|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup posode
20.4.2010 19:06:12   
zvezdica_1
ker odhajama na svoje, rabim posodo. in ob vseh blagovnih znamkah v trgovinah sem že konkretno zmedena. dvojno, trojno dno( kot tretjo plast štejejo plast, da posoda dela na indukciji). kuhališče je steklokeramika-3 plin, 1 elektrika

nekak se odločam med WMF in ELO. zanima me, ali imate kakšne izkušnje z omenjenima posodama. zepter in amc so mi absolutno predrage, ne glede na kvaliteto, ki jo oz. bi naj jo ponujale.
upam, da bo katera odgovoila, ker ne bi rada dala 200e za posodo, potem pa bi to bila katastrofa. doma je WMF, samo kaj, ko nekak ne najdem neke bistvene razlike med njim in ELo, razen v ceni....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup posode
20.4.2010 19:35:14   
Anonimen
Doma imam ene 3 amc posode (darilo v.d. tašče), eno no-name iz Merkurja, par ponev in vok od Tefala, pa pisker iz Ikee, imela sem pa tudi tiste teflonske, ki si jih dobil na pike v Mercatorju. Pa ti rečem Tefalove ponve in vok so zakon, v amc-jevem piskru in tistem iz Ikee pa enako kuham in ne opazim bistvene razlike ... samo to je, da sem se na Ikeeinem parkrat že opekla, ker ima kovinske ročaje. Tiste Mercatorjeve ponve so bile največji jajc in sem jih po enem letu vrgla stran, ker je začel teflon odstopat.

(odgovor članu zvezdica_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup posode
20.4.2010 20:24:34   
tintin
te so ful ok!

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/series/14888/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup posode
20.4.2010 20:46:09   
Splišni
Jaz imam en čist navaden komplet rostfrei posod z zlatimi (izgled seveda) roči, ki sem jo kupila ene 15 let nazaj, ko sem šla na svoje, pa je še zdaj čist kot nova. Pa je bila poceni. Meni se zdi škoda dajati veliko denarja za posodo.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup posode
20.4.2010 21:29:42   
zvezdica_1
hey

hvala za odgovore. saj tudi meni je malo tak dati 200€ za 4 posode s pokrovkami, še posebej, ker jih lahko dobim tudi za max. 100e. pa tudi msilim, da posoda elo ni tak grozno slaba. smao pri tej ikeini me malo moti, da je tak grozno lahka. ker vprašanje, kak dolgo pol toploto obdrži...kar pa se cenovnega ranga tiče, je pa v enakem kot ELO.
trgovcem verjet na besedo je pa spet tak-promovirajo itak tisto, od česa imajo največji dobiček in najvišjo provizijo.....saj jaz bi tudi na njihovem mestu.
tefaleove bom itak nakupla, ker to je potršni material, samo za jajca in palačinke še vedno najbioljši. ko pa vidiš prasko gor, pa v smeti z njo-ker za kam drugam ni več
upam, da se še katera javi, ki ima ELo. da vidim, če jo je katera kupla zdaj v tuševi akciji na zvezdice...

ker me je strah, da bo posoda po uporabi v pomivalcu postala polna nekih madežev ali da se bo v njej prijemalo in da se jo bo težko čsitilo-ker to WMF res samo daš v stroj in je. drugače pa naočiš za uro, in gre vse dol

hvala za pomoč

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup posode
20.4.2010 21:48:25   
enea
Leto in pol nazaj sem tudi jaz bila v dilemi,ko smo šli na svoje, katero posodo naj kupim, teflonsko, kot je že ena prej omenila,na merkator pike, imam, pa ni še nič opraskana, je pa res da jaz teflona ne stavim v pomivalni stroj, ga lepo na roke operem in ni nobenih prask. Za rosfrai posodo sem se pa odločila tefal, je res malo dražja, je tudi za indukcijo, sama je nimam, imam pa steklokeramiko ( 4 plošče), in je hrana potem še veliko časa topla. Če kuham juho popoldan, naslednji dan še ne morem pobrat tiste maščobe dol, jo moram dat še v mrzlo vodo, da se do konca ohladi.,user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 20.4.2010 21:49:07 >

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 22:15:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakup posode
20.4.2010 22:24:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz imam en čist navaden komplet rostfrei posod z zlatimi (izgled seveda) roči, ki sem jo kupila ene 15 let nazaj, ko sem šla na svoje, pa je še zdaj čist kot nova. Pa je bila poceni. Meni se zdi škoda dajati veliko denarja za posodo.


enako! (samo brez zlatih rocev in samo 3 leta nazaj user posted image )


Še ena user posted image Enako brez zlatih ročev, pred 11. leti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakup posode
20.4.2010 22:32:12   
ledenka
že 5 let imam WMF komplet posode in ne menjam. Prej sem imela neke no-name rostfrajaste, pa sem po par letih obupala in nabavila tele.

Pa seveda Tefalove ponve, brez tega tudi ne gre.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakup posode
21.4.2010 7:28:50   
naja17
Jaz sem mislila, da bom mogla ful dat za posodo, zarad indukcije, pa sem kupla v sparu 5 posod s pokrovi za 50 eur, pa so super, čisto nič jim ne fali. Kupla sem si še tefalovo ponev, ki je bla tolk kot cela tista posoda in pa eno EMO kozico, ki je super in glede na to, da imaš plin in električno ploščo, bi ti jaz priporočila nakup te posode (emajlirane), ker je boš imela za dolgo časa.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nakup posode
21.4.2010 8:29:10   
pupika
Jaz sem si pred 2 leti nabavila vso posodo emajlirano. In je super.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nakup posode
21.4.2010 10:31:23   
FLOWR12
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz imam en čist navaden komplet rostfrei posod z zlatimi (izgled seveda) roči, ki sem jo kupila ene 15 let nazaj, ko sem šla na svoje, pa je še zdaj čist kot nova. Pa je bila poceni. Meni se zdi škoda dajati veliko denarja za posodo.


Jaz sem tako posodo dobila za poročno darilo od sodelavcev pred 15 letiuser posted image . In tudi jaz moram reči, da je čist taka kot nova, pa se kar velik kuha v njej

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nakup posode
21.4.2010 11:56:57   
zvezdica_1
emajla ne bom imela, razen kak lonček za mleko in kavo. smo prej imeli emajlirano posodo in je bila razlika ob prehodu na WMF zelo velika, predvsem v času kuhanja in načinu čiščenja-se ne prijema.... tak da se bom odločila za ta rostfraj.... samo izkušnje z znamkami me zanimajo. ampak očitno ni ravno veliko uporabikov posode elo....


(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?