|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila next
30.9.2008 22:19:19   
heli23
Živjo

Malo sem gledala po netu in brala po forumih in vas kar nekaj oblači svoje malčke v oblačila next. Pa me zanima kako jih dobite? Jih naročate preko neta in kje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila next
30.9.2008 22:24:12   
Ribica **
Ena "posrednica" je na MONu, ena na Mami (ne vem, ce je ista). Mi smo jih kupili ko smo bili v Londonu, ker ne posiljajo v SLo. Nekateri jih kupujejo prek ebaya. Imajo pa moznost narocanja tudi v Nemcijo, Spanijo in Francijo - imajo spletno stran. 

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila next
30.9.2008 23:05:15   
Olivija
Naši dve imata kar dosti njihovih stvari, nekaj sem kupila lani v Londonu in nekaj v Bratislavi (tam imajo tudi Adams kids).user posted image

V Avstriji pa Next še nisem videla.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila next
1.10.2008 8:53:41   
Lu
heli23 imaš zsuser posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila next
1.10.2008 9:44:41   
Felicity
Jaz naročam preko posrednice na MOnu oz. Mami. Je ista oseba, ja!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila next
1.10.2008 12:08:42   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Jaz naročam preko posrednice na MOnu oz. Mami. Je ista oseba, ja!


Ja, samo za moje pojme se ne splaca pri njej narocat. Ne vem, jaz zase sigurno ne bi, za otroka pa sploh ne, ker itak kmalu preraste/unici. Pa se tecaj funt/evro ima malo svoj user posted image

Olivija, Nexta ni nikjer drugje razen v zgoraj omenjenih drzavah.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila next
1.10.2008 20:07:01   
ZmajTolovaj
Mene pa nekaj zanima, pa ne vzet za napad, ker nobenega ne napadam. Ampak pri vseh teh cunjah in trgovinah, ki jih imamo, zakaj bi si kdo dajal toliko dela in naročal ene cunje od nekje, od koder jih sploh ne moreš dobit brez posrednika, če prav razumem? Kaj je narobe s HM, CA, BC, Lumpijem, Sparkijem, Okaidijem, Tape Soleilom (al kako se napiše), KIKom, BC, Pikapolonico, S Oliverjem, Quelle, Neckermannom ... in še vsemi 10000 možnostmi pri nas?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila next
1.10.2008 20:17:31   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Mene pa nekaj zanima, pa ne vzet za napad, ker nobenega ne napadam. Ampak pri vseh teh cunjah in trgovinah, ki jih imamo, zakaj bi si kdo dajal toliko dela in naročal ene cunje od nekje, od koder jih sploh ne moreš dobit brez posrednika, če prav razumem? Kaj je narobe s HM, CA, BC, Lumpijem, Sparkijem, Okaidijem, Tape Soleilom (al kako se napiše), KIKom, BC, Pikapolonico, S Oliverjem, Quelle, Neckermannom ... in še vsemi 10000 možnostmi pri nas?


To se tudi jaz vprašam user posted image



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila next
1.10.2008 20:30:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Mene pa nekaj zanima, pa ne vzet za napad, ker nobenega ne napadam. Ampak pri vseh teh cunjah in trgovinah, ki jih imamo, zakaj bi si kdo dajal toliko dela in naročal ene cunje od nekje, od koder jih sploh ne moreš dobit brez posrednika, če prav razumem? Kaj je narobe s HM, CA, BC, Lumpijem, Sparkijem, Okaidijem, Tape Soleilom (al kako se napiše), KIKom, BC, Pikapolonico, S Oliverjem, Quelle, Neckermannom ... in še vsemi 10000 možnostmi pri nas?


Tudi jaz se sprašujem.
Pa še drago je.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila next
1.10.2008 21:56:00   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Mene pa nekaj zanima, pa ne vzet za napad, ker nobenega ne napadam. Ampak pri vseh teh cunjah in trgovinah, ki jih imamo, zakaj bi si kdo dajal toliko dela in naročal ene cunje od nekje, od koder jih sploh ne moreš dobit brez posrednika, če prav razumem? Kaj je narobe s HM, CA, BC, Lumpijem, Sparkijem, Okaidijem, Tape Soleilom (al kako se napiše), KIKom, BC, Pikapolonico, S Oliverjem, Quelle, Neckermannom ... in še vsemi 10000 možnostmi pri nas?


To se tudi jaz vprašam user posted image





Nič ni narobe, jaz tudi tam kupujem. Izkoristim pa tudi, če sem kje v tujini in grem v GAP, Next, Mothercare ali pa kakšno drugo trgovino. Včasih pač tam najdem kakšne posrečene stvari. Iz Nexta imata na primer dve majci; na eni piše "I'm the big sister". Na drugi pa "I'm the little sister".  user posted image


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila next
1.10.2008 22:02:32   
Ribica **
Kolikor sem jaz videla, je Next zelo kvaliteten, nekaj dobis ceneje kot zgoraj omenjeno.

Mi smo imeli zdaj dober tecaj, tako da so bile cene take:
kavbojke 86 - 5€
kavbojke 98 - 7.5€
4pack majic st. 110 - 11.25€
2pack trenirki brez patenta 110 - 9€
2 pack trenirki brez patenta 86 - 6.25€

Je pa seveda tudi drazje, ne splaca se vsega. Pa najdes lustne stvari, barvaste, ne samo neka sivina in crnina, po moznosti z okostnjaki. Imajo tudi to, a ne prevladuje.

Baby Center je pa drag - a ni?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila next
1.10.2008 22:22:23   
ZmajTolovaj
Itak, če si v tujini, zaviješ še v njihove trgovine, to jaz tudi; ampak tako, od tu naročat, pa da ne dobiš direkt ... kaj pa vem, lahko da sem samo jaz prelena. Ja, BC je drag, sem samo par stvari kupila tam na razprodaji, pa zelo všeč so mi bile, sicer pa ga zame ni čez HM.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila next
1.10.2008 22:23:03   
ZmajTolovaj
Iz Nexta imata na primer dve majci; na eni piše "I'm the big sister". Na drugi pa "I'm the little sister".

user posted image user posted image
Kul


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila next
1.10.2008 22:25:13   
Anonimen
Tape Soleilom (al kako se napiše),


Tape a l'oeil user posted image .

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačila next
1.10.2008 22:37:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Itak, če si v tujini, zaviješ še v njihove trgovine, to jaz tudi; ampak tako, od tu naročat, pa da ne dobiš direkt ... kaj pa vem, lahko da sem samo jaz prelena. Ja, BC je drag, sem samo par stvari kupila tam na razprodaji, pa zelo všeč so mi bile, sicer pa ga zame ni čez HM.

Ja spet moje enako mnenje user posted image .
Ja men se je zdelo ful drago ko sem preračunavala, potem plačaš še posrednika, ma grem raje po dve stvari v H&M. Ja valda če si v tujini te pride ful ugodno - ribica to je pa res zelo poceni kar si ti napisala

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblačila next
1.10.2008 22:51:47   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tape Soleilom (al kako se napiše),


Tape a l'oeil user posted image .


No evo, se mi vidi, da sem sa sela.
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oblačila next
1.10.2008 22:54:04   
Anonimen
No evo, se mi vidi, da sem sa sela.


Tudi jaz user posted image .
Samo sem mahnjena na francoscino.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oblačila next
1.10.2008 23:57:10   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Itak, če si v tujini, zaviješ še v njihove trgovine, to jaz tudi; ampak tako, od tu naročat, pa da ne dobiš direkt ... kaj pa vem, lahko da sem samo jaz prelena. Ja, BC je drag, sem samo par stvari kupila tam na razprodaji, pa zelo všeč so mi bile, sicer pa ga zame ni čez HM.


Saj to je v bistvu res. Po internetu midva samo knjige naročava, ker cune moram pa ponavadi videt.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oblačila next
2.10.2008 11:41:09   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Jaz naročam preko posrednice na MOnu oz. Mami. Je ista oseba, ja!


Ja, samo za moje pojme se ne splaca pri njej narocat. Ne vem, jaz zase sigurno ne bi, za otroka pa sploh ne, ker itak kmalu preraste/unici. Pa se tecaj funt/evro ima malo svoj user posted image

Olivija, Nexta ni nikjer drugje razen v zgoraj omenjenih drzavah.



Jaz naročam izključno za ta malo, ma niti ni tako drago, sploh če naročaš cunjice, ki so pakirane po več kosov skupaj. npr. poleti sem naročila kratke majice (2 kos), konajrtce (2 kosa), kratke hlače (3 kosi) in vse skupaj s poštnimi stroški me je prišlo okoli 50€ ... okoli 7€ na kos ... Ne vem meni se ne zdi veliko, če pogledamo da stane ena navadna majčka od beneton s kratkimi rokavi 10-11€?

Meni so mi stvari od Nexta všeč, je kvalitetno in mi je všeč, da ima ta mala cunjice, ki jih drugi nimajo, Tako pač je.

Da bi videli kako je vriskala od veselja, ko se sedaj ob RD, dobila majico in žabice  od Pujse Pepe, kot bi rekli pri Mastercardu - neprecenljivo   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oblačila next
2.10.2008 20:09:14   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

... in mi je všeč, da ima ta mala cunjice, ki jih drugi nimajo, Tako pač je.

Da bi videli kako je vriskala od veselja, ko se sedaj ob RD, dobila majico in žabice  od Pujse Pepe, kot bi rekli pri Mastercardu - neprecenljivo   user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, tudi meni ni všeč, da so vsi otroci uniformirani. HM, CA, to ima  že vsak. Jaz še nisem naročala od Next, bom pa ziher v prihodnosti. user posted image Zaenkrat mi fino služi kaka trgovina v Italiji, ki je pri nas ni (Prenatal, Original Marines).


user posted image user posted image user posted image Bravo za Pujso! Če bo šlo tako naprej, bom jaz kmalu iskala cotke od Pocoyo.user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oblačila next
3.10.2008 10:11:15   
PIRANJA
no sedaj pa ena izven konteksta; Lahko katera napiše naslov internetne strani, kjer lahko vidite oblekice od tega Nexta? Prosim za pomoč, ker HM v Sloveniji se mi ne zdi neka huda kvaliteta. Sem pošljejo vse, kar nikamor ne gre! Primerjajte z oblekicami od HM ki jih kupite zunaj - sploh šivi znajo biti zanimivi.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oblačila next
3.10.2008 10:48:23   
martita
http://www.next.co.uk/

uživaj! user posted image



(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oblačila next
3.10.2008 13:52:01   
kaya2007
... in mi je všeč, da ima ta mala cunjice, ki jih drugi nimajo, Tako pač je.

Da bi videli kako je vriskala od veselja, ko se sedaj ob RD, dobila majico in žabice od Pujse Pepe,


točno tako...iz tag razloga tudi jaz kaj naročim iz tujine

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oblačila next
3.10.2008 21:14:44   
buček
user posted image user posted image user posted image   iiiiiiiiiiii.  to sem iskala

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oblačila next
27.10.2009 15:52:16   
*Orhideja*
A je katera preko nexta naročila še kaj drugega kot oblačila. Gledala sem ene božične skodelice, pa me je strah, da se ne bi na poti razbile.

_____________________________

Benjamin: 13.8.2009

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?