|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mirena + zanositev???
12.2.2011 22:39:55   
Anonimen
lansko leto februarja sem si dala vstavit mireno in nimam nekih posebnih težav z njo!nimam glavobolov in krvavim bolj malo oziroma skoraj nič
zanima po me nekaj
ali lahko mirena vpliva na rezultat testa nosečnosti???
pred kakšnim mesecem sem opazila da me je začela mučit napihnjenost in takoj sem posumila da sem mogoče kljub mireni zanosila seveda sem naredila 2 testa in oba sta bila negativno a ta napihnjenost ne mine!imam pa tudi izcedek oziroma zelo rahle krvavitve(dva dni imam izcedek potem kakšen dan ali dva nič in potem spet izcedek in tako se ponavlja!!)prav krvavela sem bila nazadnje septembra 2010
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.2.2011 10:29:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mirena + zanositev???
13.2.2011 21:19:55   
sanelaa
Jaz jo imam in sem kar zadovoljna, imam jo malo manj kot 5 mesecev. Edino kar me moti je to, da je menstruacija kr neki. Sploh n vem a je al ni, recimo dva dni mal izcedka, pa potem en teden nič, pa spet malo, pa spet nič.............skratka, kr neki.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mirena + zanositev???
13.2.2011 21:29:55   
end1
to je meni nehalo po šestih mesecih, zdaj mam izcedke približno na mesec dni, enkrat dva do tri dni, drugič pa tudi sedem dni. Sam je pa ta m res švoh, k prej sem imela skor poplavo...

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mirena + zanositev???
28.2.2011 8:36:43   
KIKI****
Jaz moram Mireno pohvalit.

Pred obema nosečnostima sem imela grozne menstruacije, zelo močne, zelo boleče in dolge tudi do 10 dni.

Po drugem porodu sem si vstavila mireno in prvih 5 mesecev sem res obupavala, ker so bile krvavitve skoraj vsakih 14 dni, ampak samo po 2-4 dni, pa še to zelo rahle. Po 5 mesecu se je menstruacija uredila in jo imam vsake 27-30 dni, menstruacije so zelo rahle ali je sploh ni, bolečine od vstavitve pri menstruaciji nisem več imela. Meni je zelo olajšala življenje.

Mireno imam že drugo, prvo sem po dobrih 5 letih menjala za drugo. Drugo imam že dobrih 7 mesecev. Tudi pri odstranitvi nisem imela težav, bolečina je bila minimalna, pa še to ob vstavitvi, sama odstranitev sploh ni boleča.

V kolikor bi imela težave ( z menstruacijo, bolečinami, stresom, hormoni, ... ) bi se sigurno odločila za odstranitev. Ne odgovarja vsem vse.

< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 28.2.2011 8:37:53 >

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mirena + zanositev???
28.2.2011 22:13:09   
rogljicek
mene pa zanima ali je to samoplacnisko in koliko stane?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mirena + zanositev???
2.3.2011 13:27:35   
princeska29
nič te ne stane greš do ginekologa ti da recept greš v lekarno  dvigneš mireno in ko sta z ginekologom da ti jo vstavi jo čepo prineseš s sabo in to je to

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mirena + zanositev???
24.6.2011 8:42:00   
zojcolina
Jaz sem si dala mireno vstavit letos aprila. Pa sem imela v teh dveh mesecih čist normalne menstruacije. Krvavela sem kar fejst in to sedem dni. Potem imam mir kakšen teden in spet rahel izcedek 2-3 dni. Pol pa je mir do naslenje menstruacije. A se je na začetku še kateri tako dogajal? Jaz sem mislila da bodo menstruacije že od začetka bolj minimalne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mirena + zanositev???
24.6.2011 9:12:42   
Anonimen
mirena ni kot tabletke. Lahko pride do nosečnosti in sploh ne boš vedela, ker se splav sam sproži. Tako da jaz sem proti mireniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mirena + zanositev???
24.6.2011 9:21:12   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mirena ni kot tabletke. Lahko pride do nosečnosti in sploh ne boš vedela, ker se splav sam sproži. Tako da jaz sem proti mireniuser posted image


Ja lahko pride do oploditve ne pa do vgnezditve in temu ne moremo reči splav, niti nosečnost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mirena + zanositev???
24.6.2011 9:27:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mirena ni kot tabletke. Lahko pride do nosečnosti in sploh ne boš vedela, ker se splav sam sproži. Tako da jaz sem proti mireniuser posted image


Ja lahko pride do oploditve ne pa do vgnezditve in temu ne moremo reči splav, niti nosečnost!



Tako so tudi meni razložili. Mirena naj bi namreč preprečevala, da se oplojeno jajčece vgnezdi, saj se maternica ne prekrvavi dovolj. Zato so tudi menstruacije zelo šibke ali pa je sploh ni.
Sama jo imam zdaj dober mesec. Prvih pet tednov sem krvavela, zdaj pa bomo videli. Zaenkrat nimam nobenih težav.user posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mirena + zanositev???
24.6.2011 9:31:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

nič te ne stane greš do ginekologa ti da recept greš v lekarno  dvigneš mireno in ko sta z ginekologom da ti jo vstavi jo čepo prineseš s sabo in to je to


Škatla je pa taka, kot da si kupil najmanj puško. Pa še tak velik napis je, da se ga skoraj iz aviona vidi.user posted image

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mirena + zanositev???
6.7.2011 23:21:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

nič te ne stane greš do ginekologa ti da recept greš v lekarno  dvigneš mireno in ko sta z ginekologom da ti jo vstavi jo čepo prineseš s sabo in to je to


Škatla je pa taka, kot da si kupil najmanj puško. Pa še tak velik napis je, da se ga skoraj iz aviona vidi.user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mirena + zanositev???
17.9.2011 16:15:03   
tinkana
Jaz imam mireno že drugič.Decembra bo potrebno zopet zamenjat.Glede na to,da sem imela po porodih še vedno zelo boleče in močne menstruacije,mi je mirena zelo olajšala življenje.Krvavela se samo po prvi ustavitvi cel mesec do naslednje menstruacije,nato so krvavitve postajale skoraj neopazne,sedaj sploh ne krvavim več-menstruacije praktično nimam več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mirena + zanositev???
17.10.2011 11:17:51   
ROŽICI
mene pa zanima a ti stranski učinki mirene izginejo po parih mescih?
jaz imam mireno vstavljeno slab mesec (kvavela sem v času user posted image 11dni) imam pa kar nekaj straniskih učinkov pa ne vem a naj še vstajam a se bo izboljšalo ali ne?(bolečine v hrbtu,živčnost,glavobol,akne..)
zanimajo me vaše izkušnje?

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu tinkana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
17.10.2011 14:10:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mirena + zanositev???
17.10.2011 17:43:31   
ROŽICI
metulj333in za kakšno zaščito uporablaš sedaj?namreč jaz sem že obroček pa mi ni ogovarjal sem dobila vnetje ne paše mi latex.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
17.10.2011 17:45:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
17.10.2011 17:46:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mirena + zanositev???
17.10.2011 17:56:17   
ROŽICI
ne vem mi nikol niso bili všeč ti kondomi tako da če ne bo šlo drugače bom tudi jaz šla nazaj na to zaščito "pazi" user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mirena + zanositev???
25.10.2011 12:04:36   
artyboogie
pozdravljene! tudi jaz se odločam za mireno. zanima pa me, če je katera zasledila kaj o tem, če bi se po tem odločila za ponovno nosečnost. meni je moj g rekel da naj ne bi imela po tem več otrok. ve katera kaj več o tem?

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mirena + zanositev???
25.10.2011 12:15:06   
ronja
drgac pa pri nama je itak tko, da sicer "ne delava" na tretjem, ampak ce "se zgodi", ne bo nic narobe

hehe, se mi zdi, da ne bo treba dolgo čakatuser posted image . kako se ti življenje obrne v par mesecih, a?

Kar se naju tiče, so kondomi zakon! Zanesljivi, če se slučajno kdaj zgodi, da kak zataji, pa vsaj to veš in lahko ukrepaš (pkk) - ampak nama se je to v res veliko letih uporabe ni prav dostikrat zgodilo, mogoče 3x v 10i letih...
Kar se pazi metode in raznih drugih naravnih metod tiče... hm... glede na to, kake so tele moje nosečnosti in glede na to, da sem se res ne vem kolikokrat zaklela, da je tale pa zadnji... in glede na to, da sem 5x zanosila v 1. ciklu, ko nisva uporabljala kondomov, pa tudi če ni bil ravno pravi čas... se mi zdi, da bova rajši kaj bolj ziher ubodla po temle porodu. No, vsaj zdaj ni teh problemovuser posted image .

artyboogie, lahko imaš otroke po tem, samo ven ti jo mora dat, ko hočeš zanosit, seveda. Poznam par punc, ki so jo imele, se odločile še za 1 otroka in jo šle dat ven.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mirena + zanositev???
25.10.2011 12:16:59   
ROŽICI
po odstranitvi mirene lahko brez težav zanosiš.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu artyboogie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mirena + zanositev???
4.11.2012 19:59:22   
julijka25
Mirena in tezave...stara sem 26 let in sem si prvic dala mireno. G je rekel, da bo vse uredu. 5.dan menstruacije sem sla h G in mi je vstavil mireno. Tisti dan je bilo vse ok. Sedaj pa ze 10dni krvavim(kar je skupaj 15 dni, ce pristejem menstruacijo pred vstavitvijo).
V glavnem...10dni ze trpim mocne bolecine v trebuhu, krizu...enostavno osnovnih opravil nemorem urejati tekom dneva zaradi neznosne bolecine. Pa sem bil pri dezurnemu G in mi je dal antibiotike,naj bi mirena lepolezala. Nevem, koliko casa ste cakale tiste, ki ste imele tezave. Jaz ne nameravam se dolgo. se kaksen dan pocakam in jo grem odstranit. Sem ocitno ena izmed tistih, ki jim Mirena ne ustreza.
Lp

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mirena + zanositev???
4.11.2012 20:13:41   
Tippi
sama sm si pred 2 tednoma dala odstranit Mireno, po 2 letih. men je zmesala hormone za popi*dit, mi je zal, da sm tok dolg cakala.

__


Moja izkušnja. najprej sem bila nad njo navdušena, potem se je pa začelo vse živo. od napihnjenosti, do hudih glavobolov, katerih se nisem mogla znebit še dolgo po tem, ko sem jo dala ven. da o strahotntno bolečih krčih sploh ne govorim. uglavnem lahko bi šla še bolj v detajle, pa so tile razlogi čist dovolj veliki, da mirene nikoli več ne uporabim, ker mi je zjebala vse hormone in je tudi meni žal, tako kot metulj, da nisem prej to sprevidela in bi si jo dala odstraniti že mnogo prej.

Aja, pa cisto sem dobila na jajčniku (zelo pogost stranski učinek mirene). sicer je bila vodena, in je sama počila, ampak lahko bi bila zgodba ne tako vzpodbudna.

mirena? ne hvala!

(odgovor članu julijka25)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?