|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
18.6.2006 22:54:00   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Jaz mislim, da sem se nažurala....v pravem pomenu besede....

Zdaj pa žuramo včasih celo noč s tamalim....user posted image user posted image   rezultat je isti kot prej: zjutraj sem taka, kot če bi me cug povozil....user posted image user posted image


tudi pri meni je podobno.....user posted image
ampak ga mislim še orenk žurat,ko bo mala dovolj zrela za nočno varstvo pri babici ali noni!
Najraje pa ga žuram skupaj s svojim user posted image ...babje žurke mi niso nikoli ležale........

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
18.6.2006 23:09:19   
natalia
žuranje........o, kje so tisti časi.....

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
19.6.2006 9:23:13   
Magi*
midva greva tu in tam ven na kak koncert, vsak sam ali v dvoje. kakor pač nanese glede varstva. s prijatelji se običajno družimo v domačih okoljih. žur do jutranjih ur? - ne, že davno se mi več ne da. svoje sem odžurala, zdaj pa najbolj cenim, da se po prijetni zabavi/dobrem koncertu zjutraj zbudim spočita in polna energije.

ni pa omejevanj, očitkov ipd. je pa seveda usklajevanje.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
19.6.2006 13:12:41   
marcela
Žuranje do zgodn jih jutranjih ur je že mene tudi zdavnaj minilo. Grem pa ven 2 krat na mesec v petek zvečer ven. Običajno na bovling in pijačo s kolegicami. Ostale petke se pa on potika. Oba hodiva tja kamor želiva, prideva ko prideva in si nikdar ne sponašava kje sva bila. Vsak rabi nekaj časa zase. Res pa redko pridem domov po polnoči, a to zato, ker se mi dlje ne da bit.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
19.6.2006 13:31:57   
KIRA
jaz nikol nisem žurala, sama pa sploh ne grem nikamor. mi je preveč dolgčas.
odkar sva z možem skup, vedno greva skupaj na kak rojstni dan ali kaj takega, ampak to je vse bolj tako "za odrasle". ni pravi žur.
sicer pa sedaj ko mava otroke, to odpade, ker nimava varstva.. saj niti na večerjo ne moreva ven, punci sta pa še premajhni za po oštarijah...


(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
19.6.2006 14:27:36   
Sita
Gostilne in bari naju niso nikoli zanimali, niti prej, dokler sva bila še oba samska in se še nisva poznala.
Kadar kam greva, greva zmeraj skupaj, prijatelje pa raje povabiva k nam domov ali gremo mi k njim ali pa gremo skupaj v planine ali na jadranje.
V gostilno greva samo na obletnico faksa, da se srečava z nekdanjimi sošolci - pa spet skupaj, saj sva bila kot študenta sošolca.
Ločena sva samo takrat, ko gre on kam poslovno ali jadrat z moško družbo na kakšno regato (kar je zelo redko, zdaj ko je pa njegova posadka zrastla, bomo šli pa vsi skupaj na regato in tekmovali z drugimi) ali pa jaz v Ljubljano za kak teden poleti k prijateljicam in sorodnikom pa na morju smo večkrat same, ker ni denarja, da bi bili lahko ves čas skupaj (sicer bi pa zagotovo bili skupaj).

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
20.6.2006 22:42:41   
skuštrana
Jaz sem svoje ŽURERSKE dni dala mimo (hvala bogu)...
Saj me še prime tu in tam in si zaželim iti ven, se naplesati,...In grem. Včasih sama s kolegicami (čeprav so to bolj babji čveki, kot pa plesanje in žuranje), največkrat pa greva ven skupaj (na kak dober koncert ali pa tudi kar tako). Moj user posted image tudi rad vsake kvatre enkrat zabluti s kolegi iz žurerskih dni.. Nekega prepiranja okoli tega pri nas ni. Ga ni nikoli bilo...Imava te stvari pošlihtane in ne zganjava nekih scen in ljubosumja okoli tega.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
20.6.2006 23:09:21   
Mateja82
 jaz sem  bolj doma moj user posted image   pa gre s prijatelji vsake toliko časa na kakšno pivo.. pa nimam nič proti, če se ima lepo.
Ampak men je najlepše kadar greva skupaj kam.
Včasih sva zelo veliko hodila naokoli, skoraj vsak vikend v kino, večerjo,izlete. Zdaj tega odkar je user posted image ni več tako veliko,  oz. skoraj nič več. Pa zelo pogrešam takšne zmenke.
Zdaj gremo vsi trije skupaj  največkrat kakšnim prijateljem na obisk ali pa v shooopingggguser posted image .
Drugače pa mislim da so se časi norega žuranja zaključli, zame še preden sem zvedela da bouser posted image  Nazadnje sem ga žurala na prijateljičini poroki pred natančno enim letom, en teden po tistem sem pa zvedla da sem user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
21.6.2006 13:06:09   
NRMM
Uff žuranje kaj je že to???

Sem se nažurala predvsem lani in ni mi žal user posted image user posted image . Vsak mi je rekel, da še naj izkoristim nosečnost za takšne in drugačne stvari in sem jo res popolnoma, sicer večinoma v družbi mojega moža, bilo pa je lepo. Sedaj pa čakamo, da Maruša malo zraste, da bo lahko kakšno noč prespala tudi pri mojih in,da si bova vzela z možem čas zase.

Se pa ne strinjam  z babylove.......a če si v družbi moških s tem ne spoštuješ moža??? Se prav nič ne strinjam s tabo, je dosti bolj prijetno bit v družbi z ok fanti, kot pa s kakšnimi ženskami.

Bi pa zelo rada šla na kakšno srečanje RR-ovk katero mi nikakor ne rata, zaradi službe ki jo ima mož, ampak tudi to bo 1x naneslo.



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako je z vašim žuranjem??
21.6.2006 15:49:30   
mamsi
Ga žuram samo še tako, da je fešta pri nas doma, med tem ko otrok spi, pa se večkrat zgodi, da potem spim samo 1 uro...

Zdaj, ko sem na novo noseča pa tut tega ni več. Kaj čmo, če nimamo varstva in neljubosumnega moškega.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?