|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 12:54:22   
Anonimen
Eden srečno poročen in z otrokom.
Eden ostal v Grčiji in vodi neko bombastično družinsko podjetje, za družino nimam pojma.
Eden (p)ostal gej.
Eden lufta še kar naprej in vselej in vekomaj amen.


(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 13:21:17   
Anonimen
- moj bivši s katerim sem hodla celo srednjo šolo se je poročil in ima enega otroka
- drugi bivši živi v Velenju in nimam pojma kje je in kako je
- moj zadnji bivši se je končno odselil od mamice in živi s punco na svojem.

V bistvu mi je vseeno kaj se dogaja z bivšimi. Me pa malo boli, da je zadnji imel jajca iti od mame, ker ko sva midva bila skupaj še ni bil tako daleč (30.letnik). Ampak zdaj vem, da sem imela srečo, da sem spoznala mojo boljšo polovico!

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 14:53:41   
vampirka
Kako sem jaz egocentrična...pojma nimam kaj se dogaja z mojimi bivšimi user posted image ...če vam zaupam še, da me en drek briga, potem bom pa sploh packa izpadla...user posted image (aja, ta ne paše sem user posted image )...ampak me pa mal spominja na moje bivše user posted image ! Moram takoj kosilo dokončat za mojga moža, da se mu zahvalim user posted image !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 15:01:40   
Anonimen
Me prav zanima, ali ste tiste, ki tako grdo udrihate po svojih bivših,  tako oh in sploh super krasne, da ne rečem "sanjske ženske" ali pa je tudi z vami (bilo) nekaj narobe, da ste si izbrale take "fuj in fej" partnerje (bivše). Grozno...in nekatere oslice ste šle celo večkrat na led?!

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 15:09:25   
ZARA
Se imam brez njih čist vredu in me spljoh ne zanima kje so in kaj počnejo...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 15:14:05   
baguSka
Če bi jst začela pisat, bi pa predolg trajal...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 15:16:26   
Anonimen
Moja bivsa pa je noseca.. in bo zdej enkrat rodila..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
6.6.2006 19:44:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 20:29:04   
Tejči
Ko sva končala je šel nazaj k bivši-k sosedi. Tam se je pa vse zaključilo in nimam pojma kje je, kaj dela, s kom je--in me niti ne zanima. Imam svoje življenje porihtano in dovolj tempirano, da bi se še za druge brigalauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
6.6.2006 21:33:54   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Me prav zanima, ali ste tiste, ki tako grdo udrihate po svojih bivših,  tako oh in sploh super krasne, da ne rečem "sanjske ženske" ali pa je tudi z vami (bilo) nekaj narobe, da ste si izbrale take "fuj in fej" partnerje (bivše). Grozno...in nekatere oslice ste šle celo večkrat na led?!


vidim,da to leti name....
ne bi komentirala,ker nima smisla zgubljat besed !

in sploh se nimam za sanjsko žensko,daleč od tega......
pa to preberi,če že hočeš razlago....pa,da te opozorim,da je to zelo nenasilna izpoved,ker nekatere stvari so bile preboleče,da bi jih opisovala!
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=837846&mpage

< Sporočilo je popravil šnucika -- 6.6.2006 21:36:34 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
7.6.2006 8:30:42   
FERBEC
hm moja bivša ....
zadnja ..... naj pomislim .... srečna in zaljubljena, polna sovraštva do mene
predzadnja .... pojma nimam
ostale ..... me ne zanima

sicer pa dokler so bile z mano je bilo fajn zdej k jih pa ni je pa še bolj fajn user posted image


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
7.6.2006 9:12:29   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Me prav zanima, ali ste tiste, ki tako grdo udrihate po svojih bivših,  tako oh in sploh super krasne, da ne rečem "sanjske ženske" ali pa je tudi z vami (bilo) nekaj narobe, da ste si izbrale take "fuj in fej" partnerje (bivše). Grozno...in nekatere oslice ste šle celo večkrat na led?!


mislim da nobena od nas, ki po tvojem sodeč 'udriha' po bivših, ni perfektna in brez napak.  Ampak (zdaj bom pisala zase), nisem bila jaz pijana 5 dni v tednu, nisem prišla domov iz gostilne jaz da bi dedu eno primazala, ga še bolj oklofutala, nazadnje bi ga pa slekla in se spravila nanj proti njegovi volji, nisem jaz tista, ki je delala štale ponoči, da se ni dalo spati. Vse našteto je delal konkretno zdaj moj bivši. Šunkicino zgodbo pa si tudi prebrala, tak da...

ko smo izbirale take partnerje, verjetno niso bili še taki (ker so rogove skrivali), ali pa smo me bile tak slepo zaljubljene. A da smo oslice? Ne vem kdo je zdaj večja oslica me ostale ali ti?user posted image

Najlažje je soditi nekoga katerega položaj ne poznaš. Poleg tega pa 100% nisi bila v niti malo podobnem položaju.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
7.6.2006 16:12:25   
Anonimen
Saj po večini ima/jo/te veliko slabega povedati o svojih bivših. Vem in razumem, da nekatere upravičeno. Hotela sem samo tiste, ki (neupravičeno) udrihajo čez svoje bivše opozoriti na to, da tudi same (definitivno) niso tako idealne (razen mene user posted image user posted image ). Če me razumete....vem, sem zelo na splošno in zelo obtožujoče napisala v prejšnjem postu in nehote vrgla vse v en koš...

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
8.6.2006 10:18:43   
mojamura
saj je že vredu....user posted image

saj veš, 100 ljudi 100 čudi

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
8.6.2006 12:24:00   
koala
Ločena nisem in upam da nikoli ne bom.

Aja bivši pri prvem sva se razšla ker je pričakoval, da ga bom spremljala ter da bom lepa in tiho, kot se za žensko po njegovem spodobi. Zdaj je samohranilec, ker mu je njegova nova ljubezen pustila 14dni starega otroka in odšla, ne da bi kdo vedel kam.

Pri ta drugem pa je vmes posegla usoda, se je mrtno ponesrečil z avtom, naj počiva v miru.

Zdaj pa imam fenomenalnega možeka in sem srečno poročena!


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
8.6.2006 17:28:58   
Sita
Mislim, da se v vsaki zvezi nekaj koristnega naučiš. Zato sem jaz hvaležna "bivšim". Tako čuden izraz .... nikoli nisem nikogar sovražila. No, saj sem pred možem imela le dva fanta še v najtniških letih in z obema sem se razšla prijateljsko, brez prepirov in sovraštva. Zvezi sem razdrla le zato, ker nista rastla (osebnostno) skupaj z mano. Sem jima pa hvaležna, da sta mi pomagala pri mojem razvoju .... in kjerkoli in s komerkoli sta, jima želim vso srečo.
Kaj je sedaj z njima, nimam pojma. Preteklosti ni več. Vidim le sedanjost in škilim v prihodnost. 
Zmeraj si zaslužimo drug drugega. Tako je bilo prej in tako je sedaj. Tako je zmeraj.
Vse izkušnje, ki jih v življenju imamo, tako dobre kot slabe so bile in so, če pogledamo stvari malo od daleč, nujne za nas, za naš duhovni in osebnostni razvoj.
Slabe izkušnje nas še bolj utrdijo in pospešijo naš razvoj. Zato smo lahko le hvaležni.
Če pa sovražimo koga, se ga pa še zdaleč nismo osvobodili, smo še kar vezani nanj in ne moremo svobodno in srečno zaživeti svojega življenja. Zakaj pa bi se kogarkoli in česarkoli sploh oklepali? Še zlasti, če nam je kaj "grenilo" življenje.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
10.6.2006 13:49:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Mislim, da se v vsaki zvezi nekaj koristnega naučiš.
...
Vidim le sedanjost in škilim v prihodnost. 
Zmeraj si zaslužimo drug drugega. Tako je bilo prej in tako je sedaj. Tako je zmeraj.
Vse izkušnje, ki jih v življenju imamo, tako dobre kot slabe so bile in so, če pogledamo stvari malo od daleč, nujne za nas, za naš duhovni in osebnostni razvoj.
Slabe izkušnje nas še bolj utrdijo in pospešijo naš razvoj. Zato smo lahko le hvaležni.
Če pa sovražimo koga, se ga pa še zdaleč nismo osvobodili, smo še kar vezani nanj in ne moremo svobodno in srečno zaživeti svojega življenja. Zakaj pa bi se kogarkoli in česarkoli sploh oklepali? Še zlasti, če nam je kaj "grenilo" življenje.


Super povedano!

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
10.6.2006 14:27:37   
benika
Hm, kaj pa vemuser posted image Zadnji bivše še vedno živi doma pri mamici in ima hčerkico, predzadnji bivši ima sinčka, več pa jih ni bilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
10.6.2006 20:25:17   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Zmeraj si zaslužimo drug drugega. Tako je bilo prej in tako je sedaj. Tako je zmeraj.
Vse izkušnje, ki jih v življenju imamo, tako dobre kot slabe so bile in so, če pogledamo stvari malo od daleč, nujne za nas, za naš duhovni in osebnostni razvoj.
Slabe izkušnje nas še bolj utrdijo in pospešijo naš razvoj. Zato smo lahko le hvaležni.
Če pa sovražimo koga, se ga pa še zdaleč nismo osvobodili, smo še kar vezani nanj in ne moremo svobodno in srečno zaživeti svojega življenja. Zakaj pa bi se kogarkoli in česarkoli sploh oklepali? Še zlasti, če nam je kaj "grenilo" življenje.


se strinjam s tvojim razmišljanjemuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
10.6.2006 21:08:45   
natalia
normalno živijo naprej, z eno izkušnjo več.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
12.6.2006 21:14:35   
Babaloo
Po mojem lepo živi s svojo sedanjo partnerko in otrokom. Imajo prijetno umirjeno življenje brez velikih doživetij.
Šele ko sem ga zapustila, sem videla, kako dolgočasno je bilo življenje z njim.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
14.6.2006 16:36:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Zmeraj si zaslužimo drug drugega. Tako je bilo prej in tako je sedaj. Tako je zmeraj.
Vse izkušnje, ki jih v življenju imamo, tako dobre kot slabe so bile in so, če pogledamo stvari malo od daleč, nujne za nas, za naš duhovni in osebnostni razvoj.
Slabe izkušnje nas še bolj utrdijo in pospešijo naš razvoj. Zato smo lahko le hvaležni.
Če pa sovražimo koga, se ga pa še zdaleč nismo osvobodili, smo še kar vezani nanj in ne moremo svobodno in srečno zaživeti svojega življenja. Zakaj pa bi se kogarkoli in česarkoli sploh oklepali? Še zlasti, če nam je kaj "grenilo" življenje.


se strinjam s tvojim razmišljanjemuser posted image



tudi jaz se strinjam...edin problem pa nastane,ko gospod bivši ali gospa bivša še kar serje-pardon izrazu in ti greni življenje!
tega pa se ne da kar tako vreči za hrbet!

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Le kaj se je zgodilo z našimi bivšimi?
15.6.2006 22:52:59   
Nasy
V bistvu sem tudi jaz hvaležna po eni strani za bivše..od enega sem se naučila uživati v seksu, z drugim sem spoznala vse >radosti< alkohola user posted image user posted image Na zadnjega se včasih spomnem, vem pa le to, da živi menda pri punci, zamenjal je službo. Videla sva se samo še 1x, slišala pa tudi po telefonu samo 1x. Po dveh letih niti nimam želje ga videti, je bilo kar dovolj vsega z njim. Na srečo je kar kmalu nehal težit, je pa iskal najrazličnejše izgovore, ko sem ga pustila, da bi me zvlekel nazaj. Na srečo se je takrat tkala prijateljska vez z mojim sedanjim možekom, ki se je kasneje spletla v ljubezen. Razšla sva se dokaj sporazumno..prej sem se skor ubila z njegovo mamo..ma to je že druga zgodbauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?