|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 17:17:15   
Anonimen
srečica, kako pa si zamenjala slikco? Jz bi tudi, pa ne znam? Razen, če je postopek tak kot prej, ko je bilo treba slikco najprej po mailu na RR poslat..

(odgovor članu srečica)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 19:09:39   
Dali 28
No drage moje samo da vas pozdravim.Danes smo prišli z morja in v ponedeljek gremo spet.Tijana tako uživa posebej ko jo dam v vodo da lahko čofota z nogicami.Danes smo jedle ribo-oslič in nam je super šlo.user posted image user posted image user posted image
Žal mi je ker takrat ko ste se dobile nisem mogla priti ampak Alenka vseeno hvala ker si me poklicala.Drugič ko bo pridemo tudi midve-upam da bom v LJ.
Kako pa kaj tole vročino preživljate?user posted image
Lp vsem skupaj

_____________________________

17.1.2006 SE NAM JE ZGODILO NAJLEPŠE V ŽIVLJENJU-RODILA SE JE TIJANA

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 19:59:51   
XXYY
Ohoj!

Lara že spančka. Hvala bogu.

Caffee: ja za prvi april je bila majčkena šala, sedaj pa gre zares. In iskreno se opravičujemo (po mojem vse), da smo pozabili na tvojo KLARO. Se bomo pa potrudili za naslednjič, ko dopolni pol leta = a že = madonca je že stara user posted image  user posted image  . Malo heca. Datume rojstva imaš tudi na prvi strani, kjer sem objavila ves seznam. Lahko pa katera druga objavi samo datume rojstva, da bomo res vedeli kdo ima kdaj rojstni dan oz. da jim tudi malo čestitamo za mesečni rojstni dan.

Tudi naša Lara je danes bolj malo pila mleka, samo čaj. Danes je popila samo 200 ali 300 ml mleka, čaja pa okrog 500ml (sem mogla 2x ga delat). Upam, da bo spala celo noč. Ker tudi pred spanjem ni hotela piti mleka, ampak samo čaj. Res da sve že kako uro pred spanjem popapale malo MLEČNEGA GRIZA (saj ji manjka samo par dni do 6 mescev), pa je z užitkom ga pojedla. Potem pa verjetno ni bila več lačna.

Ok, dovolj za danes. Se še slišimo in uživajte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 20:04:01   
XXYY
Evo sem že pozabila še napisati.

Klavdiji (Nemsis)  (danes) čestitke za dopolnjenih 5 mescev user posted image  user posted image  user posted image  .

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 20:48:15   
lumpy
Nyah,
ti si pa mene zamenjala z bobiko user posted image user posted image user posted image , ona je pisala o mostu, mi ga nimamo, kar improviziramo.

Drugače pa imamo mi tudi Aptamil 2 in prav tako v tem času poje manj, od zadnje posvetovalnice pridobi na teden le 100g, ampak to je normalno saj tudi mi nimamo apetita ob tej vročini, pa še pijemo veliko z malčki na čelu.

Le - ta,
možno je da je od hrane , ampak mislim da malo verjetno, glede na to da če ji ti te okuse pripraviš sama pa ni kaj narobe, drugih snovi pa itak ni dodanih da bi bila na tiste alergična. Lahko je od vročine - ne vem no.  naš pa kupljenih kašic sploh ne je!user posted image user posted image user posted image

Vprašanje: kako sploh ločiti v tej vročini, spuščajčke od vročine in spuščajčke od hrane ?????????????????????????????
 
 
Čestitke tudi od Matica vsem 5 - mesečnikom, a eni pa že kar 6?!?user posted image
 

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 21:45:37   
Anonimen
 VSE NAJBOLJŠE KLAVDIJI OD NEMSIS ZA 5 MESECEV!!! user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 21:48:15   
srečica
Caffe, ne slikico si dol iz računalnika daš. Greš pod Moj profil




Moj avatar
Naloži mojo sliko - avatar (obstoječa bo nadomeščena) user posted image
Odstrani avatar (slikco) iz svojega profila
to klikneš in se ti pojavi okence prebrskaj in poiščeš kje pač imaš na računalniku kako slikico in dodaš. PAZI: slika mora biti pomanjšana oz. majhna resulucija (20 KB), to moraš še prej spremeniti. Na koncu pa stisneš uporabi in potem potrdi. To je to.
Sorry, če že to vse veš in sem samo nakladala. Bopa mogoče katera druga uporabila.

Jaz pa sem bila danes na masaži. Bilo je super. Zdaj pa grem našega Anžeta spravit spat. Je danes pravi tečko.

Lepo ajajte


(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 22:06:52   
Anonimen
srečica, full hvala, mi je skoraj ratalo...ampak....slike ne znam pomanjšat. Sem dala najmanjšo možno pod "resize pictures" pa je bila še ta prevelika. Koliko pa mora biti velika, jz lahko dam najmanšo 640X480 user posted image

(odgovor članu srečica)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: JANUARKE 2006
22.6.2006 22:12:18   
srečica
Če imaš pregledovalnik slik Fast Stone stisneš RESIZE/RESAMPLE, ko odpreš sliko in potem PERCENT in pomanjšaš na kakih 40%. Potem pa bi moglo it. Probaj.
ČE pa ti ne bo šlo pa imam še lažji način. POšlji mi slikico na mail in ti jaz naredim pa pošljem nazaj. NA ZS ti pošljem moj mail

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 10:43:53   
XXYY
Dober dan!

Najprej čestitke danes:

ZOJI (Pikica) in NEŽI (Shooo) za dopolnjenih 5 mescev user posted image  user posted image  user posted image  .

Lara je zdaj malo pri atiju, se malo previjata in se pogovarjata, pol gre pa on v službo.

 
No, danes bo malo manj vroče, "BAJE", samo ne kaže kaj preveč manj kot včeraj.
 
Lara se je nekajkrat zbudila ponoči. Enkrat je bila žejna, drugič lačna in trejič bi se ona rada pogovarjala ponoči.
 
Danes se je pa spet zbudila z levo nogo in po mojem bo spet cel dan tečna kot user posted image  . Jah teli zobki jo kar pošteno dajejo. Bo počasi treba začeti z zobno ščetkico in zobno pastico uvajat. Pol bo šele luštno.
 
Kako je pri vas z zobozdravnikom za dojenčke? Ali se morate kaj naročiti, ali vam sami pošljejo kakšno vabilo, da se malo oglasite pri njih. A mogoče katera kaj ve o tem?
 
No, zdaj pa grem malo k Lari in se slišimo zvečer.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 10:57:55   
Anonimen
ČESTITKE ZOJI IN NEŽI ZA 5 MESECEV!!! user posted image  user posted image  

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 11:16:48   
renan
malo časa za javiti se, ker vladimir še spi...
tudi pri nas se je že pred dvema mesecema nakazal zob: bela pikica na dlesni in jaz sem vsem oznanila da imamo zob. izkazalo se je da so to le trde dlesni, zobkov pa še vedno ni plan.

tudi midva se dojiva. naš rad poje nekaj žličič sadja in tudi alete riževa kašica mu je teknila (zdaj je ne dajem zaradi zaprtja) zelenjava pa mu gre le s težavo dol. večino je konča na bradi, tako da naš raste še vedno pretežno od mojega mleka.
imate kaj pojma, kdaj naj bi se začela uvajati drugi in tretji gosti obrok? potem, ko bo že jedel meso, ali kako?
mi gremo na morje, ko bo mali star skoraj 8 mesecev. upam, da bo takrat že vse jedel...

lep sončen pozdrav,
renan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 13:38:00   
Anonimen
Zoja in Neža, ČeStIIItKeeeee!!!

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 20:53:55   
alenkica
Živjo, sem naredila seznam rojstnih dnevov naših malčkov. Edino me moti to, da ga ne bomo videle in bomo morale vsakokrat iskat kje je bil objavljen. Zato bi prosila moderatorko, če ga lahko kje objavi, če se da, seveda.

Sem si pa pomagala z zelo dobrim Ovčkinim seznamom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 20:54:20   
alenkica
25.12.05:  IZA  (Tinkamiška) 
 
30.12.05:
 HANA  (*hana*)      
 
31.12.05:
 AJDA  (Lonja)          

31.12.05:
 LARA  (Ovčka)         

04.01.06:
 TIL (Rija)            
 
04.01.06:
 VLADIMIR  (Renan)           

06.01.06:
 KLARA  (Caffee)       

08.01.06:  ELA  (Nannn)        

08.01.06:
 LOVRO  (AjdaN)        

08.01.06:
 MAJ  (Puri)            
 
10.01.06:
 LARA  (JanjaE)       

10.01.06:
 ALEKSEJ  (Mayflower)  

15.01.06:
 TINKARA  (LE&TA)         

16.01.06:
 MATIC  (Lumpy)       
 
16.01.06:
 PATRICK  (MatMaj)       

16.01.06:
 JURE  (Alenkica)    
  
17.01.06:
 SARA  (AlenkaIST)  

17.01.06:
 ANŽE   (Srečica)    

17.01.06:  TIJANA  (Dali28)         
 
19.01.06:
 MANCA  (Bobika)        

19.01.06:
 VAL  (Meta22)  
     
21.1.06:
 NAJA  (Nyah)          
 
21.01.06:
 ŠPELA  (Tašonka)     

22.01.06:
 KLAVDIJA  (Nemsis)        
 
23.01.06:
 ZOJA  (Pikica)          

23.01.06:
 NEŽA  (Shooo)        
 
24.01.06:
 LUKA  (Golob)

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 20:55:46   
alenkica
Danes torej praznujejo 5 mesečniki od Shoo in Pikice. ČESTITKE user posted image user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 20:57:18   
Anonimen
Alenkica, super user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 21:13:08   
Anonimen
Pa kaj hudiča delam narobe, da nikakor ne morem slikce naložit?!?!.....joj...a sem res tolk zabitauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 21:18:50   
lumpy
Danes vas pa ni veliko gor, ja kje pa ste ? Se vsi kopate v januarskih bazenčkih? user posted image
 
 
 
Alenkica,
tole je pa super !!!!user posted image Dober si se potrudila. user posted image

                              user posted image Vse najboljše Zoja in Neža !user posted image

Pri nas še tudi nič ni z zobki, srbi, srbi, pa slinimo se kot polži, o zobkih pa ne duha ne sluha. Glede zobozdravnika pa pri nas pri 6 mesecih v posvetovalnici opozorijo da se je treba pri zobozdravniku naročit ( itak je samo eden zobozdravnik za dojenčke  za celo Koroško user posted image  ). Kako je to drugje pa ne vem.

Nam so se pa danes pojavile pikice po prsih, pa mislim da je to od vročine ( vročina pa še ves čas tečejo sline), jedla nisva nič novega da bi bilo od tega?!? Kaj mislite vi ? 

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 21:19:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srečica

Caffe, ne slikico si dol iz računalnika daš. Greš pod Moj profil




Moj avatar
Naloži mojo sliko - avatar (obstoječa bo nadomeščena) user posted image
Odstrani avatar (slikco) iz svojega profila
to klikneš in se ti pojavi okence prebrskaj in poiščeš kje pač imaš na računalniku kako slikico in dodaš. PAZI: slika mora biti pomanjšana oz. majhna resulucija (20 KB), to moraš še prej spremeniti. Na koncu pa stisneš uporabi in potem potrdi. To je to.
Sorry, če že to vse veš in sem samo nakladala. Bopa mogoče katera druga uporabila.

Dodajam, v primeru, da bo še katera potrebovala napotke:

Na koncu klikneš "uporabi"  



(odgovor članu srečica)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 21:19:58   
lumpy
Caffe,
saj imaš drugo slikico gor !!! Kaj pa želiš drugega? user posted image

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 21:20:23   
Anonimen
Srečica, srčno hvala!!!! Ma, jz nebi nikol pogruntala kako se to naštima..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 22:02:43   
srečica
Caffe, ni problema. Rada pomagam kadar se da. Če še katera želi dodati slikico in ne gre naj mi javi.

Kako ste drugače?

Jaz že danes full utrujena. Sva z Anžetom malo potepala, zdaj pa lepo aja, jaz pa že tudi grem počasi.

Dobila sem menstruacijo user posted image čeprav polno dojim. Brezveze. Tako fajn je bilo, ko je ni bilo. Še je katera druga dobila čeprav doji?

Tako punce, zdaj pa grem.

Lepo se imejte, pa prijeten in čudovit vikend,

Darja 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 22:14:46   
renan
jaz sem dobila menstruacijo že po štirih mesecih kljub polnemu dojenju...user posted image

lp, renan

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: JANUARKE 2006
23.6.2006 22:15:29   
XXYY
Alenkica: lepo si se potrudila za tale rojstno dnevni seznam user posted image  . Sem zelo vesela, da ne delam samo jaz kake sezname, da lahko še katera druga prispeva kakšen seznamček.

Bravo, bravo. user posted image  .

Moram vam to zaupati, kar me tišči notri v user posted image  :
Danes sem pa tudi jaz jezna kot user posted image  , ko je prišla danes bodoča tašča oz. Larina babica na obisk, zaradi nedeljskega krsta (bo prespala pri nas, ker čez vikend nima avtobusa za v LJ.). Full se mi je zamerila oz. se mi je "prižmagalo".  Kakor vsaka ponosna babica , ki pride na obisk k svojim vnukom, jim prinese kar jim bo ostalo v spominu, še posebej takrat, ko je kakšno praznovaje ali kar tako. In mislim, da Lara nikoli ne bo dobila kaj od svoje babice od atijeve strani. Zaradi tega mi je malo hudo user posted image , ampak ne zaradi mene, temveč zaradi Lare. Ker tudi ko se je rodila, ni od nje dobila niti 1 tolarja kaj šele drugega od nje. Da me ne boste sedaj narobe razumele, da gledam samo na materialne dobrine. Nikakor ne. Malo pa bi se lahko pokazala v lepši luči babice. Za mene to ni prava babica. Se opravičujem, če sem mogoče s tem postom koga užalila, ampak mogla sem to povedati vam. Ne mi zameriti, prosim.

Samo upam, da imate vi DOBRE TAŠČE oz. BABICE.
 
Nč, lepo se imejte in bodite pridni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?