|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razdvojenost
13.10.2011 17:13:20   
zirapy
Znašla sem se v zapleteni situaciji, zato bi rada slišala še kakšno mnenje. Stanje pa je naslednje. S fantom sem bila skupaj 7 let. Po petih letih sva zvezo za dva meseca prekinila, saj se je od mene odmaknil, nato pa sem ugotovila, da si piše in se dobiva z drugo. Po dveh mesecih tišine je skesan prišel nazaj, oprostila sem mu, o tem nisva več govorila. V zadnjih dveh letih sva si ustvarila življenje, kakršno sva si želela, uredila stanovanjski problem, se začela pogovarjati o otrocih. Potem pa se je stvar ponovila. Zopet se je oddaljil, postajal zaprt sam vase, nekega dne rekel da ne more več in odšel. Nato sem zvedela da ima drugo. Doživela sem ogromno razočaranje in v času največjega obupa in žalosti sem spoznala nekega fanta. Začela sva se pogovarjati, družiti, odšla sva na morje,... Prišli so trenutki ko sem že lahko pozabila na prejšnjega in se resnično imela lepo z novim, čeprav se vanj nisem zaljubila. Postajal pa mi je vedno bliže. Spoznala sem, da se z njim lahko pogovarjam, da je sam doživel zelo podobno izkušnjo kot jaz, da mu lahko zaupam, postal mi je kot najboljša prijateljica. Ampak prišli so trenutki, ko sem se zlomila, ko sem jokala za bivšim, ker nisem prenesla te praznine, ki jo je pustil. Ker me je moril občutek, da zjutraj ,ko se zbudim zraven sebe ne zagledam prave osebe. In tudi takrat je bil ob meni, saj sem bila z njim ves čas iskrena in sva se o tem lahko pogovarjala. Pravi da mu pomenim vse in da se z mano vidi za vedno.

Tako je bilo približno dva meseca, nakar pa se je bivši zopet pojavil. Začel mi je pisati, me klicati, mi govoriti kako žal mu je, da je sedaj uvidel, kaj je imel in kaj ni znal cenit, da ga je ta izkušnja zares naučila, kaj je pomembno, koliko mu pomenim, da bi zame naredil vse in da mi bo to dokazoval vsak dan posebej, samo naj mu dam možnost, da popravi situacijo in dokaže koliko mu pomenim. Sprva sem ga grdo zavrnila, vendar vztraja, že 2 meseca. Začela sva se pogovarjati. Verjamem mu da mu je resnično žal, da bi sedaj dejansko naredil vse da bi prišla nazaj. Nevem pa, ali je prav dati nekomu še eno možnost, glede na to, da se to ni zgodilo prvič. Postavlja se mi vprašanje ali se tašni ljudje zares lahko spremenijo, ali pa je to le za nekaj časa. Ali lahko taka zveza še kdaj normalno funkcionira. Sem v letih, ko si želim ustvariti družino in strah me je, da bi se zgodba ponovila, ko bi že imela otroka.

In sedaj sem v precepu, kaj narediti. Na eni strani imam fanta, ki ga ljubim, pogrešam, vendar je že dvakrat storil napako, ki se nebi smela zgoditi in je podrla vse zaupanje med nama. Na drugi strani je fant, ki mi je kot najboljši prijatelj, vendar vanj nisem zaljubljena, vem pa da bi v zvezi z njim imela varnost, spoštovanje in zaupanje, kar se mi zdi temelj dobrega odnosa. Nevem, ali je prav, da se v takem primeru poslušam srce, ki mi pravi, da nikoli ni prepozno, da se človek spremeni in da je vredno poskusiti, ali razum, ki mi pravi, da bom zapravila življenjsko priložnost s fantom, kakršne danes lahko samo iščeš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razdvojenost
13.10.2011 17:29:35   
pefika90
Živijo.

Žal mi je, da se ti to dogaja, ampak vse je za nekaj dobro.

Na tvojem mestu bi situacijo obdržala v zdajšnji liniji. Torej bi predvsem sebi dala čas, da lahko spoznam kaj si res želim, kaj hočem, kaj mi nekaj pomeni, kaj mi manj pomeni. Na tak način bi bivšega pustila čakati in v pretečenem času videla, če misli resno ali ne. Hkrati pa bi čas izkoristila tudi za to, da bi bolje spoznala fanta, s katerim se mam zdaj fajn. Zadevo bi torej razvlekla na daljši čas in si s tem pridobila veliko več informacij kot pa v tem trenutku. Ob določeni priložnosti oz. znaku ali pobudi bi stvar vzela v roke in se odločila tako, kot je meni prav.

Po opisu se mi zdi, da si oseba, ki velikokrat želi ustreči drugim, na prvo mesto verjetno postavljaš druge (v tem primeru bivšega, na drugo fanta, ki se maš z njim fajn, na tretje pa komaj sebe).

Upam, da ti bo moje mnenje kaj pomagalo.

Lp

(odgovor članu zirapy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razdvojenost
13.10.2011 17:37:43   
Felicita
Osel gre enkrat na led... ti se učiš drsat?

Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.

Jest ne bi še tretjič poskušala. ne pravim, da morš na vrat na nos v novo zvezo, samo ne bi se pa nazaj vračala.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razdvojenost
13.10.2011 18:07:59   
ZARA
Saj me nič ne briga, ampak a si res želiš še enega razočaranja z bivšim? Raje šparaj energijo in ga preboli pa najdi si takega ki te bo vreden, ker tole prihajanje in odhajanje postaja vzorčno.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razdvojenost
13.10.2011 18:55:37   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: pefika90

Živijo.

Žal mi je, da se ti to dogaja, ampak vse je za nekaj dobro.

Na tvojem mestu bi situacijo obdržala v zdajšnji liniji. Torej bi predvsem sebi dala čas, da lahko spoznam kaj si res želim, kaj hočem, kaj mi nekaj pomeni, kaj mi manj pomeni. Na tak način bi bivšega pustila čakati in v pretečenem času videla, če misli resno ali ne. Hkrati pa bi čas izkoristila tudi za to, da bi bolje spoznala fanta, s katerim se mam zdaj fajn. Zadevo bi torej razvlekla na daljši čas in si s tem pridobila veliko več informacij kot pa v tem trenutku. Ob določeni priložnosti oz. znaku ali pobudi bi stvar vzela v roke in se odločila tako, kot je meni prav.

Po opisu se mi zdi, da si oseba, ki velikokrat želi ustreči drugim, na prvo mesto verjetno postavljaš druge (v tem primeru bivšega, na drugo fanta, ki se maš z njim fajn, na tretje pa komaj sebe).

Upam, da ti bo moje mnenje kaj pomagalo.

Lp



Tudi jaz tako mislim

(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razdvojenost
13.10.2011 19:21:02   
mateyka
prvi ti je dal jasno vedet, da mu nisi material za oženit (tako da jaz nazaj ne bi hodila). izbiraš pa seveda lahko svobodno. ni pa nujno da je katerikoli od teh dveh tisti, ki bi te bil zmožen polno osrečit in izpolnit. mogoče boš šele z nekom, ki ga sedaj (še) ne poznaš, resnično srečna. premisli..

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razdvojenost
13.10.2011 19:35:45   
Poka
Najdi nekoga tretjega user posted image Ne, ampak resno mislim. Normalno, da ko nekoga prebolevaš, ne moreš kar takoj nekoga sprejet, lahko ti pa povem, da moj sedanji je bil toliko siten, da sem ga. user posted image Ampak sem tudi sama zavestno prekinila neprimerno vezo, pa je bilo obema hudo, ampak so ene stvari, preko katerih ne moreš. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razdvojenost
13.10.2011 19:41:49   
Taddy78
Pa menda ja nisi tako naivna, da mu verjameš? 2x je naredil isto, že prvič si ga vzela nazaj brez vprašanj, sedaj pa spet razmišljaš o tem?
Pa veš zakaj se je prvič vrnil nazaj? Zakaj bi se rad spet drugič? Pomoje zato, ker ga je tista tadruga brcnila v rit, sedaj pa se obrača nate, da mu zližeš rane. A si ga sploh vprašala, kaj se je zgodilo z osebo zaradi katere te je pustil? Verjetno ne, ker potem sploh ne bi dvomila vanj. In če si tadruga premisli in ga po 6.mesecih spet sprejme v svoj objem...kaj boš pa potem?

Najbolje je, da ga nekam pošlješ, do novega partnerja pa bi tudi bilo fer, da prekineš zvezo, saj je še vseeno bolje, da joče on, kot pa ti (vem, malo egoistično, pa vseeno).

Taki trikotniki se nikoli ne končajo dobro in tudi pri tebi se ne bo, če ne boš dovolj odločna.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razdvojenost
13.10.2011 19:44:42   
nimanorwen
tut jest mislim, da s temle bivšim nimaš kej iskat. jest bi mu (mogoče) nekk vrjela, da mu je ful žou in vse, če bi blu tule zdele prvič. sej najbrž mu je res žouuser posted image  samo sori kaj pa, k se bo to ponovil čez 2 let, po možnosti bi tkt že mela otročka? ni šans. pa tut ta, v katerga nisi zaljubljena, očitno ni pravi. pomoje te sreča čaka v eni tretji osebi. srečno!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razdvojenost
13.10.2011 21:47:32   
ksenija12
Očitno prvega še ljubiš. In to je kot 'čigumi', še zmeraj si hote/nehote 'prilepljena' nanj. Če ga hočeš prebolet, moraš poskusit z njim. Gre za psihološki fenomen in mogoče se sliši noro, ampak tako je. Zdaj, ko te želi nazaj kot ti temu rečeš, je priložnost. Lahko da bosta zares zaživela in bo to-to, lahko da bo znova razočaranje-v tem primeru boš korak bližje k prebolevanju, če bo sploh potrebno.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razdvojenost
13.10.2011 22:30:09   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12
Očitno prvega še ljubiš. In to je kot 'čigumi', še zmeraj si hote/nehote 'prilepljena' nanj. Če ga hočeš prebolet, moraš poskusit z njim. Gre za psihološki fenomen in mogoče se sliši noro, ampak tako je. Zdaj, ko te želi nazaj kot ti temu rečeš, je priložnost. Lahko da bosta zares zaživela in bo to-to, lahko da bo znova razočaranje-v tem primeru boš korak bližje k prebolevanju, če bo sploh potrebno.


aha. se pravi da naj odloži misel na otroka za nekaj let, da ga "stestira" - že tretjič? vprašanje koliko je stara. če je čez 30 je to zguba časa. dobesedno.

o psihološkem fenomenu "čigumija" in da se samo tako da "odlimat" od modela, da se vržeš še tretjjič v njegovo milost - ti povem iz lastnih izkušenj da to ni edina možna opcija. samo mal več hrbtenice moraš met v tem primeru in ne bit en je.beni " čigumi"..

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razdvojenost
13.10.2011 23:18:08   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


edina možna opcija. samo mal več hrbtenice moraš met v tem primeru in ne bit en je.beni " čigumi"..


Umetnost je biti Bronhi ! Ocisti sinuse in pljuca. Izpljunes vse kar je odvecno in zdravlju (psihofizicno gledano) skodljivo.

zirapy resnicno se mi ne da pisati toliko in ni enako ucinkovito zato.. pojdi z menoj na kavo, pa bos imela odprta vrata da postanes bronhi ... imam pa nekaj neprijetnih vprasanj, ki  zahtevajo odgovore - da sebi odgovoris, ne meni.

Skratka... ne eden ne drugi nista za tebe. Eden te slusa izkoristit oz. te izkorisca, ti izkoriscas drugega...  drugi trpi enako kot ti, samo on zaradi tebe, ti zaradi bivsega...bivsi pa gleda kje bi se "uhlebio".... Zivotinjsko carstvo. Tebe je treba cez kolena pa vse po riti, da pride pamet v glavo !!! user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razdvojenost
14.10.2011 0:58:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zirapy

In sedaj sem v precepu, kaj narediti.


Poskrbi zase user posted image .

Ljubezen do vsakega moškega se začne pri sebi.

Pusti malo moške....in uživaj za sebe. 

(odgovor članu zirapy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razdvojenost
14.10.2011 8:22:01   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
Na eni strani imam fanta, ki ga ljubim, pogrešam, vendar je že dvakrat storil napako, ki se nebi smela zgoditi in je podrla vse zaupanje med nama.


Dobro. Logično, bi bilo da ga skenslaš kolikor je dolg in širok, samo s tem skenslaš tudi SEBE in svoje občutke, zgolj zato, ker se nekdo ni mogel vedno obnašati po družbeno moralnih predpisih. Včasih ne gre vedno vse tako kot si zamislimo, kar ni slabo. Torej ta aktivnost ne bi bila dobra zate.


IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
Na drugi strani je fant, ki mi je kot najboljši prijatelj, vendar vanj nisem zaljubljena, vem pa da bi v zvezi z njim imela varnost, spoštovanje in zaupanje, kar se mi zdi temelj dobrega odnosa.


Ja, to je temelj za dobro prijateljstvo, ne pa tudi za dobro partnerstvo. Na nekih točkah je ta varnost in bla bla, celo škodljiva.


IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
Nevem, ali je prav, da se v takem primeru poslušam srce, ki mi pravi, da nikoli ni prepozno, da se človek spremeni in da je vredno poskusiti, ali razum, ki mi pravi, da bom zapravila življenjsko priložnost s fantom, kakršne danes lahko samo iščeš.


Tudi ta fant, ki se zdaj kaže tako zanesljiv, se lahko kasneje spremeni. Dokler moški ne osvoji popolnoma svoje izbranke, se do nje obnaša zelo drugače, kot potem, ko jo nekako zagotovo ima. Tako da na ta razum se ni dobro preveč zanašat, polek vsega ima razum še eno neprijetno lastnost, da je omejen in ne vidi v prihodnost. Srce pa te bo peljalo tja, kjer boš vedno naletela na situacije, ki jih potrebuješ za svoj čimhitrejši napredek. Napake tvoje ali nekoga tretjega so ob tem popolnoma nepomembne in so zgolj kot preizkušnje, torej spet koristne zate.

Bolje v odnosu, kjer je ogenj in srce kot pa v odnosu kjer je hladnost in razum. Jaz navijam, da zmaga tvoje srce, kar pa končno itak bo, ker ne boš mo0gla živet s človekom, ki ga ne ljubiš, čeprav je zanesljiv in bla bla bla... kar je itak sama pridevniško-slovnična navlaka in smeti. Pojma nimaš kako bi bilo čez 5 let, pa še ljubiš ga ne. Brezveze torej.

Človek ki ne naredi nobene napake, je zanesljiv, spoštljiv, zaupanja vreden, je sam po sebi največja napaka, ker to je njegova rana in je v resnici takšen samo zato, ker v resnici ni takšen. Kamuflaža. Boj se trenutka, ko se to obrne. Takšni izrodki idelanosti ti lahko sparajo živce do konca user posted image  user posted image

Sej vem, da se boš prav odločila. Ne navijam za enega ali drugega fanta, ampak za tvoje srce., ki se ga ne bo dalo utišat, kar je super. user posted image

(odgovor članu zirapy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razdvojenost
14.10.2011 8:24:56   
Poka
Zadnji komentar je pravi, da si vzemi čas zase... jaz sem si ga takrat želela vzet in je bilo par dni zelo fajn... 14 dni user posted image Potem sem spoznala sedanjega, s katerim sem zadovoljna, ampak jaz včasih res pogrešam tist čas, ko bi bila lahko malo samska, potovala s kolegicami, žurala skolegicami, hodila na zmenke brez obveznosti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razdvojenost
14.10.2011 10:40:51   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Osel gre enkrat na led... ti se učiš drsat?

Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.

Jest ne bi še tretjič poskušala. ne pravim, da morš na vrat na nos v novo zvezo, samo ne bi se pa nazaj vračala.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razdvojenost
14.10.2011 12:00:32   
mojamura
Frodo Bisagin....evo sama ne bi morala bolje povedat...podpis, če smem


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zirapy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razdvojenost
14.10.2011 12:57:45   
RayBan
Jaz mislim, da nihče od teh dveh ni pravi zate. Bivši zato, ker je več kot očitno da te je**** v glavo. Tale zdajšnji pa tudi ne, ker ti je samo bergla na katero se naslanjaš. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: razdvojenost
14.10.2011 13:32:44   
Rožica I
Pusti oba, saj nista ne en, ne drugi prava zate. Imam občutek, da ne znaš biti sama, zato izbiraš med tem, kar imaš pač na voljo.
Če bi kateri izmed njiju bil pravi zate- bi vedela in dileme sploh ne bi bilo.
Dobro uredi user posted image !  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu zirapy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: razdvojenost
14.10.2011 14:58:42   
sakuL
zdravo.

tale tvoja zgodba je tako zelo podobna moji.... kaj narediti nevem.
Jaz iščem  odgovore v sebi.
Ampak skoraj vedno, ko nekako pretehntam vse zadevo z bivšim, pridem na isto točko-vedno bo ena in ista zgodba, ne glede kako sedaj joka, kako sedaj prosi... isto je pri nama. Najprej joka in prosim, potem spozna kakšne priajteljice, in name #pozabi" potem pa dobi kakšen priblisk, in mi spet jamra, to mi da vedt, da je to človek katerega nočem imeti ob sebi, ker je en navaden user posted image , če misli, da takt k bo nemu srce sviralo name, da me bo imel, k pa ne, pa ne....

Prestara sem za te igrice... potem pa pogledam okoli sebe, je pa moj sedajšnji fant, k se trudi za mojo pozornost (sej ne rečem isto ma napake, pa ja je drugače, ker to nek začetek,... ) ampak lej v končni fazi, zdej mi je lepo, nevem zakaj bi hodila nazaj v tisto temačno obdobje, če se mi pa zdej dela dan....??

Dobro premisli, bivšega bova očitno še dolgo iemli v srcih,ampak ženska odločnost je tista, ki naju bo držala gor, in se ne bova pustili, da bosta z nama tako ravnala :))

user posted image user posted image srečno


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: razdvojenost
14.10.2011 15:35:19   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
Znašla sem se v zapleteni situaciji,

Točno takšna težava je bila tu pred kratkim.

IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
...sem bila skupaj 7 let. Po petih letih sva zvezo za dva meseca prekinila, ...je skesan prišel nazaj, oprostila sem mu, ....rekel da ne more več in odšel...Tako je bilo približno dva meseca, nakar pa se je bivši zopet pojavil......Verjamem mu da mu je resnično žal,

Tudi jaz verjamem, da mu je resnično žal.  Ne bo pa naslednjič nič drugače. Ti si tista ki mu oprostiš oziroma ti si tista pri kateri si lahko to dovoli. In še si bo.

IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
.... poslušam srce, ki mi pravi, da nikoli ni prepozno, da se človek spremeni in da je vredno poskusiti, ali razum, ...

On se ni spremenil in se ne bo. Oziroma spremenil se bo šele če bo tebe dokončno izgubil in bo tak, spremenjen, pri drugi. Pri tebi nikoli. Pri tebi si to lahko dovoli. Izkoriščal te bo do konca. Danes mu oprostiš. Punca, ko boš imela otroke, takrat mu boš šele lahko oproščala. Celo življenje ali dokler ne boš imela dovolj. V vsakem primeru ne lepa prihodnost.

IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
..., ko sem jokala za bivšim, ker nisem prenesla te praznine, ki jo je pustil...

Ne jokaš ti za praznino. Ti jokaš za svojimi sanjami. Da se razumemo, ti jokaš za tistim kar "bi lahko bilo". Ampak tega ne bo. Ko boš to dojela boš nehala jokati. V glavi si si usanjala sliko, tako lepo, da ti je za njo tako zelo hudo. Čas je da si ustvariš nove sanje in jih pričneš živeti, dokler še imaš priliko. Da ne boš ti za tem novim partnerjem hodila in prosila, kako ti je žal.

(odgovor članu zirapy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: razdvojenost
14.10.2011 15:37:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

Frodo Bisagin....evo sama ne bi morala bolje povedat...podpis, če smem



Ves da user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: razdvojenost
14.10.2011 15:42:46   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: zirapy
...Sprva sem ga grdo zavrnila, vendar vztraja, že 2 meseca. Začela sva se pogovarjati....

To ne pomeni čisto nič. Lahko vstraja 20 let, pa mu zato ne bo nič bolj za tebe. To si ti samo zamišljaš. Vstraja samo zato ker mu ti to dopuščaš. In dokler mu boš dopuščala vstrajati, se z njim pogovarjala, ne boš imela ne miru ne uresničenih sanj. Sedaj pa ne veš kaj bi, ker si zvezana. Kako ne vidiš, da te s tem vstrajanjem veže. Čas pa teče (in nič ne reče).

(odgovor članu zirapy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: razdvojenost
14.10.2011 18:01:26   
diamantina
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Dokler moški ne osvoji popolnoma svoje izbranke, se do nje obnaša zelo drugače, kot potem, ko jo nekako zagotovo ima.


Ja, bolj se ne bi mogla strinjat, pa če je še takšen princ na belem konju, nekje rastejo rogovi. user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: razdvojenost
15.10.2011 12:04:01   
Vijoličarka
 
Drugič ni bila napaka, ampak svinjarija samozavestnega samca, ki se je zavedal, da lahko stori karkoli, ti si dovolj zagledana vanj, da se bo malo jokcal, veliko govoričil in obljubljal in boš padla nazaj v njegovo naročje, če bo tako hotel. Ni imel kaj za izgubiti.

Četudi ni bilo tako, če sploh ni razmišljal, pa je čista svinjarija, da ti teži zdaj, ko si ti urejaš življenje. Sebičnost brez primere, da ti že drugič joka in stoka in vse obljublja ter zahteva, da ti podreš vse, kar si ta čas zgradila, ker pač on to ta trenutek hoče. Velika verjetnost je, da bo čez pol leta ugotovil, da zdaj pa tega noče več, ti pa, kakor hočeš.

Skratka, mislim da če ga boš sprejela nazaj, se kar pripravi, da bo redno odhajal 'na boljše' in se tudi vračal, če se bo opekel.

Glede drugega fanta. Mogoče mu sploh nisi dala možnosti, ker ga kar naprej primerjaš s prvim. Ker prvega sploh še nisi prebolela in ga nisi sposobna videti v realni luči. Samo ti veš, zakaj si v resnici sploh začela z njim.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu zirapy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?