|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno!!!! cuclji....
17.3.2009 16:43:39   
yania
Dajte mi prosim pomagati. Imam mesec in še malo starega malčka, in se hraniva po steklenički. Imava to težavo da se mu vedno zaleti, da komaj zadiha. Do sedaj smo imeli AVENT 1, pa je luknja prevelika, tako da je mleka veliko mimo steklo, da je bila plenička (tetra) pod njim čisto mokra in skoraj vedno se mu je zaletelo. No poskusila sem tudi z Nukom, danes sem kupila cucelj 0-6 mesecev, 1, S-redka tekočina, ampak je očitno premajhna, ker zraven zaspi in še zaletelo se mu je kar nekajkrat, tako da je kar hropel, poln mleka .... user posted image
Vem da je od Aventa Nuk čisto drugačen, zdaj se bo moral na to navaditi...vem da pri tamali ni bilo nikoli problema, zdaj pa res ne vem, kaj mora na škatli gor pisat...verjetno še velikost M...ker L imamo tudi in je ogromna luknja...sem vprašala danes v BC in so mi dali S-za čajček....ma čisto sem že obupana, ker se mi mali tako smili...pa še prej je rojen, slabi mesec, verjetno je zato tudi še malo problem s tem....
Ali je katera imela podoben problem, oz.kaj naj kupim, da bo steklo bolje? Hvala,,,,

LP J.

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno!!!! cuclji....
17.3.2009 20:17:55   
J.L.
probaj od tommee tippee, samo cucelj paše edino na istoimenske flaše. nam je lepo steklo.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno!!!! cuclji....
17.3.2009 22:19:45   
yania
hvala....glej, sem kupila nov cucelj,  0+ od aventa, pa še vedno zeloooo hitro poje in kar golta, tako teče...ne vem no, kako je to narejeno, je pa res da je zelo mehkejši, kot tisti ki smo ga imeli že doma, ki ni bil nikoli uporabljan, je pa bil prekuhan. Upam da bo kaj bolje zdaj.

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno!!!! cuclji....
18.3.2009 9:22:01   
hedviga
 Imava skoraj enako stare sončke (imam dvojčka). Tudi naša pupika ima oz. je imela podoben problem. Rodila se je z 2170 g teže 37 tednov. Najprej smo se samo dojili, ampak ker je prepočasi in premalo jednla sem začela črpat in to dodajat po flaši. Imam aventove flaške in cucelj št. 1. manjšega itak ni. Ko sem ji prvič dala po flaši, sem mislila da je bo konec, kot bi jo hotela zadušit. Zraven je hropla in kašljala in ...kot bi imela astmo. Iz srca se mi je smilila, Se mi je zdelo da teče preveč. Pa sem ji vmes prekinjala in zdaj po 14 dneh je precej lepše. Sicer pa je tudi odvisno od tega ali je zaspana ali ne, lačna bolj ali manj...Zgleda da se morajo tega pač naučit.  Sinek pa že od začetka je ok, edino zdaj zadnji teden ima neke nove fore in joka med hranjenjem..user posted image
Imamo pa zdaj tudi s hčerko nov problem. Ker je več (jo malo tudi filamo, ker se počasi redi), se ji zgodi, da kar fajn polije, sploh če z njo ne delamo kot v rokavicah. Ker smo začeli ponoči dodajat tudi aptamil (ja, kaj čmo, mami ne zmore...), resno razmišljam o aptamilu ar, ampak tudi tu se pojavi ta problem cuclja..

Jaz ti skratka predlagam, da vztrajaš na tem cuclju, počasi se bo mali mišek navadil. vmes pa lepo prekinjaj, da ne bo prevelik naval hrane in se bo nadihal. Večji kot bo, lepše bo papal.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno!!!! cuclji....
18.3.2009 9:46:30   
Čebel@
jaz imam za mojo enomesečno pupo tommee tippee in mala full lepo je,ker ji ne teče samo ampak mora vlečt kot na joški....če se ti otrok davi,poskusi še s to flaško(je nekje 5 evrov)-srečno

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?