|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč za Začetek
4.5.2005 22:52:54   
mala maja
Ne vem če se bo ona strinjala samo ima en predlog.

vem da ste vse pripravljene pomagat zato predlagam da bi nekdo od RR(mogoče Vesna) odprla poseben račun na klaterega bi vsaka nakazala nekaj denarja, kar zmore in vem da bi potlej prišel v prave roke. Pa tudi ZAČETEK bi ostala anonimna.

Seveda če se ZAČETEK strinja pa seveda Vesna.:rozica:

V stiski spoznaš prijatelja ZAČETEK, in tukaj so zato prijatelji.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč za Začetek
4.5.2005 23:04:55   
cmokec
Jaz sem takoj ZA. :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč za Začetek
4.5.2005 23:10:34   
Anonimen
Mene štejte zraven
:rozica:

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč za Začetek
5.5.2005 7:02:51   
ZARA
Super ideja, mala maja!!!!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč za Začetek
5.5.2005 7:09:00   
dory
:bravo: super ideja...Evo tud jest sem ZA :)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomoč za Začetek
5.5.2005 7:17:41   
zacetek
Mala Maja in vse ostale HVALA!
Vendar v tem trenutku obljubljam, bom nekako prebrodila to zadevo in se poskusila postaviti na noge sama. To je moja življenjska vojna in boriti se morama sama.
Hvala vam za ponujeno pomoč, a finance le niso vse in najpomembnejše v življenju.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pomoč za Začetek
5.5.2005 8:40:40   
Anonimen
Draga moja tudi v vojni so zavezniki. Kako pa misliš, da se je končala II.sv. vojna. Sam je res da smo bili ob Trst.
Saj te nihče ne sili. Ampak vseeno...:rozica::rozica::rozica::rozica: in enga :pujs: za srečo.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   pomoč za Začetek
5.5.2005 9:28:03   
Anonimen
Začetek zakaj sama,če pa ti je ponujena pomoč?
Stran s ponosom no,vsaj v tej situaciji,osebni ponos nima veljave.Človek v stiski naj se nikoli sam ne bori ampak naj sprejme ponujeno roko,primi jo.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   pomoč za Začetek
5.5.2005 10:12:26   
cleopatra
Draga Začetek!

Zakaj bi se, kakor sama praviš, skozi življensko vojno borila sama?
Mala Maja je dala odlično idejo in verjamem , da bi se mnogo forumk z veseljem odzvalo. Na tebi je, da se odločiš; odvrzi ponos, sram, vsa bremena, ki te težijo in pomisli na lepši jutri zase in za tvojo:duda:.Kljub temu, da je zunaj turoben dan, lahko danes zate posije topel žarek in ti polepša dan.

Držim pesti zate in se pridružujem vsem, ki ti želijo pomagati.

cleo;)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pomoč za Začetek
5.5.2005 10:20:37   
.ču
Sama sem ji že tud obljubila pomoč,če bo potrebno.
Pa sej verjetn je,samo ne vem zakaj se tolk braniš ZAČETEK?
Vsaka po svojih zmožnostih bo nekej prispevala in ni vrag,da ne bomo nekaj zbrale.
Tebi bo to v pomoč,me pa se bomo v srcu lepo počutile,da smo naredile dobro delo in smo eni izmed nas pomagale.
Sprejmi našo pomoč:rozica:

Mala maja:bravo:super za idejo!
Pa to bi blo fajn čim prej zrihtat,da ne bo predolg trajal:zmeden2:

Lp:rozica:


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pomoč za Začetek
5.5.2005 10:21:44   
tjaga
Odlična ideja ...... zdaj pa samo še ponos v predal za nekaj časa in sprejeti našo pomoč. Tu ni kaj, kar se mora se mora ;);)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pomoč za Začetek
5.5.2005 10:25:04   
tinadvojčica
Tudi jaz sem takoj za to da ji pomagamo.Pa saj to niti ni tako grozno če sprejmeš našo pomoč!Razmisli tu smo tudi zato da si pomagamo!
:rozica::rozica:zate in tvojega srčka!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pomoč za Začetek
5.5.2005 10:32:29   
Anonimen
Začetek, sodeluj, prosim ;)

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   pomoč za Začetek
5.5.2005 11:28:47   
cmokec
Začetek, prosim te, dovoli, da ti bomo lahko pomagale. Meni osebno bi polepšala dan, če bi sprejela pomoč. Ni samo obdarjenec vesel, tudi tistega, ki z veseljem daruje to notranje bogati.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pomoč za Začetek
5.5.2005 11:29:26   
Blink1
Tudi jaz sem za! Začetek....naj ti pomagamo:)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   pomoč za Začetek
5.5.2005 11:50:32   
bini
Jaz pa te na nek način razumem in spoštujem to, da hočeš poskusit sama.
Tako da punce, mislim da moramo spoštovat njeno željo... Če ti pa ne bo uspelo, pa itak veš, da se lahko KADARKOLI obrneš na nas..
morda nam samo obljubi, da če bo šlo res na tesno, da ne boš oklevala predolgo.. ok??
pa srečno!!!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   pomoč za Začetek
5.5.2005 11:51:18   
Mojca P.
Tudi jaz sem ZA.
Zacetek, sprejmi to pomoc. Vsaj ena izmed tvojih tezav bi bila tako hitreje resljiva. Ne dvomimo v to, da bi ti tudi sami uspelo, pa vendar...!
Pri tem ti pac me lahko pomagamo, pri ostalem zal ne...tam bo na zalost res skoraj vse odvisno od tebe..zato vsaj tu sprejmi pomoc (mogoce bos potem alzje resevalo tudi vse ostalo), v tem res ni nic slabega!!
LP:rozica:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:00:31   
Anonimen
Saj je enkrat bilo že skoraj vse zmenjeno, tudi z Vesno, pa je tudi takrat Začetek imela pomisleke. Zato ji jaz vsakič napišem, in tudi sedaj bom, da kadarkoli si premisli, mi smo tu. Ti samo reci. Naj ti ne bo zoprno. Pa tudi reči: Ne, hvala. Spoštujemo tvojo odločitev.
Samo obljubi, da boš takoj, ko boš samo malo pomislila, da bi ti bilo res mogoče lahko lažje z našo finančno pomočjo, to povedala. Obljubiš?

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:13:23   
vesnaRR
Takole, Začetek sem nekako vseeno prepričala da bi pa morda le sprejela ponujeno finančno pomoč, predvsem zaradi rokov ki jo lovijo. Vztraja sicer da bo ta denar potem tudi vrnila, vendar o tem kasneje.

Sem sicer v malo neprijetnem položaju ker bi morala to organizirat, vendar sem za to da se ta finančna pomoč nekako izpelje, seveda to pomeni osebno, RR nima s tem nič.

Zdaj pa bi potrebovala od vas kakšno idejo kako naj se to izpelje (račun odpret ni problem), pa če je kakšna pravnica kje tukaj bi me zanimalo če je kakšen pravni zadržek pri taki vrsti zbiranja pomoči (ali morda davčni???). Malo se dajte tudi ve pozanimat po sistemu 'več glav več ve' da ne bomo na koncu imeli (v dobri veri predvsem jaz) kakšnih težav.

Lp, Vesna

PS: sem pa v kontaktu tudi z osebo, ki ji je blizu.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:16:31   
Jančika_
O super, konkretna akcija torej. Žal se mi o teh rečeh ne sanja, prepričana pa sem, da imamo na RR nekaj punc, ki se spoznajo na to.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:20:38   
Anonimen
Zdaj sem šla vprašat našo novinarko, ki velikokrat sodeluje pri humanitarnih pomočeh kakšnim družinam v stiski. Zanimalo me je predvsem to, da slučajno ne bi potem tisti, ki mu je denar na nekem računu namenjen, potema plačal kakšnega davka. Pa ne ve, je rekla, da bo vprašala. Morda katera ve kaj več.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:22:35   
Jančika_
Saj če ne bo šlo drugače, pa lahko damo v kuverto in pošljemo recimo na kak poštni predal?

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:34:07   
Anonimen
Po moje bi bilo res najbolje kar tako. Ker tudi če se zorganiziramo preko kakšne humanitarne organizacije, ki recimo ne plača davka, bi vseeno deklica morala razkriti identiteto. Tega pa vemo, da ne želi.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:43:41   
urla
Pozdrav,
ravnokar sem govorila z našim pravnikom, ki mi je pojasnil, da gre prejeti denar v davčno osnovo. Zato predlagam, da se denar zbere (organizirat srečanje po različnih koncih SLO) in se ga pošlje recimo na poštni predal.
Če bom še kaj izvedela vam javim.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:56:00   
Anonimen
Mi bomo tudi pomagali!

Bojana

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?