dobro razumeta in katera ga ima veliko raje, kot bi ga jaz kdajkoli lahko imela.


(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
5.6.2006 21:55:49   
tins
Občudujem tiste, ki z bivšimi hodijo na kavice, res....
Meni to niti enkrat ni uspelo- delim bolj filozofijo od Pikca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
5.6.2006 21:58:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tins)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 12:27:45   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Dol mi visijo.user posted image  


kratko in jedernatouser posted image (kje si te hodila? pogrešala sem te)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 12:47:40   
Mateja82
No ja  v moji ljubezenski karieri so se nabral trije bivši fantje

Prvi pri 15  letih on je bil leto mlajši mi po desetih letih mi še vedno za prvi november  vidima na pokopališču potem mi pa pošlje SMS  in pove kak sem še vedno lepa. user posted image  . Me zanima kako bo letos pogledal ko bom s tamalo  prikorakala tja? Mogoče mi pa pošlje kakšen SMS??user posted image

Ta drugi  nimam pojma verjetno se pri 33 še vedno obnaša kot 17 letnik in ga na velko žura s prijatli. ta tip nikol ne gre v trgovino, ( vse kar rabi mu kupi mama, tud oblačila) user posted image  kino .... razen v službo in za biznisom in seveda 100% posvečanje prijatlom. Punca je pri njemu na zadnem mestu. Uporabna samo za user posted image !!!

Ta tretji čista polomija, večjega kreta ni v vsem vesoljnem sistemu.  Čisi izkoriščevalec, lažnivc, popolnoma neintiligentno bitje na nivoju paramecija  in nevem kaj še vse... misli pa da je naj naj.. Me pr njemu doma  niso maral(jaz pa njih ne, totalni hinavci user posted image )  Uglavne ko sem ga ravno za prvi november poslala v k....  mi je potem pošiljal rože, mi grozil, zasledoval uglavnem skor me je v živčni zlom spravo bla sem totalno paranoična in še danes me včasih tlačijo nočne more.
Zdaj ima baje eno , ne živita skupaj imata pa dojenčico, ki jo vidi enkrat na mesec. poročila se nista  ker je pri njemu doma ne marajo..Le zakaj??? Zgodba se nekam sumljivo ponavlja.... Pa denarja nima nič, se je mogu z avtom zaletet, da je spet mal pokasiru....(to dela njegova cela familija)  Uglavnem sem zelo srečna da nimam z nijm otroka. Sem ga zadnjič srečala v trgovini , stal je poleg mene  me ni videl, sem plačala potegnala voziček s tamalo in s svetlobno hitrostjo odletela ven k svojemu user posted image ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?