|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   različna mnenja glede zanositve po ss
8.3.2005 10:55:57   
puri
Zanima me katerega G imate in kaj vam je rekel,.......kdaj lahko spet zanosite?

Meni je naredila dr. Vebrova abrazijo in je rekla, da je dovolj, da počakam samo en ciklus!

Dr. Pušenjak tudi pravi, da samo en ciklus, če je nosečnost trajala manj, kot 10 tednov!

Kako pa je bilo pri vas,.......da slišim še mnenja drugih G ? :zmeden2:

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   različna mnenja glede zanositve po ss
8.3.2005 12:07:42   
thumbelina
Ko sem bila na urgenci zaradi ss, mi je zdravnik tam rekel - pa samo bog ne daj, da mi boste spet tukaj čez dva meseca, počakajte malo dlje časa, pa bo vse v redu. Midva sva čakala, 5 mesecev, potem pa v prvem poskusu zanosila.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   različna mnenja glede zanositve po ss
8.3.2005 13:17:39   
Vrtnica1
Meni so rekli počakati tri cikluse, zanosila sem pa po drugem in je zaenkrat vse ok.
Različno to poteka, ne vem, odloči se po svoji vesti in poslušaj svoje telo :zmeden:
Veliko sreče, V. :rozica:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   različna mnenja glede zanositve po ss
8.3.2005 14:34:41   
špelin@
Meni je G rekel, da lahko ponovno poskusiva po treh menstruacijah. Tudi na forumu dr. Pušenjaka sem dobila takšen odgovor. Otročku je srček prenehal biti v 20. tednu nosečnosti tako, da sem bila že kar daleč...

Po rojstvu mojega malega angelčka in abraziji sem takoj začela trdo delati na psihi in na fizični rehabilitaciji (sprehodi, trebušnjaki, meditacija,...). Na pregledu 4 tedne po izgubi je bila maternica že skoraj na predzanositveni velikosti, sluznica b.p., zato sem pri G "zdilala", da je popustil za 1 mesec ;) Itak nisem verjela, da bo hitro uspelo, ker sva se za drugo pikico trudila pol leta.

Po dveh menstruacijah sva bila z možem enotna, da je čas pravi in zanosila sem takoj v naslednjem ciklusu. Trenutno sem v 26. tednu :nosecka:, kepica pridno raste in zaenkrat je vse v najlepšem redu 9nebesa

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   različna mnenja glede zanositve po ss
9.3.2005 8:43:10   
ElaM
Ojla, ss sem imela v 6 tednu. G mi je priporočila 3 mesece pavze.
Srečno!

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   različna mnenja glede zanositve po ss
9.3.2005 9:58:55   
mirjamca
jaz sem imela SS (oz. missed ab.) v 9. tednu. G in dr. Pušenjak sta priporočila počakati 1 menstruacijo. Menda je za ss po 12. tednu potrebno za vsak teden dodati še en mesec pavze. LP, M.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   različna mnenja glede zanositve po ss
9.3.2005 13:34:17   
puri
Ali ima mogoče katera dr. Strahovo,......kaj pravi ona?

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   različna mnenja glede zanositve po ss
11.3.2005 15:35:13   
Jančika_
Puri, ravnokar sem prišla od G (sicer bi imela pregled šele čez 14 dni, pa so me ene glivice napadle). Veš kaj mi je rekel - vem, da si želite otroka, zato nima smisla delat neke pavze, jejte Tifol, pa upam, da se čimprej vidimo:bravo::bravo::bravo:.

Počakala bom do M (bohve, kdaj bo prišla), potem pa juriš:kuza:!

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   različna mnenja glede zanositve po ss
11.3.2005 16:07:17   
puri
No fino, Jančika:bravo:,.....zelo sem vesela zate:bravo:!
Upam, da bo tudi mene moja ginekologinja razveselila s tako novičko in da bomo šli tut mi "na juriš" po prvi M:)

Držim pesti, da ti bo čim prej spet uspelo zagledat:modri: in da bo pikica zdrava!:rozica:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   različna mnenja glede zanositve po ss
1.4.2005 14:05:34   
puri
No, pa sem tut jaz od ginekologinje!

Sem bla pa zelo presenečena!
Ko me je pregledala, je rekla, da je vse vredu in da bom imela danes oz jutri ovulacijo (4 tedne je od ss) in da lahko kar takoj že začneva delat na :duda:, če želiva! Je bla res zelo prijazna in je še rekla, da se kmal spet vidva! Kar nisem mogla verjet:),.......ampak sedaj imam pa samo en dan časa, da se odločim, če bova res kar takoj začela, al pa bova še počakala en ciklus:zmeden2:
Malo me skrbijo ta različna mnenja, ki sem jih prebrala tukaj na RR,...... čeprav meni sta dva G rekla, naj počakam samo en ciklus, ena G, pa da grem lahko kar takoj v akcijo,....
.....ne vem še kaj bom,..... želja je velika!:)

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   različna mnenja glede zanositve po ss
1.4.2005 14:48:45   
Jančika_
Puri, akcija!:sloncek::bravo:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   različna mnenja glede zanositve po ss
1.4.2005 16:11:23   
puri
Jančika, sej pomojem, da bo res:), sploh zdej, ko vem, da je ovulacija, se bom težko zadržala:ups:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   različna mnenja glede zanositve po ss
14.4.2005 21:13:26   
dadica
jaz sem imela čiščenje po odmrtju ploda 10.marca,prejšnji teden sem dobila M in sedaj sem že v postopku inseminacije.g je rekla da nima kaj bit!

lp dadica

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   različna mnenja glede zanositve po ss
14.4.2005 21:34:06   
Jančika_
Tudi jaz sem prejšnji teden dobila M in zdaj akcija!

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   različna mnenja glede zanositve po ss
14.4.2005 22:23:57   
puri
Jaz sem jo tudi dobila v torek in gremo zdaj v akcijo:bravo:

Punce,.....držim pesti, da nam bo ratalo:miska::miska::miska:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?