|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:04:40   
Anonimen
Sploh pa za tiste moške,ki ste dolgo časa v zvezi,ki ste hitro skočili v resno zvezo in se skratka niste imeli časa nanoret.kako je z varanjem?Ali ste zvesti svoji ženski ,ste jo kda prevarali,mogoče sam majhen skok ćez plot?Vesela bi bila odgovorov,sploh z moškega stališčauser posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:15:38   
Zahi
osebno nisem nobene ženske prevaral..

če bi hotel varati, potem v bistvu nebi varal, saj nebi bil z žensko katero bi prevaral user posted image

če je v zvezi nekaj narobe, da pač pride do varanja.. se temu ne reče več zveza..

vem pa da ženske mogoče gledate na to drugače.. ampak to je moje mnenje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:32:13   
baguSka
osebno nisem nobene ženske prevaral..


seveda ne... lahko bi varal le sam sebe user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:34:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

osebno nisem nobene ženske prevaral..


seveda ne... lahko bi varal le sam sebe user posted image


če tako gledaš... ampak še vedno.. nikoli nisem nobene.. in nikoli ne bom.. user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:34:55   
baguSka
če je v zvezi nekaj narobe, da pač pride do varanja.. se temu ne reče več zveza..


cudn si ti zahi...user posted image user posted image  ni nujno da je v zvezi neki narobe da pride do 'skoka cez plot' recimo... in veza se vedno obstaja...user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:37:04   
baguSka
nikoli nisem nobene.. in nikoli ne bom..


nikoli ne reci nikoli... al kako gre ze to...

al pa

zarecenge kruha se najvec poje...

verjemi: to drzi kot pribito user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:38:16   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sploh pa za tiste moške,ki ste dolgo časa v zvezi,ki ste hitro skočili v resno zvezo in se skratka niste imeli časa nanoret.


Zakaj bi se pa moral "nanoret"?

Enim nam pač ni do vsakodnevnega pijančevanja, jaganja žensk, seksa na hitrco (v stilu, "sam da v mokro porineš", kot sem par let nazaj slišal od nekoga).

Ne vem kaj sploh ima človek od seksa na hitrco. Zelo dober v postelji ne rataš, glede na to da si vsakič prvič z neko žensko in je vse drugače, ne veš točno kaj njej paše in kaj ne, in se ponavadi izvede bolj standardne stvari,... Nekako tako (da dam malo bolj "čudno" primerjavo), kot če bi hotel postati dober voznik na ta način, da vsak dan hodiš po salonih na testne vožnje. Seveda, avto že znaš vžgat in peljat za silo. user posted image Ampak, če imaš pa svoj avto, pa spoznaš kako se obnaša v dani situaciji, kaj lahko ali ne more izvesti, do kam ga lahko pritisneš. Mislim da paralel ni težko potegnit.user posted image

Od one-night-stand-a lahko potegneš samo kako nalezljivo bolezen in eno črtico več, da se pred kolegi hvališ.

Da pa se vrnem na temo: seveda sem zvest, nimam razloga da bi gledal in iskal drugje. Še nikoli ni bilo in z malo samokontrole (katero mislim da imam) tudi nikoli ne bo. Je pa tudi Zahijev odgovor zelo dober.

LP

< Sporočilo je popravil Nixxon -- 13.10.2006 9:39:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:44:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če je v zvezi nekaj narobe, da pač pride do varanja.. se temu ne reče več zveza..


cudn si ti zahi...user posted image user posted image  ni nujno da je v zvezi neki narobe da pride do 'skoka cez plot' recimo... in veza se vedno obstaja...user posted image user posted image


kot sem rekel.. moje skromno mnenje.. user posted image

zame je v zvezi nekaj narobe, da pride do varanja.. ampak tak pač sem user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:45:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Zakaj bi se pa moral "nanoret"?

Enim nam pač ni do vsakodnevnega pijančevanja, jaganja žensk, seksa na hitrco (v stilu, "sam da v mokro porineš", kot sem par let nazaj slišal od nekoga).



vsak mora dat to čez.. tako je.. to je del odraščanja user posted image če tega ne da v mladosti čez.. bo to počel kasneje.. verjemi..

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:52:37   
baguSka
vsak mora dat to čez.. tako je.. to je del odraščanja če tega ne da v mladosti čez.. bo to počel kasneje.. verjemi..


s tem bi se kar strinjala, in bi se dodala, da to velja tud za zenske in ne samo za fante...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:53:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vsak mora dat to čez.. tako je.. to je del odraščanja če tega ne da v mladosti čez.. bo to počel kasneje.. verjemi..


s tem bi se kar strinjala, in bi se dodala, da to velja tud za zenske in ne samo za fante...


torej.. daš to čez.. se "nanoriš" user posted image in potem ni potrebe po varanju.. če je pa potreba.. pol pa ni zveze.. tako je user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 9:56:01   
Nixxon
In če si že po naravi bolj miren? Glede na to da se to sigurno manifestira (mater kaka besedauser posted image ) pri vsakem drugače, je seveda možno da se pri določenih skoraj ne opazi. Ne sodite vseh po sebi.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:01:32   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi




torej.. daš to čez.. se "nanoriš" user posted image in potem ni potrebe po varanju..



In kaj sedaj spada pod besedo "da se nanoriš"??? Da imaš veliko spolnih pastnerjev?


Se strinjam z Nixonomuser posted image Ne emtat vse v isti koš. Je pa vedno med tistimi ki varajo veliko takoh, kii so se "nanoreli" in takih ki se niso.  Varanje ni odvisno samo od tega.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:02:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

In če si že po naravi bolj miren? Glede na to da se to sigurno manifestira (mater kaka besedauser posted image ) pri vsakem drugače, je seveda možno da se pri določenih skoraj ne opazi. Ne sodite vseh po sebi.user posted image


takole.. če si po naravi bolj miren.. do "norenja" niti ne prideš.. čeprav si ga vsak moški želi.. in tukaj ni razlike.. in ko faza "mirnosti" mine.. se potem tudi začne norenje.. v kateri starosti pa pride do tega.. je pa druga stvar user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:03:28   
Nixxon
Ti povem čez ene 60-70 let kako je šlo pri meni.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:05:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

torej.. daš to čez.. se "nanoriš" user posted image in potem ni potrebe po varanju..



In kaj sedaj spada pod besedo "da se nanoriš"??? Da imaš veliko spolnih pastnerjev?


Se strinjam z Nixonomuser posted image Ne emtat vse v isti koš. Je pa vedno med tistimi ki varajo veliko takoh, kii so se "nanoreli" in takih ki se niso.  Varanje ni odvisno samo od tega.


jao ljudje.. nanoriš pač.. probavaš.. eksperimentiraš.. probavaš.. delaš stvari, ki jih drugače nebi.. itd itd..

to mora vsak dat čez.. v naši naravi je firbčnost.. in ta ratuje vse hujša, če nečesa ne vemo.. pa bi radi izvedeli..

zato pa potem prihaja do raznih "Dragi.. s tabo sem izgubila nedolžnost.. skupaj sva 15 let.. sedaj bi pa probala sexat še z drugim moškim, ker me zanima" .. ali pa pač samo proba, torej vara..

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:07:12   
baguSka
torej.. daš to čez.. se "nanoriš" in potem ni potrebe po varanju.. če je pa potreba.. pol pa ni zveze.. tako je


ha ha ha ha ... no s temle se pa sploh ne strinjam!!! ampak o varanju kdaj drugic...

ce se bo btw Tjazy vklopu v debato in razlozu, se strinjam z njim...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:09:20   
baguSka
Je pa vedno med tistimi ki varajo veliko takoh, kii so se "nanoreli" in takih ki se niso. Varanje ni odvisno samo od tega.


S tem se pa strinjam... user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:09:57   
Anonimen
 Tjazy je na dopustu, tak da Zahi jaz se danes na tvojem mestu ne bi preveč "vun" metala pri spolnosti. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:10:59   
baguSka
v naši naravi je firbčnost.. in ta ratuje vse hujša, če nečesa ne vemo.. pa bi radi izvedeli..


ahm... dober argument za skok cez plot!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:12:11   
baguSka
Tjazy je na dopustu


Ah klinc... Sm ze misnla da bo on razlozu kako se tej stvari streze... No ja. Ga bom vseen pocakala, da se vrne... Ker vem, da se njemu vedno da. Mene pa mal mine skoz eno in isto pisat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:14:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

torej.. daš to čez.. se "nanoriš" in potem ni potrebe po varanju.. če je pa potreba.. pol pa ni zveze.. tako je


ha ha ha ha ... no s temle se pa sploh ne strinjam!!! ampak o varanju kdaj drugic...

ce se bo btw Tjazy vklopu v debato in razlozu, se strinjam z njim...user posted image


no.. tako je pač moje mnenje.. če se vara.. se ne sme bit skupaj user posted image simpl spet user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:15:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Tjazy je na dopustu, tak da Zahi jaz se danes na tvojem mestu ne bi preveč "vun" metala pri spolnosti. user posted image


saj veš, da sva ena in ista oseba.. torej.. ko dobim napad sizofrenije.. bom pisal kot Tjaži..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:17:01   
Anonimen
to mora vsak dat čez.. v naši naravi je firbčnost.. in ta ratuje vse hujša, če nečesa ne vemo.. pa bi radi izvedeli..

zato pa potem prihaja do raznih "Dragi.. s tabo sem izgubila nedolžnost.. skupaj sva 15 let.. sedaj bi pa probala sexat še z drugim moškim, ker me zanima" .. ali pa pač samo proba, torej vara..


Zahi ta je pa dobra....
Evo to bi morali prebrat vsi - ženske in moški - izjava dneva na petek 13.ga ....user posted image user posted image

Ja in res se je treba znorettttttt(kukrkol že to obravnavate).......da pol ne skačeš ....

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:20:35   
Anonimen
no.. tako je pač moje mnenje.. če se vara.. se ne sme bit skupaj simpl spet


Zahi pol se temu reče OPEN - RELATIONSHIP al kuku že user posted image .??? Baguska dej pomagi?

Mene pa zanima koliko moških je pripravljeno priznat prevaro svoji dragi, najdražji,.......ljubezni....ženi, punci???

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?