|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice 2023
9.9.2022 20:11:18   
češnjevcvet
Hej, 
Ravno sem izvedela, da bomo zibali v maju 😁 Je še katera, ki ima isto rok v maju? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majčice 2023
11.9.2022 19:49:49   
Sneezka
Hej. Evo tudi jaz sem danes naredila test in končno zagledala plusek. Ampak zaenkrat se še pretirano ne veselim..do prvega pregleda bo kar tako. Saj se je 1 nosečnost končala s splavom ker ni blo bitja srčka. 

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice 2023
11.9.2022 22:25:23   
češnjevcvet
Oh, mi je zelo žal, da to slišim. 😔 držim pesti, da bo tokrat vse ok! 
Tudi jaz pa sicer s pretiranim veseljem še čakam, sem po pregledih pomirim.
Imaš sicer že kakšne znake? 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice 2023
11.9.2022 23:03:31   
Sneezka
Mora bi vredu.Edino boleče prsi in špikanje spodaj. Kot krči med M. Ti?

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice 2023
12.9.2022 12:21:15   
Anonimen
Pozdravljene :)Tudi jaz sem prejsnji teden zagledala + in sem tudi še zelo zadržana, po dveh slabih izkušnjah 🙈Ipam, da bo tokrat uspešno do konca :)

(odgovor članu Sneezka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčice 2023
13.9.2022 13:48:29   
vesna95
Tudi jaz sem zagledala plusek en dan pred pricakovano M 🙈

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice 2023
13.9.2022 21:13:04   
Sneezka
Se nas je nekaj nabralo 🙂 kako ste? Kakšni znaki?

(odgovor članu vesna95)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice 2023
13.9.2022 21:21:08   
češnjevcvet
Jaz imam zaenkrat tudi podobne znake - boleče prsi in špikanje kdaj pa kdaj. 
Sem pa prejšni teden klicala ginekologinjo kar, tako da sedaj komaj čakam prvi pregled 🙈

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice 2023
14.9.2022 17:14:28   
Anonimen
Js pa nimam čisto nobenega znaka. Prva dva dni mi je bilo slabo, potem pa nič več. Niti obcutljive joske, nic.. narocena sem drugi teden, ko naj bi bila 7t, sem sla pa danes samoplacnisko na uz, zaenkrat vse ok, plodek velik za 5+5 :)

(odgovor članu češnjevcvet)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice 2023
17.9.2022 20:46:44   
SrčicaSonček
Pozdravljene punce!

Tudi jaz sem zagledala ta neskončno pričakovan plusek.
Trenutno še ni nekih posebnih znakov.

Lepo bodite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice 2023
22.9.2022 12:29:07   
chapita
Pozdravljene,
poleg pozitivnega testa na korono se nam je še na clearblue pokazal plusek:)Pregled imam komaj naslednji mesec. Tako, da nisva z možem še nobenemu povedala:) Za enkrt nimam še nobenih znakov :)

(odgovor članu SrčicaSonček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice 2023
22.9.2022 14:42:31   
češnjevcvet
Čestitke tudi novim majčicam! 😁
Jaz imam tudi pregled šele čez cca mesec, tako da sem se naročila še na enega samoplačniškega prej, da malo potešim firbec, pa tudi zato, da bolj mirno čakam na drugega potem :)

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice 2023
22.9.2022 16:38:19   
Sneezka
Dobrodošle vse nove🙂 jaz tudi še čakam pregled..5.10. Dolgo bo še čakanje😑 Znaki isti kot do sedaj. Boleče prsi in krči občasno. Tudi utrujenost. Drugače pa brez posebnosti. Upam da bo vse okej

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčice 2023
22.9.2022 19:09:39   
*snowflake*
Pozdravljene dame. Tudi jaz imam pdp v maju. Šla na samoplačniški pregled, ker imam komaj začetek oktobra prvi redni pregled, zaenkrat vse ok. Tudi utrip je bil zaznan. Upam, da bo vse ok še naprej. 
Kar se znakov tiče, imam pa občasno slabost, boleče bradavice, pa občutljiv želodec. Tisti krči, ki so se pojavljali na začetku, takšni kot pred M, so pa zaenkrat v mirovanju oziroma so se prenehali.
Držim pesti za vse nas 😀

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčice 2023
23.9.2022 18:15:37   
chapita
Mate pa kar hitro preglede. Jst morem čakat do 25.10:( še cel mesec. Tudi jst razmišljam, da bi šla na samoplačniški pregled:)

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčice 2023
23.9.2022 19:59:12   
Okroglica
Zdravo punce! Še jaz se pridružujem skupinici! user posted image Plus sem zagledala že konec avgusta, sem odštevala dneve od ovulacije, ki sem jo po nosečnosti končno dočakala. To bo najina tretja štručka, če bo vse po sreči. user posted image Prvi pregled sem opravila prejšnji teden, kjer se je že videl srček. Naslednja kontrola je 12.10., ko tudi dobim materinsko in se potem naročim na nuhalno. Simptomsko pa je to najslabša nosečnost do sedaj. Veliko slabosti popoldan in proti večeru ter izjemna utrujenost. me pa zanima kam boste šle na nuhalno. Do zdaj sem šla dvakrat dr. Strah, ki pa jo v zadnjem letu vsepovsod vidim kako jo obirajo. Res želi prodati vse možno. Zdaj razmišljam, da bi šli na en družinski izlet v Velenje dr. Levakovi. Priporočate še kakšno? Lep pozdravček vsem.

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majčice 2023
23.9.2022 20:01:48   
Okroglica
Aja še to... po zadnji M je pdp 4.5., ampak ker sem imela ovulacijo teden kasneje (in jo potrdila s testom) je moj rok 10.5. Na nuhalni upam, da potrdi moj izračun.

(odgovor članu Okroglica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčice 2023
24.9.2022 11:54:36   
Anonimen
Joj js sm imela vceraj drugi pregled. Ampak nisem optimisticna :(Prvi pregled je bil prejsnjo sredo (samoplacnisko), velikost za 5+5. Potem drugi pregled (prvi redni) vceraj, ko bi naj bil plod velik za 7tednov, je g izmeril 6+4. Sicer srcek je bil, ampak se mi zdi kar odstopanje za 9 dni razlike..Ima katera kaksne izkusnje?

(odgovor članu Okroglica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčice 2023
24.9.2022 12:09:14   
chapita
A ti je ginekologinja kej rekla? Pr meni je v prvi nosečnosti otrok bil skozi večji za 14 dni. Se je rodil "prej" ker so mi gledlai datum glede na zadnjo menstruacijo in ne glede na velikost ploda, ma je blo potem vse ok. Dejansko lahko pride prej al kasneje do ovulacije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majčice 2023
24.9.2022 13:12:44   
*snowflake*
Anonimen, meni so na samoplačniškem uz izmerili plod velik za 6 tednov, glede na zadnjo menstruacijo pa bi moral biti 7 tednov. Ginekologinja mi je rekla, da se to lahko zgodi, če pride ovulacija kasneje. Te razumem kako se počutiš, ker tudi jaz razmišljam o tem kako bo na rednem pregledu čez 10 dni. Je pa tudi rekla, da včasih je tudi tako, da najprej zgleda kot da ni isto tednom, potem pa kar naenkrat v npr 14 tednu pa kar ustreza velikosti... jaz pravim, da bodi optimistična. Sploh če je zaznam utrip. Razmišljaj pozitivno in vse bo ok.

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčice 2023
24.9.2022 13:25:30   
Okroglica
Anonimen, držim pesti, da bo vse okej. Tako kot sta punci navedli, velikokrat pride do ovulacije kasneje in so meritve ne točne. Pri meni je bila na pregledu tako, morala bi biti 8/0 pa sem bila 7/2 zaradi pozne ovulacije. Ker pa predvidevam, da si štela od meritev na samoplačniškem pregledu do rednega pregleda, potem te lahko tudi potolažim, da so te meritve zelo različne, mislim da je tudi Pušenjak enkrat pisal o tem, da vsak gino mal svoje dela in pol so odstopanja za par dni. Pa kakovost UZ itd. Misli pozitivno in najverjetnejo bo do naslednjega pregleda vse kakor mora biti.

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčice 2023
24.9.2022 13:35:13   
Anonimen
Hvala punce, res upam, da bo vse ok. Imela sem namrec ze dva zamujena splava in res res ne morem biti brez skrbi🙈Sicer v obeh primerih se je ustavilo pri 6t, brez utripa, tako da je upanje tokrat vecje :)

(odgovor članu Okroglica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčice 2023
25.9.2022 7:58:09   
Anonimen
Eno vprašanje. A katera ve, če se lahk pije Magnesol tako zgodaj v nosečnosti? So se mi pojavili krči pa nevem ali lahlo spijem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčice 2023
25.9.2022 8:18:00   
Okroglica
Dobro jutro! Jaz jemljem magnezij v različnih oblikah (katerega pač kupim) celo nosečnost. Itak izjemno blagodejno deluje na maternico, ker jo krepi, ostale mišice pa sprošča. Magnezij je itak en najboljših dodatkov, ki nima stranskih učinkov, oziroma se popravljam. Če ga preveč poješ, te požene na wc user posted image Tak, da pride tudi prav pri zaprtosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majčice 2023
25.9.2022 11:34:39   
Sneezka
Jaz tudi jemljem magnezij. Mi je pa ginekologinja dala tudi spasmex za krče

(odgovor članu Okroglica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?