|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:23:51   
A648
enostavno nevem več.. al nisem jaz normalna al on...čist na kratko.. drugo leto je poroka zadnji mesec pa med nama zelo zelo skripa... enostavno sem sama za vse... v hisi ni takrnu stvari že 1 leto.. samo ribam za njim, mu kuham vsak dan, perem ,. likam, čistim čeprva mava otroka nasa je hisa je glanc čista...on pa cele dneve sam da stopi čez vrata poje in takoj urejat njegove "ljubice" akvarije... z otrokom se malček poigra in to je vse kar mu nameni.,,
problem je pa v tem da ko se skregava ampak to res čist mimo, začne takoj me zmerjat; take besede kot on meni govori jaz jih nisem se slisala... govori mi; k****, k***, P******,G**** in take mislim mene me to tako zaboli da enostavno padem v tak jok on pa se bolj....
to pa mi reče tudi ko otroku kaj nedam pa začne otrok jokat... mislim ko je čisto neki normalnega..mi take reče...
in tudi vedno dvigne roke nad mano,,,ampak jih samo dvigne ker sem jaz v teki situaciji kot lev.... mogoče je napaka da se mu tako zelo postavim na rob, ker ga to se bolj razburi..
že 100x sem mu rekla da naj pazi na besede naj prave izbira in kako sploh lahko bodoči ženi kaj takega reče, kje je njegovo spostovanje do mene, njegova olika,,,, pol se pa vprasam.. kako sploh gleda on name?kaj za njega sem jaz?....

a take besede vi kr preslisite? naj jih pozabim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:28:15   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: A648

a take besede vi kr preslisite? naj jih pozabim...


Ne, jih ne preslišim, ker JIH NI!!! Takih besed in roko nadme ne bi NIKOLI dovolila oz. bi se zgodilo verjetno samo enkrat oz. lahko tudi dvakrat, če  prvič ne bi dojela... Malo bom stroga, draga A648, vendar s takim človekom se jaz niti pod razno ne bi poročila! Pustiš si, da te gazi, medtem ko ti glancaš bajto, skrbiš za vse, za otroka, zanj.... On pa tebe pošilja v tri.... Sorry, to ni človek, kaj šele partner!
Če boš to preslišala in mu pustila, da te tako gazi in zmerja, potem boš po poroki še bolj nasrkala - še tepena boš, verjemi mi! Ne pusti si tega, zberi se, spoštuj sama sebe in res resno razmisli o vajini prihodnosti!

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:31:36   
kajajaka
se popolnoma strinjam s Petko09.

Tvoj "dragi" te gazi toliko, kolikor mu sama dovoliš... Malo pomisli na kakšnem nivoju je tvoje samospoštovanje, kakšna je tvoja samopodoba in kakšno sporočilo (popotnico) s tem daješ svojemu otroku...

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:32:45   
piko12
A ni že bila enkrat podobna, če ne enaka tema, in smo ugotovili, da je najboljš kar razbit akvarij? Aja, drugače pa ne preslišim takih besed, ker bi jih slišala samo trikrat- prvič, zadnjič in nikoli več.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:32:46   
melanija
Moj nikoli ne govori tako zmano. Se skregava in pobotava vendar takih besed ni in jaz jih tudi ne bi prenašala. Roke pa tudi ni še dvignu nad mano niti v hecu, kaj šele da bi me zares poskušal udarit. Pri meni že od začetka zveze ve, da če me prevara ali udari je konec  - brez debate, ne glede na otroke, ker tega pa ne bi dopustila da bi take stvari gledali - je že tako preveč nasilja na svetu.

Na tvojem mestu bi se malo zamislila, če želiš tako življenje in če se sploh želiš poročit s človekom, ki ima tak odnos.

Meni je lahko to govorit in moralizirat, ker nisem v tvoji situaciji. Vendar to ni normalen odnos njega do tebe.

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:32:56   
bakula
če si tako pridna po hiši , s perilom itd. mu lepo spakiraj kufre in mu jih postavi pred vrata.

aja in ne pozabi poroko preklicat.




(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 11:33:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu A648)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:35:53   
A648
vem.. za njega sem očitno O nula ,nada , zero ampak ko nevem kako mu to dopovedat...oz. nevem kaj naredit... sorodnikom sva že povedala za poroko, sod. v tujini so si že vzeli fraj... že 100x sem rekla da bi mogla te moje besede uresničit s tem da vsaj 1 teden ga dam pred vrata a kaj ko smo v najemu in je tolko kot moje tudi njegovo jaz pa nimam z otrokom kam it,,,,

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:38:38   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: A648

vem.. za njega sem očitno O nula ,nada , zero ampak ko nevem kako mu to dopovedat...oz. nevem kaj naredit... sorodnikom sva že povedala za poroko, sod. v tujini so si že vzeli fraj... že 100x sem rekla da bi mogla te moje besede uresničit s tem da vsaj 1 teden ga dam pred vrata a kaj ko smo v najemu in je tolko kot moje tudi njegovo jaz pa nimam z otrokom kam it,,,,


Kako mu to dopovedat?? Glej, njemu ne bo nikoli jasno, ker on je tak človek! Zakaj bi mu karkoli dopovedovala?

Vem, da je težko, da bi zdej odpovedala poroko, vendar verjemi, veliko lažje je to, kot pa kasneje batine in še hujše kletvice prenašat!

In ja, seveda maš kam it, saj sta v najemu.... Saj pa greš lahko v drug najem in tega enostavno nehaš plačevat! Lepo si skrivaj najdi drugo stanovanje in se enostavno preseli, če že on noče ven! Če sta v najemu je še toliko lažje, ker ni kreditov, ker ni nič tvojega v bistvu (tisto pohištvo in posodo pa nej vrag vzame, boljš, da greš brez vsega, kot da ti čez čas taisti lonci v glavo letijo!)

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:38:43   
nejcko
In drugo leto bo poroka user posted image

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 11:42:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu A648)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:44:15   
A648
Petka09.

ja problem je v tem da sem ostala brezposelna in si privat nebi mogla privosčit... ampak kot mi je rekla kolegica: glede na to da res plačas pol ti pol on ampak ti to stanovanje vzdržujes ti vse opravis bi bilo od njega lepo da prime stvari in popoka,,,, ampak on nebo soow ven niti podrazno jaz pa tudi nemislim it saj midva sva 2 in otroka nemorem prekladat sem ter tja... je njemu dosti lažje it,,,

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:45:14   
Anonimen
uf!
najlazje rect, pa najtezje narest! spokaj pa pejdi!
samo glede na tvoje pisanje....pčus tega te ne samo zmerja (kar bi bilo mogoce se najdit kako banalno opravicilo....naprimer vzgoja, druzba, nemoc....)
mene je bolj kot besede zmotilo njegovo (ne)ukvarjanje s tabo in otrokom.
ne vem. ce mislis, da vama bo v zakonu lepo in se ti zelis porocitu z njim, drasticno ukrepaj takoj, postavi ultimat. ob prvi grdi besede se obrni, popokaj malega in pejdi ven. ignoriraj. pol pa bos vidla reakcijo.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:45:49   
metka_zone
A se boš poročila zaradi sorodnikov?Lepo te prosimuser posted image !Pa da z otrokom nimaš kam iti?Kaj pa starši tvoji?Mene ne bi bilo več tam,če bi bila na tvojem mestu...Ker eno je,da se spreta in skregata,druga pa da te zmerja in podobno,ker jih boš slej kot prej pokasirala,pa še otrok trpi,ko vaju gleda in posluša...Moje mnenje!

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:46:40   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: A648

Petka09.

ja problem je v tem da sem ostala brezposelna in si privat nebi mogla privosčit... ampak kot mi je rekla kolegica: glede na to da res plačas pol ti pol on ampak ti to stanovanje vzdržujes ti vse opravis bi bilo od njega lepo da prime stvari in popoka,,,, ampak on nebo soow ven niti podrazno jaz pa tudi nemislim it saj midva sva 2 in otroka nemorem prekladat sem ter tja... je njemu dosti lažje it,,,


Ah, no, to imaš izgovore, ker verjamem, da ti je težko in težko je nardit prvi korak. Sej pa verjetno dobiš socialno pomoč pa otroški dodatek.... Pa če boš staršem povedala, bodo tudi verjetno na tvoji strani... A k njim pa ne moreš it?
Ker tip je verjetno nasilne sorte in se sigurno ne bo hotel ven spravit... Zato boš morala zbrati TI pogum!
Ampak resnično premisli o poroki oz. niti nimaš kaj premišljevat... za svoje dobro!!

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:47:07   
A648
Lisička.. ne sej ni zato ampak sram me je.. sram me je da kdo od bližnjih zve za vse to, za vso to mojo bolečino pa verjeli mi verjetno nebi ker je pred vsemi ostalimi zelo dober igralec.. on je tako dober, jaz pa tako ostra ženska... ubogi no... jaz pa bom vsega kriva ker ga ne pustim dihat kor pravijo ngeovi.. ker ubogi ima sam akvarije.. bedariija idiotska!!!

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 11:48:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu A648)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:50:20   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: A648

Lisička.. ne sej ni zato ampak sram me je.. sram me je da kdo od bližnjih zve za vse to, za vso to mojo bolečino pa verjeli mi verjetno nebi ker je pred vsemi ostalimi zelo dober igralec.. on je tako dober, jaz pa tako ostra ženska... ubogi no... jaz pa bom vsega kriva ker ga ne pustim dihat kor pravijo ngeovi.. ker ubogi ima sam akvarije.. bedariija idiotska!!!



Đizus draga moja, pusti, da ti odpremo oči, no! Kaj te briga, če bodo drugi verjeli ali ne! Kaj te briga njegovo sorodstvo, sosedje, prijatelji!!! Tu se gre za TVOJO prihodnost, ker verjemi, da po poroki bo še slabše! Takrat bo imel še večje veselje in te bo namlatil - slej ko prej... Zmerjal pa še trikrat bolj.
In ja, vem, da je v družbi verjetno prava cvetka in krasen človek... Saj pa to je zelo pogosto, da je navzven pravi angelček doma pa izvaja teror.
Ne misli zdaj na druge, misli NASE!!! Oz. na otroka! A hočeš, da gleda nasilje v družini?

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:53:10   
Anonimen
uuu, mam idejo....
kaj pa ce ga 1x v njegovem izbruhu na skrivaj posnames? in naslednjic, ko se bosta imela "rada" nacnes debato in mu predvajas posnetek? mogoce se sploh ne zaveda svojih besed.


(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:54:33   
Melia
pa kaj potem kaj bojo drugi govorili!!!!!!!! joooojjj!!!! zakaj se vedno več ljudi zmeni za mnenje drugih???? sploh pa se ti sekiraš za mnenje njegovih....haloooo???? verjetno so isti kot on.....katastrofa....

pa saj ti imaš svoje prijatelje, svojo družino ki ti menda verjame in podpira pri odločitvi....zato spokaj, pojdi nekam na varno, verjemi službo boš slej kot prej našla in srečna boš s svojim otrokom....brez grdih besed in brez fizičnega nasilja.....

POSTAVI SE ZASE!!!!!!!!!!!! IN TU NI KAJ BO PA ON REKEL, PA KAJ NJEGOVI, ..... MA NAJ GOVORIJO KAJ HOČEJO....TI VEŠ KAJ SE ZA VAŠIMI VRATI DOGAJA.....

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:55:08   
mika
A649, ne se poročit. Bolje vse skupaj odpovedat, kot pa trpet takšno življenje. Predlani smo bili povabljeni na poroko, ki je bila odpovedana 2 meseca prej. In vsak je rekel, bolje sedaj, kot pa kasneje. Ne se ozirat na sorodnike.

In Ne si mislit, da bo bolje. Ne bo. A si ne želiš mirnega življenja? A res privočiš svojemu otroku takšno življenje? Mislim da ne.

Danes mu povej, da poroke ne bo....mirno, brez kričanja, tudi če bo njega od besa hotelo raznesti. Naj kriči, ti ostani mirna.
Najemniških stanovanj je danes ogromno. Pojdi do prve agencije in poišči primerno stanovanje za vaju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 11:55:52   
A648
ja vem ja sej oči imam že nekaj časa odprta ampak ko nimam poguma, ko nimam kam k mojim nemorem ker sta ločena in žalostno slisat ampak tega ne podpirajo da ko se kaj primeva pritečem k njim... nevem zakaj ma nima veze... dobivam samo ot, dodatek ker se studiram!
težko je res težko.. se težje pa zato ker on ni bil prej nikoli tak... bila sva resss zelo zelo povezana. najimo ljubezen je marsikdo zavidal zdaj pa tko.. zakaj.. zakaj tak obrat... moti me to ker vem da je lahko boljsi človek, kje je fant v katerega sem se jaz zaljubila... ko pa ga laj vpr . pa čista tisina.. z njim imet pogovor je nemogoče

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 12:00:14   
zmajaz
Se strinjam s predhodnicami - tole ne bo NIKOLI bolje, ampak iz dneva v dan, iz leta v leto samo še slabše. Zdaj "samo" dvigne roke nad tabo, prej ali slej te bo začel pa tepst. In tako grdo te zmerjati nima prav nobene pravice, s tem pa tudi pokaže, da nima do tebe nobenega, niti najmanjšega spoštovanja. Ne oziraj se na druge - na NIKOGAR drugega, kot na sebe in svoje otroke. Drugi naj si mislijo, kar hočejo, ti poskrbi za sebe in se tega človeka čim prej reši. Če se bosta poročila vaju tako ali tako prej ali slej čaka ločitev, ker v nedogled ne boš mogla tega prenašati. Upam, da boš še pravočasno spregledala in odpovedala porokom - vse dobro želim tebi in tvojim otrokom. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 12:01:09   
Petka09
A648, glej, zakaj si nam potem tukaj pisala, če pa sama ne želiš sprejeti naših predlogov kot rešitev! Zakaj v njemu iščeš tistega v katerega si se zaljubila? Takrat je bil takšen, zdej pa je drugačen. Saj vem, da spomini bolijo pa ne vem kaj še vse... Prosim, ne uniči si prihodnosti! Enkrat ti bo žal, ampak takrat bo prepozno. Zdaj si še v bistvu zajlubljena vanj, a ne boš več, ko boš plava hodila okoli - ti in bognedaj tvoj otrok.
Če so tudi tvoji starši proti tebi, verjamem, da je še težje. Pojdi vsaj začasno h kakšni prijateljici ali pa nahitro poišči kakšno najemniško stanovanje. Sej tu tut moraš plačevat najemnino... Pa če boš zdej vzela garsonjero, te bo pomoje prišlo isto, kot zdej, ko ste verjetno v večjem stanovanju in ti plačuješ polovico!

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 12:03:04   
Melia
....če pa si študentka pa obstajajo domovi za študente z otroci....in imaš kar nekaj ugodnosti....pozanimaj se...

no, je pa res žalostno če te tvoja družina ne podpira, ampak vseeno sem prepričana, da  v tvojem življenju obstaja nekdo ki ti verjame, te podpira....pa naj bo to prijateljica, teta, babica, daljnji sorodnik....sigurno imaš nekoga ki ti bo v nastali situaciji pomagal.....prosi za pomoč, ne sramuj se...

kot praviš prej ni bil tak.....poskušaj ga prepričat, da gresta sama nekam kjer se bosta lahko pogovorila, naj ti pove kaj se je v njem spremenilo zakaj je postal tak do tebe...če praviš da je prej bil zlat fant....

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?