|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške sobe Roehr
12.1.2012 10:17:00   
sinta
Pozdravljene,

z možem sva gledala v Rutarju otroško sobo nemšekga proizvajalca Roehr, pa me zanima, če ima katera od vas to sobo, bega me namreč to, da nekateri prodajalci full zagovarjajo slovenske proizvode (npr.Mali princ), ta gospa v Rutarju pa to firmo, šeprav prodajajo tudi Malega princa. Prosim za vaše izkušnje, da se ne bom nas...rala.

Hvala, lp, Sinta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroške sobe Roehr
14.1.2012 20:03:24   
Poka
 Nisem še toliko gledala, ampak ko vidim pohištvo, takoj vem, če je kvalitetno ali ne. Ne vem za Rutar, mi pa na videz ni toliko všeč... imam raje take kičaste - skandinavski stil... Odvisno kaj iščeš - za dojenčke ima Lip Bled ful kvalitetno pohištvo, drugo pa ne vem... Za starešje otroke se pa splača tudi dat delat mogoče kakemu mizarju - en znanec je dal in mu je za 1500 eur naredil res super sobo. Je potem 100% kvaliteta.

Za dojenčke ima pa ena firma pri nas ful izbiro... imam nekje link... LageaTole, upam da se da kliknt. 

(odgovor članu sinta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške sobe Roehr
17.1.2012 8:10:27   
Poka
Cene najdeš na internetu, če se malo znajdeš... Jaz sem te cene našla nekje na eni spletni trgovini. Od Lagea sobice so okrog 1000 eur, celo ene malo ceneje. Niso drage, kaka je pa kvalčiteta pa tudi jaz še ne vem - nisem videla v živo. Za Lip vem, so super... Jaz sem mislila, da bodo kake 3 jurje user posted image

Koliko so pa Rutarjeve? Jaz še nisem sicer tako daleč, ampak z mojim že gledava :)

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?