|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjav izcedek na sredini ciklusa
30.8.2007 11:55:40   
metuLJchy
Punce jaz sem že zadnji napol trapasto vprašanje o ovulaciji zastavila (če se to pozna na koži kot pred menstruacijo), tem simptomom se je včerja pridružil zelo blag rjav izcedek...komaj za vzorec, ampak je...M. naj ne bi še prišla, res pa je da nikoli ne veš, a od začetka zadnje M. je komaj 3 tedne.. Me zanima ali ima katera od vas v času ovulacije rjav izcedek in bolečine kot pred M.? Na žalost zaradi povišanega prolaktina zadnje leto nisem imela ovulacij in tako se zdaj ko je poštiman od začetka ubadam s takimi težavami...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
30.8.2007 11:57:17   
orhideja75
do takega izcedka naj bi prišlo ene 14 dni pred prihajajočo M

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
30.8.2007 12:01:28   
Naty*
metuLJchy če js kej vem, bi v tem času lahko prišlo že tud do vgnezditvene krvavitve. Kar pomeni nosečnost, kar pomeni, da tud mozoljčki pašejo zraven.

Js mislim da si user posted image , veliko sreče, da bi pokazal user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
30.8.2007 12:18:47   
Taula
Meni se to dogaja že nekaj časa. G mi je rekla da je to lahko znak, da po koncu ovulacije pade raven hormonov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
30.8.2007 12:19:52   
metuLJchy
naty hvala za želje...si želim da bi bilo res, samo mislim, da vseeno še prezgodaj za take stvari...zadnji ciklusi so bili dolgi cca. 35 dni, torej mi manjka še dva tedna do M...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
30.8.2007 13:52:14   
Naty*
Ja sej res ampak glede na to, da mamo O ob zelo različnih terminih (js sm jo mela recimo samo teden pred M) bi blo tud možno. Ene zanosijo celo med M.

Sm pač optimist user posted image


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
30.8.2007 19:25:46   
cofk
tudi jaz sem imela ta mesec tak izcedek, boleli so me jajčniki... ampak je na koncu prišla user posted image . user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
1.9.2007 15:53:41   
gajka
Tudi jaz sem imela nekajkrat enak pojav - blagi 2 dnevni rjavi izcedek. M je vedno prišla čez cca. 2 tedna. In nikoli ni šlo za vgnezditveno krvavitev, ker tudi nosečnosti ni bilo (takrat sva vedno skrbno uporabljala kondome). Glede na to, da nisi edina, ni potrebe po paniki.

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
1.9.2007 16:17:54   
Tiara123
Jaz sem brala, da mora med O in M preteči vsaj 10 dni, v nasprotnem primeru, se morebitno oplojeno jajčece ne more vgnezditi v steno maternice. Ravno tako kažejo na nepravilnosti pogoste vmesne krvavitve, v kolikor ne pride do vgnezditve. Tako da jaz bi tako informacijo, še posebej, če se dogaja več mesecev zapored, zaupala ginekologu, ki bi sigurno vedel pomagati. 

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
3.9.2007 10:46:08   
curkica
Ko ste že ravno pri teh izcedkih, bi pa še jaz imela eno vprašanje;

Prejšni mesec sem po 46 dneh končno dobila menstruacijo, tokrat brez spodbude kakih tablet. Imam namreč PCO in po prenehanju jemanja KT pred 4 leti, nikakor nisem in nisem dobila M, zato sem šla h ginekologu, ta me je poslal v ambulanto za zdravljenje neplodnosti, kjer sem dala že skozi 2 inseminaciji, ki sta bili žal neuspešni. Ampak M do sedaj še nikoli nisem dobila spontano, za vsako so mi jo "pričarali" s kakšnimi tableti (dabroston ali podobno). Prejšni mesec pa je torej prišla sama od sebe. Po 46 dneh!

Ampak mene zanima nekaj drugega! Namreč danes je "komaj" 23 dan ciklusa, v soboto, na 21. dan, pa sem na WC-ju, ko sem se obrisala, opazila neko čudno temno rdečo - rjavkasto nitko. Bi katera mogoče vedela, kaj za vraga bi to lahko bilo? Znak ovulacije? Mogoče vgnezditvena?

Ah, saj vem, da sem malo čudna s temi vprašanji. Ampak bilo mi je res čudno. Za vgnezditveno bi blo pri tako dolgih ciklusih skoraj malo prezgodaj. Da ne govorimo o M, VELIKOOO prezgodaj, mogoče ovulacija, ...? Ne vem!

Če ima katero kakšno mnenje, ali je mogoče doživela kaj podobnega, ... Javite se kaj!

LP

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rjav izcedek na sredini ciklusa
5.9.2007 18:44:11   
pot
curkica in metuLJchy, pri vseh vmesnih krvavitvah, ki se pojavijo med M je možno, da gre za hormonske motnje. Jaz sem imela med M rjave izcedke po tudi več kot 3 tedne. Pa mi G druge razlage kot hormonske motnje in slabe O niso znali pojasniti.
Vgnezditvena krvavitev pa je menda zelooo redka. Čeprav močno in iz vsega srca upam, da je pri vama ta redkost zdaj nastopila. user posted image

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?