|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sirupi
22.5.2013 9:36:56   
stračatela
ali imate kakšen recept za sadne sirupe?razen bezgovega ki da delam vsako leto in pa pesin sirup bom letos prvič delala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sirupi
22.5.2013 9:48:08   
tix
ja letos delam melisin sirup, po bezgovem načinu :)

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sirupi
22.5.2013 9:55:53   
mamica deklicam
jaz sem naredila tudi sirup iz regradovih cvetov. Letos mi je super uspel


(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sirupi
22.5.2013 10:29:10   
Felicita
meni je super metin oz. metin v kombinaciji z meliso (delaš po istem sistemu kot bezgov sirup). Enkrat sem pila tudi takega iz bazilike, pa je bil odličen. Pa pomojem mnenju bi bili super tudi sirupi iz različnih sort zelišč z aromami, ki jih prodajajo (npr jagodna meta, ananasov žajbelj,...).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sirupi
22.5.2013 12:12:59   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

meni je super metin oz. metin v kombinaciji z meliso (delaš po istem sistemu kot bezgov sirup). Enkrat sem pila tudi takega iz bazilike, pa je bil odličen. Pa pomojem mnenju bi bili super tudi sirupi iz različnih sort zelišč z aromami, ki jih prodajajo (npr jagodna meta, ananasov žajbelj,...).



jaz sem ga naredila samo iz melise. Koliko pa daš noter mete, ker sem na kulinariki zasledila, da jo moraš dati malo glede na meliso. Ko mi bo spet zrasla, pa meliso spet porežem in naredim še eno rundo, ker ta je bila samo za probo user posted image user posted image . Jo bo hitro zmanjkalo.

Dve leti nazaj sem naredila sirup iz borovnic. Goščo od borovnic sem pa porabila za marmelado, seveda sem tam dodala še sveže, ker gošča je že iztrošena okusa, stran vršti mi jo je bilo pa škoda.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ljubiteljice banan imajo več možnosti za f...
Obstaja kar nekaj študij, ki iščejo povezave med vplivom prehrane matere in očeta pred spočetjem ter spolom spočetega ot...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?