|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   meja vaše intimnosti
10.8.2007 13:03:43   
žirafica
Kje je vaša meja intimnosti tudi pri človeku, ki se mu pustite najbolj blizu?
Ali lahko res čisto vse delate v njegovi prisotnosti, pa vam je OK?
Npr. WC-velika potreba, mala potreba, "prdenje", vrtanje po nosu, praskanje po intimnih delih, kakšne čudne navade, samozadovoljevanje, izživljanje spolnih fantazij...

Mislim, da ima skoraj vsak kakšne takšne stvari, ki jih dela vedno, kadar ga nihče ne vidi in sliši. Ker nam je nerodno, ker se nam zdijo kakšna dejanja grda ali gnusna (pa jih delamo raje na samem), ker naših dejanj ne odobrava naš partner.

Kako je pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 13:13:54   
Anonimen
Na WC ne hodim pred ljudmi....bljak. Še če bi mi en pred vrati stal pomojem neb moglauser posted image .

Drugo pa skor vse pred partnerjem, razen vrtanja po nosu in prdenja k jst tga pa ne počnem(kao)user posted image user posted image user posted image , aja praskam se po intimnih delih pa res neuser posted image

(odgovor članu žirafica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 13:18:33   
Taula
Ali lahko res čisto vse delate v njegovi prisotnosti, pa vam je OK?


Ne.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 13:18:33   
Anonimen
Wc- brez problema ( sam velike potrebe ne), ker mi je pr moji bolezni on moral pomagat na wc, obrisat, umit, preoblečt...

Vrtanje po nosu- uporabljam robec, da si iztaknem tiste "muce" ven, zato to počnem brez problema pred vsemi.

Vetrovi- to je naše naravno bogastvo user posted image  , pred njim itak. Zakaj bi se matrala pa zadrževa?

Samozadovoljevanje- ni potrebe, ker mam njega. Delam pa to, kadar ga ni doma. Logično, ne?user posted image

Praskanje- zakaj pa ne, če me srbi? Kaj je to kej takega? Nisem glih ne vem kako očitna, sam se. Kadar pač srbi!

Raznih fantazij pa nimam. Navad pa tud mislm, da ne.user posted image Vsaj da bi vedla ne, ker to počnemo podzavestno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 13:27:34   
Anonimen
Jaz imam ze ful probleme zadnje case it na javni wc in ce mi kdo stoji pred vrati, tudi lulat ne morem. user posted image  Na veliko potrebo grem pa tko al tko samo doma, pr user posted image  samo, ce ni nobenega doma in je reeeeeees nuja (pa se dvoja vrata so zaprta pa on v drugem prostoru user posted image ). Doma pa ce so kaki obiski al pa kej, grem na wc samo lulat, pocakam, da se spokajo domov user posted image  

Skratka, dolocene stvari lahko, dolocenih pa ne. Se bo pa se marsikaj spremenilo, ko/ce bova nekoc zivela skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 13:34:07   
ronja
precej podobno kot nati: sicer nimava nobene take bolezni, sem bila pa polomljena in ko sem čakala na operacijo (dober dan in presnova se takrat malo pospeši zaradi stresa...), mi je moral on kahlo nosit tako da - ne, s tem nimam problemov, to delamo vsi, itak da je fajn, če maš mir, če ga pa ni, pa pač, j* ga, prvo načelo probiotike dela vseeno, heheuser posted image Sploh na vse te stvari gledava kot na nekaj zelo naravnega in nimava kakih hudih problemov... Me pa posvari, če mislim vstopat v področje strupenih plinov (ti v kopalnico za njim...), da on na mojem mestu ne bi...
Eni pravijo, da prevelika sproščenost ubija romantiko in strast, vendar se ne strinjam, saj med seksom ne misliš na to, kako tvoj lubi kakauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 13:57:48   
Anonimen
Hehe, ronja .. si me spomnila na en vecer na morju. Se dobimo zvecer na plazi in gremo na sprehod ob morju, pa se usedemo na klopco, mali je metal kamne v vodo, dragi me objame .. jaz pa recem: "Jooooj, s*** me!" (sem imela mal tezav s prebavo na morju user posted image ). In se je nasmeju in reku: "Romantika pa takauser posted image ".

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:01:32   
Anonimen
Jaz sem mojemu možu pomagala po operaciji čistit gnoj zraven ritne luknje, ko je zbolel sem mu pomagala hodit na wc, tako da sem videla že čisto vse. Tudi tisto kar sploh nebi želelauser posted image .
Tudi on je že za mano moral bruhanje počistit, ker sem na začetku user posted image precej bruhala in sem bila tako nemočna, da še do wc nisem sama mogla, tako da je videl tudi že več kot bi sam želeluser posted image .

Drugače pa grem na veliko potrebo kot vsi ostali, ne delam neke zadeve iz tega, ker delam nekaj kar delamo normalno vsi.

Tudi prdnem, sicer čim bolj diskretno, ampak kar se mora mora seuser posted image .

Praskem se pa intimnih delih ne, ker ne čutim potrebe.

Samozadovoljujem se sama ali pred njim, pač del predigre, sam tudi nima problema delat to pred mano.

Vidim, da sva midva prava prasca brez kančka sramuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:09:05   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: srček
Vidim, da sva midva prava prasca brez kančka sramuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Midva tudi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:11:59   
Mešamdrek
Jaz sam prdim ne,pa tamponov si tud pred njim ne tlačim not.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:19:25   
Anonimen
midva sva prasca brez sramu, samo kar se tardeče tiče pa naženem vse ven iz kopalnice. k to mi pa res ni za javno razkazovanje. pa pri veliki potrebi se diskretno umaknemo iz prostora brez da kdo kermu kej reče.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:19:59   
Taula
midva sva prasca brez sramu


Izjava dneva.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:26:01   
soncece24
Jaz na wc-ju pa res hočem imeti mir, čeprav sem že tudi kdaj šla lulat medtem, ko se je moj bril recimo, ker pač nisem več zdržala user posted image user posted image drugače pa nimava nekega sramu drug pred drugim, tak da so uhajanje plinov, praskanje, brisanje nosa itd. čist vsakdanje stvari. Zgleda nas je kr nekaj prascev user posted image user posted image To za mene pač spada k skupnemu življenju.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:33:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Wc- brez problema ( sam velike potrebe ne), ker mi je pr moji bolezni on moral pomagat na wc, obrisat, umit, preoblečt...

Vrtanje po nosu- uporabljam robec, da si iztaknem tiste "muce" ven, zato to počnem brez problema pred vsemi.

Vetrovi- to je naše naravno bogastvo user posted image  , pred njim itak. Zakaj bi se matrala pa zadrževa?

Samozadovoljevanje- ni potrebe, ker mam njega. Delam pa to, kadar ga ni doma. Logično, ne?user posted image

Praskanje- zakaj pa ne, če me srbi? Kaj je to kej takega? Nisem glih ne vem kako očitna, sam se. Kadar pač srbi!

Raznih fantazij pa nimam. Navad pa tud mislm, da ne.user posted image Vsaj da bi vedla ne, ker to počnemo podzavestno.

Neki tazga, samo brez bolezni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 14:56:43   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: žirafica

Kje je vaša meja intimnosti tudi pri človeku, ki se mu pustite najbolj blizu?
zelo blizuuser posted image
Ali lahko res čisto vse delate v njegovi prisotnosti, pa vam je OK?
aha...ni blema
Npr. WC-velika potreba, jaz mam tako super  duper prebavo, da to moram če hočem ali ničem nardit kjer koli-največkrat ko gremo v šoping  grrr 
mala potreba, tu sploh ni debate
"prdenje", včasih cela familija tekmuje-doma seveda, kateri spusti bolj nagravžnega
vrtanje po nosu, tu nimam blemov, res pa je da si ne vrtam kaj dosti--to počnem ponavadi v avtu ko se peljem v službo
praskanje po intimnih delih, ja, pismo, če srbi se pač počoham
kakšne čudne navade, hm se ne spomnim niti ene freak navade
samozadovoljevanje, včasih kot del predigre, drugače pa itaq mam njega
izživljanje spolnih fantazij...to pa valda, s kom bom pol če ne z mojim in pred njim

Mislim, da ima skoraj vsak kakšne takšne stvari, ki jih dela vedno, kadar ga nihče ne vidi in sliši. trenutno nimam nič takega 
Ker nam je nerodno, ker se nam zdijo kakšna dejanja grda ali gnusna (pa jih delamo raje na samem), ker naših dejanj ne odobrava naš partner. to pri meni/nama ne drži

Kako je pri vas?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 15:09:48   
*tajda*
Vse kar je zgoraj našeto lahko delam brez sramu pred partnerjem in on pred mano.Tud midva sva ena pujsa brez sramuuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 15:13:27   
dulcinea
Pol sva midva tud pujsa. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 15:19:47   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Pol sva midva tud pujsa. user posted image


Mi2 tudi user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 15:37:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Pol sva midva tud pujsa. user posted image


Mi2 tudi user posted image .


Mi2 tudiuser posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 15:38:51   
Anonimen
Midva tudi...se pa pridružujem tistim, ki morajo imet mir, ko imajo menstruacijo.

Mi itak vsi skupaj hodimo v kopalnico user posted image  ko gre mali na kahlo, gre veliki na školjko, mami si pa zobe vmes umiva user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 15:48:16   
piščanc
ravno zato je moj partner, ker mi pred njim ni nič nerodno in sem popolnoma sproščena

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 16:07:14   
pety78
No, potem smo pa le prišle do zaključka, da to vendarle ni kurnik, ampak svinjak! user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 16:20:48   
F*S*M
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No, potem smo pa le prišle do zaključka, da to vendarle ni kurnik, ampak svinjak! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 18:56:43   
Anonimen
Jaz bi pa odgovorila z vprašanjem ...če lahko
...pred kom bom pa najbolj sproščena, če ne pred partnerjem??
 

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: meja vaše intimnosti
10.8.2007 19:06:11   
zarjica
Midva vse delava eden pred drugim. No, menjavanje vložkov je v popolni intimi, ...pa kakanje....ostalo pa, saj je moj mož!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?